Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
781 postów 6333 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

MSZ Federacji Rosyjskiej uznało władzę w Rosji za nielegalną

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- a prezydenta Jelcyna za protegowanego CIA

 

 

Tak, oto ona, brzydka prawda – Jelcyn został powtórnie wybrany za pieniądze CIA, a wcale nie za pieniądze oligarchów, których, jak się okazało, „zgniotła żaba” i właśnie te „krwawe dolce”, a dokładniej ich 1/1000-ną część, próbowano wynieść z Domu Rządu 19 czerwca 1996 r., aby zapłacić  agitatorom, mistrzom rosyjskiej sceny.

Oficjalny przedstawiciel rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa w ramach cotygodniowego spotkania (briefingu) z dziennikarzami weszła w zaoczną polemikę z dyrektorem CIA Michaelem Pompeo, który wielokrotnie oskarżał Kreml o wieloletnie próby podważenia demokracji w Stanach Zjednoczonych.

W odpowiedzi na to Zacharowa przypomniała Waszyngtonowi o 500 milionach dolarów, które zostały przywiezione do Moskwy w przededniu wyborów prezydenckich w 1996 roku …

„Przez kilka nocy pracownicy rezydentury CIA na czele z Michaelem Sulikiem dosłownie spali na workach z gotówką, chroniąc je, dopóki pieniądze były wywożone z misji dyplomatycznej samochodami zagranicznymi, w oddzielnych partiach do pewnych prywatnych osób” – powiedziała Zacharowa” (TASS, 17.08.2017) ..

Michaił Dielagin zauważył: „Opisane przez Panią Zacharową fakty są ogólnie znane, ale wcześniej państwo zasadniczo je ignorowało. Oficjalne ich potwierdzenie stwarza jakościowo nową rzeczywistość prawną, wymagającą zasadniczej i oficjalnej oceny – jako minimum Prokuratury Generalnej i najprawdopodobniej też Trybunału Konstytucyjnego.

… Nielegalność drugiej kadencji Jelcyna obecnie u niewielu specjalistów wywołuje wątpliwości, a nawet niektórzy z bezpośrednich uczestników ówczesnych procesów (takich jak Ziuganow lub Korżakow) pozwalali sobie na dość jednoznaczne wypowiedzi – przy czym, co jest charakterystyczne, jako zupełnie bezkarne. Ta spekulacyjna konstrukcja powinna być ustalona prawnie, zorganizowany przez USA zamach stanu w 1996 roku powinien otrzymać ocenę prawną, a jego beneficjenci muszą być nazwani i potępieni (nie mówiąc o usunięciu ze służby państwowej, jeśli ktoś tam się zawieruszył i o unieważnieniu podjętych przez nich decyzji).”

Wszyscy obywatele powinni zażądać, przy czym w skali masowej, aby Prokuratura Generalna i Komisja Śledcza FR przeprowadziły sprawdzenie na podstawie słów oficjalnego przedstawiciela Rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych – a jeśli zostaną one potwierdzone, to podjąć właściwe środki. Jakie środki? Trudno powiedzieć, jakie konsekwencje prawne mogą wynikać z takiego dochodzenia. Oskarżenie o bezprawności całego systemu władzy w Federacji Rosyjskiej jest bezprecedensowe. Ale system prawny w Federacji Rosyjskiej umie na czarne mówić, że jest białe i odwrotnie. Dlatego w związku z bezprawnym finansowaniem anulujemy wyniki wyborów prezydenckich, a także anulujemy, wśród innych dekretów nielegalnego Jelcyna również mianowanie Putina – najpierw szefem FSB (Federalnej Służby Bezpieczeństwa – A.L.), a następnie premierem …

a,a

Źródło TASS: //tass.ru/politika/4488718

Analityka: //delyagin.ru

Fragment z briefingu oficjalnego przedstawiciela Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji M. W. Zacharowej w sprawie aktualnych zagadnień polityki zagranicznej, Moskwa, 17 sierpnia 2017 r.

Pełna wersja: https://youtu.be/bx4EIpI2b6A

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bx4EIpI2b6A

 

 

Napis na ostatnim zdjęciu: W ciągu lat naszych reform oni stali się prawdziwymi właścicielami ziemi

Uwaga redakcji:  – Bracia i siostry, w ten sposób absolutnie oczywistym jest ten fakt, że Putin, były dyrektor Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej od 1998 do 1999 roku nie mógł nie wiedzieć o tym, że Jelcyn był agentem CIA, która opłaciła jego zwycięstwo w wyborach prezydenckich w 1996 r. A nam wraz z wami, obywatelom Rosji, bezczelnie i cynicznie kłamano przez te wszystkie 20 lat!

Putin z pewnością wiedział o tym i jest współuczestnikiem tej zdrady kraju przez swego bossa Jelcyna. On nie tylko nie pociągnął go do odpowiedzialności, ale przyjmował od niego wysokie odznaczenia i stanowisko prezydenta, odznaczał zdrajcę i agenta CIA Jelcyna nagrodami i nawet osobiście otworzył mu w Jekatierynburgu antyrosyjski i antyruski „Jelcyn-Center”, którego filia wkrótce zostanie otwarta w Moskwie. A jeśli Putin stał się następcą prezydenta Jelcyna – agenta CIA, to kim jest sam Putin? Kto ma rozum, niech zrozumie!

Film video pt. Bezprecedensowe oświadczenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej o bezprawiu całego systemu władzy (3:39)

https://youtu.be/t_vUzTbp6BI

Słuchamy uważnie filmu od 01:19 .

https://www.youtube.com/watch?v=t_vUzTbp6BI

 

Treść wystąpienia oficjalnego przedstawiciela MSZ FR Marii Zacharowej, spisanego z yoytube:

Teraz o smutnym. Nie mogliśmy nie zwrócić uwagi, a tym bardzie nie skomentować wypowiedzi dyrektora CIA Pana Pompeo. Zostały one przez niego wygłoszone w wywiadzie dla stacji telewizyjnej NBC. W wypowiedzi była mowa o wieloletnich próbach Rosji (cytuję) podważenia amerykańskiej  demokracji i mieszania się Rosji w wybory w USA. Widocznie apogeum wieloletnich prób Rosji podważenia demokracji stały się jego zdaniem te oto próby mieszania się w wybory w USA. Bardzo dziwne, ze udzielając podobnych wypowiedzi Pan Pompeo widoczne zapomina, że wiele decyzji, które zakładały wydzielanie środków pieniężnych podejmowali ludzi z jego własnej struktury. I oczywiście dziwne jest to, ze w Waszyngtonie zapomina się o tym, że w przeddzień wyborów prezydenckich w Rosji w 1996 roku Bank Rezerw Federalnych pod wymyślonym pretekstem, aby uniknąć ażiotażu (podniecenia – A.L.) przy wymianie starych banknotów 100-dolarowych (też cytat) przywiózł do ambasady USA w Moskwie 500 milionów dolarów w gotówce. Przez kilka nocy pracownicy rezydentury na czele z Michaelem Sulikiem dosłownie spali na workach z gotówką, ochraniając je, dopóki pieniądze były wywożone z misji dyplomatycznej samochodami zagranicznymi, w oddzielnych partiach do pewnych prywatnych osób. Co wtedy zasponsorowano za te pieniądze?  Myślę, że również o tym kiedyś się dowiemy. Dowiemy się, mam na myśli nasze przypuszczenia, które są ograniczone, wykorzystując konkretne imiona, daty i spotkania (kontakty). To zaledwie kilka przykładów różnorodnej działalności USA, skierowanej na zakłócenie stabilizacji w różnych regionach świata, tam, gdzie jest obserwowany brak gotowości przestrzegania amerykańskich instrukcji.   

 

jeszcze raz: w żadnym przypadku nie pretendujemy na to, że Pan Pompeo powstrzyma się w swojej retoryce (w wypowiedziach) z dziedziny fantastyki. Po prostu należy rozumieć, że „na każde powitanie znajdzie się odpowiedź” (ros.: „На каждый привет найдётся ответ –A.L.). Tak że jesteśmy gotowi.

MSZ FR tylko co faktycznie oficjalnie poinformowało o bezprawiu władzy w kraju w ciągu ostatnich 20 lat i ogłosiło Pierwszego Prezydenta Federacji Rosyjskiej protegowanym CIA.

Ta informacja jest wagi państwowej i sprawdzenie jej jest obowiązkiem Prokuratury Generalnej i Komisji Śledczej.

Przy czym, jeżeli sprawdzenie da odpowiedź pozytywną, to powinny nastąpić bardzo poważne konsekwencje prawne – aż do przeglądu aktów prawnych za ostanie 20 lat i reorganizacja nielegalnych, bezprawnych organów i struktur FR. 

Za: //3rm.info/main/69226-napominaem-mid-rf-obyavil-vlast-v-rossii-nezakonnoy-a-prezidenta-elcina-stavlennikom-cru.html

Data publikacji: 14 października 2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński, 17.10.2017 r.

 

//wolna-polska.pl/wiadomosci/msz-federacji-rosyjskiej-uznalo-wladze-rosji-nielegalna-a-prezydenta-jelcyna-protegowanego-cia-2017-10

KOMENTARZE

 • Zachód, budowa Rosji i dojście do władzy Putina.
  http://www.prisonplanet.pl/files/96577242/putin_sm.jpg

  Trwające od lat zaniepokojenie międzynarodowych i polskich polityków oraz mediów rosyjską polityką nie jest bezpodstawne. Rosja będzie wykorzystywała swój potencjał do rozszerzania swoich wpływów jak każde inne mocarstwo na świecie. Jednak zasadnicze pytanie jakie powinniśmy sobie zadać w kontekście Rosji to w jaki sposób kraj którego populacja po upadku ZSRR skurczyła się o niemalże taką samą ilość co w trakcie II wojny światowej, kraj w którym wszystkie sektory rynku były zacofane nagle zdobył taką pozycję? I drugie pytanie, jakie należało by zadać to skąd do władzy przyszedł Putin?

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/zachod_budowa_rosji_i,p351645514
 • Kto rządzi dziś Rosją?
  http://potrochuwszystkiego.blog.pl/files/2016/04/448d2f5612b9e46f9b173179e9834813-300x169.jpg

  Wielki kraj, wielka osobowość. I tak pod 15 już lat Rosją rządzi niepodzielnie jeden człowiek, Władimir Putin. Czy na pewno? Od lat mnożą się, historie spiskowe na ten temat. Często jedne wykluczają inne, ale co z tego. Ważne że są. Co chwila w Internecie pojawia się któraś z nich.

  Przytoczmy dwie najważniejsze. Pierwsza jest taka że Putin jest tak naprawdę nieśmiertelny i od lat jest u steru władzy w państwie. Popierana jest ona zdjęciami, pewnego rosyjskiego żołnierza z 1920 roku, oraz lotnika z 1941 roku. Obaj bardzo podobni do obecnego prezydenta Rosji, także coś w tym jest.

  Druga teoria dotyczy faktu jak to Putin tak naprawdę od dawna nie żyje a krajem rządzi, kierowany przez odpowiednich ludzi, jego sobowtór. I tak znowu odnosimy się do zdjęć, jak to Putin obecny nie wygląda jak jeszcze kilka lat temu i na 100 % musi być podstawioną marionetką. No musi!

  A skoro krajem rządzi „pewna grupa” ludzi to od razu przypomniała mi się teoria mojego kolegi ze studiów, wymyślona dla żartu kilka lat temu. Jak to Rosją rządzi tak naprawdę z ukrycia, bogaty rosyjski Żyd, Pietia Goldman. On i jego rodzina tak naprawdę od lat pociągają za sznurki władzy w Rosji. Stali za carami, stali za Stalinem tak jak teraz stoją za Putinem. No musi tak być!

  I mała lekcja historii. Myślicie że podczas wielkiej smuty na początku XVII wieku ród Romanowów od tak po prostu doszedł do władzy? Nie! To rodzina Goldmanów im na to pozwoliła. Tak samo jest w czasach współczesnych. Dobrze ukryci, gdzieś z boku decydują o losach kraju, o losach świata. Putin to głupia marionetka. Wszyscy o tym wiemy. I nie ważne skąd o tym wiem. Mogę za te informacje zginąć. Nie mówcie więc nikomu.

  Tak poważnie. Tak jak żart mojego kolegi, tak śmieszą mnie te wszystkie teorie spiskowe dziejów na temat Rosji i kto tak naprawdę rządzi tym krajem. Powiem tak, od lat polityka Rosji, czy to wewnętrzna czy ta wobec Zachodu, wobec świata nie zmienia się. Także czy ważne jest kto tak podejmuje najważniejsze decyzje, skoro zawsze wiadomo jakie one będą?

  Źródło zdjęcia: http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/wladimir-putin-jest-niesmiertelny-i-podrozuje-w-czasie/ynhs30

  http://potrochuwszystkiego.blog.pl/2016/04/22/chapter-34-pietia-goldman-czyli-kto-rzadzi-rosja/
 • Moment prawdy: USA dały rosyjskim oligarchom 180 dni na zdradę Rosji.
  USA nadal zwiększają intensywność „nowej zimnej wojny”, Na działania w stosunku do zajmowania obiektów dyplomatycznych odpowiedź Rosji nie jest jeszcze znana. Najtrudniejsza jednak decyzja dla obecnych elit to ich stanowisko wobec ostatnich sankcji, zgodnie z którymi nasi oligarchowie stają przed wyborem – zdradzić ojczyznę i zachować swoje pieniądze lub przejść przez wszystkie trudności i zwyciężyć razem z Rosją. I dali Amerykanie im dokładnie 180 dni, do marca 2018 roku, czyli przed wyborami prezydenta, aby spróbować wywołać najbardziej bolesne uderzenie wewnątrz i zatrząsnąć sytuacją w kraju.
  Minister Finansów USA w porozumieniu z dyrektorem Narodowego Wywiadu i sekretarzem stanu USA nie później niż 180 dni po przyjęciu ustawy, a następnie co roku, powinien zapewnić właściwym komisjom kongresu publiczny raport o oligarchach i państwowych podmiotach gospodarczych Federacji Rosyjskiej. Powinien dostarczyć informacji na temat kluczowych postaci politycznych w Rosji i oligarchów; … poziom ich bliskości do Władimira Putina i innych elit rządzących Rosją; ustalić wagę ich interesów i źródeł dochodu; wykaz najbliższych krewnych, w tym małżonkowie, dzieci, rodzice, ich aktywa, w tym lokaty bankowe, inwestycje, interesy gospodarcze, nieruchomości generujące dochód; zidentyfikować zagraniczne firmy powiązane z nimi„- mówi druga część pkt 241 ustawy o sankcjach (https: //www.congress.gov/bi …).
  W skrócie, Amerykanie zbierają informacje o wszystkich, którzy mają pieniądze za granicą.
  Zabieranie budynków konsulatów rosyjskich w USA ma pokazać oligarchom rosyjskim co ich czeka jeśli sami nie zrobią porzadku z Putinem. Jedno jest pewne, paru ministrów będzie naciskać na Putina „wyrwać sobie włosy z głowy” z prośbą „aby zwrócić psiakrew Krym”. A za nimi będzie szedł ogromny chór Abramowiczów, Fridmanów, Deripasek, którzy spowodują wycie mediów i skorumpowanych przez siebie posłów. Można śmiało powiedzieć, że będą wstrząsy gospodarcze i polityczne. I to na dwa tygodnie przed wyborami.

  A jeśli w te dni przypadkiem przypadkowo Amerykanie zamrożą 109 miliardów dolarów w amerykańskich obligacjach państwowych i Puchar Świata w piłce nożnej zostanie Rosji zabrany? I zamieszki ludzi Nawalnego na ulicach.
  Trudno dzisiaj powiedzieć, co Zachód będzie w stanie w pełni zrealizować, a co się nie powiedzie, z całą pewnością możemy powiedzieć tylko jedną rzecz – na wiosnę przyszłego roku przed wyborami prezydenta przyjdzie ten moment prawdy i będziemy musieli zdecydować, kim jesteśmy: suwerenne wielkie państwo, Imperium czy kraj typu Ukrainy.
  Tak, dla zachowania suwerenności dziś trzeba słono zapłacić – tak więc nikt nie odpuści, ale z drugiej strony w przypadku kapitulacji, tracimy wszystko: kraju po prostu nie będzie, jak to się stało z Jugosławią, Libią, Irakiem. Całkowite oddanie władzy oligarchom w naszym ogromnym i wielonarodowym kraju może uruchomić te procesy, które mają wciąż miejsce w Doniecku i Damaszku. Miejmy nadzieję, że to zrozumieją na Kremlu, a zatem będą gotowi wiosną aby spotkać się z „drogimi” gośćmi.

  http://rurik-l.livejournal.com/
 • @Rzeczpospolita 13:08:37
  Spokojnie w Rosji zawsze można kupić brylanty.
 • Jelcyn jest OK
  Aby obciążyć Jelcyna jakimiś machlojkami musiałby go skazać sąd rosyjski. Abstrahując, że już nie żyje, to za jego życia ułaskawił Jelcyna i całą jego rodzinę od wszystkich wykroczeń i przestępstw pierwszy dekret Putina.
  Swoją drogą, wielu do władzy doszło drogą przestępstw. Nawet w obecnej dekadzie niezbyt daleko stąd.
 • Jeżeli...
  Jeżeli w Rosji nastąpi przesilenie systemowe (a nastąpić musi i to niebawem - inaczej ten Kraj padnie), to dzisiejsza elita beknie, no chyba, że sama uzna pozycję za nie do utrzymania i ustąpi, zdając się na łaskę zwycięzców. A ci mogą, lecz nie muszą dotrzymać obietnic. Będą bowiem pod presją konieczności uwiarygodnienia...Ludowi trzeba na wstępie - coś rzucić, dla odreagowania długoletniej traumy!
 • @1abezmetki 01:33:47 oraz Szanowny Autor Talbot :-)
  https://opolczykpl.files.wordpress.com/2015/10/15-lat-putina.jpg

  Jest wycie? Znakomicie!!! ;-DDD
 • @ Maria Zacharowa
  Serdeczne pozdrowienia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY