Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7134 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Rosja potępia test Korei Północnej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- senator z USA mówi w CNN: USA zmierzają do wojny z Korą Północną „zginie wiele ludzi”

 

 

Stany Zjednoczone pójdą na wojnę z Koreą Północną, powiedział senator Lindsay Graham, przyznając, że „wielu ludzi zostanie rannych i zabitych”. Tymczasem Rosja i Chiny ponownie wezwały obie strony do zachowania powściągliwości i dialogu.

 

„Jeśli będziemy musieli pójść na wojnę, aby to powstrzymać, zrobimy to”, republikański senator powiedział telewizji CNN Wolf Blitzer. „Jeśli dojdzie do wojny z Koreą Północną, stanie się tak dlatego, że Korea Północna sama sobie ją przyciągnie, a my zmierzamy do wojny, jeśli to się nie zmieni”.

Graham stwierdził, że ani on, ani prezydent USA Donald Trump nie chcą wojny, ale podkreślili, że „nie pozwolimy temu szalonemu człowiekowi w Korei Północnej mieć możliwości uderzenia w ojczyznę”.

 

Pytany przez Blitzera o ofiary cywilne, które miały miejsce w wojnie z Koreą Północną, w tym w gęsto zaludnionej południowokoreańskiej stolicy Seulu, Graham powiedział: „Nie przegramy, wygramy, ale wielu ludzi zostanie rannych i zabitych … „

Podkreślił jednak, że „prezydent musi wybierać między bezpieczeństwem wewnętrznym a stabilnością regionalną”.

USA inwazja Korea Północna

USA jest gotowe zniszczyć reżim Kim Dzong Una

„Prezydent jest gotów, jeśli to konieczne, zniszczyć ten reżim, by chronić Amerykę, i mam nadzieję, że reżim zrozumie, że jeśli prezydent Trump będzie musiał wybrać między zniszczeniem reżimu północnokoreańskiego a amerykańską ojczyzną, to zniszczy reżim”.  – powiedział Graham.

Jego komentarze pojawiły się zaledwie kilka godzin po tym, jak Korea Północna wystrzeliła rakietę balistyczną, która wpadła do Morza Japońskiego. Wstępna ocena Pentagonu wskazała, że ​​był to międzykontynentalny pocisk balistyczny (ICBM).

 ICBM. Po nadzorowaniu udanego wystrzelenia potężnego pocisku ICBM Hwasong-15 Kim chwali się potęgą jego armii.

 

Po teście rakietowym Trump powiedział, że USA „zajmą się tym … to jest sytuacja, z którą będziemy musieli sobie poradzić”Jego komentarze zostały przekazane reporterom podczas spotkania z republikańskimi przywódcami kongresowymi w Białym Domu.

Rosja potępia test Korei Północnej

Moskwa potępiła test, mówiąc, że Korea Północna dolewa oliwy do ognia konfliktu z USA. „Potępiamy start i mamy nadzieję, że wszystkie kraje będą dążyły do spokoju, który jest tak bardzo potrzebny, aby zapobiec wojnie na Półwyspie Koreańskim.”

Prezydent Rosji Władimir Putin wielokrotnie podkreślał potrzebę dialogu. Zapędy wojskowej w takich warunkach są bezsensowne; to ślepy zaułek „

Chiny przerażone widmem wojny

Chiny ze swej strony wyraziły „poważny niepokój” w związku ze startem rakiety.  Pekin zachęcał również do rozmów między dwiema stronami po tym, jak USA zmieniły status Korei Północnej na sponsora terroryzmu.

Korea Północna obawia się wojny

W tym miesiącu Korea Północna wykluczyła negocjacje w sprawie programu nuklearnego, powołując się na trwające ćwiczenia wojskowe USA i Korei Południowej w tym regionie.

oraz

wrogą politykę” Waszyngtonu wobec Korei Północnej. „Dopóki istnieje nieprzerwana, wroga polityka przeciwko mojemu krajowi przez Stany Zjednoczone i tak długo, jak będą trwały gry wojenne na naszym progu, nie dojdzie do negocjacji”, powiedział ambasador Korei Północnej w ONZ, Han Tae Song. USA kontynuują swoje gry wojenne w tym regionie z Koreą Południową i innymi sojusznikami.

źródło: rt.com

 

https://www.koniec-swiata.org/senator-usa-mowi-cnn-usa-zmierzaja-wojny-kora-polnocna-zginie-ludzi/

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • III wojna światowa: jądrowa i krótka
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/154/45/1544537.jpg

  Susan Devere przepowiedziała Trzecią Wojnę Światową w czasie rządów prezydenta Rosji Władimira Putina.

  „Krótka, ale jądrowa" — właśnie takimi słowami znana jasnowidzka Susan Devere opisała Trzecią Wojnę Światową. Wieszczka zauważyła, że dojdzie do niej w czasie rządów Władimira Władimirowicza Putina. Nie, nie będzie w nią zamieszany, ale ma ostrzegać uczestników konfliktu, a zdarzy się to już całkiem niedługo.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201711106682054-Sputnik-iii-wojna-swiatowa-bedzie-krotka-i-jadrowa/
 • @Talbot 16:03:50
  Brawo Kim!

  A kim są ci bandyci znad Potomaku, żeby mówić co kto może mieć w arsenale? Niech się lepiej zajmą chazarami znad Jordanu.
 • Autor
  Jezeli Korea Pln zrezygnuje z arsenalu jadrowego i rakiet balistycznych to zapewni sobie laske amerykanow po wsze czasy(i mozliwa agresje).Zawsze znajdzie sie pretekst ze moze nie zniszczyla calego arsenalu a komisje czy sluzby moga deklarowac wszystko i to bezkarnie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:12:12
  Jak myślisz - Putin pójdzie w ogień za Chinami, czy za Zachodem?
  Ostatnio zdradził Donbas...
 • @mac 16:41:02
  "Jezeli Korea Pln zrezygnuje z arsenalu jadrowego i rakiet balistycznych to zapewni sobie laske amerykanow po wsze czasy"

  Amerykanie walczą o pokój - Putn też walczy o pokój mówiąc, że nie dopuści do ogłoszenia przez Kima, że KRLD jest mocarstwem atomowym.
 • @mac 16:41:02
  Rosja potępia najnowszą próbę rakietową Korei Płn.

  Rosja potępia kolejną próbę rakietową Korei Północnej jako prowokacyjne działanie Pjongjangu – oświadczył rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Podkreślił, że ta próba z międzykontynentalną rakietą balistyczną prowokuje wzrost napięcia w regionie.

  Rosja potępia kolejną próbę rakietową Korei Północnej jako prowokacyjne działanie Pjongjangu – oświadczył rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Podkreślił, że ta próba z międzykontynentalną rakietą balistyczną prowokuje wzrost napięcia w regionie.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-potepia-najnowsza-probe-rakietowa-korei-pln/f9tzx83
 • @Talbot 16:41:41
  A co na to Japonia i Korea Płd.? Wyrażą swoją opinię czy oniemiały ze strachu? Pierwszego strzała dostaną, muszą być gotowe i to bardzo.
 • @Talbot 16:41:41
  //Ostatnio zdradził Donbas...//

  Nikogo nie zdradził, głupoty pleciesz.
  Problem polega na tym, ze wszyscy chazarzy piszczą jakoby Rosja napadła na Ukrainę a to bzdura. Rosji już więcej Ukrainy nie potrzeba bo to jest raczej UPAdlina.

  Rosja ma już Krym (którego nie odda) a na UPAdlinie chce ustroju federacyjnego. I będzie miała gratis Donbas.
  Tak trudno to zrozumieć?
 • PILNE Korea Północna testuje nową rakietę balistyczną
  Pozdro z KRLD
  https://www.youtube.com/watch?v=9hD-Zx-ufAQ
 • ten konflikt to nie żarty
  „zginie wiele ludzi” - to wszystko nie jest takie proste.... nawet dla Ameryki a słowa te są prawdziwe dla obu kierunków. To że militarnie USA mogą zrobić z KRL wszystko nie znaczy że same nie są śmiertelnie zagrożone. Istnieje podejrzenie i realne zagrożenie iż NK na wypadek jej zagłady spowodowanej atomowym udezeniem, lub nawet gdy przegra
  w konwencjonalnej wojnie użyje broni biologicznej która czego obawiają się specjaliści od dawna może być przemieszczona przez "reżim" do Ameryki. To że Korea taką broń posiada nie ma wątpliwości. Dla USA oznacza to dziesiątki milionów ofiar i upadek potęgi co dramatycznie odbije się na współczesnym świecie powodując eskalację zbrojeń i wojnę na wielu obszarach planety. Najgorszym scenariuszem dla tak wyreżyserowanego scenariusza wydarzeń jest wojna Indii z Pakistanem. Tak więc to że Amerykanie nie zaatakowały jeszcze Korei jest nadzieją
  że do tego nie dojdzie. Kto w tym konflikcie jest po stronie "złych mocy" nie mnie to określać.
 • Jak nie wiadomo o co chodzi to ....
  Korea Poludniowa to wielka kasa. Dochod PKB na mieszkanca $28101.Korea Polnocna $1700 (Polska $12315). Korei Poludniowej brak przestrzeni na rozwoj, 70% kraju to niedostepne gory tak samo jak w Korei Polnocnej ale zaludnienie na km kw jest w Polnocnej 2 razy mniejsze, ziemia jest panstwowa, ktora tak fajnie bylo by sprywatyzowac. Bogactwa naturalne Korei Polnocnej to tez smaczny kasek.70% bankow Korei Poludniowej to banki zagraniczne.
  Tak wiec z powyzszego wylania sie inny plan niz wojna, chodzi o obalenie rzadu Korei Polnocnej i przejecie jej bogactwa.
 • @staszek kieliszek 19:17:43
  http://tvfinternational.com/programme/24/korea-from-above?trailer=1&
 • @staszek kieliszek 19:17:43
  Mlody czlowiek podrozuje do obu Korei i porownuje te 2 kraje.
  https://www.youtube.com/watch?v=AJUSIWSaQX4
 • @staszek kieliszek 19:17:43
  PKB Niemiec i Łotwy to też niebo i ziemia. Syf kiła i mogiła w ogóle.
  Taki przykładowo obcokrajowiec na Łotwie to bez kwitka który się nazywa dumnie ''kategoria wiedzy z łotewskiego języka А2, В1, В2, С1, С2. itd.'' to nawet roboty nie znajdzie. Nawet ulicy nie pozamiata, kurcze. Problem polega na tym, że nikt nie wiedział, że tak się stanie, że wszyscy będą musieli uczyć łotewski w którym rozmawia raptem 2mln. osób i ciągle ubywa. Język łotewski jest bezużyteczny, tak już jest.
 • @staszek kieliszek 20:39:53
  Czyli pięknie pokazano bezwartościowe mięso armatnie w obydwu krajach Koreańskich .Szkoda że chodzi tylko o zbudowanie wojskowych baz USA-relitów przy granicy z Rosją . Raczej to nie przejdzie . Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:31:15
  //Raczej to nie przejdzie .//

  No jasne, że nie przejdzie. Ani Chiny ani Rosja to nie są chazarscy idioci.
 • Zeby bylo bardziej skomplikowane to jest 3 cia Korea.
  W Japonii.850 tys Koreanczykow zyje w Japonii i sa tam dyskryminowani.Pomaga im rzad Korei Polnocnej, finansuje szkoly.
  https://www.youtube.com/watch?v=qBfyIQbxXPs&t=287s
 • @
  Nawiązując do tematu jednego blogera na Neonie u którego jestem zbanowana, z czego jestem oczywiście bardzo dumna, ale niestety w jakiś minimalny niekomfortowy sposób uniemożliwia komentowanie, choć nie stanowi to wielki problem.
  ''Pani profesor, przedstaw twarde dowody albo odszczekaj pod pryczą.''

  Publikacja na blogu profesora Wydziału Filozofii i Metodologii SSU Vera Afanasasye stała się podstawą do weryfikacji korupcji. Inicjatorem audytu, jak powiedziała Vera Afanasyeva na swoim blogu, była redakcja moskiewskiego komsomolca w Saratowie.

  "Vera Vladimirovna, z inicjatywy gazety Moskovsky Komsomolec, organy ścigania rozpoczęły śledztwo w sprawie artykułu na temat korupcji w SSU" , który wypociła na swoim blogu "Navalny nerwowo pali na uboczu" dzisiaj, 14 marca. "

  Wcześniej w publikacji "Pięć powodów, dla których nie powinieneś zostać profesorem", opublikowanej na jej blogu na platformie IA "Vzglyad-Info" 12 stycznia 2017 roku, profesor mówił o trudnej sytuacji finansowej pracowników rosyjskich uniwersytetów w ogóle, a SSU w szczególności.

  Jednym z przykładów autorki był opis sytuacji, w której pracownicy uniwersytetu kupowali własne materiały biurowe i papier na własny koszt. Ponadto oburzenie profesora spowodowało propozycja skierowana do pracowników uczelni: wezwano ich do znalezienia kandydata na stanowisko prodziekana do pracy z młodymi ludźmi i wypłacania mu wynagrodzenia z własnych pieniędzy.

  Od momentu umieszczenia materiału na blogu minęły dwa miesiące, po których pojawił się wpis "Navalny nerwowo pali na uboczu".

  W niej Vera Afanasyeva powiedziała, że ​​została zaproszona na policję, ponieważ stała się "świadkiem w tej sprawie". Weryfikacja, potwierdzona przez nauczyciela w dziale walki z przestępstwami gospodarczymi, została zainicjowana w imieniu redakcji moskiewskiego komsomolca w Saratowie, podpisanej przez Tatianę Nikonową. Afanasyeva powiedziała korespondentowi agencji prasowej "Svobodnye Novosti", że nie przekazała żadnych szczegółów funkcjonariuszom organów ścigania w tej sprawie.

  Jak zauważyła profesor, napisała na swoim blogu o żałosnej sytuacji w rosyjskim szkolnictwie wyższym ''tak ogólnie'' i nie zamierzała w jakiś sposób zmieniać sytuacji na konkretnym uniwersytecie w Saratowie. Ponadto Vera Afanasyeva potwierdziła, że ​​propozycja otrzymana przez personel uniwersytetu w celu wypłacenia wynagrodzenia zastępcy de facto miała miejsce, ale odmówiła podania szczegółów.
  https://www.youtube.com/watch?v=TXM3esHDRvE
 • @fretka 10:09:38
  // z inicjatywy gazety Moskovsky Komsomolec//

  "Moskiewski komsomolec" ma status "żółtej prasy" (u nas bulwarowej) i nikt poważny nie wiąże się z tym pismem.A jakby tego było mało to jeszcze połowa jego objętości zawiera ogłoszenia pornograficzne.
  Kilka lat temu wybuchł w związku z tym skandal.W Rosji dziennikarze mają jakieś ulgi na składki ubezpieczeniowe ale tylko w wypadku jeśli zatrudniają się w mediach które z półświadkiem nie mają związku.Ktoś wytknął Moskiewskiemu komsomolcowi że żyje ze stręczycielstwa i nie ma prawa do tych ulg.Herszt MK Gusajew powiedział że nic o tym nie wie.Ripostuje go bardzo znany dziennikarz Dorenko. https://www.youtube.com/watch?v=u9Yl2idgM3g
  Na to nałożył się skandal z "kupowaniem artykułów" w MK co zarejestrowała "ukryta kamera" https://www.youtube.com/watch?v=vk_7U63HXQ8
  Kto po tym wszystkim wydaje się w MK? tylko desperat.
 • @ikulalibal 10:47:35
  Pani profesor gdyby chciała mówić o korupcji, to jako kandydatka nauk fizycznych i matematycznych zrobiłaby to inaczej. Może jakieś obliczenia, liczby, tabele i wykresy. Ale nie to było celem.
  Ja jedna uważam, że pani profesor jest bardziej filozof niż fizyk. Przychodzi mi tu do głowy stary dowcip.
  W banie:
  Abram Izraeliwicz, wy albo krzyżyk zdejmcie albo gacie włóżcie.
  Jej teksty to dzieła literackie a nie naukowe i tak to trzeba nazywać.
 • @fretka 10:09:38
  //Nawiązując do tematu jednego blogera na Neonie u którego jestem zbanowana, z czego jestem oczywiście bardzo dumna, ale niestety w jakiś minimalny niekomfortowy sposób uniemożliwia komentowanie, choć nie stanowi to wielki problem.//

  Musisz (już choćby z powodu adwentu) wybaczyć i zrozumieć całą złożoność sytuacji.
  Bloger o którym piszesz, zamieszcza teksty jako "własne tłumaczenia" prawda zaś jest taka że nie zna języka rosyjskiego.A nie znając języka jest całkowicie bezbronny wobec najbardziej nawet banalnego komentarza.Nawet takiego który napisany jest w j.polskim ale zawiera aluzje czy inne odniesienia do tamtejszych realiów.Cóż mu w takiej sytuacji pozostaje? banować wszystkich (mnie również) którzy mogliby obnażać tę komiczną symulację.
  I to on a nie ty ma poważne powody aby odczuwać dyskomfort.
 • @ikulalibal 15:25:58
  No dobrze, z racji adwentu to mu wybaczam.
  Ale i tak w moim przekonaniu rakieta spadła z powodów technicznych a łazić po mitingach i przykuwać się kajdankami nie jest zajęcie dla profesora.
 • @fretka 17:27:51
  //łazić po mitingach i przykuwać się kajdankami nie jest zajęcie dla profesora.//

  Ba.Prawda-profesor saratowskiego uniwersytetu przykuwający się kajdankami to niepoważne.Nie pierwszy to raz "tragedie" walą się na głowy samotnych kobiet w Saratowie :))) https://www.youtube.com/watch?v=VFocQC5hWyI
 • @ikulalibal 17:55:04
  https://www.youtube.com/watch?v=wQLuANXglXE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY