Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7143 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

100 LAT PANIE PREZYDENCIE-II

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosjanie założyli Krym, Rzym i Brytanię – rosyjskie historyczne wariactwo

 

W ostatnich dniach natrafiłem na filmik, w którym doktor nauk historycznych, etnolog, historyk sztuki Swietłana Żarnikowa całkiem poważnie mówi, że Brytyjczycy pochodzą od Rosjan. Okazuje się, jak opowiedziała członkini Rosyjskiego Towarzystwa Geograficznego, Rosjanie mieli tradycję wypędzać starożytnych chuliganów jak najdalej. Tym właśnie „jak najdalej” okazały się wyspy brytyjskie. „Uczona” pani wyjaśnia, że wówczas Brytania znajdowała się pod lodowcem, tradycję zaś wypędzania łamiących prawo Anglicy zachowali, zasiedliwszy swymi chuliganami Australię. Ponadto usłyszałem, że przed wypędzaniem, rosyjskim chuliganom golono głowę „obcinano czub” (!), stąd powstało słowo „brity” (czyli ogoleni).

W ten sposób niespodziewanie dowidziałem się, że Rosjanie mieli czuby, ale z karą coś nie gra – wyspy brytyjskie były pokryte lodem 12 tysięcy lat temu. Swietłana Żarnikowa z jakiegoś powodu nie pochylała się nad szczegółami rosyjskiej historii 1 tysiąclecia przed naszą erą, chociaż inni rosyjscy „historycy” twierdzą, że tak naprawdę dawnymi Rusami byli Indoeuropejczycy, którzy przenieśli koczowisko w 4000-1000 wiekach przed naszą erą, zapewnia prezydent Akademii Nauk Fundamentalnych Andriej Tiuniajew w swej księdze „Rosyjskie Chiny”.

Akademia Nauk Fundamentalnych – to organizacja niekomercyjna, do której należy jeszcze jeden instytut – starosłowiańskiej i staroeurazjatyckiej cywilizacji. Przewodniczący instytutu Walerij Czudinow – autor fenomenalnego odkrycia, wyjaśnił, oglądając wizerunki na etruskich lustrach, że Gruzja – to historycznie część Rosji: „Ostatnia postać przedstawiona kudłatą twarzą. Na jej głowie można odczytać słowa „GORUZIA ŁASKOWAJA (Goruzja łagodna), na brodzie zaś – I PRIWIETLIWAJA (i przyjazna). Pod słowem GORUZJA rozumie się, oczywiście, GRUZJA, której nazwa pochodzi od rosyjskiego słowa GORA (góra). Innymi słowy, Kaukaz w starożytności zamieszkiwali rosyjscy górale. Ale z oczu i nosa tej twarzy można utworzyć słowo RUŚ, podczas gdy skrzydła gołębia po lewej stronie mogą być odczytane jako słowa NA PUNTIE. W ten sposób podkreśla się, że GORUZJA – to RUŚ NAD MORZEM CZARNYM. Teraz staje się zrozumiałe, że później plemiona kartwelskie stopniowo zajęły Goruzję i kraj Sakartwel (czyli So-Kartweli) dla Rosjan nadal nazywał się Gruzją, mimo że skład etniczny zmienił się. Ale staje się wtedy zrozumiałe, dlaczego Grecy pływali do Gruzji (Kolchidy) po złote runo („złote runa”, starożytne pisma). Znajdowała się tam, widocznie, jedna z najdawniejszych bibliotek Rusi”.

Rosjanie założyli Krym, Rzym i Brytanię – rosyjskie historyczne wariactwoEtruskowie mieszkali na północnym zachodzie Włoch w I tysiącleciu przed naszą era, lecz Walerij Czudinow ich również uważa za „Rosjan”, twierdząc, że Ruś powstała w II tysiącleciu przed naszą erą. Czytanie Czudinowa jest tak samo porywające jak psychoanaliza Zygmunta Freuda. Spróbujcie uświadomić sobie wniosek o pochodzeniu Rzymu: „Etruskowie byli Słowianami, później zaś zrozumiałem, że oni byli wschodnimi Słowianami ze Smoleńszczyzny, a później się okazało, że oni nie tylko założyli Rzym, ale byli również pierwszymi jego mieszkańcami, czyli w Rzymie brzmiał język słowiański”.

A teraz najciekawsze. Można ile się da śmiać się z podobnych twierdzeń, gdyby nie państwowe wsparcie „badań”. Czudinow dostaje granty od Ministerstwa Edukacji i Nauki Federacji Rosyjskiej, wykłada na Rosyjskim Państwowym Uniwersytecie Turystyki i Serwisu, jest profesorem Katedry Kulturologii i Zarządzania Państwowego Uniwersytetu Zarządzania.

Wśród jego najnowszych „odkryć” – odnalezienie napisów na powierzchni Księżyca, Marsa i w plamach na Słońcu. Jego kolega Andrzej Tiuniajew wydaje gazetę „Prezydent”, wysławiającą Putina, często zaprasza go telewizja rosyjska, dając mu możliwość wygadywać te wszystkie bzdury, wydawane w ogromnych nakładach. Jedno z odkryć Tiuniajewa – „około 50 tyś. lat temu w okolicy przyszłej Moskwy uległa katastrofie międzygwiezdna wyprawa Rusów, która zapoczątkowała pranaród i po części zmieszała się z miejscową małpowatą ziemską ludnością.

Oficjalna lub akademicka nauka historyczna nie cieszy się szacunkiem u władz rosyjskich. Po co są potrzebni ludzie, którzy znają prawdę o pochodzeniu „narodu rosyjskiego” albo bestialstwach bolszewików? Tylko przeszkadzają władzom, które nie życzą sobie znać nieprzyjemnej historii. Jednak władze potrzebują pseudohistoryków, którzy pomagają propagandzie wychować „patriotów”, absolutnie przekonanych, że „Rosjanie – to wielki naród”, co więcej – nawet Jezus był Rosjaninem. Kontrolowana przez władze telewizja udostępnia bajkarzom eter, organizacje patriotyczne odznaczają ich dyplomami, medalami i orderami, rząd daje granty i pod względem zabezpieczenia finansowego pseudonauka w Rosji jest zabezpieczona lepiej, niż akademicka.

Już od dawna jestem przekonany, że jeżeli mówić o Rosji jak o „pępku Ziemi”, to właśnie w Rosji skoncentrowane całe kłamstwo planety. W Rosji zawsze była cenzura, zaczynając od 1702 roku, kiedy to zaczęła ukazywać się pierwsza rosyjska gazeta „Wiadomości o sprawach wojskowych i innych, godnych wiedzy i pamięci, które wydarzyły się w Państwie Moskiewskim i innych okolicznych krajach”. Głównym redaktorem, autorem i cenzorem był sam Piotr Pierwszy, który postanowił, że Imperium Rosyjskie powinno być podobne do Europy. Właśnie – podobne, ale tak i nie stało się krajem, który pierwszy rosyjski dyktator na siłę chciał zrobić z ubogiego feudalnego terytorium prosperującym państwem.

Oczywiście, Piotr Pierwszy starał się – projektował, budował, tworzył, obcinał brody szlachcicom i zmieniał zewnętrzny wygląd, zmuszając do noszenia camisoli i trzewików. Piotr pomylił się, zarówno jak i wszyscy kolejni imperatorzy – można zmienić wygląd, ale jak się okazało, nie da się zmienić ukształtowanej w ciągu kilku stuleci mentalności. Eksperyment spełznął na niczym – po upływie 50 lat od śmierci założyciela Imperium Rosyjskiego Nikołaj Karamzin powiedział: „Co nowego w Rosji? – Kradną…”

Kradzieży nie ma bez kłamstwa. Prędzej czy później złodziej zostanie złapany i zaczyna wówczas wymyślać historię o tym, że tak naprawdę ukradzione – to jego. Jeżeli nie zabraknie fantazji, to można usłyszeć, że ukradzione posiadał jego dziadek lub pradziadek. Złodziej, oczywiście, może trafić do więzienia, jeżeli jego opowieść nie zrobi wrażenia i jeżeli nie znajdą się raptem wysocy protektorzy. Gorzej, gdy kradnie państwo. Kradnie na wielką skalę – tereny, narody, kulturę, historię, przedstawiając jako swoje. W bezdennej świadomości Rosjanina główne miejsce posiada przekonanie, że barszcz – to rosyjska potrawa (nie ukraińska), że kołduny wymyślili Rosjanie (nie Chińczycy) albo takie dziwne połączenie jak „rosyjski balet” (nie francuski) lub „rosyjska opera” (nie włoska). Wszystko dopasowuje się do „rosyjskiego standardu”, aby Rosjanie nawet nie zastanawiali się nad pochodzeniem. Jak w sowieckiej piosence – „wszystko dookoła kołchozowskie, wszystko dookoła moje”.

Kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Holandii, moi przyjaciele nie wiadomo dlaczego pomyśleli, że będę zainteresowany odwiedzeniem domku Piotra Pierwszego w Zaandamie. Przyjaciele pokazywali mi i opowiadali, jak mieszkał przyszły imperator, gdzie spał, biurko, przy którym badał rysunki i czytał książki. „I w ogóle, – powiedzieli Holendrzy, flaga rosyjska pochodzi od holenderskiej”. Na ścianie muzeum wisi mapa Moskowii początku 17 w. „To dobrze, – odpowiedziałem, – że wy, Holendrzy, nauczyliście Piotra Pierwszego czytania i ciesielstwa, ale dlaczego nie wyjaśniliście mu, że normalnym krajem może być tylko taki mały kraj jak wasz, a on wrócił z Holandii i zaczął zdobywać”. I co przeczytacie w podręcznikach z historii rosyjskiej? „Piotr – wielki”, „Piotr – genialny reformator”. I mało kto wie, że na pracach katorżniczych przy budowie Petersburga zginęło około 100 tysięcy osób.

Sześć lat temu w czasie okupacji Gruzji, dziennikarz zapytał rosyjskiego oficera, po co przyszli. Nad jego odpowiedzią śmiała się cała Gruzja: „Jesteście muzułmanami i jest was 40 milionów”. Taka wiedza w zakresie historii Rosji i sąsiednich państw – wynik żmudnej pracy propagandystów i pseudohistoryków. W ostatnich prawie stu latach pojawił się całkiem nowy rodzaj sowieckiego, a potem rosyjskiego człowieka, wychowany przez cenzurę i propagandę – wierzy w bajki, w zmyśloną historię. Naprawdę, dobrze jest czuć się zdobywcą Chin w 1 tysiącleciu przed naszą erą i uważać się za rodzinę Włochów. Być może w tym się kryje chamstwo rosyjskich turystów, którzy z obrzydzeniem oglądają weneckie kanały lub Palazzo Vecchio we Florencji?

Jeszcze trochę możemy zapoznać się nie tylko z dawno wymyśloną biografią Putina, w której chodzi o jego szlacheckim pochodzeniu, sięgającym rodu Rurykowiczów, ale nawet bardziej tajemniczą opowieść o tym, jak jego przodkowie byli na tym samym statku kosmicznym, który rozbił się nad Kremlem 50 tysięcy lat temu. Przecież większość Rosjan jest pewna, że „Krym – nasz”, a więc dlaczego nie uwierzyć, że na głowie Putina zachowały się wyrostki, jako atawizmy, anteny mieszkańców obcej planety. Rosjanie nie uwierzą? Wymyśli się inną historię.

Oleg Panfilów,
profesor Państwowego Uniwersytetu Eliasza (Gruzja), założyciel i dyrektor moskiewskiegoCentrum Ekstremalnego Dziennikarstwa (2000-2010)

Jagiellonia.org / tłum. Irena Rudnicka

KOMENTARZE

 • Talbot
  Masz jednak porąbane.
 • Towarzysz Ejdelsztein
  Mówią, że od czasów caratu, aż do dziś, to właściwie u ruskich nic się prawie nie zmieniło. A dla zwykłego, szarego obywatela, to już z pewnością nic.
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/67/LDPR_Vladimir_Zhirinovsky_MoscowTass_08-2016.jpg/200px-LDPR_Vladimir_Zhirinovsky_MoscowTass_08-2016.jpg


  Cały ten proces zmiany ustroju z feudalnego na komunistyczny i powrotnie na (komunistyczno)feudalny z pewnością pozostałby całkowicie niezauważony, gdyby nie Gorbaczow, który doprowadził społeczeństwo do stanu trzeźwości.

  Wybryk ten spowodował, iż naród przetrzeźwiał i zauważył, że nie ma już cara! Doprowadziło to do pewnych nieporozumień i zamieszania w kraju, nie notowanego od bardzo dawna.

  Wtedy to (w ciągu kilku lat pozornej demokracji) wielu rosjanom pozwolono nawet uderzyć pięścią w stół. Ale własny i to tylko raz.

  Właśnie wtedy pozwolono też zaistnieć różnego rodzaju egzotycznym „wybrykom natury“ takim jak Władimir Wolfowicz Żyrinowski.

  Urodzony 25 kwietnia 1946 rou w Ałma-Acie (Kazachstan) jako Władimir Wolfowicz Ejdelsztejn. Ojciec jego - Wolf Isaakowicz Eidelstein, był polskim Żydem, a matka, Aleksandra Makarowna Pawłowa - rosjanką.

  Dziadek jego, ze strony ojca Isaak Ejdelsztein był bogatym przemysłowcem z Kostopola (Województwo Wołyńskie). Posiadał największą fabrykę drewna w regionie i był przewodniczącym Wspólnoty Żydowskiej.

  Po rozpoczęciu działań wojennych i wejściu Armii Sowieckiej na Ukrainę, rodzina Ejdelszteinów zesłana została do Kazachstanu. Mniej szczęścia miało czterech innych członków rodziny, którzy pozostali w Kostopolu i po wejściu hitlerowców wysłani zostali do obozu koncentracyjnego, gdzie zginęli.

  Prawdopodobnie w latach 1943-44, w Ałma-Acie zmarł senior rodu Ejdelsteinów. Już po śmierci ojca - Wolf Isaakowicz poślubił rosjankę Aleksandrę Makarowną Pawłową a w 1946 roku urodził się ich syn Władimir Wolfowicz. Niedługo po urodzeniu syna rodzina zmieniła nazwisko na Żyrinowski.

  Sielanka rodzinna nie trwała długo.

  Tatuś Władimira szybko pojął, że życie z gojami nie przystoi przwdziwemu Żydowi i jeszcze w 1946 roku rozwiódł się żona, pozostawiając ją z niemowlęciem na ręku.

  Więcej już nigdy syna nie widział.

  W 1949 roku Wolf Isaakowicz Eidelsztein/Żyrinowski wraz z nową żoną Bellą oraz bratem wyemigrował do Izraela, gdzie aż do śmierci pracował jako agronom w Tel-Awiwie.

  Zginał w 1983 roku w wypadku autobusowym.  W lipcu 1964 roku Władimir Wolfowicz wraz z matką przeniósł sie z Ałma-Aty do Moskwy, gdzie rozpoczął naukę w Instytucie Studiów Azji i Afryki na Uniwersytecie Moskiewskim (MSU), którą ukończył w 1969 roku. Wtedy to zapisał się do Komunistycznej Partii Związku Sowieckiego.

  Po ukończeniu studiów, odbył służbę wojskową w Tbilisi.

  Zdobywszy dyplom uczelni wyższej przeszedł przez łańcuch stanowisk partyjno – państwowych i związkowych.

  I tak, aż do kapitulacji sowietu. Okres trzeźwości epoki Gorbaczowa pozwlił mu zaistnieć w życiu politycznym i wyrobić sobie markę awanturnika i łobuza politycznego, co niezmiernie spodobało się wielu chwilowo trzeźwym opojom z sojuza.

  Żyrinowski wyrobił sobie markę łobuza, ale łobuza z zasadą. Owa zasada, aż do dziś brzmi: „Nie stawiaj się silniejszemu”. Dzięki temu Żyrinowski-Ejdelsztein plecie głupoty i dyrdymały o wszystkich, wielbiąc jedynie Władimira Putina i jego hołotę.

  W nagrodę Putin pozwala mu pełnić rolę nadwornego durnia i pajaca.  Tak faktycznie, polityczne orientacje Żyrinowskiego i Putina różnią się zasadniczo. Wprawdzie Putin deklaruje chęć odbudowy wielkiej rosji, ale na kształt związku sowieckiego z jego bohaterami na sztandarach.

  Żyrinowski również posiada wizję wielkiej rosji, ale pod zółto-czarno-białą imperialną flagą cesarską.

  Właśnie z taka banderą paraduje Żyrinowski na wiecach. Często tym barwom towarzyszą tam czerwone flagi z białym kołem i wpisaną w nią swastyką.

  A to, jako braterstwo międzynarodowe.

  Być może biedny psychopata nie zdaje sobie sprawy z tego, że w czasach gdy zarówno cesarska jak i hitlerowska flaga powiewały oficjalnie, on nie miałby najmniejszej szansy gdziekolwiek paradować.

  Chyba, że wprost z placu apelowego w Auschwitz do komory gazowej, bądź nocami po bezdrożach podmoskiewskich po regularnym kozackim pogromie żydowskim.  Dziś Żyrinowski znów publicznie dzielił tereny Ukraińskie między Polską a rosję, straszył III Wojną Światową.

  Niestety, nie pierwszy to przypadek gdy bolszewicki jewrej dyktuje rosjanom model działania. Przed nim byli już: Lenin, Trocki, Jagoda, Kamieniew, Swierdłow...

  http://blogpress.pl/node/20227
 • @
  Ha, ha Panfiłow. Komu dziadu nazwisko ukradłeś?
  http://inosmi.ru/images/15625/23/156252340.jpg
 • @Talbot 07:59:28
  Żyrinowski nie musi być Ejdelszteinem, wystarczy, że on Żyrinowski.
 • @fretka 08:40:23
  wach wach, aj waj.
  http://data3.lact.ru/f1/s/8/600/image/576/150/medium_panfilov.jpg
 • @fretka 08:44:58
  Po Twoich komentarzach nasuwa się ciekawy wniosek - w Rosji większość stanową Żydzi.
  Gdzie się podziali etniczni Rosjanie?
 • @Talbot 08:54:53
  To jakiś kchazar.
 • @fretka 08:58:00
  Ma mongolskie rysy twarzy.
  A mówią, że Polskę opanowali żydzi...
 • @ Ałtor ;-)
  Jest wycie? Znakomicie!!! ;-DDD

  https://lh6.googleusercontent.com/-Sok4aR4RjK4/U_GgyVF3xLI/AAAAAAAAAUI/cYhG2EFesi4/w506-h716/putinekonomija.jpg

  100 lat! :-)
 • @fretka 08:58:00
  http://memy.pl/show/big/uploads/Post/108508/14816516799081.jpg
 • @Talbot 09:14:38
  Wszyscy źli ludzie - gorszy sort ;-DDD - czyli kłamcy, krętacze, kryminaliści, złodzieje, gospodarcze przekrętasy, propagatorzy sodomii i gomory, sataniści powinni siedzieć w gułagu. Przecież to normalne, prawda ;-)
 • @Jasiek 09:12:15
  "Jest wycie? Znakomicie!!! ;-DDD"

  Też się cieszę z Pał stawianych przez oszołomów.
 • @Talbot 09:23:23
  "Też się cieszę z Pał stawianych przez oszołomów."

  Ty masochista czy co? ;-DDD
 • @Jasiek 09:12:15
  http://www.newsweek.pl/g/crop/0/-1050/newsweek/635295380655422802.jpg
 • @Talbot 09:23:23
  "Też się cieszę z Pał stawianych przez oszołomów."

  A ja się cieszę, że chociaż jeden kraj jest się w stanie jako tako przeciwstawić zapędom usraela, dolarowej okupacji planety i kłamstwom ścierwomediów. Dlatego gdy te zaczynają wycie ja mówię, że jest znakomicie !!! :-DDDD Niech q...wy wyją! Niech się zawyją na amen :-)
  Jest wycie? Znakomicie!!! :-DDD
 • @Talbot 09:14:38
  A gdzie się podział dobry pies reżymu Hu...y?
 • @Jasiek 09:34:41
  "A ja się cieszę, że chociaż jeden kraj jest się w stanie jako tako przeciwstawić zapędom usraela"

  Śmiechu warte...

  Putin robi wszystko, aby przypodobać się Amerykanom i Europie Zachodniej.
  Razem z USA chce walczyć z terroryzmem przykręcając śrubę własnemu społeczeństwu.

  Putin jest człowiekiem NWO, który siedział przez lata cicho nie protestując, gdy Amerykanie robili na świecie co chcieli.

  Kiedy w końcu NATO napadnie na Rosję - znasz może datę?

  http://8.s.dziennik.pl/pliki/6614000/6614973-.jpg
 • @Talbot 09:50:28
  "Putin robi wszystko, aby przypodobać się Amerykanom i Europie Zachodniej."

  Np przyłączył Krym do Rosji, tak?

  ;-DDDDDD

  Jest wycie? Znakomicie!!!!;-DDDD
 • @Talbot 09:50:28
  "Kiedy w końcu NATO napadnie na Rosję - znasz może datę?"

  Zaraz tam NATO... na razie NATO szczuje Polskę na Ruskich....
 • @Jasiek 09:34:41
  "Jako sfery współpracy z USA rosyjski prezydent wymienił kontrolę nad nierozprzestrzenianiem broni jądrowej, walkę z biedą i negatywnymi skutkami dla ekologii. Zapewnił, że Rosja nie uważa Stanów Zjednoczonych za wroga i jest zainteresowana tym, by relacje dwustronne powróciły do normalnego stanu. "Mamy wielką nadzieję na konstruktywną rolę USA w uregulowaniu kryzysu na południowym wschodzie Ukrainy" - podkreślił."
 • @Talbot 09:50:28
  Kto łgał? "Sołtys" czy usrael?
 • @Talbot 09:01:37
  Tadżyk корреспондент «Gazeta Wyborcza» (Польша)
  Подробнее: http://cyclowiki.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2
  http://cyclowiki.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2
 • @Jasiek 10:06:36
  "Zaraz tam NATO... na razie NATO szczuje Polskę na Ruskich...."

  Podaj przykłady tego szczucia?
  Macierewicz wspólnie z NATO i USA chce uzbroić Polskę w nowoczesną broń, aby Żyrinowski nie straszył Polaków, że Rosja zmiecie Ją z powierzchni ziemi.
 • @Talbot 10:31:16
  "Podaj przykłady tego szczucia?"

  Posłuchaj AM - ciągle per...li o agresji Rosji a to usrael wszędzie robi kolorowe rewolucje. Kto wywołał Majdan a potem cały pierdolnik na Ukrainie?


  w
  "Macierewicz wspólnie z NATO i USA chce uzbroić Polskę w nowoczesną broń,..."

  Podam Ci przykład tej nowoczesności - polskie f16 są w Izraelu, a offset poszedł się je...ć. Podobnie jak kontrakty w Iraku.


  "...aby Żyrinowski nie straszył Polaków, że Rosja zmiecie Ją z powierzchni ziemi."

  Jak na razie to usrael łże na około i instaluje kolorowe rewolucje. Wiele państw pogrążyło się w chaosie.

  Kto łgał- "sołtys" czy usrael? Odpowiesz w końcu?
  Czekam.
 • .
  //Oleg Panfilów,
  profesor Państwowego Uniwersytetu Eliasza (Gruzja), założyciel i dyrektor moskiewskiegoCentrum Ekstremalnego Dziennikarstwa (2000-2010)//

  PROFESJONALNIE WYLIŻE DOWOLNĄ DUPĘ I UZASADNIĘ TO PROPAGANDOWO.CENA DO UZGODNIENIA.
  http://1.bp.blogspot.com/-HnjvpaunyHI/UDo1ZJdy0qI/AAAAAAAAApY/e7_fvtbeWwM/s1600/gondon.jpg


  On się nie przechwala .On naprawde jest profesjonalistą.Nie tylko liże dupy.Umie też JEŚĆ Z RĘKI. (w swej bogatej "dziennikarskiej biografii był też "tadżyckim dziennikarzem"
  http://i26.tinypic.com/4qpiki.jpg
 • Notka jest w zakładce HUMOR...
  Rosjanie potrafią wyłapywać absurdy ruskiego świata.
  Natomiast polskojęzyczni Novoruscy traktują wszystko z pełną powagą.
  Zapewne autor notki to żyd, rusofob i banderowiec - bo nie złożył życzeń jubilatowi.
 • @Talbot 11:06:20
  https://pbs.twimg.com/media/CvD3LufXgAE9aLB.jpg
 • @fretka 11:25:33
  Spieprzaj do swojego kiszlaku w Tadżykistanie!
  :)))
 • @fretka 11:32:51
  A za co ty tak nie lubisz Tadżyków? co ci złego zrobili że chciałabyś nasłać na nich taką gnidę jak Panfilow.
 • @fretka 11:25:33
  Rosja niczym nie różni się od USA, Australii, Wielkiej Brytanii....
  Wszystkie te państwa są wielonarodowe i ratują się imigracją, bo inaczej wymrą...

  http://memy.pl/show/medium/uploads/Post/76331/14696066303828.jpg
 • @Talbot 11:44:26
  https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/f3/94/541bb8d57a5bc_o,size,200x140,q,70,h,48ce52.jpg
 • @ikulalibal 11:43:33
  Masz rację. Niech spieprza do USA.
 • @fretka 11:56:42
  Ale nazwisko niech zostawi. Już jeden ''Suworow'' tam siedzi.
 • @fretka 12:00:02
  //Już jeden ''Suworow'' tam siedzi.//

  Da Bóg i będzie wisiał.A tak między nami, to co byś zrobiła gdybyś nazywała się Rezun i to bez cudzysłowu? https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezun Przyznasz że to dość niezręczne a zwłaszcza dla "słowiańskojęzycznej" publiki .
 • @ikulalibal 12:28:33
  podobno nazwisko pochodzi od profesji. Rezun nie ma takiego autorytetu jak Suworow. Może Panfiłow to nie Panfiłow a Basmaczew.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY