Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7131 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

"Superman" w Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosjanie pracują nad superżołnierzami GMO?

 

Prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin powiedział, że dostarczenie wojsku genetycznie zmodyfikowanych żołnierzy będzie następną fazą ulepszeń w wojsku. I to gorszą niż bomba atomowa. Władimir Putin powiedział zgromadzonym studentom, że wkrótce rosyjscy naukowcy złamią kod genetyczny człowieka i będą przez to w stanie stworzyć „coś gorszego niż bomba atomowa”.

W szokującej wypowiedzi przywódca Rosji zasugerował, że wkrótce świat ujrzy nieczujących żadnego bólu, strachu i bezwzględnie posłusznych żołnierzy prosto z filmów science-fiction. Według Putina nauka i technika obecnie posuwają się naprzód tak szybko, że świat nie może nadążyć za wszystkimi nowinkami. Słowa te padły po niedawnym kryzysie na Półwyspie Koreańskim, podczas którego komunistyczna Korea Północna przeprowadziła serię testów rakiet balistycznych zdolnych przenosić ładunki nuklearne.

Według rosyjskiego prezydenta możliwość „kreowania człowieka z odpowiednimi cechami charakteru” stoi tuż za rogiem. „Człowiek otrzymuje możliwość wejścia w kod genetyczny stworzony przez naturę, albo jak ktoś woli – przez Boga. Wszystko ma swoje konsekwencje. Jedną z nich może być fakt, że będziemy w stanie stworzyć człowieka nie tylko teoretycznie, ale także w praktyce. Będzie on mógł być genialnym matematykiem, muzykiem albo żołnierzem – pozbawionym strachu, bólu i całkowicie posłusznym i lojalnym” – powiedział Władimir Putin podczas spotkania z młodzieżą w Soczi.

„Jak dobrze wiecie, ludzkość może wejść i pewnie zrobi to w najbliższej przyszłości, na bardzo trudny i odpowiedzialny poziom egzystencji. To, co właśnie opisałem, może w istocie być gorsze niż bomba atomowa” – ostrzegł rosyjski przywódca.

Putin stwierdził, że zmiany są nieuniknione, ale wezwał też światowych przywódców do wspólnego opracowania etycznych wskazówek dotyczących tematu „tworzenia” człowieka. „Kiedy coś robimy, cokolwiek by to było, to chcę jeszcze raz przypomnieć, że nie możemy zapomnieć o etycznych podstawach naszej pracy” – powiedział Władimir Putin.

Czy to oznacza, że rosyjskie wojsko za niedługo będzie wyposażone w super-żołnierzy, którzy nie dość, że są silni, posłuszni, to nie czują bólu i nie mają ludzkich uczuć? Jeśli tylko można wierzyć politykowi, który kilka lat kształcił się w szkole szpiegów, a później był agentem KGB, to można tak przypuszczać.

 

 

Źródło: PolishExpress.co.uk

KOMENTARZE

 • Najbardziej mroczny projekt sowieckich inżynierów
  https://img.sadistic.pl/pics/ee50e675e8be.jpeg

  Jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, sowieccy inżynierowie realizowali projekty militarne, które nawet dziś wydają się być wciąż czymś odrealnionym. Amerykański badacz, powołując się na pewne źródła oraz świadków, twierdzi, że naukowcy ze Związku Radzieckiego, jeszcze zanim rozpętało się piekło konfliktu zbrojnego o globalnym zasięgu, byli zaangażowani w "budowę" super żołnierzy. Rozwiązania, które wówczas stosowali, muszą dziś robić wrażenie nawet na największych entuzjastach literatury science-fiction.

  Informacje, do jakich dotarł amerykański historyk Jeff Strasberg, mogłyby posłużyć jako podstawa scenariusza do kolejnej części filmu z serii "Uniwersalny żołnierz". Jak wynika z zaprezentowanych przez niego dokumentów, Sowieci byli zdeterminowani, by stworzyć bojowników, którzy będą odpornymi na ból i spełnią rolę bezwzględnych maszynek do zabijania. W procesie kreowania super żołnierzy, na wielką skalę wykorzystano patenty bioniczne. Kości kończyn ochotników zostały zastąpione podobno przez tytanowe implanty. W związku z tym, nie miały być im straszne miny przeciwpiechotne, granaty czy pociski.

  Historyk ujawnił, że połowicznie elektroniczni czerwonoarmiści mieli podłączone do mózgu wykonane ze złota elektrody. Odpowiedzialne były one za zablokowanie w centralnym narządzie układu nerwowego ośrodka odpowiedzialnego za odczuwanie bólu.

  W tajemniczy projekt miało być zaangażowanych ok. 300 żołnierzy. Ze źródeł, do jakich dotarł Strasberg wynika, że wszyscy mieli być ochotnikami. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna. Wielu młodzieńców było zmuszanych siłą do wzięcia udziału w eksperymencie. W momencie, gdy ktoś stawiał opór był eliminowany. Jak poinformował serwis pravda.ru, każdy uczestnik programu musiał podpisać oświadczenie, w którym zobowiązywał się do zachowania w tajemnicy swojej wiedzy na temat kulisów projektu.

  Działania operacyjne podporządkowane stworzeniu super armii miały charakter barbarzyński. Zdaniem rosyjskiego naukowca Siergieja Konowalenki, zabiegi przeprowadzane były w Witebsku. Żołnierzom po prostu odcinano albo wyrywano kończyny. Wielu z nich zostało okaleczonych i pozostało kalekami, inni w ogóle nie przeżyli procesu transformacji. U niektórych "śmiałków", tuż po eksperymencie, rozwinęły się choroby nowotworowe. Zdarzało się też, że młodzieńcy popadali w obłęd. Wszystko ze względu na ingerencję naukowców w ich mózg.

  Projekt miał być realizowany w latach 1936-1941. Ale Sowieci bardzo szybko poczuli gorycz porażki. Połowa super żołnierzy została wyniszczona przez hitlerowców. Wiele wskazuje na to, że naziści, którzy także byli zaangażowani w wiele innowacyjnych projektów, dowiedzieli się o programie opracowanym przez komunistów. Ok. 150 sowieckich cyborgów zostało zniszczonych przez niemiecką artylerię.

  Na trop wyznaczonych do zabijania radzieckich żołnierzy-robotów trafić też mieli Amerykanie. Jeden z oddziałów alianckich dotarł do nazistowskiego szpitala, w którym znajdowały się ofiary eksperymentu. W placówce odnaleziono zwłoki rosyjskich żołnierzy. U większości z nich, zamiast kości, wykryto wykonane ze stali protezy. Jeden z oficerów był wyposażony nawet w metalowe żebra. Okazało się także, że Sowieci niektórych żołnierzy "przerabiali" na... karły. Działania takie miały przynieść wymierne korzyści szczególnie podczas walk powietrznych. Okaleczeni w ten sposób piloci mogli bowiem zabrać na pokład samolotu więcej amunicji oraz zatankować więcej paliwa.

  Mroczny projekt został całkowicie zastopowany tuż po wybuchu II wojny światowej. Inżynierowie, którzy uczestniczyli w pracach nad stworzeniem super żołnierzy oraz sami wolontariusze, nie dotrwali końca wojny. Ze źródeł wynika, że po 1945 r. nie wracano już do planów tworzenia oddziałów złożonych z hybryd. Uznano bowiem, że projekt był nieopłacalny.

  Warto dodać, że niektóre z pionierskich działań realizowanych przez Sowietów w czasie II wojny światowej, które wówczas skazane były na niepowodzenie ze względu na ówczesny poziom rozwoju nauki, jest w nieco innej formie kontynuowana obecnie. Krajem, który wydaje miliardy dolarów na mniej drastyczne, ale równie futurystyczne projekty są oczywiście Stany Zjednoczone. DARPA (skrót od: Defense Advanced Research Projects Agency) - działająca w Stanach Zjednoczonych agencja rządowa zajmująca się opracowywaniem i wdrażaniem nowoczesnych technologii wojskowych, zgodnie z informacjami, które pojawiły się mediach, zamierza przeprowadzić m.in. serię eksperymentów, które zaowocują "wyprodukowaniem" biologicznego organizmu, który będzie żył wiecznie. Celem naukowców jest stworzenie istoty, która będzie żyć, oddychać, a nade wszystko będzie posłuszna swojemu panu-człowiekowi. Stworzone w laboratorium organizmy będą wzbogacone o cząsteczki podtrzymujące odporność komórek na śmierć.

  https://www.sadistic.pl/najbardziej-mroczny-projekt-sowieckich-inzynierow-vt149551.htm
 • Fizycy z CERN budują bombę mezonową?
  http://s2.static.geekweek.pl/cms/2017/11/imagmezofofbomgkgig56eee3-589cx205.jpg

  Naukowcy z laboratoriów w CERN, pracujący na co dzień przy eksperymentach związanych z Wielkim Zderzaczem Hadronów (LHC), zdecydowali się ogłosić sensacyjną wiadomość, którą początkowo chcieli utajnić ze względu bezpieczeństwa.

  Otóż w trakcie badań nad kwarkami, czyli cząstkami mniejszymi od atomów, okazało się, że ich łączenie może wytworzyć energię aż 8 razy większą od pojedynczego wybuchu bomby wodorowej, czyli najpotężniejszej broni znanej ludzkości.

  Fizycy prowadzą przy LHC najróżniejsze eksperymenty. Jednym z nich jest badanie zjawisk zachodzących w atomach. Dzięki temu, naukowcy chcą zdobyć cenną wiedzę i technologie, które mogą posłużyć do przyspieszenia prac nad budową reaktorów fuzji jądrowej, czyli sztucznych słońc, oferujących praktycznie nieograniczone, tanie, ekologiczne i bezpieczne źródło energii przyszłości.

  Reakcja zachodząca pomiędzy kwarkami jest znacznie silniejsza od poszczególnych reakcji jądrowych w bombach wodorowych. To wniosek pochodzący z badań Marka Karlinera i Jonathana Rosnera, opublikowanych właśnie na łamach prestiżowego czasopisma naukowego Nature.

  Kwarki niskie mogą łączyć się ze sobą, co skutkuje uwolnieniem potężnej energii, dużo silniejszej od znanej ludzkości broni masowego rażenia. Zderzenia energetyczne w cząsteczkach mniejszych niż atomy mierzy się w megaelektronowoltach (MeV), a kiedy dwa kwarki niskie ulegają fuzji, wytwarzają one 138 MeV. To nawet osiem razy więcej niż jedna z pojedynczych fuzji jądrowych, które mają miejsce w bombach wodorowych (na wybuch składają się miliardy takich zdarzeń).

  Naukowcy potwierdzili w swoich badaniach, że właściwości kwarków niskich uniemożliwiają składowanie ich w większych grupach. Dzieje się tak dlatego, że ich rozpad następuje już po 1 pikosekundzie (czyli jednej bilionowej sekundy) od ich utworzenia. Rozpadają się one na kwarki górne, które nie potrafią uwolnić tak silnej energii.

  http://static.geekweek.pl/cms/2017/11/quasiparticle-collfefider-head-589x325.jpg

  "Muszę przyznać, że kiedy po raz pierwszy uświadomiłem sobie, że taka reakcja jest możliwa, byłem przerażony. Gdybym myślał przez ułamek sekundy, że to odkrycie może mieć jakieś zastosowanie w wojsku, to nie opublikowałbym go" – powiedział Marek Karliner z Uniwersytetu w Tel Awiwie na łamach portalu LiveScience.

  Co niezwykłe, wyniki ich prac dowodzą, że można wyzwolić energię z cząsteczek subatomowych. Pierwsze przesłanki o tym mówiące pojawiły się już w latach 40. ubiegłego wieku. Wówczas nad taką bronią pracowali naukowcy ze Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. Jednak wówczas ich prace spełzły na niczym.

  Teraz mamy już pewność, że taką broń teoretycznie można zbudować, ale praktycznie obecnie świat nie dysponuje taką technologią, co nie oznacza, że to kiedyś się nie zmieni. Dlatego fizycy z instytutu CERN mają zamiar prowadzić dalsze badania, które odmienią ten stan rzeczy.

  Oczywiście ich celem nie jest stworzenie broni masowego rażenia, lecz opracowanie nowych technologii reaktorów mezonowych, dzięki którym będziemy mogli mieć do dyspozycji źródło energii kilkukrotnie bardziej wydajne od fuzji jądrowej. Fizycy zaznaczyli też, że LHC w tej postaci i w kolejnych wersjach jest/będzie idealnym instrumentem do prowadzenia takich eksperymentów.

  Niestety, nie mamy 100% pewności, że będziemy mogli śledzić postępy badań nad tymi zjawiskami i czy przypadkiem nie włączą się w te projekty armie różnych krajów świata w wiadomym celu.

  Źródło: LiveScience / Fot. Twitter/CERN
  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/31543/fizycy-z-cern-buduja-bombe-mezonowa
 • @Talbot
  Wyścig zbrojeń trwa nadal. https://www.activistpost.com/2015/10/darpa-genetically-modified-humans-for-a-super-soldier-army.html
 • @Repsol 20:09:37
  Wybuchowa ruska kobieta. Jej zawód: wchodzenie na miny

  https://www.koniec-swiata.org/wybuchowa-ruska-kobieta-jej-zawod-wchodzenie-na-miny/
 • @Repsol 20:09:37
  Chorzy psychicznie będą służyć w armii USA! W Stanach Zjednoczonych zniesiono zakaz poboru do wojska rekrutów z problemami psychicznymi pisze USA Today. Gazeta pisze, że amerykańska armia będzie mogła odtąd przyjmować w swoje szeregi osoby, które zajmują się samookaleczaniem, cierpią na bipolarne zaburzenia psychiczne, depresje, alkoholizm, czy też narkomanię. Według danych amerykańskiej gazety decyzja ma związek z planowanym poborem 80 tys. rekrutów do września 2018 roku. W 2009 roku USA wprowadziły zakaz poboru do wojska osób z zaburzeniami psychicznymi w związku z przypadkami samobójstw.

  Ps... A co można wyhodować na Mac Donaldach ? Wynika z tego, że do tej pory rekrutowano ich nielegalnie. Będą? Oni już służą! I to od kilkudziesięciu lat! Tacy już tam dowodzą od dłuższego czasu. Ci degeneraci służą już od lat a po służbie w wojsku i urazach psychicznych biorą broń i strzelają na oślep, tak zginęło 35 000 Amerykanów w 2016 roku. Współczuje polskim żołnierzom na wspólnych ćwiczeniach z usmanami, bo friendly fire to tam częsty wypadek!. Hehe wzrosną straty "niebojowe". Widać zdrowi psychicznie i na umyśle nie chcą służyć w armii światowego hegemona.
 • @Repsol 20:09:37
  Tak zalegalizowano ten proceder. Wyjaśniam dla czego, z jakiej przyczyny. Dla laików w dziedzinie psychologii klinicznej i psychiatrii klinicznej, ta decyzja amerykańskich władz wydaje się irracjonalna. Natomiast z punktu widzenia przydatności tego typu ludzi w działaniach wojennych i nie tylko jest decyzją bardzo mądrą aczkolwiek niezwykle cyniczną, ponieważ ci ludzie z pełną premedytacją będą wykorzystywani do zadań specjalnych. Nota bene – psychopaci, ludzie nieprzystosowani w funkcjonowaniu społecznym, na wszelkiego rodzaju wojnach (na pierwszej linii frontu i nie tylko) byli okrzykiwani BOHATERAMI. Z prostej przyczyny, u psychopatów występuje deficyt strachu ponadto nie posiadają empatii. Są, więc „odważni” oraz „bezwzględni” dla swoich wrogów (cokolwiek to znaczy!!!). Natomiast narkomani i alkoholicy, w trakcie głodu narkotykowego lub alkoholowego wykonają najpodlejsze „zadanie bojowe”. Odnośnie paranoików, ludzi obciążonych chorobą dwubiegunową, ludzi z urojeniową wizją świata itd. Można obsadzać PROPAGANDĘ, powołać na dowódców, którzy poprowadzą „ODWAŻNIE” żołnierzy do zadań, w których nikt z nich nie ocaleje. Przykładowo. Od lat Izrael zatrudnia ludzi z urojeniową wizją świata do śledzenia w Internecie (i nie tylko w Internecie!) tzw. wrogów Izraela, antysemitów etc. Są oni bardziej skuteczni w działaniu niż inni ludzie – funkcjonujący w sposób standardowy. Przykładowo. Z Izraela onegdaj zdezerterowało paru znakomitych pilotów wojskowych, którzy nie chcieli zabijać bezbronnych Palestyńczyków.... Na procesach sądowych wygrywali. Tłumacząc się posiadaną EMPATIĄ wobec innych LUDZI.... Przykładowo. W Berezie Kartuskiej do nadzorowania więźniów politycznych zastosowano kryminalistów. Ludzi z marginesu społecznego. Uruchamiano w ten sposób mechanizm hiperkompensacji u kryminalistów, którzy posiadali nieograniczoną władzę nad ludźmi ze świecznika politycznego II-giej RP. Zainteresowanych tą problematyką odsyłam do rozprawy habilitacyjnej śp. Prof. Kazimierza Godorowskiego. Psychologia i psychopatologia hitlerowskich obozów koncentracyjnych. Wyd. ATK Wa-wa 1985 rok. Nakład 2000 egz. Ponadto do Biuletynu Informacyjnego Nr 33 (93) z października 1958r. Zarządu II GZP. W którym w całości zamieszczono „THE PSYCHOLOGY OF MILITARY LEADERSHIP” wyd. w New York w 1943. Przetłumaczone na j. polski przez Wacława Popiela. Do wyłącznego użytku generałów i oficerów WP.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY