Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
799 postów 6468 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Uwaga, uwaga - nadchodzi!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trwa niebezpieczna PROWOKACJA III Wojny Światowej

 

 

CHINY obnażyły ​​swoją siłę powietrzną, latając potężnymi samolotami bojowymi w pobliżu Korei Północnej, podczas gdy USA przeprowadzają potężne prowokacyjne ćwiczenia wojenne z Koreą Południową w rejonie Półwyspu Koreańskiego.

 

Samoloty zwiadowczy zostały wysłane przez chińskie siły powietrzne, aby „poprawić gotowość bojową i zabezpieczyć strategiczne interesy kraju”, powiedziała PLA.

Shen Jinke, rzecznik Sił Powietrznych PLA, powiedział, że samoloty wzięły udział w ćwiczeniach wraz z myśliwcami  i siłami rakietowymi ziemia-powietrze.

 

Samoloty szpiegowskie, wysłano z niezidentyfikowanej bazy lotniczej w północnych Chinach, przeleciały przez strefę, której armia nie używała wcześniej, zgodnie z PLA.

Chiński myśliwiec odrzutowy bierze udział w ćwiczeniach wojskowych Chiński myśliwiec odrzutowy biorący udział w ćwiczeniach wojskowych

Chiny i Rosja wezwały USA do porzucenia pięciodniowych manewrów w zamian za gwarancje, że Korea Północna ograniczy swój program nuklearny.

Ale dzisiaj ćwiczenia, obejmujące ponad 230 samolotów bojowych i 12 000 żołnierzy, ruszyły pełną parą, co skłoniło Koreę Północną do nazwania Donalda Trumpa „szaleńcem”.

Nikki Haley, ambasador USA przy ONZ, powiedziała, że ​​reżim północnokoreański zostanie „całkowicie zniszczony”, jeśli wybuchnie wojna.

Najwyższy przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un ogłosił, że jego naród jest „nuklearną potęgą” w świątecznej wiadomości nadawanej w telewizji państwowej.

źródło: www.dailystar.co.uk


https://www.koniec-swiata.org/trwa-niebezpieczna-prowokacja-iii-wojny-swiatowej/

KOMENTARZE

 • Sam widzisz
  Talbot, jankesy to bandyci, psychopaci i niedorajdy.
  Straszą Kima, chcą pokonać Rosję i Chiny a pod Gnieznem musiał ich z rowu wyciągać prywatny holownik bo ten hamerykański się zapadł.. :)))
  http://trzemeszno24.info/amerykanie-ugrzezli-w-lubiniu/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:11:45
  Nie ma to jak ruski sprzęt

  https://www.youtube.com/watch?v=LEPyXgYqObc
 • Amerykanie to bezwzględni bandyci.
  Oni stracili już jakikolwiek prestiż moralne a nawet stracili prestiż siły militarnej po klęsce w Syrii, Afganistanie..
  Oni za wszelką cenę chcą wygrać jakąś wojnę... ilość zamordowanych niewinnych ludzi ich nie interesuje... oni chcą, muszą zastraszyć, sterroryzować ponownie świat...bo świat już się wyzwala z tego terroru.
  Trzeba też powiedzieć że USA to tylko największa i najsilniejsza ekonomicznie kolonia globalnej mafii żydowskiej.
  T globalna mafia podejmuje decyzje o zbrodniach a USA jest tylko wykonawcą tych zbrodni..."Głowa", inspiracja jest żydowska a mięso armatnie i pieniądze są podatnika USA i innego NATO.

  Uratować Korę Pn może tylko Rosja i Chiny.
  Scenariusz Krymski byłby tu na czasie.. tylko powinien być dogadany z Kimem... lub z innymi siłami w Korei Pn.

  Bandyci z USA nie zaatakują Rosji czy Chin... a to uchroni świat przed III wojną światową. Bandyta będzie musiał szukać innej ofiary na świecie.
  Możliwy jest inny scenariusz bardzie niebezpieczny... o ile Rosja i Chiny mają taką technologię... jest to scenariusz Koreańskiej pułapki dla globalnego bandyty. Ten scenariusz wymaga jednak 100% technologicznej pewności zdławienia w obronie każdego ataku globalnego bandyty (bańka elektroniczna, zestrzelenie lub ogłupienie wszystkich rakiet wystrzelonych przez globalnych bandytów, zniszczenie samolotów przekraczających granicę Korei (bandyta nie takiej potrzeby...ma rakiety)

  Tak skuteczna obrona skompromitowałaby kompletnie globalnego bandytę.
  Ale nie wiadomo czy technologie Rosji i Chin na to pozwalają.

  Lepszym, bezpieczniejszym rozwiązaniem jest zajęcie Korei Pn przez "siły pokojowe" Rosji i Chin.
  Takie siły bardzo by ułatwiły dialog zjednoczeniowy między południem a północą ...bez udziału USA ...
  Koreańczycy chcą się zjednoczyć jedyna przeszkoda to USA.

  Zjednoczona Korea to wielka potęga i gospodarcza i militarna.
  To by chyba nie pasowało ani Chinom ani Japonii.
  Ale koncepcja zjednoczenie w zamian za likwidacje broni jądrowej to już jest ciekawa koncepcja dla wszystkich z wyjątkiem globalnego bandyty.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:11:45
  https://youtu.be/VQZRVipUV0k
 • @Husky 21:11:32
  Brawo Ty . :))) https://www.youtube.com/watch?v=y5xKCzdhAC8
 • @Repsol 21:23:18
  "Highway of Death" - iracka droga nr 80

  "Autostrada śmierci" -

  Nazwa ta nie jest przypadkowa, ponieważ to na tej drodze doszło do rzezi irackich wojsk wycofujących się z Kuwejtu podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. W ciągu dwóch dni zniszczono około 2000 irackich czołgów i pojazdów opancerzonych,
  https://ocdn.eu/images/pulscms/MWE7MDMsMmU0LDAsMSwx/96b09fbd8ddfddfb17742f3633629d92.jpg

  https://ocdn.eu/images/pulscms/MTg7MDMsMCwyZDAsMSwx/818a05fdb906c0bf253196dc0f36c1fd.jpg

  https://ocdn.eu/images/pulscms/MzI7MDMsMmU0LDAsMSwx/c4e083de7a359cd7815993f17eb5d10b.jpg
 • @Oscar 18:32:23
  Co to za bzdury są:
  "Lepszym, bezpieczniejszym rozwiązaniem jest zajęcie Korei Pn przez "siły pokojowe" Rosji i Chin."- Przecież nikt ich tam nie zaprosi i nie wpuści. No, chyba żeby miała się powtórzyć sytuacja z lat 50-tych ubiegłego wieku. Na to się jednak reżim pół. nie pokusi, bo dobrze wie, że nic ich nie uratuje, bo może być już za późno na ratunek.

  A to:
  "Koreańczycy chcą się zjednoczyć..." - Którzy Koreańczycy? Ci z północy? Chyba tylko, gdyby przejęli władzę nad całością (wszak Kim Miał Sen to Demokratyczny Front na rzecz Zjednoczenia Ojczyzny), na co się południowi oczywiście nie zgodzą. Kim Skąd Un i jego banda popleczników nie mogą oddać władzy, bo musieliby w końcu odpowiedzieć za zbrodnie reżimu przed sądem międzynarodowym, bądź choćby przed opinią publiczną Koreańczyków.

  I to:
  "Ale koncepcja zjednoczenie w zamian za likwidacje broni jądrowej to już jest ciekawa koncepcja dla wszystkich z wyjątkiem globalnego bandyty." - A to niby dlaczego? Pozbycie się jednego z graczy na atomowej szachownicy byłoby sukcesem Jankesów, tak jak jest powstrzymywanie Iranu. Poza tym otwarcie Korei Pół. i Amerykanom przyniosłoby nowe rynki zbytu i pole do inwestycji.

  Sytuacja z Koreą jest przykładową sytuacją patową i to od początku. Historia sprawiła, że prawie identyczne założenie- NRD, się skończyło, a KRLD nie.
  Za mało mieli sił Jankesi w 1950 roku? Chiny jeszcze broni A nie mieli, ZSRR się nie chciała angażować. I tu był błąd. A może celowe zagranie. Wszak komuś może być wciąż potrzebne inne ognisko zapalne tzw. III W.Ś. Tak dla odwrócenia uwagi chociażby.

  Nie przerzucali się atomówkami, gdy trwała zimna wojna, to dlaczego mieliby się zacząć przerzucać teraz? Sic!
  To nie czasy, gdy broń A posiadały tylko USA i ZSRR. Dziś to broń AW i jak słychać, i widać, to już będzie 10 państw, które się na szachownicy nuklearnej bawią. I wszyscy ci, co przyciski do broni zagłady mają w ręku, zdają sobie z tego sprawę, bo gdyby nie wiedzieli czym to grozi, już dawno, ktoś by ich usunął z tego świata. Tak się dzieje od dawna, choć od niedawna ma to, doprawdy istotne znaczenie dla ludzkości.

  P.S. Bez urazy... proszę. Sic!

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Oscar 18:32:23
  "Dżucze". Sic!

  "Według jej twórcy doktryna ta opiera się na czterech naczelnych zasadach:
  -samodzielność w ideologii – odrzucanie obcych wzorców ideologicznych nie uwzględniających specyfiki, możliwości, tradycji, przeszłości historycznej, aspiracji i dążeń mieszkańców Korei Północnej;
  -niezależność w polityce – nieuleganie naciskom politycznym i ingerencjom z zewnątrz, które prowadzą do stopniowej utraty suwerenności, ale prowadzenie własnej niezależnej polityki w kontaktach międzynarodowych;
  -samodzielność ekonomiczna – nieuzależnianie się gospodarcze od innych państw i organizacji, bo prowadzi to do utraty suwerenności politycznej, ale twórcze rozwijanie gospodarczych zdolności własnego narodu przy równoprawnej wymianie handlowej ze światem;
  -samodzielna obrona kraju – obrony nie można powierzać innym, gdyż prowadzi to do utraty własnej suwerenności, ale trzeba posiadać własny samodzielny przemysł obronny oparty na własnej myśli technicznej, surowcach i mocach wytwórczych oraz ogólnonarodowy system obrony." *

  Czy można sobie wymyśleć- dziś- lepsze cele?
  A metody:
  "Stosowane są celem urzeczywistnienia idei Dżucze. Najważniejsze to:
  1. Metoda Czonsan-ri – polegająca na skierowaniu bezpośrednio w teren dygnitarzy partyjnych i państwowych, by sami doświadczyli wszelkich niedogodności związanych z wykonaniem zadań, które sami nałożyli na podległe im organy (jednostki terytorialne); nazwa pochodzi od wsi Czonsan-ri, której problemami musiał zająć się osobiście skierowany przez Kim Ir Sena wysoki dygnitarz państwowy;
  2. Teański system pracy – polega na wyprowadzeniu zza biurek kadry konstruktorskiej i technologicznej przedsiębiorstw przemysłowych i innych jednostek produkcyjnych oraz postawieniu ich bezpośrednio przy robotniku wykonującym wyrób według ich projektu (np. technologa przy frezerze); celem tego systemu jest doskonalenie konstrukcyjne i technologiczne w produkcji; nazwa pochodzi od kombinatu metalurgicznego w mieście Tean;
  3. Ruch Czhollima – moralne zaangażowanie pracowników, które ma sprzyjać przyspieszeniu procesu produkcji dzięki skróceniu wdrażania projektów racjonalizatorskich i nowości technicznych przy maksymalnej kontroli jakości; nazwa pochodzi od legendarnego skrzydlatego konia Czhollima, który w podaniach ludowych w ciągu doby obiega świat;
  4. Uczmy się od cichych bohaterów – ideowe zachęcanie do dokładności i dyscypliny pracy, której wzorem są przodownicy pracy z początków istnienia KRLD." *
  Powycinajmy KRLD i mamy system, do którego możemy dziś zacząć dążyć.

  * https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%BCucze

  Tuz z Talii
 • @Husky 21:45:55
  Oczywiście że tak stare sowieckie modele czołgów T-72 Ural i T-55 z wieżą obracaną na korbę . No i oczywiście w XXI wieku mamy tego badziewia ok.500 na stanie . Oczywiście o ile Antoni nie wysłał tej pancernej pięści z braterskim pozdrowieniem do banderlandii w celu pokonania ruskich walonek . Puknij się chłopie w czoło . Ps .Jak widzę kontuzja była naprawdę ciężka .Zdrowia życzę.
 • @wiedzajestwksiążkach 23:32:13
  Może lepiej zająć się mlekiem dla polskich dzieci w szkołach ,a nie problemem obydwu Korei . To jest ich sprawa .
 • @Oscar 18:32:23 Jakie w zamian ?
  ..tylko głupiec się rozbroi, ,,trawę będą jeść"
  Są mocarstwem nuklearnym i dlaczego tego nie UZNAĆ ?
  Kto nie jest uzbrojony po zęby zostanie zniszczony jak Libia i Irak
  odwieczna madrość głosi: ,, chcesz pokoju bądż gotowy na wojnę "
 • Talbot
  Zespół kwestii koreańskich, należy do preludium IIIWS.
  Znaczenie Rosji jest minimalne, pomijalne. Ważne jest, że US działa w porozumieniu z Chinami i najważniejsze jest to, że Chiny uzyskują hegemonię w azji, za zgodą słabnącego US.
  US zrobi "dil" z Chinami, które zobowiążą się do rozwiązania problemu Korei. To jest zgodne ze strategią amerykańską, która zakazuje konfrontacji z przeciwnikiem atomowym.
  Wpływy amerykańskie są wypierane, na rzecz Chin.

  Nie mam zamiaru się kłócić, mogę założyć z wypłacalnymi.
 • @Husky 21:11:32
  Błoto jest spore a czołg to nie Amfibia.
  A w komentach pod filmem piszą, że kierowca do d*py bo silnik jest OK skorą kółka się kręcą.
 • @fretka 08:09:39
  kierowca do d*py ???
  pewnie tak

  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 08:28:55
  OK*
  *oczeń koroszo.
  Pozdr.
 • @Repsol 23:47:08
  A jechałeś choćby T-55? Naprawdę ma wierzę obracaną na korbę? Pytam bo akurat ten którego ja miałem na stanie ,miał stabilizację i w pinie i w poziomie, więc nijak korbą tego zrobić nie było można.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY