Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
749 postów 6164 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Kaczyński: Nie straszcie nas wojną z Rosją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Komitet Śledczy Rosji: Wersja o wybuchu na pokładzie Tu-154 nie znalazła potwierdzenia

 

 

Wersja o wybuchu na pokładzie samolotu Tu-154 prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego została sprawdzona przez Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej i nie znalazła żadnego potwierdzenia - informuje Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej.

 

„Podkreślamy, że nikt nie przywołuje żadnych danych potwierdzających takie oświadczenia. Za to po raz kolejny pragniemy przypomnieć, że wersja o wybuchu na pokładzie samolotu została sprawdzona jako jedna z pierwszych przez Komitet Śledczy Rosji, ale potwierdzenia nie znalazła. Do analogicznych wniosków w rezultacie własnego śledztwa doszli specjaliści Międzynarodowej Komisji Lotniczej" — poinformował Komitet Śledczy, odpowiadając na pytania dziennikarzy dotyczące oświadczeń strony polskiej w związku ze śledztwem w sprawie katastrofy lotniczej samolotu Kaczyńskiego w 2010 roku.

https://pl.sputniknews.com/swiat/201801117092298-Sputnik-komitet-sledczy-Rosji-wersja-o-wybuchu-na-pokladzie-Tu-154-nie-znalazla-potwierdzenia/

 

Niszczenie wraku TU-154M po katastrofie smolenskiej

KOMENTARZE

 • A long time ago...
  Koniec wojny z Rosją

  Zbliża się kolejna rocznica tamtego 10 kwietnia i okazuje się, że Putin znowu naszym najlepszym przyjacielem jest, prawdomównym i rzetelnym. Jak co roku cała masa chorych z nienawiści do PiS pajaców wypisuje najgorsze bzdury, znowu rodziny tragicznie zmarłych wysłuchają kompletu wyzwisk, drwin i czego tam jeszcze, nie pozostaje w tyle Lasek ani prokuratura, media prorządowe wyją dziko na Macierewicza – czyli wróciła "normalność", możemy się czuć bezpiecznie, a dzieci pójdą do szkoły 1 września. Uff!
  Oczywiście pytań prostych się nie zadaje, np. takich:
  1. Dlaczego, skoro było pismo ambasady w sprawie eksterytorialności lotniska w Smoleńsku, to je wycofano?
  2. Dlaczego, skoro Miedwiediew proponował międzynarodową komisję, to Tusk wolał się dogadać na gębę z Putinem?
  3. Dlaczego, skoro min. Klich chciał się zwrócić o pomoc do NATO, to mu Tusk zabronił?
  4. O czym rozmawiał Arabski z Rosjanami, do tego kilkukrotnie odsyłając tłumaczkę?
  Takich pytań zadawać nie należy, bowiem odpowiedź jest jedna – chcecie wojny z Rosją? Nie, nie – wrzeszczy publisia, dlatego przełknie i powtórzy każde kłamstwo i bzdurę. Przed nami wybory, dlatego to gwałtowne wzmożenie nie dziwi – ale uwaga, to nie koniec! Przed wyborami jeszcze będzie kanonizacja Jana Pawła II. Lepiej się przygotujcie duchowo, bo wysyp bzdur o naszym Świętym już czeka w redakcjach i na komputerach.

  Wolność publicznego wyrażania swoich poglądów jest wielkim dobrem społecznym, ale nie zapewnia ona wolności słowa. Niewiele daje wolność mówienia, jeśli słowo wypowiadane nie jest wolne. Jeśli jest spętane egocentryzmem, kłamstwem, podstępem, może nawet nienawiścią lub pogardą dla innych - dla tych na przykład, którzy różnią się narodowością, religią albo poglądami. Niewielki więc będzie pożytek z mówienia i pisania, jeśli słowo będzie używane nie po to, aby szukać prawdy, wyrażać prawdę i dzielić się nią, ale tylko po to, by zwyciężać w dyskusji i bronić swoje - może właśnie błędne - stanowisko.
  Słowa mogą czasem wyrażać prawdę w sposób dla niej samej poniżający. Może się zdarzyć, ze człowiek mówi jakąś prawdę po to, żeby uzasadnić kłamstwo. Wielki zamęt wprowadza człowiek w nasz ludzki świat, jeśli prawdę próbuje oddać na służbę kłamstwa. Wielu ludziom trudniej wtedy rozpoznać, że ten świat jest Boży. Prawda zostaje poniżona także wówczas, gdy nie ma miłości do niej samej i do człowieka. (JP II, Olsztyn, 6 czerwca 1991 r.)

  Bracia i siostry, Czas próby polskich sumień trwa! Musicie być mocni w wierze! Dzisiaj, kiedy zmagacie się o przyszły kształt życia społecznego i państwowego, pamiętajcie, iż zależy on przede wszystkim od tego, jaki będzie człowiek - jakie będzie jego sumienie. (JP II, Skoczów, 22 maja 1995 r.)

  https://naszeblogi.pl/45581-koniec-wojny-z-rosja
 • Po co Paliaki stawiać Pały
  - czy nie lepiej notkę do Lochu?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY