Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
746 postów 6155 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Wielki zjazd szpiegów w Waszyngtonie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CIA rozmawiało z FSB, SWR i GRU! Mimo nałożonych sankcji...

 

W ubiegłym tygodniu w Waszyngtonie odbył się "szczyt szpiegów". Szef CIA Mike Pompeo oraz Dyrektor Narodowego Wywiadu Dan Coats konferowali poufnie z szefem FSB (Służby Bezpieczeństwa) Aleksandrem Borotnikowem, szefem SWR (wywiad zagraniczny) Siergiejem Naryszkinem oraz z szefem GRU (wywiad wojskowy) generałem Igorem Korobowem.

Wszyscy trzej "superszpiedzy" rosyjscy są obłożeni sankcjami i mają zakaz wjazdu do USA, ale jak podał rzecznik CIA "kontakty z funkcjonariuszami służb obcych odbywają się zgodnie z prawem Stanów Zjednoczonych". Rzecznik odmówił odpowiedzi na pytanie, co było przedmiotem rozmów, ale dodał, że konsultacje takie mogą się zdarzać "częściej niż to ogólnie wiadomo".

Wiadomość o rozmowach szefa SWR Siergieja Naryszkina w Waszyngtonie ujawnił w moskiewskiej telewizji ambasador rosyjski w USA Anatolij Antonow. Poinformował przy tym, że tematem spotkania z kierownictwem CIA była walka z terroryzmem oraz "inne kwestie". O ile można się mniej więcej domyśleć, czego dotyczyły konsultacje na temat terroryzmu, o tyle "inne kwestie" otacza mgła tajemnicy, a zapewne to one były najistotniejsze.

 

Fakt spotkania potwierdził ambasador USA w Moskwie Jon Huntsman w wywiadzie dla rozgłośni Echo Moskwy. W jego opinii waszyngtońskie rozmowy były "najważniejszymi spotkaniami na temat walki z terroryzmem jakie mieliśmy od bardzo, bardzo długiego czasu".

Były szef placówki CIA w Moskwie, Steven Hall, stwierdził w rozmowie z Radio Wolna Europa/Radio Liberty, że równoczesna obecność i rozmowy trzech szefów rosyjskich służb wywiadowczych w Waszyngtonie to wydarzenie "wysoce niezwykłe".

 

"Wojciech Kaszewski · Stratford-upon-AvonCoś mi się wydaje ze Rosja USA i może Chiny jeszcze ktoś, grają do wspólnej bramki rozgrywając całym światem. Czasem się zastanawiam czy faktycznie garstka osób ok 60 posiadająca kasę prawie całego świata pozwoliło by na dojście do władzy samodzielnego kowboja Trumpa. Jego majątek do ich to grosze. A nie mogą sobie pozwolić na swobodne kozakowanie USA na arenie ich globalnych interesów? Może już dawno mamy rząd światowy a opinię światowa trzeba w jakiś sposób rozgrywać. . A władze poszczególnych krajów to tacy kierownicy działów powiązani z menadżerami i tylko nieliczni maja kontakt z zarządem. W razie kryzysu czy nawet uświadomienia przez narody ze jest jedna władza wywoła się wojnę. Takie sobie gdybanie z mojej strony"

 

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14714-wielki-zjazd-szpiegow-w-waszyngtonie-cia-rozmawialo-z-fsb-swr-i-gru-mimo-nalozonych-sankcji

KOMENTARZE

 • DR J. TARGALSKI, R. WINNICKI - JAKIE JEST PRAWDZIWE PODŁOŻE KONFLIKTU IZRAELSKO-POLSKIEGO
  https://www.youtube.com/watch?v=P7v8XIhZm9s
 • No popatrz pan
  Wszyscy są tylko Mossadu nie ma.Pewnie incognito.W walonkach GRU.
 • @Talbot 07:25:00
  "inne kwestie"
  a.- Pokojowe usuniecie Putina?
  b.- Usunąć Trumpa zostawić Putina?
  c. -Usunąć równocześnie Trumpa i Putina?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY