Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7130 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Rosja przygotowuje się do wojny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosja planuje interwencję ZBROJNĄ w Korei Północnej aby powstrzymać APOKALIPSĘ NUKLEARNĄ

 

 

ROSJA rozważa możliwość interwencji wojskowej w Korei Północnej, aby powstrzymać wybuch wojny nuklearnej.

 

 

Po ogłoszeniu przez Koreę Północną w tym tygodniu deklaracji, że ma teraz zdolność uderzenia nuklearnego w USA, rosyjski sekretarz Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew potwierdził, że Rosja rozważa wysłanie armii w rejon półwyspu koreańskiego.

Pan Patrushev przyznał, że działania Korei spowodowały zagrożenie dla Rosji ze względu na możliwość wybuchu wojny. „Jeśli dojdzie do akcji militarnej stworzy to wiele problemów, również dla nas”.

 

Donald Trump nieustannie mówił, że dojdzie do interwencji wojskowej w Korei Północnej, jeśli USA lub którykolwiek z jej sojuszników będzie się czuł zagrożony. Ostrzegł także, że „trzy największe lotniskowce na świecie są odpowiednio ustawione”, aby stawić czoła Pjongjangowi.

Wcześniej również nazwał negocjacje dyplomatyczne z Koreą „stratą czasu”.

Rosja przygotowuje się do wojny

Pan Patrushev powiedział:  „Oceniamy to i przygotowujemy się. Nie będziemy zaskoczeni „. „Zasadniczo dzielimy z Koreą Północną granicę. Właśnie dlatego jesteśmy zainteresowani rozwiązaniem politycznym i dyplomatycznym, jeżeli to nie pomoże mamy inny plan „

Ostatni test rakietowy Korei niewątpliwie dolał oliwy do ognia. Trump zareagował na nowe zagrożenie złowieszczo mówiąc „poradzimy sobie z tym”.

 źródło: www.express.co.uk

https://www.koniec-swiata.org/rosja-planuje-interwencje-zbrojna-korei-polnocnej-aby-powstrzymac-apokalipse-nuklearna/

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • W obawie przed 3 WOJNĄ ŚWIATOWĄ Rosja wysyła armię na granice Korei
  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/12/W-obawie-przed-3-WOJN%C4%84-%C5%9AWIATOW%C4%84-Rosja-wysy%C5%82a-armi%C4%99-na-granice-Korei-P%C3%B3%C5%82nocnej.jpg


  Władimir Putin wysłał wojska na północnokoreańską granicę po ostatnim wystrzeleniu pocisku przez reżim Korei Północnej.

  Kim Dzong Un wzbudził obawy przed zbliżającą się wojną nuklearną, wystrzeliwując swój najbardziej niebezpieczny pocisk. Testy pokazują, że Korea wystrzeliła zupełnie nowy pocisk, który jest uważany za jeden z najbardziej zaawansowanych jakim dysponuje.

  Rosyjscy marines zostali wysłani na granicę Korei i Rosji by ćwiczyć desant i operację lądową. Marynarka wojenna, piechota i amfibie ćwiczą symulację ataku na Koreę Północną. To nie pierwszy raz, kiedy Rosja przeniosła wojska na północnokoreańską granicę .

  Kilka dni po wrześniowym teście rakietowym Korei Północnej, wojska rosyjskie ustawiły się na granicy.

  Dziesiątki amerykańskich czołgów rozmieszczono również w pobliżu Korei Północnej, po tym jak Trump ostrzegł wszystkie narody, by zerwały kontakty z Koreą Północną.
  źródło: www.dailystar.co.uk

  https://www.koniec-swiata.org/obawie-3-wojna-swiatowa-rosja-wysyla-armie-granice-korei-polnocnej/
 • TASS nadaje...
  Ławrow: USA wykorzystały manewry Zapad do rozmieszczenia wojsk w Polsce

  "Szef rosyjskiej dyplomacji zapewniał, że Moskwa nie ma nic przeciwko temu, by jej sąsiedzi z dawnego bloku wschodniego nawiązywali bliższe relacje z UE, ale widzi "chęć niektórych państw unijnych, by wykorzystać Partnerstwo Wschodnie do celów antyrosyjskich". "Nie stanowią oni większości, ale zachowują się dość agresywnie" – dodał Ławrow."

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lawrow-usa-wykorzystaly-manewry-zapad-do-rozmieszczenia-wojsk-w-polsce/vtq92jk

  Rosja nie ma nic przeciwko temu, że USA rozmieszczą Patrioty w Polsce i w byłej strefie wpływów ZSRR?  Rosjanie po raz kolejny będą ćwiczyć atak atomowy na Warszawę.

  Ćwiczenia o nazwie Zapad 2017 odbędą się na zachodzie Rosji. Weźmie w nich udział blisko 100 tys. żołnierzy. Podobne manewry miały miejsce w tym kraju już w roku 2009.

  http://www.fronda.pl/a/rosja-ponownie-cwiczy-atak-nuklearny-na-polske,80999.html
 • "Słowiańska" przewrotność?
  Osiem okrętów i części Floty Bałtyckiej stała się „szturmowa”

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/682/78/6827806.jpg

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201712016827838-sputnik-rosja-flota-baltycka/

  Amerykanie niosąc Pokój światu - też używają jednostek "szturmowych".
 • @Talbot
  Taki da, strój podkreśla status i przynależność.
  Słyszałam żeś z Harrego Pottera?
  https://pbs.twimg.com/media/DQDdT_tXkAIix5o.jpg
 • @fretka 23:22:37
  hahaha... :)))
  Talbot na wybiegu :D
 • @
  Ten koleżka od tych ''krajobrazów'' to stachanowiec. Przyznam,że nie nadążam. Ech, te by jego ambicie da w pożytecznym kierunku... ale nie ważne..
  Dane w grafie o świątyniach są zmanipulowane. Według raportu Jego Świątobliwości patriarchy Cyryla na spotkaniu biskupów w dniu 2 lutego 2010 r., RPC ma tylko 30.142 parafii. W które wchodzą parafie Ukraińskiej Prawosławnej Cerkwi (12043), a także parafie chińskie, łotewskie, mołdawskie, Rosyjski Kościół Prawosławny Zagranicą, estoński, japoński kościół, białoruski egzarchat. Artykuł z wikipedii o diecezji rosyjskiego Kościoła prawosławnego pokazuje liczbę parafii w diecezjach rosyjskiego Kościoła prawosławnego. Banalne zsumowanie tych liczb da liczbę 15 013 parafii.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B8%D0%B8_%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B8
 • @Paulus Aquarius 10:30:29
  Siema! :)
 • @
  Pstrąże - Miasto widmo. Byłam tam na grzybach.
  https://www.youtube.com/watch?v=_OSZNTT29Ks

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY