Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
838 postów 6722 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

"Żydzi kwiatami witali Sowietów"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marek Jakubiak: Żydzi kwiatami witali Sowietów, którzy zabili 500 tys. Polaków

 

 

Marek Jakubiak z Kukiz’15 był gościem Polskiego Radia. Wśród tematów poruszonych na antenie była również ustawa o IPN.

17 września 1939 r. napadł na nas odwieczny wróg wschodni – sowiecka Rosja, a Żydzi witali ich kwiatami. Pytam, gdzie byli Żydzi, kiedy 500 tys. Polaków w ciągu roku wymordowano na ich oczach? 2 miliony Polaków wsadzono do wagonów śmierci i wywieziono na Syberię. Czy jest choć jeden Polak uratowany przez Żydów? A to oni stanowili władzę na tamtych terenach – powiedział Jakubiak.

Polityk zwrócił uwagę na fakt, że podczas II wojny światowej ofiarami ludobójstwa byli nie tylko Żydzi.

 

– Polski holocaust wcale nie był mniejszy od żydowskiego. Wręcz przeciwnie. 3 miliony Polaków było mordowanych gdzie popadło i czym popadło. W obozach śmierci razem z Żydami umierali Polacy. Ja nie rozumiem dzisiejszej narracji Izraela. Mamy wyciągać te wszystkie sprawy czy też nie? – pytał Jakubiak, dodając że amerykańscy Żydzi od wielu lat domagają się od Polski miliardów dolarów odszkodowań.

Źródło: Pareza.pl

 

Jak Żydzi witali Niemców – równie entuzjastycznie jak Sowietów

KOMENTARZE

 • Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939
  Żydowska obłuda i kłamstwo wobec Polaków - wreszcie OBNAŻONE !

  5*
 • Kissinger i Putin albo Rosja i Nowy Porządek Świata
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/02/a-6-1200x630.jpg

  „To jest zaledwie początek. Początek Nowego Początku Świata” – tako rzecze żyd, pederasta, judeomason, illuminat Henry Kissinger, który przewodniczył Komisji Śledczej ds. zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 roku. W roku 2016 żyd Henry Kissinger został wybrany członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk. Obecnie jest członkiem judeosatanistycznej organizacji iluminackiej pod nazwą Bilderberg Club.

  UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

  https://www.youtube.com/watch?v=SGuOvJ6qY2o

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/kissinger-i-putin-albo-rosja-i-nowy-porzadek-swiata-2018-02
 • Sowieci,jacy sowieci.
  Ukraina i Białoruś. Zapytaj Schetynę.
  Ja uważam, że ustawa IPNu jest bardzo dobra. Rosja powinna też taki wprowadzić. Będę lansować na runecie, może parę petycyj w słusznej sprawie.
 • @fretka 14:59:49
  Spoko

  Sowieci to nie Rosjanie - to Marsjanie.
  Na Marsie też był komunizm.
 • @Talbot 15:35:45
  A o co chodzi? Nie podoba się Panu? Przecież to Ukraińcy wyzwoliły Auszwic. Raz tak a raz tak. Niech się Pan w końcu zdecyduje. Bo niektórzy już mają dysonans poznawczy.
 • @Talbot 15:35:45
  I niech się Pan tak nie denerwuje. To tylko interesy.
  Nie budet żyd nam pluł w lico!
 • @fretka 15:55:17
  "A o co chodzi? Nie podoba się Panu? Przecież to Ukraińcy wyzwoliły Auszwic."

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b7/First_ukrainian_front.jpg/220px-First_ukrainian_front.jpg

  https://pl.wikipedia.org/wiki/1_Front_Ukrai%C5%84ski

  Czy Ukraina w tamtym czasie należała do Sowietów>
  To nie Rosjanie wyzwolili Auschwitz - tylko Sowieci.
 • @Talbot 16:24:00
  Jacy znowu Sowieci. W końcu napadli czy wyzwolili?
  Nie trzyma się to kupy. Bardzo proszę się zdecydować.
 • @fretka 16:32:53
  Proszę również pamiętać,że Polacy wraz z Sowietami doczłapali aż do Berlina i na Reichstagu zawiesiły swoją flagę. A może to nie były Polacy?
 • @fretka 16:32:53
  Czy Rosjanie to nada Sowieci?

  .su - Soviet Union

  su – domena internetowa przypisana do Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Powstała 19 września 1990 i mimo formalnego rozpadu ZSRR w grudniu 1991 domena jest ciągle używana i nadal rejestrowane są w niej nowe strony, głównie w Rosji..

  Przed powstaniem radzieckiej domeny w ZSRR istniało tylko kilka stron internetowych, głównie należących do szkół wyższych[2].

  Po 1989 roku w Europie powstał szereg nowych domen internetowych, m.in.: .pl (Polska), .cs (Czechosłowacja), .yu (Jugosławia) i .dd (NRD). Wśród nich była również domena dla ZSRR – .su[1]. Początkowo (zanim standardem stało się używanie dwuliterowych domen) Związek Radziecki miał otrzymać domenę .ussr. Domena .su została wymyślona przez 19-letniego wówczas fińskiego studenta Petri Ojala[3]. 26 grudnia 1991 państwo to formalnie przestało istnieć i poszczególne republiki uzyskały niepodległość, co powinno spowodować, że domena również powinna wygasnąć, jak to się stało w przypadku innych domen np. NRD lub Czechosłowacji. Do 1993[1] nie przypisano domeny dla Rosji. Z tego względu jako państwowej nadal używano domeny radzieckiej. W 1993 roku powstała domena .ru, która powinna zastąpić ostatecznie domenę .su[1] (domeny pozostałych republik powstały w różnym czasie w połowie lat 90. XX wieku, jednakże poza Rosją domena .su występuje w małym stopniu). Domena miała zostać wycofana przez ICANN, jednakże na wniosek rosyjskiego rządu oraz rosyjskich internautów została zachowana[1].

  https://pl.wikipedia.org/wiki/.su

  Więc jak to w końcu jest?
 • @fretka 16:32:53
  Sama zatem widzisz że zarzut o to że "Żydzi zawsze przychodzą na gotowe" jest bezpodstawny a nawet nieprawdziwy.
  Przyznasz że trzeba było niemało wysiłków, starań,nakładów,inwestycji,aby w przeciągu dwudziestu kilku lat tak umeblowac świadomość Polaków na taką jak u Talbota.Niczego nie znają,niczego nie wiedzą,mówią wyuczonymi propagandowymi hasłami.Są bezbronni.Teraz można brać gołymi rękami.

  PS
  a nazwy frontów pochodzą od kierunku natarcia a nie składu etnicznego.
 • @ikulalibal 16:48:19
  "a nazwy frontów pochodzą od kierunku natarcia a nie składu etnicznego."

  W Soviet Union było sporo żydów.
  Może to żydzi nacierali na Auschwitz i go wyzwolili?
 • A niby dlaczego nie mieliby witać kwiatami
  armia czerwona była dla nich potencjalnie mniejszym zagrożeniem niż wehrmacht więc trudno im się dziwić.Ja na ten przykład się nie dziwię.
  Zaczęła się wojna,ludzie poczuli się "porzuceni" i każdy oceniał sytuację po swojemu.
  Byli też tacy którzy kwiatami witali wehrmacht postrzegając go jako zło mniejsze niż armia polska.I powiada się że i oni mieli swoje racje.( Der Tod sprach polnisch ) Ale to problematyka "na później".Jak już się wyjaśni "sprawa żydowska" wówczas zapewne powróci tamta i jak sądzę znów wielu zaskoczy.
 • @ikulalibal 16:48:19
  Kiedy organizm pozbawiasz naturalnej osłony wtedy atakują go pasożyty i wirusy.
 • Nie sądziłem, że dożyję czasów
  jak tak jednoznacznie Talbot i Husky opowiedzą się po polskiej stronie. Witajcie brachole! :))
  Zawsze w was wierzyłem!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:58:48
  Świetny wywiad z dr Ewą Kurek na temat Jedwabnego w YouTube. Rabini żydowscy chcą ekshumacji Jedwabne-ekshumacja.org Dlaczego raport prof. Koli wskazujący na pochodzenie łusek, broni i kolejnych odsłanianych warstw ziemi został UTAJNIONY I DO TEJ PORY JEST TAJNY??? Dlaczego przedstawiciel Mossadu na Polskę Daniels jest cytowany przez wszystkie polskie media jak współczesny Nowosilcow??? Kim w ogóle jest ta persona i kto ją sponsoruje?? Dzisiaj p. Daniels był gościem Ojca Rydzyka w Radio Maryja. ! Ojciec zadowolił się odpowiedzią p. Danielsa, że żydzi nie lubią robić ekshumacji, bo ciało i dusza są złączone. ( na pyt .o Jedwabne)!  Ekshumacja w Jedwabnem przy zachowaniu należytego szacunku powinna być dokończona, w tym celu należy wywierać presję na nasze władze i to będzie kolejny test na ich samodzielność. Miejsce położone jest na terytorium Polski, a cała rzecz dotyczy polskich obywateli. Żydzi też oburzają się, gdy mówi się o tym, że i wśród nich byli też szmalcownicy, którzy donosili na współbraci. Wg nich nie należy o tym mówić...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:58:48
  Jeszcze większą odpowiedzialność od Judenratów za żydowską żagładę ponosi Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst), zwana potocznie policją żydowską. Była najsprawniejszym narzędziem w rękach Niemców. Tylko w warszawskim getcie służbę pełniło około 2500 żydowskich policjantów. W drugim co wielkości getcie łódzkim było ich 1200, w getcie lwowskim zaś prawie 500. W skali całej okupowanej przez Niemców Polski mogło to być nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Na co dzień członkowie Żydowskiej Służby Porządkowej dokonywali rekwizycji, łapanek i kierowali tysiące żydów do transportów śmierci. Robili to z gorliwością i bezwzględnością. O tej bezwzględności może świadczyć m.in. to, że jak stwierdził Baruch Goldstein, przed wojną współorganizator bojówek Bundu "każdego dnia, by uratować własną skórę, każdy policjant żydowski przyprowadzał siedem osób, aby je poświęcić na ołtarzu dyskryminacji. Przyprowadzał ze sobą kogokolwiek, mógł schwytać przyjaciół, krewnych, nawet członków najbliższej rodziny". Żydowska policja budziła przerażenie i wstręt wśród mieszkańców getta a także samych Niemców. Miała ona w swoich szeregach postacie szczególnie odrażające. Był nią na pewno Józef Szeryński przedwojenny inspektor policji państwowej w Lublinie, który został szefem żydowskiej policji w warszawskim getcie. W czasie największego dramatu warszawskiego getta osobiście brał udział w selekcji żydów do transportów "śmierci", kierowanych do Treblinki. Pilnował, aby trafiły tam także dzieci i chorzy. Taką postacią był również zastępca Szeryńskiego przedwojenny adwokat Jakub Lejkin. On także osobiście nadzorował deportację warszawskich żydów do Treblinki. Robił to szczególnie gorliwie na przestrzeni lipca i września 1942 r., z zapałem wyciągając swoich współbraci z mieszkań i kryjówek. Robił to na oczach obserwujących i fotografujących wszystko Niemców. Ale byli także inni, którzy nie zawahali się posłać na śmierć nawet swoich najbliższych. Anatol Chari żydowski policjant w łódzkim getcie wepchnął do transportu śmierci swoją narzeczoną. Calek Perechodnik policjant w getcie w podwarszawskim Otwocku umieścił w transporcie do Treblinki swoją żonę i dwuletnią córeczkę. Najsłynniejszy kronikarz warszawskiego getta Emanuel Ringelblum o roli żydowskiej policji pisał, że "wyróżniała się również straszliwą korupcją i demoralizacją".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY