Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
746 postów 6155 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

God Bless America

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Klimczak: Czas na roszczenia? Jak możemy przeciwdziałać?

 

 

Państwo Izrael i międzynarodowe środowiska żydowskie przypuściły atak na Polskę za „negowanie Holokaustu”. Dlaczego? Bo polski Sejm przyjął ustawę, która wprowadza odpowiedzialność karną m.in. za sformułowanie „polskie obozy śmierci”. Doszło do bezprecedensowej ingerencji w suwerenność naszego państwa.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Niedawno przez Kongres USA przeszła ustawa nr 447, która zobowiązuje rząd Stanów Zjednoczonych do wspierania roszczeń żydowskich do tzw. mienia bezspadkowego. W myśl prawa rzymskiego, przy braku spadkobierców, majątek przejmuje państwo – tak stało się w Polsce po wojnie. Żydzi natomiast chcą, żeby ten majątek dofinansował „Przedsiębiorstwo Holokaust”. Bo tak!

Ale tego się nie da zrobić tak po prostu. Najpierw trzeba Polaków zohydzić jako nazistów, faszystów i współsprawców Holokaustu. Temu służą nagonki na Polskę po Marszu Niepodległości, akcji „leśnych neonazistów” (ciekawa zbieżność czasowa!), działalność Jana Tomasza Grossa i innych pseudohistoryków.

Zbieżność tych działań w czasie i miejscu jest szalenie oczywista. Zatem: jak możemy przeciwdziałać?

1. Nacisk na polityków. Trzeba pisać i dzwonić do senatorów, aby ustawa o IPN przeszła przez Senat na najbliższym posiedzeniu. Bez poprawek! Natychmiast! Takie same apele należy kierować do MSZ-u, aby – jak to już postulował Krzysztof Wyszkowski – uznać znieważającą Naród Polski ambasador Izraela za persona non grata.

2. Informacja. Rozpromujmy wykłady o prawdziwej historii Holokaustu, również o haniebnej roli żydowskich kolaborantów, a także o celach żydowskiego lobby politycznego. Kupujmy książki takich autorów jak Ireneusz Lisiak, Jerzy Robert Nowak, Marian Miszalski, Marek Jan Chodakiewicz.

Na koniec: Nie żywię żadnej nienawiści do Żydów. Takie ich zbójeckie prawo, żeby walczyć o wzmocnienie swojej pozycji na świecie wszelkimi środkami. Tylko, że my Polacy musimy przestać być „ofiarami losu”. Powiem więcej: uczmy się od Żydów prowadzenia polityki zagranicznej!

Mamy takie samo prawo się bronić przed jakimikolwiek zakusami Żydów, Niemców, Rosjan, Eskomisów i kogo tam jeszcze, żeby urosnąć naszym kosztem.

Bo Polska jaka by nie była – jest święta!

Zapraszamy na nasze konto na Twitterze!

 

Dziennik Narodowy @Dziennik_N

Prof. Norman Gary Finkelstein – amerykański historyk i politolog żydowskiego pochodzenia o "Przedsiębiorstwie Holokaust"

Wypowiedź w linku głównym

 

//dzienniknarodowy.pl/klimczak-czas-roszczenia-mozemy-przeciwdzialac-wideo/

KOMENTARZE

 • Ameryka - to dziwny kraj...
  https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201603/1459254044_uwddry_600.jpg
 • @Talbot 16:29:10
  https://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201003/1267804303_by_sexybitch18_600.jpg
 • Profesor Norman Filkenstein powinien
  ...Putina poprosić o azyl w Rosji.

  Skończy jak Snowden?
  https://www.spyshop.pl/admin_blog/modules/blogmodule/uploads/267/d9489d935bd4a7e767e93aefaab7ee50.jpg  Edward Snowden będzie prezentem Rosjan dla nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych? Amerykańskie media twierdzą, że Rosja rozważa taki wariant.

  Sprawa wydaje się na pierwszy rzut oka nieco dziwna. Według NBC News amerykański wywiad miał dotrzeć do informacji, że Rosja rozważa wydanie Edwarda Snowdena Amerykanom. Miałby to być prezent, czy raczej gest dobrej woli ze strony rosyjskich władz w kierunku prezydenta Donalda Trumpa. Ten ostatni wypowiadał się o Snowdenie krytycznie. W październiku 2013 r. nazwał go szpiegiem zasługującym na egzekucję. Później określił go mianem zdrajcy, z którym policzyłby się ostro – przypomina NBC.

  Sam Snowden widzi w tych doniesieniach pewną nieoczekiwaną pozytywną stronę. Dowód na to, że nie współpracował z rosyjskim wywiadem. 11 lutego napisał o tym na Twitterze. “Żaden kraj nie handluje szpiegami, żeby pozostali nie bali się, że będą następni” – dodał.

  https://www.spidersweb.pl/2017/02/edward-snowden-donald-trump.html
 • @Talbot 16:38:18 Talbot ty durniu!
  kurna ale ty jesteś bezmyślny ! skąd cieciu wziąłeś ten demotywator ?
  ale ktoś cie robi w jajo :)))
  to Polak Krzysztof Żmijewski. http://www.mdi.com.pl/backup_mdi/publikacje/rkasprow/index.php?op=article&nr=14
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_%C5%BBmijewski

  Weź Talbot wsadź łeb do piekarnika i uwolnij nas od siebie.
 • @ikulalibal 18:39:16
  a tu pustaku umiesz czytać demotywatory
  gdzie tam piszę że to sowiet
  gdzie tam piszę że to nie Żmijewski.

  wsadź czerep do piekarnika i uwolnij nas od siebie.
 • @ikulalibal 18:39:16
  "Talbot ty durniu!"

  https://img4.dmty.pl//uploads/201108/1314377914_by_freedomdexter_600.jpg
 • @Husky 18:49:58
  Husky = Talbot

  Nie wiedziałem, chociaż podobieństwo myśli było widoczne.
 • @Talbot 19:21:44
  36 lat temu Prezydent Reagan ogłosił 30.1.1982 r.
  Dniem Solidarności z Narodem Polskim.

  -How can they possibly justify using naked force to crush a people who ask for nothing more than the right to lead their own lives in freedom & dignity?
  President Reagan 23.12.1981

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY