Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
781 postów 6333 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Wiemy, co Donald Trump powie w Warszawie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takiego przesłania do Polaków nie miał jeszcze żaden amerykański prezydent

 

 

Już za trzy dni przyleci do Polski prezydent USA Donald Trump. Następnego dnia, 6 lipca, na Placu Krasińskich w Warszawie padną bardzo ważne słowa. Co powie o Polsce przywódca największego mocarstwa?

 

Chociaż oficjalnie nie ujawniono pełnej treści przemówienia, wiadomo, że będzie ono wyjątkowe. Fragmenty tego, co powie Trump, zdradzili na briefingu prasowym w Białym Domu generał Herbert Raymond McMaster, doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego oraz Gary Cohn, dyrektor Narodowej Rady Ekonomicznej.

Doradca Trumpa zdradził, że wizyta w Warszawie rozpocznie się od spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą, „przywódcą wiernego sojusznika w ramach NATO, a zarazem kraju, który pozostaje jedynym z najbliższych przyjaciół USA”. Następnie prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki ma przemówić podczas szczytu Inicjatywy Trójmorza do 12 przywódców państw Europy Środkowej i Bałkanów. Podczas tej części wspomni też o terminalu LNG w Świnoujściu, do którego przypłynął przed kilkoma tygodniami pierwszy gazowiec z amerykańskim LNG. Prezydent USA spotka się również w cztery oczy z prezydent Chorwacji, która współorganizuje szczyt.

 

Kulminacyjnym momentem wizyty Trumpa będzie jednak przemówienie do Polaków na Placu Krasińskich pod pomnikiem bohaterów Powstania Warszawskiego. Prezydent chce powiedzieć światu o odwadze naszego narodu w najciemniejszej godzinie historii i podkreśli, że między innymi dzięki temu Polska wkracza dziś ponownie do grona europejskich potęg. Donald Trump wezwie inne narody, by w obliczu współczesnych wyzwań czerpały inspirację właśnie z ducha Polaków. Przedstawi też wizję nowych, przyszłych relacji między Ameryką a Europą. Będzie to również wizja przyszłości NATO – mówił gen. McMaster.

Przemówienie Trumpa na Placu Krasińskich będzie jednym z najważniejszych w czasie jego prezydentury. Wymowny jest już sam fakt, że prezydent USA swoją drugą oficjalną zagraniczną wizytę rozpocznie od Warszawy, gdzie spotka się z przywódcami kraju i przemówi do Polaków. Dopiero po tym odleci do Hamburga na spotkanie G20 i rozmowy z liderami światowymi – poinformował amerykańskich dziennikarzy McMaster.

źródło: wolnosc24

KOMENTARZE

 • Trump w Polsce: "America first", ale z sojusznikami
  http://www.defence24.pl/media/cache/slide/uploads/images/d3f6d0d5f6e3fe3a8d503247072b064a.jpeg

  W czasie konferencji prasowej prezydencki doradca do spraw bezpieczeństwa gen. Herbert McMaster omówił agendę wizyty Donalda Trumpa w Polsce. Głównymi tematami, na których ma skupić się amerykański prezydent, są bezpieczeństwo, relacje energetyczne oraz kwestie ekonomiczne.
  "Przede wszystkim, ta wizyta ma trzy cele: promować amerykański dobrobyt, chronić amerykańskie interesy i zapewnić amerykańskie przywództwo" - powiedział podczas konferencji prasowej McMaster.

  Wizyta ma służyć wzmocnieniu sojuszy USA. Jak podkreślił prezydencki doradca hasło "America first" (pol. Najpierw Ameryka) nie oznacza, że USA mają działać w pojedynkę. Dlatego podczas swojej wizyty Donald Trump ma spotkać się z wieloma przywódcami państw NATO i potwierdzić zobowiązania sojusznicze Stanów Zjednoczonych, a także wyrazić oczekiwania co do zwiększania wysiłku członków sojuszu w rozszerzaniu swojego zaangażowania i obciążeń w ramach NATO.

  Wśród celów prezydenckiej podróży gen. McMaster wymienił również potwierdzenie przywiązania do wolności oraz rządów prawa, które USA dzielą z krajami Europy, a także kontynuowanie wysiłków w celu wspólnej identyfikacji zagrożeń szczególnie w obszarze terroryzmu oraz "prób podejmowanych przez rewizjonistyczne siły w celu obalenia światowego porządku".

  W czasie wizyty w Polsce oraz w Niemczech Trump będzie prowadził dialog w sprawie wspólnego podejścia wobec Rosji.


  Prezydent wyraził się jasno, że chciałby, aby USA oraz cały zachód rozwijały bardziej konstruktywne relacje z Rosją. Ale jednocześnie nie pozostawił wątpliwości, że zrobić co konieczne aby przeciwstawić się destabilizującemu postępowaniu Rosji.

  Gen. Herbert McMaster, doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa
  Amerykański prezydent ma również odnieść się do kwestii gospodarczych i handlowych. Jak powiedział McMaster prezydent planuje jasno zaprezentować swoje stanowisko, nawet swoim sojusznikom, w sprawie braku aprobaty dla nieuczciwych praktyk gospodarczych uderzających w rodzimy przemysł.

  Ważnym punktem wizyty mają być również kwestie energetyczne. W czasie wystąpienia Trumpa na konferencji Trójmorza prezydent ma wymienić pierwszą dostawę amerykańskiego LNG do terminalu w Świnoujściu jako dowód na rozwój współpracy w tym obszarze.


  Chcemy stworzyć silne, otwarte i uczciwe rynki, które będą napędzały wzrost gospodarczy i nie uczynią z żadnego państwa zakładnika manipulacji rynku energetycznego. Jesteśmy zaangażowani w bezpieczeństwo energetyczne oraz w dywersyfikację źródeł energii, dostaw i szlaków.

  Gen. Herbert McMaster
  W takcie swojego przemówienia na Placu Krasińskich w warszawie Donald Trump ma natomiast odnieść się do polskiej historii oraz wyrazić uznanie dla jej roli jako "europejskiego mocarstwa". Prezydent ma także wezwać wszystkie narody, aby czerpały inspirację z "ducha Polaków" w obliczu dzisiejszych wyzwań. Trump ma również przedstawić swoją wizję przyszłości stosunków USA z Europą oraz relacji w wymiarze euroatlantyckim w kontekście amerykańskiego bezpieczeństwa.

  http://www.defence24.pl/621508,trump-w-polsce-america-first-ale-z-sojusznikami
 • Ekspert: Wizyta Trumpa – nowy poziom sojuszu Polski i USA [WYWIAD]
  //Z politycznego punktu widzenia sytuacja jest jednak jasna – zarówno demokraci, jak i republikanie sprzeciwiają się rosyjskiemu rewizjonizmowi i niebezpiecznemu zachowaniu, co pokazuje struktura naszego budżetu, wsparcie dla bardziej stałej obecności wojskowej USA w Europie Środkowowschodniej oraz dalsze zaostrzanie sankcji. To stawia USA w pozycji siły. Te decyzje są jasnymi sygnałami dla Władimira Putina, że jego działania na Ukrainie, zastraszanie naszych sojuszników, naruszanie przestrzeni powietrznej oraz niepokojenie naszych statków na Bałtyku jest nie do zaakceptowania i nie pozostanie niezauważone.//

  http://www.defence24.pl/620023,ekspert-wizyta-trumpa-nowy-poziom-sojuszu-polski-i-usa-wywiad
 • @
  A powinien zabrać wszystko co amerykańskie z Polski i rozstać się z Polską raz i na zawsze.
  „Thank you, and good luck!”
 • @Zdzich 18:30:55
  Putin podobno ma Paliaków przyjąć i umieścić w Gułagach.
 • @Talbot 19:28:02
  Byłby to zbędny wydatek. Polacy sami się pozabijają we własnym kraju.
  Ukraińcy dali przykład „jak zwyciężać mamy”. :)
 • @Husky 18:19:42
  Syjonista Demon Wilson z globalistycznego Atlantic Council nie powinien udzielać porad Prezydentowi.
 • @Husky 18:19:42
  Gen. Herbert McMaster pisze to samo, tez syjonista ?
  Pzdr.
 • @Talbot
  Wizyta będzie ze wszach miar nadęta . Gwarantuję że gamoń nic nam nie obieca . Jak zwykle propaganda nas czeka . http://www.mysl-polska.pl/1068
 • @Talbot
  Zawsze jesteśmy w d...ie . Ave. https://cyklista.wordpress.com/2017/02/03/mija-termin-trumpa-na-zniesienie-wiz-dla-polakw/
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:05:07
  Weż się chłopie opanuj z tymi wklejkami . Żebyś potem nie kwiczał . Przykro mi .
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:09:04
  Troll walnął paru megabajtową obrazkową kupę aby zamulić potencjalną dyskusję. (Każde odświeżenie będzie spowolnione)
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:05:04
  Co to ten ŻYM???????????????
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:09:04
  To co tam zakuty rycerzu? Wysiedlimy prawie 800 tys ludności rosyjskiej i zajmiemy Kaliningrad?
  Ilu Polaków tam mieszka? 4 tysiące?
  Wysiedlimy tylu ludzi i kim ich zastąpimy?
  Kto tam będzie pracował na ten polski Królewiec? Krasnoludki?
  Zresztą po co ja w ogóle odpowiadam na takie brednie.
 • @Nibiru 21:40:12
  Dobre:)
 • Nooo to dopiero będą się pisiory nadymać
  Husky już jest taki podniecony że się mało nie posiusiał z radości...!

  Polska, jak zwykle, znowu zda egzamin. A potem podpisze CETA, zaakceptuje GMO i parę innych drobiazgów, jak pójście na wojnę z Rosją u boku braci banderowców, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
 • @Lotna 07:26:16
  Co by nie powiedział -będzie to tylko gadanie.
  Ja w ogóle się dziwie po co poruszać kwestie co powie , a czego nie ?

  POLITYCY MAJĄ USTA PEŁNE KŁAMSTW ,więc co to ma znaczenie.
  Po owocach , czy raczej zgniłkach..go poznamy

  Dla mnie to wygląda tak: WIĘKSZY SYJONISTA trampek odwiedzi mniejszych syjonistów( lub ich pachołków) kacze ścierwa...i przekaże instrukcje..
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 05:34:16
  Zmniejsz dawkę o połowę - zbyt dużo leków to niezdrowo
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:38:54
  "To ci wtjdzie na +. Będziesz miał czas powtórnie przeanalizować swoje wypociny za nim
  wyciśniesz z siebie na klawiaturę następne nieprzemyślane brednie - urojenia."

  Tam wam powiedział oficer prowadzący?
 • Taktyka Talbota!
  Talbot chcąc zdyskredytować prezydenta Putina pisze często, że Rosja i Putin należą do międzynarodowego spisku globalnej elity itd...
  Według niego Putin i reszta przywódców Zachodu należą do tego samego spisku.
  I nagle okazuje się, że prezydent wolnego kraju stojący na czele Imperium Dobra, największa demokracja świata, przyjaciel Polski przyjeżdza do nas z wizytą przyjaźni!
 • @Robik 11:49:01
  "Taktyka Talbota!"

  Pan Szanowny raczy żartować ;)
  Żeby mieć jakąś taktykę, to trzeba mieć chociaż szczątki intelektu...
  W tym medycznym przypadku, mamy niestety do czynienia jedynie z nerwicą natręctw i z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi( fraza zły Putin, zły Putin, zły Putin - uporczywie rezonuje w jego głowie) uniemożliwiając konstruktywną pracę umysłową. Jeśli pod czaszką jest tylko tic-tac to o żadnej taktyce nie ma mowy.

  Powiem Panu jak wygląda to w praktyce,na przykładzie naszego pacjenta Talbota von kseroboya.
  Nasz pacjent wstaje; zamiast anafrainilu i zoloftu wypija browara co dodatkowo wzmacnia wspomniane wyżej objawy, włącza swojego laptopa i przeszukuje internet w poszukiwaniu antyrosyjskich notek oraz pseudoinformacyjno-sensacyjnych o charakterze spiskowym np ze stron takich jak koniec-świata.org, zmiany na ziemi itp... i wstawia notkę na neon , czując chwilową poprawę samopoczucia.

  Nie mniej prawdopodobne jest, że jest płatnym trollem i jego działalność na neonie to jego źródło utrzymania...
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Dziękuję za jedyne chyba logiczne wyjaśnienie.
  Inaczej cała ta Talbotowa działalność kupy się nie trzyma.
  Pozdrawiam
 • Narracja lemingow prosta jak drut
  Widzisz Talbocie po komentarza, jak to jest z tą totalną lemingozą .
  Maj dwie narracje
  Gdyby Trump nie przyjechał do Polski ,to z pianą na ustach pisaliby że oto Trump to ma Kaczynskiego i PIS głęboko w dupie i pokazał im środkowy palec.
  A że stało się jak się stało, to narracja jest taka ,że oto przybywa morderca nr.1 do pislamskiego kraju, a ci wchodzą mu w dupę.
  Widzisz oni zawsze są przygotowani na różne scenariusze, ale mogą być pewni jednego .
  To PIS i Kaczynski mają ich w pięciu literach.
  pzdr.
 • @Robik 14:53:25
  Rosja – ” Nas już przyuczają do nanoszenia na czoło kodu kreskowego

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/06/aaa17.jpg

  Wielu, nawet prawosławnych wiernych, mówi: „Wszystko idzie w kierunku nanoszenia znamienia Antychrysta. To będzie ale jeszcze nie teraz, i może nie za naszego życia…” Ale w samej istocie to ZNAMIĘ (NAKREŚLENIE-KOD KRESKOWY) JEST JUŻ NANOSZONY !!! I nie są to żadne tam plotki ani fantazje ale są to najprawdziwsze fakty potwierdzane przez pracowników Federalnej Służby Migracyjnej Federacji Rosyjskiej. Kto ma rozum niech zrozumie!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-nas-juz-przyuczaja-nanoszenia-czolo-kodu-kreskowego-2017-06
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Jak żydzi przycisnęli Putina w sprawie Noworosji…

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/05/a317-600x394.jpg

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-przycisneli-putina-sprawie-noworosji-2017-05
 • @Talbot 15:38:35
  Jakie to szczęście, że Trump, Duda i Kaczyński przycisnęli Żydów i wydusili z nich wszystkie dolary.
  Nasi dzielni bohaterowie!
 • @
  W momencie pojawienia się tutaj idiotycznych fotomontaży i wpisów Krystyny Trzcińskiej (tzw.„projektant/programista komputerów”) vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel DEUS DRAGON, artykuł został zatopiony.
 • @Zdzich 16:36:36
  dziwie sie Talbotowi ze to toleruje
 • Przeczytałem dziś 125 tekstów
  że wizyta w Trumpa w Polsce jest nieważna.
  Przeczytam sobie jeszcze z pięć, bo lubię jak lewaczki wyją 8-)))
 • Poland First
  I nie inaczej!

  https://pbs.twimg.com/media/DDzdKpIXoAU7k3R.jpg
 • Lat temu 6
  Oto co dzisiejsi kretyni z totalnej pisali o wizycie prezydenta USA

  https://pbs.twimg.com/media/DD0e2F6WsAIkWvG.jpg
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Do zobaczenia 6 lipca na pl. Krasińskich

  Mam nadzieje ze bedziesz 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DDuIQUCXoAAa9nA.jpg
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 20:27:22
  Gdyby Darwin żył to już byś dawno w klatce siedział
 • Jacek Żakowski napisał komentarz o Trumpie.
  Nie został przez współczesnych dobrze zrozumiany 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DD0HPytWAAALk7g.jpg
 • @Robik 15:51:59
  Razem Bezpieczni

  https://pbs.twimg.com/media/DDwR5i5W0AASt8S.jpg
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 23:05:12
  https://pbs.twimg.com/media/DD1NXWiXUAAKSaP.jpg
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Co za szczere wyznanie :

  @Paulus Aquarius 23:24:48
  zaczadzony umysł jesteś ..szkoda czasu na Ciebie..
  najpierw uwolnij się od więzów religijnych to pogadamy

  Paulus Aquarius 03.07.2017 23:26:32

  http://orbo.neon24.pl/post/139117,donald-trump-odwiedzi-swoja-kolonie#comment_1395589

  Bingo
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 20:27:22
  Ciekawe czy jak dadzą Polakom wymażone VIZY do US, czy Żydzi i ISLAMIŚCI zastaną BLOKOWISKA UMEBLOWANE, czy też będą ścigać polską siłe najemną po całym świecie, w celu wyciśnięcia opłat za remonty i meble dla żydowskich repatriantów i podążającego za nimi stada niewolników z Afryki i Azji.

  TO CI SIĘ UDAŁO :)
 • Talbot
  //Doradca Trumpa zdradził, że wizyta w Warszawie rozpocznie się od spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą//

  No to Trumpek zrobi Bingo :)))

  Czemu ja cię tak ciągle lubię, Talbot?
  Może dlatego, że dostarczasz rozrywki? :)))
 • Talbot
  Amerykańskie media przyłapali ministerstwo obrony USA na nabyciu kosztownych mundurów dla afgańskich policjantów, przeznaczonych do działań na obszarach zalesionych.
  http://www.newsweek.com/terror-afghanistan-taliban-us-department-defense-uniforms-628053
 • Talbot
  S prazdnikom tiebia Talbot.
  https://www.youtube.com/watch?v=26zKMQwNA3M
 • @fretka 11:53:50
  Moja ulubiona
  https://www.youtube.com/watch?v=nGlSoZu5hB8
 • Duszne rozterki lewackich kretynow, iść, czy nie iść do Trumpa
  Hamlet wymięka

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY