Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7130 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Kronika zagłady Niemiec

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polak z Niemiec mówi JAK TAM JEST NAPRAWDĘ

https://treborok.wordpress.com/kronika-zaglady-niemiec/

Polak z Niemiec mówi JAK TAM JEST NAPRAWDĘ - Strefy NO GO, Stosunek do Polaków, Plany Angeli Merkel. - Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę.

https://www.youtube.com/watch?v=41hFUtFyT_E

KOMENTARZE

  • Autorze..
    Amerykanie ostrzegają: Tysiące terrorystów mogą uciec do Europy. Około 26 tys. bojowników organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie może próbować przedostać się do europejskich państw po klęsce w Iraku i Syrii. Pisze o tym gazeta The Daily Express, powołując się na amerykańskiego generała Ryana Dillona, stojącego na czele resortu ds. międzynarodowej koalicji przeciwko PI w ambasadzie USA w Londynie. Chociaż wciąż trwa zaciekła walka z terrorystami, to w dalszym ciągu mogą oni zagrażać Europie, zwłaszcza Wielkiej Brytanii i Francji — uważa amerykański generał. W tym tygodniu zatrzymano dżihadystów, którzy próbowali przedostać się do Europy. Nie podano jednak, ilu ich było. Terroryści nie mają już takiej armii, jaką posiadali w 2014 roku powiedział Dillon, podkreślając, że „nie oznacza to wcale końca Państwa Islamskiego". Generał dodał również, że szczególny niepokój wywołuje to, że te tysiące terrorystów mogą nie tylko wrócić do ojczyzny, a zacząć przeprowadzać tam ataki. Tabloid przypomniał także, że wcześniej bojownicy PI opublikowali plakat, na którym widnieje dżihadysta z bronią za pasem, przechadzający się po Oxford Street w Londynie. „Od tej chwili będziemy na nich napadać, a oni nie będą mogli nas atakować bo jesteśmy uchodźcami" głosi podpis na plakacie....


    Ps..Czyli wracają z powrotem do swoich sponsorów. Oczywiście z odpowiednim żołdem na koncie w banku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY