Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
871 postów 7125 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Operacja „Macierewicz”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest też ponadto ignorantem zależnym od lobbystów z Waszyngtonu i Nowego Jorku, ale ostatnio częściej figurantem Kremla...

 

Szef polskiego resortu obrony narodowej stał się celem skoordynowanej międzynarodowej kampanii w wojnie informacyjnej, którą toczą m.in. Rosja, Niemcy i Francja. Stawka jest olbrzymia: chodzi o militarny układ sił i wpływów w zmieniającej się Europie.

 

Antoni Macierewicz jest antysemitą i skrajnym polskim nacjonalistą, marzącym o reparacjach wojennych, restytucjach i kto wie – może nawet o przesunięciu granicy na Odrze aż pod Berlin. Jest agentem Moskwy lub – w zależności od czytelniczego targetu – „kretem” Waszyngtonu. Chce wywołać wojnę z Rosją lub wręcz przeciwnie – właśnie zaatakował NATO, podbił Słowację, za chwilę rozbije Unię Europejską i zagrozi amerykańskim interesom (…) Bywa partyjnym aparatczykiem, tajnym generałem specbojówek kibolskich poprzebieranych w wojskowe mundury i biegających po puszczy z ręcznymi wyrzutniami przeciwpancernymi.

Jest też ponadto ignorantem zależnym od lobbystów z Waszyngtonu i Nowego Jorku, ale ostatnio częściej figurantem Kremla powiązanym z groźnymi rosyjskimi gangsterami ukraińskiego pochodzenia, kolegą kolegów księgowego mafii, tajemniczą wtyką Władimira Putina i rosyjskiego GRU. I to wszystko w ciągu niespełna dwóch lat od wyborów parlamentarnych i objęcia stanowiska szefa polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej.

Taki wizerunek Antoniego Macierewicza wyłania się z kilkuset często mocno podkoloryzowanych i naciąganych publikacji prasowych, telewizyjnych i internetowych na jego temat, które w ostatnich miesiącach pojawiły się w polskich i zagranicznych mediach: „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, „Polityce”, a także kremlowskiej agencji informacyjnej Sputnik (ponad 300 artykułów), putinowskiej anglojęzycznej stacji propagandowej Russia Today, sztandarowych niemieckich mediach: „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, „Die Zeit”, Deutschlandfunk (pierwszym programie publicznego Deutschlandradio), kilku lewicowych brytyjskich i francuskich gazetach, m.in. „Le Monde” i „The Guardian” czy magazynie „The Forward”. Co je łączy oprócz kreślenia teorii spiskowych, deprecjonujących szefa polskiego MON?

Częstotliwość publikacji. Nasila się ona przy okazji ważnych z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa wydarzeń, m.in.: szczytu NATO w Warszawie, rozmów na temat baz NATO w Polsce, tworzenia Wojsk Obrony Terytorialnej, spotkania z prezydentem USA Donaldem Trumpem i rozmów z amerykańską administracją.

Całość dostępna jest w 33/2017 wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”

Wojciech Wybranowski • dorzeczy.pl
fot. Flickr / Kancelaria Premiera / Domena Publiczna

KOMENTARZE

 • Łączy je nieuleczalna choroba psychiczna
  //Co je łączy oprócz kreślenia teorii spiskowych, deprecjonujących szefa polskiego MON?//

  Łączy je nieuleczalna choroba psychiczna
  kretynizm

  https://pbs.twimg.com/media/DG3533aXgAErH_g.jpg
 • No cóż ...?
  Wygląda na to, że Macierewicz to międzynarodowy 007 :D

  - Ja tylko przypomnę drobny fakt: "Naczelny 007" [Kaczyński] tuż przed wyborami do Sejmu ogłosił, że szefem MON będzie Jarosław Gowin, ... który jak czytałem, w sporze o SN i KRS poparł by Dudę, gdyby doszło do próby odrzucenia veta Prezydenta, ... nie głosując za odrzuceniem. / "Prawy człowiek" :D

  A gdy nagle nagle "Naczelny 007" powołał na szefa MON agenta Macierewicza z TelAvivu przyszło to gwałtowne ostrzeżenie że "Antoni Macierewicz jest antysemitą i skrajnym polskim nacjonalistą, ..."

  ... że chce reparacji od Niemiec, nikt w 2015 r. nie wiedział.

  NA SZCZĘŚCIE SZPIEG SZPIEGÓW ZOSTAŁ ZDEKONSPIROWANY i WSZYSCY JUŻ WIEDZĄ "Co i jak?" 5*
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:23:10
  ale gdzie te 5*
 • @Husky 17:31:26
  A przepraszam, jest ...
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:36:25
  Pamietaj 8-)))
  https://pbs.twimg.com/media/DHSqGKqVoAAG44m.jpg
 • ważne !!!!!!!!!
  Dobre spotkanie Prezesa PiS J. Kaczyńskiego z przedstawicielami środowisk żydowskich,
  ważne 8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DHWtWBlXoAEiHwi.jpg
 • @Nibiru 18:30:31
  tamci stoją na krzesełkach !!!
 • 37 lat temu Lech Wałęsa zakończył strajk
  i gdyby tak zostało, on sam byłby znany tylko z kolejnych seryjnych wygranych w totolotka. 8-)))))


  https://pbs.twimg.com/media/DHXUqhqXsAEJIlm.jpg
 • Macierewicz też będzie miał swoich trolli
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/509/44/5094471.jpg

  W Ministerstwie Obrony Narodowej powstaje Centrum Operacji Cybernetycznych. Będzie kosztowało 2 miliardy złotych. Antoni Macierewicz ma nową zabawkę

  https://pl.sputniknews.com/polska/201705035384872-Sputnik-Polska-trolle-Macierewicza/
 • @Nibiru 18:58:11
  zostaly tylko szyszki
 • USA da Polsce parasol ochronny i broń jądrową...
  http://nczas.com/wp-content/uploads/2016/11/chodakiewicz_marek_o_wyborach_w_USA-696x425.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=0eLzfAkhdXQ
 • Jest taka fajna metoda, gdy złapią cię za rękę
  to powiedz, że to nie twoja ręka, a ręka podłożona przez wrogów X-ińskiego. W PIS doprowadzona do takiej perfekcji, że zaraz znajdą się grupy potakujące, trafnie ich Husky nazywa, to atak na wielkiego "patriotę". A wystarczy popatrzeć na fakty. Sprzedaż zakładów lotniczych praktycznie za wartość kontraktów jakie te zakłady miały. Otoczenie naćkane Berczyńskimi, Alfonsami Marcello „Al.” D’Amato, Jannigerami, wybitny student doradca i D'Amato i Macierewicza" - wybitne osiągnięcia, praca w samorządzie uczelnianym, próby zakupu helikopterów bez przetargu, sprowadzenie wojsk amerykańskich do Polski, zdjąć opaskę leminga i wszystko się robi jasne i proste.
 • @Zawisza Niebieski 20:13:39
  Wścieklizna ????

  https://pbs.twimg.com/media/DHNzAeLXcAEQwaX.jpg
 • Taka sobie dzisiejsza sonda w Superstacji
  Czy Antoni Macierewicz powinien złożyć dymisję ze stanowiska szefa MON?  10% - Tak
  81% - Nie
  6% - Niezwłocznie
  3% - Nie mam zdania

  Głosów - 7122

  Zostało - 11 godzin
 • @Zawisza Niebieski 20:13:39
  Czy nowoczesna przygotowuje się do wyborów?
  Mam propozycje na Petrobus
  Co do wynagrodzenia możemy się dogadać 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DHX2_seWAAEoE7m.jpg
 • @Husky 20:21:49
  Zaczynam rozumieć twoje zapytanie o wakacyjne dyżury przedszkoli, jakie złożyłeś u mnie na blogu. Poszukujesz dobrego nauczyciela literek, bo pismo obrazkowe już opanowałeś. Czas na literki. Nic dziwnego, że fakty nie docierają. Bo czytanie ze zrozumieniem to dość trudna sztuka, szczególnie dla elektoratu podstawówka +. Proponuję, byś wspólny kurs zaproponował prof. Pawłowicz. Ona co wpis soli byk ortograficzny po byku.

  A teraz w języku zrozumiałym dla Huskych. Modlitwy z drabinki
  http://www.pudelek.tv/video/Kaczynski-obraza-przeciwnikow-PiS-u-Te-biale-roze-to-symbol-skrajnej-nienawisci-i-glupoty-15925/3/
 • Autorze, posłuchaj fakty podawane przez autora książki pokazującego
  fakty z życia Macierewicza. Obnaża manipulacje.

  http://www.superstacja.tv/program/nie-ma-zartow-tomasz-piatek,6486295/
 • @Zawisza Niebieski 21:29:54
  Niech Bóg Blogosławi Panu min.A Macierewiczowi.Dziękujemy za wszystko co Pan robi w MON.
  Najlepszy minister MON.

  https://pbs.twimg.com/media/DHX5hTkWsAYtKfy.jpg
 • @Husky 21:38:00
  Bóg ostatnio błogosławi PiS.
  Przez kilka dni w Warszawie była słoneczna pogoda, w momencie miesiączki PiS lało jak z cebra. Czyżby nawet niebiosa miały dość modlitw z drabinki i chciały przeszkodzić wygłoszeniu kolejnej "modlitwy"?

  A tak przy okazji czy słyszałeś o tym, że Owsiak obraził sadzącą byki ortograficzne "prof." Pawłowicz, podczas gdy ekspert PiS-MON Urszula Dudziak twierdzi iż męskie nasienie ma zbawienny wpływ na zdrowie kobiety. Czy możliwe, że brak tego "leku dla kobiet" ma wpływ na zachowanie p. Pawłowicz?
 • @Zawisza Niebieski 21:56:44
  a ten owsik to co to za profesor
 • @Husky 22:04:52
  Owsika to masz w ... tu krótka wymowna cisza. Zaś Owsiak przynajmniej nie jest analfabetą co w każdym komentarzu soli byk po byku. Przy Pawłowicz to Komorowski byłby mistrzem ortografii.
 • @Zawisza Niebieski 22:21:39
  to ja ci przypomnę pewnego szmaciarza analfabetę prezydenta do bulu jebniętego
  i jego słynne krzesło, i jak to na początku swej kadencji usiadł na krześle, tak po 5 latach pozostawił to:

  https://pbs.twimg.com/media/DHX8iLQXoAE37UL.jpg
  chce wiecej przkladow analfabetow z PO, chcesz
 • @Zawisza Niebieski 22:21:39
  Posłanka PO wali byki jak Komorowski!

  Aż ciśnie się na usta, by powiedzieć: jaki pryncypał taki cały dwór...

  O błędach ortograficznych prezydenta Bronisława Komorowskiego, który łączył się "w bulu" z Japończykami - napisano już chyba wszystko. Ale okazuje się, że i najbliższe otoczenie głowy państwa też ma spore problemy z polską pisownią.Ot choćby znana głównie z ćwierkania (korzystania z serwisu Twitter) i wojowania o przewijaki dla niemowląt posłanka Agnieszka Pomaska, która w trakcie kampanii stała u boku Komorowskiego. Na tymże Twitterze walnęła strasznego byka - zamiast "z powrotem" napisała "spowrotem".Cóż, biegła w internetowych tematach posłanka powinna wiedzieć, że w sieci są słowniki języka polskiego, gdzie prawidłową polszczyznę sprawdzić można w kilka sekund.
 • @Zawisza Niebieski 22:21:39
  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/w4tktkpTURBXy8yZTI1NTk3YTEzMWM1OGYzZWNlNmJiN2RkMTI4MTRhYi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
 • @Zawisza Niebieski 22:21:39
  Po śmierci polskiego politologa, Józefa Szaniawskiego, Sikorski długo nie mógł „uwieŻyć", że jego przyjaciel odszedł

  Polityk PO, Andrzej Gałażewski, skomentował kiedyś wyniki wyborów pisząc, że „frekFencja" nie dopisała. Panie pośle – ortografia też nie
 • @Zawisza Niebieski 22:21:39
  pamietasz ministra z Bydgoszczu
 • @Zawisza Niebieski 21:56:44
  Borys Budka ✌️
 • @Zawisza Niebieski 20:13:39
  //Jest taka fajna metoda, gdy złapią cię za rękę//


  Wielka kompromitacja Biernata i Budki. Atakowali dziennikarzy, a to oni sami nie znają przepisów prawa

  „Wiadomości” TVP podały, że Stanisław Biernat – sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku nie złożył wymaganego oświadczenia majątkowego. Momentalnie zareagował sam Biernat, zarzucając redakcji kłamstwo. Tę samą strategię przyjął poseł Borys Budka z PO. Okazało się, że obaj ww. panowie byli w błędzie. Wszystko przez nieznajomość przepisów prawa. Biernat przeprosił jednocześnie wcale nie przepraszając, a Budka… skasował swojego Tweeta.
  15 sierpnia 2017 roku sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku wydał oświadczenie. Napisał w nim, że:
  „w „Wiadomościach” TVP 1 w dniu 14 sierpnia 2017 r. została podana nieprawdziwa informacja o tym, że nie złożyłem wymaganego od sędziów oświadczenia majątkowego w 2017 r.”

  Dalej sędzia przekonywał, że wszystkie formalności zostały przez niego wypełnione. Dodatkowo radził redakcji „Wiadomości”, że „jeśli koniecznie muszą zamieszczać kłamstwa” to powinni podawać rzeczy „trudniejsze do zweryfikowania”.  Na oświadczenie Biernata zareagowała opozycja totalna. Przystąpiła do ataku na Telewizję Polską. Wśród najbardziej oburzonych poseł PO Borys Budka.

  „Banda kłamców spod znaku #TVPiS. Nowy szef @WiadomosciTVP @OlechowskiJarek chciał przebić dno wyznaczone przez poprzedniczkę. Dał radę…” – napisał na Twitterze zamieszczając oświadczenie sędziego TK w stanie spoczynku.

  Cała narracja wzięła w łeb, gdy okazało się, że to redaktorzy „Wiadomości” dochowali staranności, a Stanisław Biernat, jak i zaciekle broniący go Borys Budka – radca prawny – nie znają prawa.

  Gdyby doczytali przepisy, dowiedzieliby się, że Biernat kończąc kadencję wiceprezesa TK 26 czerwca 2017 r. powinien złożyć oświadczenie majątkowe. Tego nie zrobił.

  I tak pojawiło się kolejne oświadczenie Stanisława Biernata. Pisze w nim, że „dopiero teraz się zorientował, że chodzi o oświadczenie majątkowe, które powinien złożyć na koniec kadencji”. Jak zaznacza nie dopełnił tego „w skutek przeoczenia”.

  I teraz ciekawe.

  „Proszę zatem uznać mój wczorajszy e-mail za niebyły”.
  Jakieś „przepraszam”? Nie, nic z tych rzeczy.

  Zobacz obraz na Twitterze
  Zobacz obraz na Twitterze
  Obserwuj
  Jarek Olechowski @OlechowskiJarek
  W imieniu dziennikarzy @WiadomosciTVP żądam publicznych przeprosin od Panów Biernata i @bbudka Dość kłamstw i obrażania dziennikarzy TVP
  07:51 - 16.08.2017
  76 76 odpowiedzi 380 380 podanych dalej 815 815 polubień
  Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności


  Poseł Borys Budka w odpowiedzi na to oświadczenie… skasował tweeta.  Zapomniał zapewne, że w internecie nic nie ginie.  Nikt nie ma wątpliwości co powinien zrobić poseł na Sejm RP.

  Obserwuj
  Leśne runo @Runo_lesne
  Kompromitacja @bbudka ! Panie pośle, niech pan przeprosi dziennikarzy TVP. Oczywiście jeśli ma pan jeszcze choć krzty honoru. #BorysPrzeproś https://twitter.com/OlechowskiJarek/status/897714513922990080 …
  08:02 - 16.08.2017
  6 6 odpowiedzi 26 26 podanych dalej 80 80 polubień
  Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności


  Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
  Obserwuj
  Jarek Olechowski @OlechowskiJarek
  Jeżeli ktokolwiek z Państwa ma wątpliwości co do rzetelności @WiadomosciTVP proszę porównać poniższe oświadczenia i wyciągnąć wnioski
  07:59 - 16.08.2017
  46 46 odpowiedzi 313 313 podanych dalej 533 533 polubienia
  Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności


  Źródło: niezalezna.pl, PAP, tvp.info
 • @Husky 22:44:56
  Opowiem ci o pewnej "pracy naukowej" analfabetki "pis-prof." Pawłowicz. Gdy jej na forum wykazano, że język polski to dla niej mzimu stwierdziła, że słownik SJP PWN to słownik "lewacki" ona ma swój "prawacki". Prezydent Bronisław Komorowski popełnił jeden błąd ortograficzny. Analfabetka "pis-prof." Pawłowicz w znacznej części wypowiedzi jakiś byk na poziomie podstawówki zrobi. Choćby ostatnio "wziąść", "Frączewski". No cóż, ona ma "prawacki słownik" a słownik PWN bolszewicy pisali. Prawda Husky? Naród głupi przecież wszystko kupi.

  "Patriotyczni złodzieje" z PiS w osobie niejakiego Morawieckiego mają plan już na nasze pieniądze z OFE. Na początku ukradną nam 25% a później ... A płatne trolle PiS tak krzyczały, jak to PO okradło nas z OFE. PiS obrobi nas na równo ku uciesze lemingów, bo o naszych emeryturach przecież też wrogie "Wolsce" media piszą. PiS nie tylko wyrżnie lasy, ale również orżnie nas z naszych emerytur. No ale przecież z czegoś łapówkę dla lemingów 500+ oraz patriotyzm Tadeusza R. (wartość zbliża się do 40 mln) trzeba opłacić.
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/morawiecki-ofe-pkb-gospodarka,73,0,2277961.html

  No ale co to cię interesuje, ty przecież płacisz podatki królowej a poza tym czytasz tylko obrazki.
 • @Zawisza Niebieski 20:13:39
  W Polsce nawet wrzód na dupie może zostać profesorem

  https://pbs.twimg.com/media/DHVnZ8jXYAAgbEc.jpg
 • @Husky 23:10:09
  Borys Budka, polski poseł, który obronił młodego Polaka przed "sortem Panów". Minęło ponad pół roku a sterroryzowana przez Zbigniewa Z. prokuratura nie wie jak powiedzieć Polakom, że kolumna nie była uprzywilejowana, gdyż sygnały dźwiękowe przeszkadzały Beacie S. że Sort Panów nie zapiął pasów, że nie jechali opowiadał notoryczny kłamca Błaszczak z prędkością 50 km/h? A przecież kombinowali jak mogli, to nie dopuszczali adwokata do zeznań Beaty Szydło, to nie mogą się doczekać "tej właściwej" ekspertyzy. Mamy okaz przyśpieszenia procesów i działania prokuratury pod rządami przesiąkniętego prywatą Zbigniewa Ziobry. A jemu chcieli jeszcze dać rządy nad sędziami.
 • @Zawisza Niebieski 23:26:05
  Tak się właśnie dajesz zaorać.Chcesz błysnąć a tu lipa. Ja takich gaszę goła du..a
  Dajesz jeden przykład ja ci daje 10, a ty oczywiście rżniesz głupa .. i zmieniasz temat.
  pa,pa
  bo cię znów zaoram na metr w głąb
  do jutra
 • @Zawisza Niebieski 23:38:45
  Posłanka Mucha śpiewa na mównicy. Miało być zabawnie, a wyszło...
  zapytana o swój barwny głos -
  odparła
  nie jest wprawdzie "brzemienny" ale.....

  no nie to poseł i była minister
  chcesz więcej
 • @Zawisza Niebieski 23:38:45
  Przestań o tym szmaciarzu pisać.Podałem ci co to za wsza.
  Czego chcesz.
  Gnój kasuje wpisy, robi z siebie kretyna a ty go tu za autorytet podajesz,
  Wiesz myślę że ty się od nich niczym nie różnisz.
  Ty, to taka krzyżówka Niesiolowskiego z Palikotem z Lisem na dokładkę razy dwa. A Kaczor i PIS ma takich w dupie i śmieje się do rozpuku.Środowy palec na PO i pozostałych i na dziś i na zawsze.
  To jest to wasze zaoranie.Takich nam potrzeba by w następnych wyborach mieć 303 mandaty .
  Koniec na dziś

  ps.
  Tu masz materac starego szwaba na Polskę pluje. Sprzedała się za pełną michę i kawałek niemieckiego mięsa w d....

  https://pbs.twimg.com/media/DHN7xydXcAA_xpW.jpg
 • @Zawisza Niebieski 23:38:45
  //A jemu chcieli jeszcze dać rządy nad sędziami.//
  i będzie miał, by ścierwa pozamykać
 • @Husky 00:01:18
  Widzisz Husky, jak to jest gdy troll PiS stanie przed czystymi argumentami. Wtedy wychodzi na jaw język nienawiści zwany "miłością PiS" albo "modlitwą z drabinki". Kula Lis ostatnio zrobił z Kaczyńskiego "poddebila", Ty teraz też o "podszmaciarzach" piszesz. Zobacz, że przejęcie przez partię przeżartą nepotyzmem, PiSiewicze (ich lista dziś wynosi ponad 1000), niecudaczną, patrz, potrzebowali 5 dni, by się dowiedzieć, że na Pomorzu była katastrofa i ludzie potrzebują pomocy. Bo przecież w średniowieczu PiS, póki umyślny papierka nie przyniesie, to nikt nic nie wie. W państwie PiS komórka to pieśń przyszłości. Macierewicz odsłaniał Marię i Lecha Kaczyńskich po piersi, gdy od 4 dni Polacy żebrali o pomoc w udrożnieniu dróg lądowych, wodnych, by po huraganie jeszcze nie przyszła powódź. Gdy ludzie błagali o wodę dla siebie i zwierząt, Macierewicz, z Dudą grali w konkursie o lepsze przemówienie, bo czy sort panów ma się nad nie napojoną krową pochylać?
  Argumenty silne, kontrargumentów brak, bo przecież każdy myślący Polak wie, że PiS w "winach Tuska" silny, ale później 5 dni na czworakach z kacem chodzi.

  Dlaczego moje argumenty cię tak denerwują? Bo ja nie opowiadam snów trolla. Ja wykazuję twarde, udokumentowane argumenty, a to bolesne.

  Trudno bronić takie niedojdy, złodziei, nepotów, stąd frustracja. Myślę, że Pomorze, Wielkopolskę PiS już ma z głowy. Czas by obudziła się reszta Polski. O tym wie Tadeusz R. stąd nawołuje, by spółki skarbu państwa zwiększyły kwoty którymi opłacany jest jego patriotyzmu. Jakiś czas temu wspominał, że niby "dojna zmiana" a on nic z dojenia Polaków nie ma.

  Nerwy puszczają, opowiadałeś to ile jeszcze lat Duda będzie rządził i jak teraz myślisz, ile warte twoje przepowiednie. Podobnie będzie z rządem marionetek i ich władcy. Kaczyński to już wypalony emeryt, drugi raz Polacy na siedzącego w ciemnej dziurze Kaczyńskiego się nie załapią.

  Tylko kogo Polacy mają wybrać? Chyba nie PO, Nowoczesną, więc kogo?
 • @Zawisza Niebieski 00:43:39
  PIS
 • @Zawisza Niebieski 00:43:39
  Nerwy puszczają,
  ale wam bo po ostatnie podrygi
  nawet kon Giertych o tym piszę
  dno dna metr mułu i z palcem w dupie
  tak z 5% w wyborach macie jak w banku, nawet i to na dziś nie jest pewne.
  Ja śpię spokojnie a wy ze strachu potraficie wyć,wyć,wyć i wyć
  I wyjcie
  masz na dobranoc pierwsza diwę Komorowska
  Miłych snów

  https://pbs.twimg.com/media/DHH7V9PW0AIGdGr.jpg
 • @Husky 00:49:09
  Poszukaj dobrze o manipulacjach reżimowej TV PiS "naród głupi wszystko kupi" będziesz miał znaczenie więcej przykładów, niż ci stajnia trolli PiS przygotowała.

  Popatrz choćby na temat o którym pisał autor. Dałem link do filmu, w którym autor książki o powiązaniach Macierewicza obnaża nieudaczność atakujących go trolli. Prawda jest przykra, gdy Duda jeździł na nartach, to mu marionetka lobbystów amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego wojsko odebrała. Dziś widzimy żenującą walkę, Duda za księdza robi, Macierewicz opowiada dziwną historię Polski, Błaszczak o "winach opozycji" rozprawia a ludzie na Pomorzu czekają na pomoc.

  Chcesz zobaczyć manipulacje "szmaciarzy" wrzuć w google hasło "manipulacje wiadomości", będziesz miał po 5 dziennie. TV-PiS zeszła na takie dno, że już widownię na palcach ręki może liczyć.
 • @Zawisza Niebieski 01:05:00
  Agresja, frustracja, brak umiaru i przyzwoitości. Utopicie się kiedyś w tej żółci jaka z nich wypływa.


  Wolontariuszka Pomaska i jej osobisty kronikarz - dziennikarz
  Ręce opadają to jest gorzej niż "syf medialny " to co ona wyprawia

  https://pbs.twimg.com/media/DHaZJj2XUAA7R6T.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DHaZI2_XgAIsDt8.jpg


  I jak nie kochać Pani Krysi 8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DHTHbDEXYAEcT77.jpg
 • @Husky & Zawisza
  Lubię wasze słowne utarczki :)

  Zbóju - to w sumie nieważne, że Zawisza grilluje cię jak chce ale za to jak ty się bronisz!
  On ma w sumie łatwe zadanie bo PiSlamiści sami się kompromitują na potęgę i nie trzeba się zbytnio wysilać. Za to ty bronisz się jak lew :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:16:36
  W sumie grillowanie Huskyego to miła rozrywka w czasie przerwy w pracy, tylko mnie martwi, że takie zabawy mogą autora bloga nie bardzo cieszyć, dodatkowo, zaciemnia się ważne informacje, jak np. film pokazujący czarno na białym z dokumentami, z nazwiskami to kim na prawdę jest Macierewicz, jakie ma kontakty i jak te kontakty wpływają na podejmowane przez niego decyzje. Macierewicz powinien już dawno zniknąć z polityki wraz z siłami, które nim kierują, bo jego decyzje, udostępnianie materiałów tajnych obcym służbom grozi bezpieczeństwu kraju.

  A Huskyemu warto historycznie przypomnieć, że jakoś w historii na ziemiach obecnej Polski dogadywaliśmy się, nie było większych wojen religijnych, nie było wojen domowych, więc z tą naszą "żółcią" też sobie poradzimy, byle tylko nie zalewały nas fale "miłości" z Nowogrodzkiej, bo to żrąca substancja czyniąca wielkie szkody zarówno w mózgach ludzkich jak i w środowisku (patrz zniszczenia lasów dokonane przez goniącego kornika Szyszkę). Byle tylko Szyszkowych metod leczenia na medycynę nie przenieśli, pacjent zakaźnie chory, kulka w główkę, wtedy innych nie zarazi.
 • @Zawisza Niebieski 10:54:24
  z czym Ty do gości
  z kłamstwem fałszem i obłudą.
  Takich jak Ty i pozostałych UBywateli to niszczę paznokciem jak ......
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:16:36
  Moim mottem są te słowa

  https://pbs.twimg.com/media/DHbrkk9XcAAoHVH.jpg
 • @Zawisza Niebieski 10:54:24
  Spokojnie ,spokojnie skończycie jak Samoobrona, albo jak SLD. Kwestia czasu i waszych działań!


  ps.

  Ryszard Petru sprawdza jak paryska Polonia radzi sobie po nawałnicach na Pomorzu

  https://pbs.twimg.com/media/DHbMrU1XoAAgVEf.jpg
 • @Husky 15:00:26
  Samozaoranie kretynki z PO

  https://pbs.twimg.com/media/DHbOMZrXoAECSst.jpg
 • @Husky 12:59:40
  Dla kłamcy prawda jest zawsze kłamstwem a przecież zwolennikom modlącego się na drabince nikt nie wmówi, że białe jest białe.

  Jak tam w Lasach Tucholskich, w Gnieźnie po ustaleniu wsparcia dla kościoła Błaszczak wizytował poszkodowanych z proboszczem. Nie napisano, czy proboszcz koperty pobrał?

  Nasz przedstawiciel lobbystów był bardzo zajęty, musiał Marię i Lacha Kaczyńskich po piersi odkryć, później przyjmował defilady, głosił przemówienia, Najpierw Duda za księdza robił i głosił kazanie o chwale orężnej Maryi, następnie Macierewicz wygłosił mowę historyczną, taką, że jego nauczyciel historii wstał z grobu i zakrzyknął, Antoś siadaj, pała.

  Po 5 dniach pojawił się w miejscu klęski żywiołowej kłócąc się z kolejnym PiSiewiczem, Wojewodą, że tamten za późno wysłał mu umyślnego na koniu, bo przecież Macierewicz tylko akceptuje pisma na pergaminie z pieczęcią odbitą w laku, potem końskim znaczoną. Wracamy do średniowiecza.

  ze swoimi orłami kierownicy, co 3 samochodami wyruszają 1 wracają no i znów wdepnął. Mam nadzieję, że w butach przywiózł to, co sam wnosi do polityki.

  http://cdn14.se.smcloud.net/t/photos/t/634503/wyciagneli-ministra-z-blota_28209582.jpg
  Mieszkańcy zamiast ratować dobytek musieli ofermę z błota wyciągać. Z pewnością ten dołek wykopało PO i Nowoczesna, zaś PiS-trolle głoszą, że sam Tusk z łopatą był tam widziany.

  Broszka jak już z długiego weekendu wróciła zaczęła się dopytywać o tych, co od 5 dni bez prądu później o tych, PiSiewiczów co jako piersi do koryta w Janowie Podlaskim się dorwali. Druga aukcja i 2 skandal. PiSiewicz potrafi.

  Husky, nie nadążysz, te ofermy produkują śmieszność szybciej, niż media zdążą przekazywać.

  Przecież w tym kraju kabareciarze pójdą na bezrobotne. Co się która oferma pojawi to ze śmiechu można boki zrywać. Już Polaków boki bolą. Widzisz, ja z tego pokolenia, co się śmieliśmy z głupców (władzy) i robiliśmy swoje. Ja swoje robię, podatki płacę, u five o'clocków wysługiwać się nie muszę a z wazeliniarzy i oferm o wybujałbym ego jako wolny strzelec pośmiać się mogę. Z trolli i pożytecznych idiotów też.
  Więc niech nam Kaczyński żyje długo... na politycznej emeryturze.

  Jak tam z twoją prognozą na II kadencję Dudy? Kiedy będziemy mieli nowego prezydenta?
 • @Zawisza Niebieski 16:27:51
  No i znów na prostego jak drut leminga wyszłeś czy wyszedłeś. Jak zwał tak zwał.
  Masz tu swoją debilną POkrakę, co większej idiotki w necie nie znajdziesz.
  Twoja szkoła propagandy.
  Skomentujesz to.
  Co z ta strażą


  https://pbs.twimg.com/media/DHbOMZrXoAECSst.jpg

  ps.
  zaraz ci nastepnego debila wkleje
  też na temat straży
 • @Husky 16:43:21
  Husky, to jest kobieta, chcesz od kobiety, by samochód osobowy z błota wyciągała. Drugi raz zdjęcie zamieszczasz, płyta się zacięła. Masz powyżej PiS-geniusza (pamiętaj w języku Wolski (narzecze z Nowogrodzkiej) każde zdanie należy zaprzeczyć, "to wina PO" należy rozumieć," "My PiS daliśmy d..." "Jesteśmy coraz bliżsi prawdy..." należy rozumieć, "wiemy, że to my spowodowaliśmy katastrofę ale nigdy się do tego nie przyznamy". Ten "geniusz PiS" w otoczeniu wojskowych, którzy powinni być przeszkoleni w pokonywaniu bezdroży (tyle, że PiSiewicze, mierny ale wierny), mających sprzęt do pokonywania bezdroży i stoi jak ostatnia sierota z obłędem w oczach (to akurat stand dość u tego osobnika stabilny) w błocie po kostki.

  A biedny zapętlony trollik Husky jak szalona kopiarka powiela zdjęcia kobiety w samochodzie rodzinnym gdzieś w piasku zagrzebanym.

  Gdybym spotkał jedną i drugą sytuację, to bym jako gentlemen kobiecie pomógł, a temu "agentowi" powiedział, jesteś wreszcie we właściwym miejscu, z wojska robisz bagno więc i w bagnie stoisz. Ani tam ani w Warszawie ciebie nie potrzeba, więc stój tu z zyskiem dla Polski. Mniej szkód zrobisz.

  Widzisz, jak jesteś równiutko grillowany? :)

  Debili mi wklejać nie musisz, widzę ich na co dzień w sejmie, w prasie.

  Jeśli czujesz się nie do grillowany, proponuję powrót na mojego Bloga, by cierpliwości gospodarza nie nadwerężyć.
 • @Zawisza Niebieski 17:18:01
  To co ten nugus z TVN24 robił w jej samochodzie
  Spontaniczność
  Widzisz, jak jesteś grillowany? 8-))))

  Gdyby ten cep miał mózg zamiast trocin to napisałby : proponuję PiS zawieszenie broni pomóżmy poszkodowanym razem. Ale on mózgu nie ma.

  https://pbs.twimg.com/media/DHWVgjuWsAAT9dK.jpg

  Nowoczesna polityka:
  jesteś w Paryżu, siedzisz w restauracji, pijesz francuskie wino i kpisz z osób, które są na miejscu tragedii i pomagają

  Scierwa

  https://pbs.twimg.com/media/DHcNa7DWAAAnf4Q.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:23:49
  Pomoc w drodze...


  https://pbs.twimg.com/media/DHXs8vxW0AY-6Ik.jpg
 • @Husky 17:25:23
  Różnica na grillowaniu polega na tym, że ty jesteś trollem PiS a ja wolnym strzelcem. Petru, Schetyna, Pomaska mnie ani grzeją ani parzą.
  Patrzę na działania obecnie rządzących, a ci wykazują to co wiedziałem o nich przed wyborami. To rządni władzy idioci. Petru nie rządzi, Schetyna też, lansowanie się na ludzkiej tragedii to nie ich zadanie. Jak była powódź to ujadał PiS, nawet napisany na kolanie program terenów zalewowych który miał uchronić Polskę przed wszelkimi wylewami rzek na wiele lat napisali.
  Dwa lata niedojdy rządzą i co w tej sprawie zrobili? Słyszałeś coś o budowie takich urządzeń inżynierskich? Przyszedłby większy deszcz i znów byśmy słyszeli, że to wszystko "wina tuska" bo oni zbyt głupi, by powódź przewidzieć. Tusk powinien.
  Dziś ma okazję wykazać się rząd. Zwykli posłowie, Petru, Kaczyński, Schetyna mogą sobie piwko/winko na urlopie popijać, bo czy mają jakieś możliwości działania? Co by w sytuacji poprawiła ich obecność?

  Brałeś kiedyś udział w akcji walki z żywiołem? Ja tak, gdy wały trzeba było workami wzmacniać. Taka idiota polityk swoją wizytą wycina kilka godzin pracy dowodzącym, bo muszą go obsługiwać. Ten udając mądrą minę zadaje idiotyczne pytania, przy tym jeszcze trzeba pozować fotografom, co muszą wykazać iż polityk jest ze społeczeństwem. Jeszcze w akcjach ekstremalnych mamy, że polityck chwyta łopatę, która przydała by się w innym miejscu by pozować iż on wraz z ludem.
  Tak więc dobrze, że Macierewicz polansował się w błocie nad kałużą z dala od miejsca trwania akcji. Przynajmniej ludziom nie przeszkadzał. Działanie Schetyny, Petru jest jak najbardziej patriotyczne. Nic nie zrobią, więc nie przeszkadzają tym co wiedzą co robić.

  Dziś Macierewicz, Błaszczak, Szydło powinni kierować w te miejsce ludzi, co mają wiedzę i potrafią pomóc, kierować środki a nie jechać tam, by w garniturze, lakierkach stać jak idiota (inteligent PIS) przy samochodzie, który utonął w kałuży. Jak druga idiota Błaszczak z proboszczem ganiać po domach ludzi co potracili domy, dorobek życia. Chciał się agent lobbystów polansować, chciał takich Huskych złapać na "naród głupi wszystko kupi" i się polansował nad kałużą. Jego wygląd i mina pokazuje chyba wszystko kim jest.
  Jeżeli jeszcze potrafisz sobie coś wyobrazić, to wyobraź sobie, że przygotowujesz pilne zlecenie, pracujesz jak w ukropie a tu przyjeżdża taka idiota co w garniturku na budowę się pcha i przed kamerami lansuje się, zadaje idiotyczne pytania, a ty musisz odpowiadać, musisz się uśmiechać do kamery.

  Więc odpowiedz sobie, kto działał na korzyść poszkodowanych Petru, co winko w Paryżu popijał, czy Macierewicz, co trzeba było marnować środki, by go z błota wyciągać zamiast robić coś dla ratowania sytuacji? Myślenie naprawdę nie boli. Naprawdę zapraszam na mojego bloga. Nie musimy zaśmiecać bloga autora. Ja zawsze nastawiony byłem pozytywistycznie. Nauka od podstaw dla "narodu głupiego, co nawet Kurskiego kupi".
 • @Husky 20:46:14
  Rozumiem, że to obrazek z twoich zajęć dokształcających. Temat zajęć brzmiał. Drogie trolle PiS na dzisiejszych zajęciach uzupełniających w zakresie II klasy szkoły podstawowej dorysujcie podstawowe narzędzia którymi będziecie się posługiwali w swoim życiu zawodowym . Gratuluję, jeśli od kolegi nie ściągałeś. Masz talent na ten poziom. W pracy zawodowej znajomość zasad obsługi łopaty przyda się jak znalazł.
 • @Zawisza Niebieski 21:28:31
  I przyszły,wichury i szczerze miały w dupie unijny program Natura 2000,dyrektywy siedliskowe i ptasie,wiewiorki, kładąc 7 mln m3 drzew w ciągu jednego dnia.

  https://pbs.twimg.com/media/DHb77uxW0AQ_YRl.jpg
 • Oj zbóju...
  Cienko cię widzę...

  Ale tak na ucho ci powiem, że robisz błąd.
  Zawisza, oprócz tego, że nie cierpi PiSlamistów to także nie cierpi POpaprańców.
  Zmień taktykę :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:19:19
  //nie cierpi POpaprańców.//

  Napisz Pan coś złego o PO to zobaczymy.
  Właśnie gdy o nich piszę to dostaje białej gorączki, a i mam jego komentarz jak Komor przegrał wybory i będzie już tylko apokalipsa.
  Zresztą sporo tego jest
  pzdr.
 • @Husky 23:28:27
  Wyjaśnię, bo się nam Husky zupełnie pogubi. Mylnie założyłeś, że ja jestem "filem" takim samym jak ty jesteś "PiS-filem". Tylko nie wiesz filem czego PO, Nowoczesnej, KOD. Dla mnie PO jest jak zeszłoroczny śnieg, choć kiedyś na nich głosowałem. PiS byłby na tym samym poziomie co PO gdyby nie trzy cechy. Będąc partią antypolską wykorzystują symbole narodowe (tak jak kiedyś robił PZPR), wszechobecna w PiS obłuda i wazeliniarstwo a są to cechy których wybitnie nie lubię. Nowoczesna to partia reprezentująca bankierów, a KOD, to nawet sam nie wiem. Dawno wyrosłem z tego, że jak nie lubisz PiS to musisz być za PO. Stąd trafiasz kulą w płot. Oczywiście, że jak piszesz ty, Kula Lis (o punkcie kserograficznym Ziut już nie będę pisał) czołobitne dla PiS to obnażam tę czołobitność. Jeśli ktoś głupoty pisuje o polityce też. Zresztą nie tylko o polityce, również o religii, z którego to powodu mam bana u przestraszonego kotka, Keren-or.

  Ja na zimno, rzeczowo, zawsze z argumentami, przykładami, źródłami komentuję politykę, dostaje się PiS w moich komentarzach, bo tu wielu jest PiSo-fili. Zaś PIS jest wdzięcznym tematem, bo oni już kłamstwa od prawdy nie rozróżniają a najlepiej się czują w opozycji, bo mogą krytykować i winami Tuska raczyć, gdyż sami działać, poza biegiem do koryta nie potrafią. Popatrz, 5 dni im było potrzeba by zorientować się iż w Borach Tucholskich trzeba ludiom pomóc. Popatrz, od czego pomoc zaczął Błaszczak "pomaganie". Od konferencji w której stwierdził, że opozycja przypominająca mu o obowiązkach lansuje się na ludzkiej tragedii.

  A w sumie do ciebie czuję sympatię. Ot i całą tajemnica grillowania.
 • Najnowszy sondaż kantar dla Faktów TVN 18.08.2017
  PiS z podwójną przewaga nad PO

  Zaorane !!!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DHhOCtLW0AA7kIx.jpg
 • @Husky 20:44:57
  "Zaorane !!!!!"

  No nie wiem - ja tam jestem zdania, że to tylko sondaż i jak tylko JK lub AM coś powiedzą nie w smak "wajchowym" to zaraz słupki mogą polecieć...

  No a poza tym interesuje mnie stan umysłowy tych 18%... to muszą być bardzo ciekawe przypadki - z medycznego punktu widzenia oczywiście.
 • @Jasiek 23:39:25
  //No nie wiem - ja tam jestem zdania, że to tylko sondaż i jak tylko JK lub AM coś powiedzą nie w smak "wajchowym" to zaraz słupki mogą polecieć... //
  wiesz, mam tu kolego @Zawisze on juz dwa lata czeka 8-)))
  zostalo mu jeszcze 6
 • @Husky 23:49:31
  "wiesz, mam tu kolego @Zawisze on juz dwa lata czeka 8-)))
  zostalo mu jeszcze 6"

  - Jakiś "reset" gdzie trzeba i może nie być nawet 6 m-cy, a nam się będzie wmawiać, że z jakiejś tam okazji wszyscy wsiedli do jednego samolotu.... straszne.

  - zastanawiam się co trzeba mieć za argument, żeby wysłać JK na Majdan...

  - PiS-owi za wolno idzie z likwidacją PITu i składek na ZUS oraz z ponownym wprowadzeniem "Ustawy Wilczka" - do tego nie trzeba mieć większości konstytucyjnej, więc nie wiem co jest przyczyną- może czerwone myślenie? Może mocodawcy (ci od wysyłki JK na Majdan) się nie zgadzają? Sądów też raczej do tego ogarniać nie trzeba... tak więc dla mnie nawet jeśli będzie to 6 lat o których piszesz, to mam już 2 lata podstaw, żeby obawiać się, że zostaną zmarnowane. Ale chciałbym się mylić

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY