Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
747 postów 6158 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Rosja wkracza do gry

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosja będzie bronić Korę Północną przed Amerykańskimi bombardowaniami

 

Wspólnych tematów zapewne nie brakowało, biorąc pod uwagę, że zarówno Żyrinowski, jak i Kim Dzong Un otwarcie wzywają do zrównania z ziemią Stanów Zjednoczonych rakietami jądrowymi.

 

Deputowani rosyjskiej Dumy Państwowej ze wszystkich frakcji złożą na początku listopada oficjalną wizytę w komunistycznej Korei Północnej – poinformował RIA Novosti kierujący grupą odpowiedzialną za kontakty z parlamentem KRLD Kazbek Tajsajew, szef rosyjskiego Komitetu Przyjaźni z Koreą Północną.

Rosyjski deputowany nie ujawnił na razie, czy rosyjska delegacja spotka się także z dyktatorem Kim Dzong Unem, ani o czym będą tam rozmawiać, ale nie ulega wątpliwości, że w przededniu możliwego wybuchu wojny USA z grożącej światu bronią jądrową Koreą Północną, taka wizyta to antyamerykańska demonstracja poparcia Rosji dla tamtejszego reżimu.

Dodajmy, że nie jest to pierwsza delegacja rosyjskich polityków, która zaszczyca ostatnio swoją wizytą zbrodniczy koreański reżim. W dniach 2-6 października br. w Phenianie gościli bowiem deputowani z nacjonalistycznej Liberalno – Demokratycznej Partii Rosji Władimira Żyrinowskiego.

 

 

Wspólnych tematów zapewne nie brakowało, biorąc pod uwagę, że zarówno Żyrinowski, jak i Kim Dzong Un otwarcie wzywają do zrównania z ziemią Stanów Zjednoczonych rakietami jądrowymi.

Tymczasem w środę dwa amerykańskie ponaddźwiękowe bombowce B-1B z bazy na wyspie Guam przeleciały nad Półwyspem Koreańskim – poinformowała południowokoreańska agencja Yonhap.

Wcześniej prezydent USA Donald Trump spotkał się z dowództwem armii, aby przedyskutować sposoby reagowania na agresywne działania Phenianu. W zeszłym tygodniu Trump napisał na Twitterze, że prowadzone od 25-ciu lat rozmowy USA z Koreą Północną kosztowały mnóstwo pieniędzy i nie przyniosły żadnych rezultatów.

“Korea Północna zlekceważyła wszystkie porozumienia jeszcze zanim wysechł na nich atrament, a nasi negocjatorzy wychodzili na głupców. Przepraszam, ale w przypadku Korei Północnej zadziała tylko jedna rzecz” – napisał Donald Trump, co wielu obserwatorów oceniło jako zapowiedź niechybnego ataku.

Już wcześniej amerykański prezydent groził, że Stany Zjednoczone mogą zniszczyć Koreę Północną, jeśli będą musiały bronić siebie i swoich sprzymierzeńców w regionie przed rakietami jądrowymi Kim Dzong Una.

Przypomnijmy, że Korea Północna – pomimo nakładanych na nią sankcji ONZ, a nawet presji politycznej i gospodarczej ze strony swojego najbliższego dotychczas sojusznika – Chin – kontynuuje próby jądrowe i prowadzi testy z pociskami balistycznymi mogącymi dosięgnąć terytorium USA, Japonii i oczywiście sąsiedniej Korei Południowej.

 

https://www.koniec-swiata.org/rosja-bedzie-bronic-kore-polnocna-przed-amerykanskimi-bombardowaniami/

KOMENTARZE

 • @@@!
  Korea Płn. wykradła tajne dokumenty wojskowe USA i Korei Płd. Hakerzy z Korei Płn. wykradli w ubiegłym roku tajne dokumenty wojskowe, w tym wspólne plany USA i Korei Płd. dotyczące ewentualnego konfliktu z Pjongjangiem twierdzi południowokoreański deputowany Li Czol Hi, cytowany dziś przez agencję prasową Yonhap. Li, członek rządzącej Demokratycznej Partii Razem, powiedział dziś, że we wrześniu 2016 r. hakerzy włamali się do ośrodka danych obronnych. Wśród wykradzionych przez nich dokumentów był najnowszy plan Seulu i Waszyngtonu dotyczący ewentualnej wojny z Pjongjangiem. W ręce północnokoreańskich agentów dostał się też szczegółowy plan działań mających na celu zabicie najważniejszych członków reżimu. Li, który powołuje się na anonimowych przedstawicieli resortu obrony, oznajmił, że hakerzy przejęli 235 gigabajtów danych i że 80 proc. z tych dokumentów nie zostało jeszcze zidentyfikowanych. Wśród tych, których treść już ustalono, były plany rozmieszczenia sił specjalnych Seulu, raporty skierowane do głównych dowódców wojskowych, a także informacje na temat najważniejszych obiektów wojskowych i elektrowni. W maju południowokoreańskie ministerstwo obrony ogłosiło, że Korea Płn. wtargnęła do internetowej sieci wojskowej Seulu. Nie ujawniono wówczas, jakie dane zostały wykradzione przypomina Yonhap. "To naprawdę poważna sprawa" powiedział dziennikowi "Financial Times" były szef południowokoreańskiego think tanku o nazwie Koreański Instytut Zjednoczenia Kraju, Kim Te Wu. "Jako że wojsko pomniejsza znaczenie tych doniesień, martwi mnie zakres informacji wykradzionych przez Koreę Płn." dodał. W styczniu Seul ogłosił utworzenie specjalnej jednostki wojskowej gotowej do fizycznego wyeliminowania północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Una. Kilka miesięcy później CIA uruchomiła specjalny ośrodek poświęcony Korei Płn. Ta perspektywa jakoby rozgniewała Kim Dzong Una, który miał zmienić swoje codzienne nawyki oraz wymienić samochody, którymi się porusza twierdzą południowokoreańscy deputowani, poinformowani o tym przez krajową agencję wywiadowczą. Najnowsze doniesienia o kradzieży tajnych dokumentów pojawiły się w czasie, gdy w Korei Płd. rosną obawy, że prezydent USA Donald Trump może zaatakować Koreę Płn., by powstrzymać rozwijane przez nią w szybkim tempie programy jądrowe i rakietowe. Pjongjang ma zaawansowane zdolności do prowadzenia cyberwojny i najpewniej stał za atakami na rządy, instytucje finansowe, a nawet studia filmowe na całym świecie.
 • @@@!
  Marynarka wojenna USA straci 1/3 okrętów do 2020 r. Amerykańska marynarka wojenna straci jedną trzecią okrętów w ciągu 3 lat pisze Defense News. Powodem tego będzie wiek okrętów. Na przykład, do 2020 roku dwa krążowniki Mobile Bay i Bunker Hill będą miały 35 lat. Oznacza to, że marynarka wojenna będzie musiała wycofać je ze służby. Do 2026 roku siły morskie stracą kolejne 11 krążowników. Analityk wojskowy Brian McGrath w rozmowie z Defense News powiedział, że taki stan rzeczy świadczy o problemach budżetowych resortu obronnego. Jego zdaniem należy wprowadzić zrównoważony program modernizacji, obsługi technicznej, nabywania okrętów i pozostałych kwestii, za które flota musi płacić. Jak pisze Defense News, obecnie dowództwo amerykańskiej marynarki wojennej musi dokonać wyboru między kosztowną modernizacją floty a remontem okrętów, aby przedłużyć okres ich eksploatacji. Wcześniej media poinformowały, że amerykańscy marynarze zaczną używać map papierowych i zwykłych kompasów.

  Ps.. USA ma najpotężniejszą flotę świata to fakt, jednocześnie jest ona liczebnie najmniejsza od czasu I wojny światowej, to też fakt , stawiają oni raczej na jakość niż na ilość. Budują super drogie i nowoczesne okręty będące na dziś w powijakach, a czy krążowniki są im potrzebne w przyszłej wojnie "symetrycznej '' ? Chyba jak psu piąta noga. Nie lekceważyłbym tej floty. Chociaż zastanawiam się poważnie, jakie znaczenie w przyszłej wojnie będzie miała flota np. lotniskowców, pewnie takie jak w II wojnie światowej "pancerniki", dwa najpotężniejsze na świecie i ogólnie w historii Musashi i Yamato... zbudowane w tajemnicy - nie dały nic Cesarstwu Japonii. Zatopiły je groszowo tanie [ w porównaniu ] samoloty, dziś są rakiety jeszcze tańsze i skuteczniejsze - zobaczymy lub nie zdążymy zobaczyć. Oddano jeden lotniskowiec, który do służby wejdzie za rok. Poczytajcie sobie strategię morską USA, i o tym jak sami Amerykanie oceniają potrzeby w tym zakresie. Niestety Amerykanie, mówię niestety z ich punktu widzenia, Amerykanie trochę przespali z budową nowych jednostek, i z modernizacją, a może nie przespali, tylko po prostu po upadku ZSRR wpadli w euforię. Kolejne lotniskowce mają wchodzić do służby w liczbie 1 sztuka co 5-7 lat, i w zasadzie nie da się tego przyspieszyć, z przyczyn logistycznych nie da się budować jednocześnie więcej niż 2-3 lotniskowce, a budowa trwa 6-8 lat. Amerykanom już w początku XXI wieku dla utrzymania kontroli szlaków morskich brakowało 2-3 lotniskowców. Doraźnym efektem tych braków było coraz większe przerzucanie sił powietrznych do kilkunastu baz zagranicznych, ale to oczywiście generowało kolejne koszty, koszty które nie są wydatkowane na budowę, tylko na zaklejanie dziury na mapie strategicznej świata. W przypadku jednostek towarzyszących to sprawa utraty wartości bojowej krążowników typu typu Ticonderonga dyskutowana jest w USA od kilku dobrych lat, z 27 jednostek 5 najstarszych wycofano już ze służby, a reszta ma zostać wycofana do roku 2029. Amerykanie nie przewidzieli dla nich następcy więc dopiero teraz trwają prace koncepcyjne, nie przewidzieli z w/w powodów. Nie można porównywać jednostek innych flot z jednostkami USA, ponieważ jednostki USA są dużo bardziej wykorzystywane, znaczy się przebywają więcej na morzu. Strategia USA opiera się na hegemonii morskiej, i do tego Amerykanom powoli brakuje okrętów. W przypadku floty USA nie liczy się to, że sumarycznie jest ona większa od połączonej floty Chin i Rosji, tylko to jakie zadania ta flota ma spełnić. Amerykanie z racji swojego geograficznego położenia nie mogą całej swoje floty wysłać pod chiny bo flota ma do wykonania dziesiątki innych zadań związanych z kontrolą morskich szlaków komunikacyjnych, jak i zapewnieniem bezpieczeństwa własnym szlakom.
 • Promieniowanie w Europie! Eksperci: Rosja coś rozpyliła. Skutek “tajemniczej spirali”?
  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/10/skazenie_Europa-1-590x350.jpg

  Co się wydarzyło na Uralu?

  To Rosja zwiększyła obecny poziom promieniowania w Unii Europejskiej – ustalili eksperci z niemieckiego Federalnego Urzędu Ochrony Radiologicznej BfS. Przypomnijmy, że media obiega informacja o wykryciu nad Polską, Austrią, Niemcami i kilkoma innymi krajami naszego regionu radioaktywnego izotopu ruten-106.

  Co prawda, zmierzony przez polską Państwową Agencję Atomistyki poziom promieniowania jest znacznie niższy od dopuszczalnej normy, ale i tak nagłe pojawienie się w powietrzu niebezpiecznej substancji wywołało zaniepokojenie.
  Zdaniem niemieckich ekspertów, źródło promieniowania znajdowało się na południowym Uralu, gdzieś w pobliżu granicy

  Rosji z Kazachstanem. Początkowo BfS ogłosiło tylko, że skażenie dotarło z odległości “ponad tysiąca kilometrów” na wschód od Niemiec.

  Uwaga wszystkich skierowała się więc przede wszystkim na Ukrainę. Zastanawiano się, czy nie był to skutek niedawnej wielkiej eksplozji składu amunicji w ukraińskiej Kalinowce, awaria w jakiejś elektrowni atomowej albo promieniowanie z Czarnobyla.

  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/10/skazenie_Europa-2.jpg

  Na Ukrainie jednak żadnego promieniowania nie wykryto. Pojawiła się więc kolejna hipoteza, że zawiniły radioaktywne szwedzkie dziki buszujące po terenach napromieniowanych po katastrofie w Czarnobylu, albo że dotarł do nas pył z uszkodzonej japońskiej elektrowni atomowej w Fukuszimie. Nie zgadzał się jednak czas półrozpadu wykrytej substancji.

  Teraz niemieccy eksperci odrzucili wszystkie te wersje, precyzyjniej lokalizując źródło promieniowania na rosyjskim Uralu. Jednak uczeni nadal nie wiedzą, co było tego przyczyną – czy w Rosji nastąpiła jakaś awaria, którą władze starają się ukryć, czy też może mieliśmy do czynienia z czyimś celowym działaniem?

  Nie była to prawie na pewno katastrofa w elektrowni atomowej, bardziej prawdopodobny jest jakiś wyciek przemysłowy. Część ekspertów podejrzewa natomiast, że mogą to być skutki jakichś tajnych rosyjskich eksperymentów z napędem jądrowym do samolotów lub rakiet albo testów z bronią jądrową, które Kreml zataił przed opinią międzynarodową.

  Dodajmy, że w końcu września nad Rosją i Kazachstanem pojawiła się na niebie tajemnicza spirala, którą mogli oglądać mieszkańcy wielu tamtejszych miast, a nawet Iranu. Rosyjskie dowództwo ogłosiło, że był to wirujący człon międzykontynentalnej rakiety balistycznej RS-12 “Topol” odpalonej z poligonu Kapustin Jar pod Astrachaniem.

  Na razie jednak nie ma żadnego potwierdzenia, że te dwa zdarzenia mogły mieć ze sobą jakiś związek i poza lokalizacją źródła promieniowania na Uralu nie ma dotychczas żadnego przekonującego wyjaśnienia przyczyny pojawienia się w powietrzu groźnego izotopu. Sama Rosja i tak nigdy, oczywiście, do niczego się nie przyzna.

  Przypomnijmy, że już w styczniu br. odnotowano podwyższony poziom promieniotwórczego jodu-131 niedaleko granicy Rosji z Norwegią. Radioaktywna chmura przewędrowała wtedy dalej nad Finlandią, Polską, Czechami, Niemcami, Francją i Hiszpanią.

  https://www.koniec-swiata.org/promieniowanie-w-europie-eksperci-rosja-cos-rozpylila-skutek-tajemniczej-spirali/
 • Syria to pierwsza klęska USSraela, teraz Korea Pn ?
  Na to wygląda. Porażka w Syrii jest już ewidentna , kwestią czasu jest
  oczyszczenie kraju z resztek terrorystów.
  Wygląda na to że Irak połączy siły z Syrią i nastąpi przynajmniej polityczne zjednoczenie tych arabskich krajów.
  Bliski wschód stanie się Rosyjską strefą wpływów.
  Arabia Saudyjska zmieni front co jest naturalną od wieków polityką arabów
  (zdradzają przegranego i łączą się ze zwycięzcą) Ten "kij ma oczywiście dwa końce, trzeba uważać.

  USSrael chcąc ratować "prestiż" czyli rolę międzynarodowego bandyty musi komuś publicznie mocno dokopać.
  Padło na Koreę Pn bo pozornie nadaje się do tego celu.
  Praktycznie jest bezbronna do okładania rakietami z dużego dystansu.
  I to znowu pojawia się Putin.
  Tę partię też będzie rozgrywał przeciw USSraelowi.
  Celem Putina jest nie tylko ochronić Koreę Pn ale wręcz wywalić USSrael z dalekiego wschodu. Japonia jest praktycznie okupowana od czasów II wojny światowej. Korea Pd podobnie. Oba te kraje są zmuszane do grania wg USSraelskiego scenariusza.

  Myślę że celem Rosji jest sparaliżowanie uderzenie USSraela na Koreę PN
  i w procesie politycznym a jak się nie uda to i militarnym jak w Syrii
  doprowadzenie do zjednoczenia obu Korei oraz do zerwana kajdanów przez Japonię...

  Strategicznie Rosja i Chiny są w znacznie lepszej pozycji niż USSrael.
  Mają granice lądowe z Koreą Pn i bliskie zaplecze logistyczne a USSrael wręcz przeciwnie ma kilka baz w okolicy kila lotniskowców a całość musi zaopatrywać drogą morską z odległości wielu tysięcy km.

  W Syrii układ geograficzny jest dużo bardziej niekorzystny dla Rosji.

  Jeżeli USSrael zaatakuje Koreę Pn to tylko przyspieszy proces rozpadu imperium USSraela, Gigantyczne koszty takiej wojny pociągną na dno zdychającą gospodarkę.

  USSrael jedyne co może to zaatakować Wenezuelę, tam logistycznie ma przewagę... tylko tam nie wielkiego interesu... trochę ropy i tyle.

  Utrata przez USSrael bliskiego wschodu oraz dalekiego wschodu to koniec globalnego imperium.
 • Panie Talbot,
  Rozumiem, że to cudzy tekst. Tym nie mniej namawiałbym do opatrzenia go własnym komentarzem dla uniknięcia podejrzeń o błędną stronniczość. Spójrzmy spokojnie na konlikt. KRLD ma do czynienia z BANDYTĄ. Z bandytą rozmawia się tylko w języku który bandyta pojmuje; w języku wiarygodnej siły. Irak, Jugosławia, Libia padły bo były bezsilne. Wobec Korei bandzior czuje cykor. I dobrze. KRLD, w odróżnieniu od USA, nigdy na nikogo nie napadła. Wobec wiarygodnego zagrożenia narodowej egzystencji, wyznawanego -przyznaję- odmiennego lecz nie konfliktującego systemu wartości, Korea ma obowiązek obrony swego kraju.
  Wszyscy wiemy, że USA zostawia po sobie tylko śmierć, cierpienie, nędzę i ruiny.
  Jakie prawo ma bandzior decydować jak mamy nasz dom urządzać, jaki ustrój jest OK?
 • @1abezmetki 12:59:33
  "Panie Talbot,
  Rozumiem, że to cudzy tekst"
  Dokładnie tak.
  Nie jestem analitykiem CIA lub KGB - dlatego posługuję się tekstami zaczerpniętymi z Sieci.
  Jaki problem jest z tym tekstem - jest za mało rosyjski?

  Natomiast Pana komentarz jest wrzutką propagandową.
 • Putin: Testy Korei Północnej niepokoją Rosję bardziej niż USA
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/640/72/6407242.jpg

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201710046407264-sputnik-rosja-krld-putin/


  Putin: W KRLD będą jeść trawę, ale nie zrezygnują z programu nuklearnego
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/618/48/6184863.jpg

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201709056221813-sputnik-rosja-krld-putin/
 • Podwójna standarty Rosji.
  "Putin: Testy Korei Północnej niepokoją Rosję bardziej niż USA"


  FT: rosyjscy eksperci doradzają uznanie statusu KRLD jako państwa nuklearnego

  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/609/77/6097707.jpg

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201708176097450-KRLD-status-nuklearny-zazegnanie-konfliktu/
 • @1abezmetki 12:59:33
  "Wszyscy wiemy, że USA zostawia po sobie tylko śmierć, cierpienie, nędzę i ruiny."

  Szanowny Talbot chyba nie zauważył ;-)

  Ukłony
 • @Talbot 15:54:46
  "Podwójna standarty Rosji.
  "Putin: Testy Korei Północnej niepokoją Rosję bardziej niż USA"


  FT: rosyjscy eksperci doradzają uznanie statusu KRLD jako państwa nuklearnego"

  A może nie podwójne standardy tylko chęć zastopowania testów?
  Też byłbym zaniepokojony gdyby ktoś, kto nie za bardzo potrafi się posługiwać bronią testował ją, nawet jeśliby robił to w celach obronnych.
 • @ Autor
  Zapytam tradycyjnie:

  Kto łgał- "sołtys" czy usrael?

  Czy nadal "tradycyjnie" będziesz unikał odpowiedzi? ;-)

  Ukłony
 • @Jasiek 16:30:58
  "Czy nadal "tradycyjnie" będziesz unikał odpowiedzi? ;-)"

  Sołtys!

  Nie jestem przywiązany do komputera - mam też inne obowiązki.
  Gdy ktoś używa słowa "usrael" - jest dzieckiem Neostrady.
 • @Talbot 17:43:27
  Dziecko neostrady

  https://www.miejski.pl/slowo-Dziecko+neostrady
 • @Talbot 17:43:27
  "Sołtys!"

  "Sołtys" mówił, że broni masowego rażenia w Iraku nie było.
  Usrael mówił, że była.

  Broni nie było.

  Talbot twierdzi, że kłamał "sołtys".

  Implikacja:

  Talbot ma dziwne objawy

  albo

  Talbot nie zna ostatecznej wersji

  Dzięki za odpowiedź. Mogę rozpowszechniać?
 • @Talbot 17:43:27
  "Gdy ktoś używa słowa "usrael" - jest dzieckiem Neostrady."

  Tak twierdzisz Ty.

  W załączonym przez Ciebie linku definicja jest inna:

  "Dziecko neo to osoba, która spamuje fora i strony internetowe, robi celowo lub niechcący ludziom na złość."


  1. Jasiek nie spamuje tylko zadaje pytanie.
  2. Jasiek nie robi na złość, tylko chce znać Twoje zdanie.
  3. A ponadto, jeśli chodzi o spamowanie to nie ja dostałem łatkę ksero- boya ;-DDDD

  "Nie jestem przywiązany do komputera - mam też inne obowiązki."

  Nie wierzę - z NEonu wynika coś innego

  3m się.
 • @Jasiek 18:36:28
  ""Sołtys" mówił, że broni masowego rażenia w Iraku nie było."

  Bo nie było.
  Były artefakty ze starożytną wiedzą o świecie - pierwsze kroki zostały skierowane do muzeów i manuskryptów.
  Uczcie się od Amerykanów chęci poznawania prawdy o wszechświecie.

  A Wy tylko ruski mir i ruski mir....
 • @Jasiek 18:43:08
  Skradzione sumeryjskie artefakty wracają do Iraku

  http://www.polskieradio.pl/39/246/Artykul/575808,Skradzione-sumeryjskie-artefakty-wracaja-do-Iraku
 • @Jasiek 18:43:08
  Skasowałem notkę o Rezonansie Schumana - a wiesz dlaczego?
  Bo ludzie nie pojęli o co w tym wszystkim chodzi.

  Obojętnie czy USA to USrael, czy nie - oni drążą temat i odniosą sukces.
  Taki to "głupi" naród.

  A Rassija tylko się zbroi mając nadal Komunałki...

  http://gazetapetersburska.org/wp/wp-content/uploads/2015/11/06_pl_1-679x460.jpg

  http://gazetapetersburska.org/wp/language/pl/komunalki/
 • @Talbot 19:49:29
  "Skradzione sumeryjskie artefakty wracają do Iraku"

  Talbot, jesteś niesamowity - jak Ty to powiązałeś?
  ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Dzięki za info.
  Fajnie, że np takie państwa jak Liban i Irak mogą sobie zawierać umowy i szanować dobra kultury.
 • @Talbot 20:11:37
  "A Rassija tylko się zbroi mając nadal Komunałki..."

  A co mają je zburzyć? Jak ludzie w nich mieszkają to mają być bezdomni? Mają je zlikwidować jak PGR-y w Polsce?

  A tak poza tym, to myślę, że jakby Rosja przestała się zbroić, to nawet tych komunałek by nie było, tylko jakieś siedziby banków, co pompowałyby kasę z Rosji na konta Wall Street.
 • @Jasiek 20:19:30
  A Putin trzyma oszczędności w rajach podatkowych u Rothschilda.

  Zejdź na ziemię, bo ruska propaganda dziury w mózgu tobie porobiła.
 • @Talbot 12:27:27
  Dobry z ciebie Propagandysta

  https://remon.jrc.ec.europa.eu/Services/Widgets

  Na tym linku można zobaczyć zródło skażenia- nadal 470 jednostek.Skażenie przez całą EU i sięga aż za ocean , dochodzi do Alaski.Niby mapka po zbliżeniu pokazuje teren Białorusi.Właścicielem strony jest Pejsio-unia. Jakoś wrzasku nie ma ,że to niby z Białorusi? Zapewne ,jak podawał kilka miesięcy temu RAM jest to laboratorum Pentagonu pod Kijowem na upadlinie.
 • ,,z grożącej światu bronią jądrową Koreą Północną,
  Oni tylko zbroją się by ich Tramp nie ,,zrównał z ziemia "

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY