Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
751 postów 6177 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

George Soros.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najniebezpieczniejszy człowiek świata” – Andreas von Rétyi

 

Niewyobrażalne jak wielką władzę może posiadać jeden człowiek. Przy pomocy miliardów dolarów zarobionych na finansowych spekulacjach George Soros był w stanie zbudować prawdziwe imperium, na które składa się sieć działających w każdym zakątku świata organizacji pozarządowych, a także mediów oddziałujących na ogromną część ludzkości. Nic więc dziwnego, że liberalny miliarder stał się głównym przeciwnikiem wszystkich zwolenników państw narodowych, którzy wiedzą doskonale, iż mogą stać się celem ataku, jeśli tylko nie zgodzą się z wizją świata promowaną przez Sorosa.

W przypadku rozbudowanych sieci powiązań nie tylko łatwo pogubić się w istniejących zależnościach, ale często można wpaść w pułapkę bardzo zawoalowanych i tym samym łatwych do skompromitowania teorii spiskowych. Autor omawianej publikacji postanowił jednak nie podejmować się podobnego ryzyka, opierając się na ogólnodostępnych informacjach publikowanych na stronach internetowych zależnych od Sorosa organizacji, lub też po prostu na wypowiedziach samego miliardera, który ma na swoim koncie także kilka książek przedstawiających jego własną wizję świata.

Trzeba przyznać, że miejscami można się mocno zdziwić, z jaką szczerością Soros mówi o niektórych sprawach mogących zaszkodzić „prawoczłowieczemu” wizerunkowi. Autor nie pokusił się o kreślenie dokładnej biografii miliardera, ale postanowił dość szczegółowo przybliżyć swoim czytelnikom dzieciństwo Sorosa i jego drogę do kariery finansisty. Zwłaszcza deklaracje samego Sorosa na temat jego doświadczeń z czasów II wojny światowej zdradzają, iż mamy do czynienia z postacią o wątpliwych wartościach moralnych, ponieważ miliarder twierdzi wręcz, że nie przerażał go widok pomordowanych węgierskich Żydów, bo spora część z nich zawczasu nie pomyślała o zabezpieczeniu swojej przyszłości i stąd spotkała ich śmierć. Sam Soros wraz z rodziną kupił sobie natomiast fałszywe dokumenty i dzięki temu mógł przetrwać zwłaszcza niemiecką okupację Węgier.

Już w tym wypadku można więc mieć wątpliwości co prawdziwości deklaracji Sorosa na temat jego przywiązania do humanistycznych ideałów. Główny budowniczy „społeczeństwa otwartego” zaprzecza jednak sam sobie przez dalszą część swojej kariery, ponieważ jego rzekoma troska o ludzkość kończyła się tam, gdzie zaczynały się zwłaszcza spekulacje dotyczące walut. Wówczas miliarder niespecjalnie troszczył się o los państw, które przez jego operacje finansowe doświadczały gospodarczych kryzysów, uderzających po kieszeniach przede wszystkim najmniej zamożnych obywateli. W wielu wypadkach Soros po latach nie był w stanie przypomnieć sobie dokładnych okoliczności zdobycia przez niego miliardowych dochodów, choć oczywiście w przypadku innych kwestii chwali się zawsze doskonałą pamięcią nie nadszarpniętą przez jego już podeszły wiek.

Autor przedstawia oczywiście polityczne aspekty działalności Sorosa, które w ostatnich latach na różną skalę doprowadziły do destabilizacji sytuacji w całych państwach. Najpoważniejszym zarzutem stawianym Sorosowi jest jego udział w rozpętaniu „Arabskiej wiosny”, czy też zamieszek na Majdanie, będących wstępem do prawdziwej zapaści Ukrainy. Von Retyi słusznie zauważa, iż zasadne są chociażby zarzuty stawiane miliarderowi przez węgierski rząd, który oskarża go o spowodowanie fali migracyjnej z Bliskiego Wschodu do Europy, co oczywiście łączy się z ideą „społeczeństwa otwartego”. Autor słusznie zauważa, iż Soros dzięki swojej fortunie mógłby pomagać uciekinierom w ich miejscach zamieszkania, ale jednak nie robi tego, zaś jego celem jest tak naprawdę zniszczenie europejskich państw narodowych.

Książka jest nowatorską pozycją w naszym kraju i z pewnością godną uwagi, bowiem dzięki wykorzystaniu ogólnodostępnych źródeł jest wolna od teorii spiskowych mogących obniżać jej wiarygodność.  Trzeba jednak pamiętać, że przy tak dużej sieci powiązań podobne historie mogą rzeczywiście odpowiadać rzeczywistości, ale jednocześnie medialna machina sterowana przez Sorosa może zniszczyć każdego, kto nie przedstawi jednoznacznych dowodów na zakulisową działalność miliardera…

 

//autonom.pl/?p=19407

KOMENTARZE

 • Donald Trump ogłosił to całemu światu! Stany Zjednoczone gotowe do wojny!
  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/09/USA-gotowe-do-wojny-590x393.jpg

  Napięcie na Półwyspie Koreańskim rośnie z dnia na dzień. W poniedziałek minister spraw zagranicznych Korei Północnej oświadczył, że Trump “wypowiedział wojnę Korei Północnej”.

  Teraz prezydent USA ogłosił podczas konferencji prasowej w Białym Domu, że Stany Zjednoczone są “totalnie przygotowane” na zastosowanie opcji militarnej wobec Korei.

  Jesteśmy totalnie przygotowani na drugą opcję, która nie jest preferowana (…). Ale jeśli wybierzemy tę opcję, to będzie ona dewastująca – mogę was zapewnić – dewastująca dla Korei Północnej. To się nazywa opcja militarna. Jeśli będziemy musieli, to wybierzemy ją – oznajmił prezydent USA.

  We wtorek szef sztabów sił zbrojnych USA generał Joseph Dunford wyjaśnił, że mimo gróźb Kim Dzong-Una, w Korei Północnej nie zaobserwowano zwiększenia gotowości bojowej.

  Ponadto powiedział, że “militarny wymiar” działań podejmowanych w związku z prowokacjami Korei Północnej to tylko “wsparcie dla wysiłków dyplomatycznych i ekonomicznych” podejmowanych “pod przewodnictwem sekretarza stanu” Rexa Tillersona.

  Gen. Dunford dodał, że Stany Zjednoczone nie pozwolą reżimowi na rozwój programu balistycznego, który będzie stwarzał realne zagrożenie ataku nuklearnego na USA.

  https://www.koniec-swiata.org/donald-trump-oglosil-to-calemu-swiatu-stany-zjednoczone-gotowe-do-wojny/
 • 1*
  Panie Talbot,
  to kpina, żeby problem Międzynarodowego Żyda sprowadzać do jednej żydowskiej kreatury.
 • @Rzeczpospolita 18:41:45
  Here’s a First: Hezbollah Paper Says Putin is Jewish

  https://49yzp92imhtx8radn224z7y1-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/04/putin-300x200.jpg


  https://www.algemeiner.com/2016/08/11/heres-a-first-hezbollah-paper-says-putin-is-jewish/
 • @Talbot 18:12:29
  Trump nie musiał tego ogłaszać. Świat wie, że żydowskie USA prowadzą wojnę od 1945r.

  I zawsze są to wojny o wolność i demokrację

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/06/usptak.jpg

  Należy się domyślać, że w tych państwach nie było ani wolności, ani demokracji

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/1964878_850367081656540_1341290195_n.jpg

  Ale rzeczywiste powody agresji USA są wszędzie takie same:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/08/11866218_1146553355360550_7149729412700357541_n.jpg
 • @Rzeczpospolita 18:53:42
  A Bank Centralny Rosji do kogo należy?
  Bank ten został powierzony w zarządzanie Dmitrijowi Miedwiediewowi przez Rothschilda z City of London.
  Pan Miedwiediew to żyd...
 • @Talbot 19:06:24
  Faktycznie Rosja ma poważny problem, ponieważ ich Bank Centralny nie jest w pełni suwerenny - należy jednak zawdzięczać to Jelcynowi i jego żydowskiej ekipie.

  Niepokojące zjawiska w finansowych mechanizmach Rosji - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/139347,niepokojace-zjawiska-w-finansowych-mechanizmach-rosji
 • @Talbot 19:06:24
  Ach te aryjskie rysy twarzy
  jak i tych z Otwocka

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/11/a124.jpg
 • @Talbot 18:50:11
  Technologie promocji zboczeń w Rosji (+18).

  Jeżeli mężczyzna myśli, że jest Napoleonem albo Marsjaninem to wysyła się go do wariatkowa a jeżeli sądzi, że jest kobietą to bierze się go w obronę. Propaganda rozpusty i zboczeń osiągnęła już katastrofalną skalę. Rosja znajduje się pod presją parobków Antychrysta i mocy Antychrysta, które dążą do utopienia jej w obrzydliwych, bezbożnych, zwierzęcych namiętnościach i czynach.

  https://youtu.be/dMLox59XqWE
 • @Rzeczpospolita 18:53:42
  Żyd na Kremlu?

  Wnuk prostego kowala i wytwórcy kapeluszy zostaje głównym lokatorem Kremla. Historia jakby żywcem wzięta ze starych, ruskich skazek. zapewne prosty lud gminny nie miałby nic przeciwko temu, żeby historia powtórzyła się i we współczesnych nam czasach. Gdyby tylko nie jeden mały szkopuł. Otóż główny bohater, nowy car, jest Żydem.

  A przecież ponoć ta nacja od wieków knuje przeciwko wielkości Rosji. Dlatego rosyjskie ugrupowania narodowe nie godzą się z wyborem Dymitra Anatolewicza Miedwiediewa na urząd prezydenta kraju. Nacjonalista Mikołaj Bondarik mocno pociąga nosem i głośno błaga Boga o opiekę nad matuszką Rossiją. Jest pełen czarnych
  obaw, że wybór Dymitra Miedwiediewa na prezydenta przyniesie jego krajowi straszliwe konsekwencje. Ma obsesję na punkcie pochodzenia Miedwiediewa. Bo po Moskwie
  gruchnęła wieść, że nowy lokator Kremla jest z pochodzenia Żydem. Z Miedwiediewem u steru władzy rosyjskie złoża surowców naturalnych zostaną rozszabrowane przez zagranicznych inwestorów. Moskwa odseparuje się od swych tradycyjnych arabskich sojuszników, a dziesiątki tysięcy synów Izraela obsadzi główne stanowiska w kluczowych instytucjach i przedsiębiorstwach rosyjskich, w tym milicję, armię i służby specjalne. Co do tego Bondarik nie ma najmniejszych wątpliwości. A powód wznoszonego przez niego alarmu jest jeden: jest stuprocentowo przekonany, że sam Miedwiediew jest Żydem.

  – Kategorycznie odrzucamy tego jegomościa. Nie tylko dlatego, że etnicznie jest Żydem. Ale on wcale nie kryje się, a być może wręcz afiszuje się swoją sympatią do judaizmu – ze zgrozą stwierdza lider petersburskiego oddziału Partii Rosjan, nie zarejestrowanej organizacji nacjonalistycznej. Knują jewrieje Konspiracyjne teorie, że Żydzi spiskują, aby przejąć władzę, zawsze odgrywały wielką rolę. Choć za czasów sowieckich, a później i za pijanicy Jelcyna zostały zepchnięte głęboko pod powierzchnię życie społecznego, błyskawicznie pojawiły się ponownie, gdy tylko 43-letni Dymitr Miedwiediew został namaszczony na następcę Włodzimierza Putina. W grudniu 2007 roku – w miesiącu, kiedy Putin objawił światu swojego sukcesora – wyszukiwarka internetowa Yandex odnotowała 4699 zapytań o informację „Żyd Miedwiediew”, podczas gdy w listopadzie było ich tylko sześć. Podobnie w rosyjskiej wersji Google’a. Tu 10 najpowszechniej stawianych żądań wyszukiwania informacji dotyczy Miedwiediewa – pojawiają się m.in. zwroty „Miedwiediew Żyd” czy też „Miedwiediew w synagodze”. A na internetowych forach aż wrze od spekulacji o jego pochodzeniu, a swą pewność dyskutanci opierają na panieńskim nazwisku jego matki. Na dodatek emocje rozpaliła telewizja. W trzy dni po ogłoszeniu przez Putina, że
  właśnie w Miedwiediewie upatruje swego następcy, miliony Rosjan mogły zobaczyć, jak ich przyszły prezydent wizytuje moskiewską społeczność żydowską w święta
  Chanuki i przy świetle świec w skupieniu nachyla się nad zwojami Tory. Wielu „prawdziwych patriotów” – jak nazywają sami siebie rosyjscy nacjonaliści –
  nie przywiązuje jednak najmniejszej wagi do tego, czy nowy prezydent jest Żydem. – Nie ma co demonizować jego pochodzenia. Wśród patriotów antysemityzm wcale nie jest najważniejszą siłą – tłumaczy Aleksander Prochanow, wydawca narodowej gazetki „Zawtra”. Zresztą narodowcy dość często oskarżali polityków, że sprytnie skrywali swe żydowskie pochodzenie. Miedwiediew jest ostatni w łańcuszku postsowieckich liderów, którym przylepiano taką etykietkę.

  W ekstremistycznych publikacjach Żydami byli i Jelcyn, i Putin. – Poprzez styl, w jakim się ubiera, aż po manierę w wypowiedziach Miedwiediew sprawia wrażenie człowieka
  Zachodu. „Demokraty”, jak to pogardliwie nazywają nacjonaliści. A to wzbudza antypatię wśród Rosjan i w prostej linii prowadzi do oskarżeń, że musi być Żydem – mówi
  Mikołaj Propirnyj, wiceszef Kongresu Żydów Rosyjskich. Długa tradycja W czasach sowieckich dla nikogo nie było tajemnicą, że niemal wszyscy komunistyczni liderzy, od Włodzimierza Lenina po Jerzego Andropowa, wywodzili się od „starszych braci w wierze”. A i teorie o konspiracji żydowskiej mającej upokorzyć i zniszczyć Rosję sięgają co najmniej 1903 roku, kiedy to gazeta „Znamia” zaczęła publikować „Protokoły Mędrców Syjonu”. Współcześni czytelnicy i goście na internetowych stronach rosyjskich nacjonalistów zarzucają Miedwiediewowi zarówno jego pochodzenie, jak i zachłyśnięcie się zachodnim liberalizmem. „Czy jest on Żydem, czy też nie, to samo licho. Jedno jest pewne: będzie nawet gorszy niż Putin”,„Prezydent powinien być powiązany więzami krwi ze swoim narodem.

  Wyobraźcie sobie, jaki by się podniósł rwetes, gdyby na Kremlu zamieszkał Zulus albo Japończyk”, „O jego jewriejskim rodowodzie najdobitniej świadczą wypowiedzi, że nie tylko Rosjanom trzeba zapewnić dostęp do naszej ropy, gazu i metali. Nic więc dziwnego, że jego wybór Nowy Jork i Tel Awiw przyjmą ze standing ovation”. To tylko przykłady czarnowidztwa osób dyskutujących w internetowym portalu ugrupowania DPNI. Bondarik, nacjonalista z Sankt Petersburga, powtarza te same argumenty. Ale dodaje także, że jest „powszechnie wiadomo”, iż matka Miedwiediewa została na podstawie swojego sowieckiego paszportu zidentyfi kowana jako etniczna Żydówka. W grudniu ubiegłego roku Bondarik trzykrotnie usiłował zorganizować uliczne demonstracje przeciwko „Żydowi na Kremlu”, ale władze nie udzieliły mu na to zgody. Jak na razie „kosmopolityczne pochodzenie” nowego prezydenta to tylko sfera plotek. Nie ma żadnych mocnych dowodów świadczących o jego żydowskim rodowodzie. A podczas całej kampanii wyborczej jego rzeczniczka kategorycznie odmawiała odpowiedzi na pytania dotyczące jego rodziny. A stawiających taką kwestię wyzwała od antysemitów. Sam Miedwiediew przyznał się w wywiadzie dla magazynu „Itogi”, że przyjął chrzest w cerkwi dopiero w wieku 23 lat. Ale nigdy publicznie nie wypowiadał się, czy miał, czy też nie miał żydowskich przodków. Zresztą po cóż miałby to robić. Polityczni eksperci od rosyjskiej sceny politycznej są jednomyślni, że żydowski kandydat byłby dla Rosjan nie do strawienia, nawet jeżeli ich antysemityzm stopniowo zamiera. I przypominają, że gdy w 2004 roku Putin wyznaczał na premiera Michała Fradkowa, to musiał przełamywać spory opór nawet w Dumie Państwowej, bo o żydowskich korzeniach kandydata wiedzieli niemal wszyscy.

  Także przywódcy żydowskiej społeczności w Rosji odmawiają wszelkich ofi cjalnych komentarzy, bojąc się, że nadadzą krążącym plotkom wiarygodności. Jednakże nie
  nagrywani mówią wprost: – Modlimy się, żeby to nie była prawda. W przeciwnym wypadku przysporzy to jedynie kłopotów zarówno jemu, jak i nam. I ironicznie przyznają, że dla rosyjskich Żydów byłoby lepiej, gdyby nowy prezydent nie przyznawał się do swego żydostwa. Wnuk kapelusznika W ubiegłotygodniowym wywiadzie dla „Itogów” Miedwiediew ujawnił, że jego matka nazywała się Szaposznikowa, a dziadek ze strony matki Wieniamin Szaposznikow zaś babka była z domu Kowaliowa.
  Pochodzili z regionu Biełgorodu na południu Rosji. Szaposznikow pochodzi od rosyjskiego słowa oznaczającego wytwórcę kapeluszy, a Kowaliow – od ukraińskiego
  określenia kowala. Te nazwiska w czasach carskich były bardzo powszechne wśród rosyjskich Żydów. A nacjonaliści wskazują, że Wieniamin to rosyjska wersja
  żydowskiego imienia Beniamin. Dla ruskiego mużyka, którego w minioną niedzielę groźbą, wódką lub kiełbasą zwabiono do lokalu wyborczego, tak na dobrą sprawę jest wsio rawno, kto rządzi na Kremlu. Może to być nawet i Żyd, o ile oczywiście wskazał na niego uwielbiany dotychczasowy car – Putin. W Rosji mieszka jeszcze coś około miliona Żydów, a 25 procent z nich żyje w stolicy. Na prowincji trudno ich spotkać, bo dawno już wyjechali do Izraela lub na Zachód. Antysemityzm w Rosji praktycznie nie istnieje. W ubiegłym roku zanotowano zaledwie 20 ataków na Żydów lub ich własność w Rosji. I choć wrzask podniósł się na cały świat, to przecież w takiej Francji
  czy Stanach Zjednoczonych podobnych incydentów z pewnością było co najmniej kilkanaście razy więcej. Elekcję Dymitra Miedwiediewa przywita wiec niechęć nacjonalistów i obojętność tłumów. Ale znajdą się też co najmniej dwie osoby wiążące z nim wielkie oczekiwania. I co więcej, swe nadzieje wiążą właśnie z żydowskim
  pochodzeniem Miedwiediewa. To dwaj najsłynniejsi rosyjscy oligarchowie: Michał Chodorkowski i Borys Bierezowski. Obaj są pochodzenia żydowskiego. Ten pierwszy gnije gdzieś w łagrze zagubionym w syberyjskiej tajdze, a drugi przebywa na emigracji w Londynie. I liczą, że więzy krwi sprawią, iż nowy prezydent okaże im swoją łaskę lub co najmniej ogłosi amnestię.

  http://nczas.com/numer-biezacy/olgierd-domino-zyd-na-kremlu/
 • @Husky 19:20:00
  durny kundlu,
  pokaż swoją gębę - a jest bardziej niż pewne, że będzie nosiła rysy szczerego Słowianina z warszawskiej Pragi, np. takie:

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/08/typowo-polskie-twarze_0.jpg
 • @Rzeczpospolita 19:48:55
  durny Rabinie
  dopiero co pisałeś że to twój ......
  wnuk
  wypierasz sie go ??
 • Wojna to jedyna szansa dla Rosji
  https://warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/fca7f43502c246e09719369a1a6fefe3_L.jpg

  Bez względu na praktyczne skutki polska inicjatywa jest postrzegana jako śmiertelne zagrożenie dla Rosji. Polska jest traktowana jak rosnące wyzwanie dla rosyjskiego bezpieczeństwa, choć nie tylko z powodu kierunku dostaw surowców energetycznych. Musimy mieć świadomość, że wojna może pojawić się szybciej, niż myślimy i być gotowi na to, iż będziemy musieli bronić się sami.
  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5139-polska-na-celowniku-putina-zegar-tyka-dlatego-musimy-byc-gotowi-na-wszystko
 • Rosyjski żołnierz zbiegł z jednostki po zabiciu kolegów. Przerażeni ludzie kryją się w domach
  Rosyjski żołnierz zbiegł z jednostki po zabiciu kolegów. Przerażeni ludzie kryją się w domach

  Rosyjskie ministerstwo obrony doniosło o groźnym incydencie na strzelnicy jednostki w Biełogorsku na dalekim wschodzie Rosji. Żołnierz skierował broń w stronę kolegów i przełożonych zabijając w sumie trzy osoby.

  Zastrzelenie dwóch żołnierzy i oficera rosyjski MON tłumaczy załamaniem nerwowym szeregowca. Tragiczny incydent miał miejsce w trakcie nocnego szkolenia strzeleckiego. Wykonujący ćwiczenie żołnierz zamiast do tarczy otworzył ogień do osób wchodzących na teren strzelnicy.
  Kule dosięgły w sumie 5 osób, z czego trzy zginęły na miejscu. Dwóm żołnierzom udzielono pomocy i ich życiu nie zagraża bezpieczeństwo - donosi
  rt.com.

  Zabójca zbiegł z jednostki. Zabrał ze sobą służbową broń i kilka magazynków z amunicją. Rosyjski MON skierował do Biełogorska patrole. Istnieje poważna obawa, że zbieg będzie chciał wziąć zakładnika.
  W pobliżu szkół, szpitali i urzędów oraz głównych elementów infrastruktury miejskiej wzmocniono policyjną ochronę. Władze upominają mieszkańców, by pozostali szczególnie czujni i zgłaszali obecność podejrzanej osoby z bronią i w mundurze.

  https://www.o2.pl/artykul/rosyjski-zolnierz-zbiegl-z-jednostki-po-zabiciu-kolegow-przerazeni-ludzie-kryja-sie-w-domach-6171451369085057a
 • W knajpie w Moskwie... Pomysł na romantyczny wieczór
  https://pbs.twimg.com/media/DK64T4eXkAESM9_.jpg
 • @Husky 22:23:10
  Już go "unicztorzyli" czyli ubili.
 • @Talbot
  Fundacja Batorego odmawia informacji ws. podziału 37 mln euro z funduszy norweskich.

  https://wpolityce.pl/polityka/360281-fundacja-batorego-odmawia-informacji-ws-podzialu-37-mln-euro-z-funduszy-norweskich


  Ps..Spytajcie się Orbana co się robi z takimi fundacjami działającymi na szkodę państwa. Kolaborantów się kiedyś wieszało. Zablokować konta do wyjaśnienia....Co to znaczy odmawia? A Urząd Skarbowy? A inne służby powołane do tego? Przetrzepać bardzo dokładnie wszystko i wszystkich związanych z tą Fundacją. Dalej to państwo to kupa kamieni, nic nie może, nawet jak je niszczy jakaś fundacja? Kto za to odpowiada? W czym problem ? Jeśli nie działa zgodnie z prawem to zakazać działalności a winnych ukarać ! Czy w końcu w naszym kraju będzie sprawiedliwość ? Wygląda na to, że ta fundacja Batorego to źródło finansowania UBywateli i nadzwyczajnej kasty. Dlatego nie chcą jawności. Każdy złodziej kręci i mataczy. Widać po komisji Amber Gold i Windykacyjnej. Podobno mamy policję skarbową i takie tam...za mordę i to wszystko. Co to za dziwaczne państwo z takim żydowskim partyzantem! Co to za państwo błagające chazarkę HGW o Raport LK!
 • @Husky 23:47:00
  Jest to multi-kulturalny, czy gender-blind dla Hillary i jej przyjaciół?
 • @ Talbot
  Co się stało z Twoim artykułem:
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/140366,plk-ryszard-kuklinski-nasz-bohater-ich-zdrajca ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY