Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
781 postów 6333 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Trump – to chyba najbardziej propolski prezydent USA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„W praktyce okazuje się, że od dawna nie mieliśmy tak propolskiej administracji w Białym Domu

 

Od czasów Ronalda Reagana nie było tak propolskiego prezydenta USA; rzadko się zdarza, że przywódca tego kraju przyjeżdża do Europy tak często – podkreślił politolog z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Piotr Wawrzyk, odnosząc się do informacji o wizycie Donalda Trumpa w Polsce.

 

 

„Prezydent Trump drugi raz w krótkim czasie przyjedzie do Europy – to bardzo rzadko się zdarza. Sam fakt, że przyjeżdża do nas, mało tego, na szczyt Trójmorza, podkreśla jak poważnie traktuje Polskę. Wobec Brexitu i pogorszenia relacji z Niemcami, Polska wyrasta na najważniejszego amerykańskiego sojusznika w UE” – powiedział PAP prof. Wawrzyk.

Ekspert wspomniał, że na tym sojuszu zależy nie tylko Polsce, ale także Amerykanom. „Oni wskazują to zapowiedzią tej wizyty” – dodał. Wawrzyk zaznaczył, że bardzo istotne są plany odnośnie ważnej deklaracji, która ma zostać w trakcie tej wizyty złożona.

„Jednym z najważniejszych elementów tej wizyty może być zapowiedź wsparcia USA dla idei Trójmorza. Być może będzie to wsparcie gospodarcze i finansowe. (…) Nam zależy, jako Polsce, żeby obecność amerykańskich wojsk była stała, a nie rotacyjna, jak jest teraz. Może będzie to zapowiedź otwartych gwarancji bezpieczeństwa dla Europy Środkowej” – ocenił prof. Wawrzyk.

Odnosząc się do komentarzy poprzedzających wybór Trumpa na prezydenta, stwierdził, że w Polsce bazowano na podstawie jednej czy dwóch wypowiedzi kandydata i wtedy urosła cała wielka legenda prorosyjskiego Trumpa.

„W praktyce okazuje się, że od dawna nie mieliśmy tak propolskiej administracji w Białym Domu – bodajże od czasów Ronalda Reagana. Potwierdza się teza, że republikański prezydent USA jest lepszy dla Polski. Przy całym szacunku dla Billa Clintona, który nas niejako wprowadził do NATO, to nasza rola w polityce tego państwa nie była taka, jak byśmy oczekiwali. Podobnie było za czasów Obamy, który potrafił symbolicznie 17 września zerwać umowę o tarczy antyrakietowej. Reset w stosunkach z Rosją odbywał się kosztem naszego regionu. Dopiero rosyjska agresja na Ukrainę skłoniła administrację Obamy do zmiany stanowiska. Teraz pomimo tego, że nic się de facto w relacjach z Rosją nie zmienia, mamy stałe zwiększanie amerykańskiego kontyngentu w Polsce” – podkreślił prof. Wawrzyk.

W piątek wieczorem polskiego czasu Biały Dom potwierdził, że prezydent Trump odwiedzi Polskę przed przypadającym w lipcu w Niemczech szczycie G20. Według nieoficjalnych informacji PAP, prezydent USA najprawdopodobniej złoży wizytę w Warszawie, ale szczegóły są nadal ustalane.

„6 lipca prezydent USA Donald Trump złoży wizytę w Polsce na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy. Rozmowy na ten temat trwały przez ostatnie tygodnie i nabrały przyspieszenia po spotkaniu prezydentów na majowym szczycie NATO” – powiedział PAP Szczerski. Prezydencki minister dodał, że w trakcie wizyty dojdzie do spotkania prezydentów USA i Polski, a także liderów państw Trójmorza, którzy będą uczestniczyć w szczycie w Polsce.

„Wizyta potwierdzi nieugięte zaangażowanie USA do współpracy z jednym z naszych najbliższych sojuszników w Europie i podkreśli, że priorytetem administracji jest wzmocnienie wspólnej obrony w ramach NATO” – głosi oświadczenie Białego Domu. Jak podkreślono w oświadczeniu, liderzy przedyskutują szereg bilateralnych i regionalnych kwestii, pogłębiając sojusz, który oparty jest na wspólnych wartościach i wspólnych interesach.

„Podczas wizyty w Polsce prezydent USA wygłosi ważne przemówienie i będzie obecny podczas szczytu państw Trójmorza, aby pokazać nasze silne więzi z Europą Środkową” – czytamy w oświadczeniu. (PAP)

malydziennik.pl

KOMENTARZE

 • @Autor
  "to chyba najbardziej propolski prezydent USA!"

  O kurcze. Jeśli tak jak Reagan, to czeka nas znowu Solidarność z Bolkami i reforma Balcerowicza.
  Możemy nie przeżyć.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:58:30
  To nie Amerykanie rozkradli Polskę, tylko prosowiecka agentura z postkomuny i WSI,
  To oni uwłaszczyli się na polskim majątku narodowym.

  http://wpolityce.pl/polityka/193301-czyja-marionetka-jest-platforma-obywatelska-poczatki-iii-rp-to-bylo-eldorado-dla-wszelkiego-rodzaju-milosnikow-przekretow
 • @Talbot 09:18:17
  Skoro tak, to dlaczego prawa własności nad polską gospodarką mają ci z Zachodu, a nie ci ze Wschodu?

  Nie po...ło się coś Szanownemu?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:24:18
  Polska po transformacji ustrojowej, znalazła się za zgodą sowietów w niemieckiej strefie wpływu.
  Zapytaj Gorbaczowa i Jelcyna,dlaczego tak się stało?
  Wszyscy Polacy przecież chcieli i chcą nadal pozostać w rosyjskiej strefie wpływów - tam jest kraina mlekiem i miodem płynąca.
 • @ Autor
  "Od czasów Ronalda Reagana nie było tak propolskiego prezydenta USA..."

  Do następnego resetu ;-/
 • @Talbot 09:33:59
  "Wszyscy Polacy przecież chcieli i chcą nadal pozostać w rosyjskiej strefie wpływów - tam jest kraina mlekiem i miodem płynąca."

  1. Dobre stosunki i handel to nie to samo co strefa wpływów.
  2. To nie Ruscy cisną nam imigrantów i chcą nakładać kary.
 • @Talbot 09:18:17
  "To nie Amerykanie rozkradli Polskę, tylko prosowiecka agentura z postkomuny i WSI,
  To oni uwłaszczyli się na polskim majątku narodowym."

  Większość po przewerbowaniu się na drugą stronę. Ci co zostali po stronie GRU i FSB to też przecież nie Rosjanie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:58:30
  "Jeśli tak jak Reagan, to czeka nas znowu Solidarność z Bolkami i reforma Balcerowicza.
  Możemy nie przeżyć."

  Wystrugają nam z banana nowego papieża, ten nas "uduchowi" i.... "damy radę" ;-(

  Kłaniam się nisko
 • @ Autor
  Dam Ci 5* za "oryginalne" podejście do tematu ;-)

  3m siem.
 • @Jasiek 09:48:00
  "to też przecież nie Rosjanie."

  Wiem - to Eskimosi.

  Tajne stowarzyszenia judeomasońskie w Związku Sowieckim

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/06/a202.jpg

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajne-stowarzyszenia-judeomasonskie-zwiazku-sowieckim-2017-06
 • @Talbot 09:53:30
  "Wiem - to Eskimosi."

  Ja miałem na myśli polskich bezpieczniaków. Nawet jeśli się wzbogacili i zostali po stronie FSB lub GRU to jednak nie oni ekonomicznie okupują nasz kraj - to tylko trochę większe płotki, które w każdej chwili mogą zniknąć - tak jak np. Kulczyk. A co dopiero pomniejsi ;-)

  Co więcej - myślę, że Rosjanie mogliby z radością powitać nowego członka grupy BRICS co dla Polski byłoby krokiem w stronę suwerenności monetarnej i wydostania się z dolarowej niewoli. Ale tu już muszę Cię odesłać do wpisów Szanownego Nikandera.
 • @Jasiek 09:52:44
  Nadal chciałbyś pozostać w masońskiej strefie wpływu Związku Radzieckiego?
 • @Talbot 09:53:30
  "Tajne stowarzyszenia judeomasońskie w Związku Sowieckim"

  Teraz jest już Rosja a nie Związek Sowiecki. Ruskim się nawet udało wprowadzić zakaz działania organizacji o celach niezgodnych z polityką państwa. Chyba powinniśmy zastosować podobne rozwiązanie i u siebie, a nie mieć premierów po "szkole liderów" - nie sądzisz?
 • @Talbot 10:01:54
  "Nadal chciałbyś pozostać w masońskiej strefie wpływu Związku Radzieckiego?"

  Skąd urwałeś to głupie pytanie?
  - ZSRR już nie istnieje
  - Przecież Ci napisałem, że dobre stosunki i handel to nie to samo co strefa wpływu.
  - Należenie do BRICS to krok w stronę suwerenności monetarnej - jesteś jej przeciwny?

  Potrafisz ze zrozumieniem przeczytać co napisałem?
 • @Jasiek 10:10:13
  " ZSRR już nie istnieje"

  ZSRR nadal istnieje w głowach Rosjan. Aby zmienić ich mentalność i imperialne zapędy, trzeba kilku pokoleń.
  Polityka Rosji od wieków była imperialna, stąd ciągłe ataki na Polskę. Polska dla Rosji zawsze była "bliską zagranicą" stąd jej frustracja, że teraz się to zmieniło.
  Natomiast Polska od wieków istniała w cywilizacji łacińskiej, a nie turańskiej.
 • @Talbot 10:29:53
  "ZSRR nadal istnieje w głowach Rosjan."

  Przyznaję Ci rację, że w Rosji tacy ludzie rzeczywiście istnieją. Ale pragnę Cię również poinformować, że w głowach takich Rosjan jest też zakodowana - sorry, mój rosyjski nie jest perfekcyjny - drużba z Polszu czy jakoś tak.

  Ale są też inni Rosjanie - nawet sam Putin - twierdzą, że tek kto nie chciałby powrotu ZSRR nie ma serca, a ten kto chce - nie ma rozumu ;-DDDD

  Jak widzisz ani jedna grupa ani druga nam nie zagraża.

  Najgorsze stosunki z Rosją mieliśmy wtedy gdy władzę sprawował w niej nie Rosjanin.
  Na to oczywiście musimy być gotowi i się zbroić, ale... uwaga... uzbroimy się skuteczniej jak będziemy mieli suwerenność monetarną. A tego Zachód nam nie zapewni.

  Był też Piłsudski. Twierdził, że Polska ma interesy na Wschodzie, a na Zachodzie mają nas w dupie. A my ciągle w tą dupę leziemy i jesteśmy w niej obsrywani. Tego się dowiedziałem od Gadowskiego, więc sorry Talbot, ale z Marszałkiem dyskutować nie wypada. Trzeba zewrzeć pośladki, zasalutować i wykonywać polecenia. Nawet już nie rozkazy.

  I co teraz? ;-)
 • @ Autor
  "to chyba najbardziej propolski prezydent USA!"

  Jakiego by USA prezydenta nie miało to wydymają nas bez mydła tyle razy, ile razy będą mieli ku temu okazję. Jak ktoś o tym nie wie, to jest skończonym intelektualnym tłumokiem.
 • @Talbot
  Rewizor przyjedzie?!!!
  Trzeba gdzieś ten worek zboża schować. No żeby za bogato nie wyglądało. Bo pomyśli, że jestem bardzo majętna i obłoży mnie jeszcze większym podatkiem za ochronę.
 • @Jasiek 10:42:03
  " Ale pragnę Cię również poinformować, że w głowach takich Rosjan jest też zakodowana - sorry, mój rosyjski nie jest perfekcyjny - drużba z Polszu czy jakoś tak."

  Czyli z Zachodem.
  Rosjanie mają kompleksy związane z Zachodem - podobnie jak Polacy.
  Trzeba jednak rozróżnić Rosjan od etnicznych Ruskich Słowian.
  Rosjanie to mieszanka Słowian i Azjatów....
  WNP jest taką mieszaniną rosyjskojęzycznych narodów bez tradycji niepodległościowych zniewolonych przez Kraj Rad. Część z nich ucieka już do NATO...
  A ja jestem Dumny, że jestem Polakiem posiadającym polską Historię i Tradycję Narodową - i sztandary z hasłem Bóg Honor Ojczyzna.

  Jakie hasła na sztandarach noszą narody WNP?
 • @fretka 11:00:39
  "Rewizor przyjedzie?!!!
  Trzeba gdzieś ten worek zboża schować. "

  Piszesz o historii Rosji?
  Ameryka nigdy w historii nowożytnej nie napadła na Polskę, czego nie można powiedzieć o Rosji i jej naturalnym sojusznikiem - Niemcami.
 • Czyli 65 mld $ nabiera rozpędu
  „W praktyce okazuje się, że od dawna nie mieliśmy tak propolskiej administracji w Białym Domu
  Od czasów Ronalda Reagana nie było tak propolskiego prezydenta USA; rzadko się zdarza, że przywódca tego kraju przyjeżdża do Europy tak często – podkreślił politolog z Uniwersytetu..."
  Koszerna lalka i nie mówię tu tylko o kosher żarciu, mami pis i "profesorów" us army i $, dla israel.
 • @Talbot 11:18:14
  A jaki konflikt światowy wywołany przez szatany, odbył się na ich terytorium ?
 • @provincjał 12:04:48
  Podobno II wojnę światową wywołali Niemcy i Rosja.
  Mocarstwa tak już mają, że prowadzą wojny na obcych terytoriach np. Rosja w Afganistanie, Czeczenii i teraz w Syrii.
  W Syrii to taka bratnia pomoc jak kiedyś na Węgrzech i Czechosłowacji.
 • @Talbot 11:07:45
  "Jakie hasła na sztandarach noszą narody WNP?"

  Drużba z Polszu ;-)))))))))))
 • @Talbot 11:18:14
  "Ameryka nigdy w historii nowożytnej nie napadła na Polskę, czego nie można powiedzieć o Rosji i jej naturalnym sojusznikiem - Niemcami."

  Bu ha ha! :-DDDDDDD

  Rzeczywiście USA nie napadły na Polskę - wywołały tylko "mały pierdolnik" w postaci "Karnawału Solidarności" i ujebali przemysł.
  Dla znieczulenia wystrugali nam z banana papieża i ten nas "uduchowił". Niektórzy są "uduchowieni" do dzisiaj i jeszcze są z tego dumni.
  A USA dalej kłamią i wywołują kolorowe rewolucje jak ktoś się chce wydostać z dolarowej niewoli i nie daj Boże ma surowce.

  Rosja żeby napaść na Polskę musiała sama się dostać pod okupację bolszewickiej hołoty co przypłaciła 60 mln istnień.
  A rozbiory były za Niemki Katarzyny - jeno pierwej musiała swego męża - o dziwo Ruskiego - zamordować.

  A jak się ustosunkujesz do słów Marszałka, że na Zachodzie mają nas w dupie? Czy nie powinniśmy im tego odwzajemnić?

  A ti, ti ;-))))
 • @Talbot 11:07:45
  "Rosjanie mają kompleksy związane z Zachodem - podobnie jak Polacy."

  ??????

  Myślę, że Rosjanie mają Zachód jeszcze bardziej w d... niż Polacy. I dlatego tak zachodnie lewactwo szczeka na Rosję i popycha do szczekania Polaków. Niektórzy się nawet stosują do instrukcji ;-))))) Nie wiesz czasem o kogo mi chodzi? ;-)

  W odróżnieniu od zachodniego lewactwa wolni ludzie na Zachodzie chcą z Rosją współpracy i nawet popierają Polskę jak ta się przeciwstawia zlewaczałej UE.
 • @Talbot 12:22:32
  "W Syrii to taka bratnia pomoc jak kiedyś na Węgrzech i Czechosłowacji."

  Tylko, że Asad sam o nią poprosił bo "państwo" islamskie wspierane militarnie przez USA i powstałe w skutek ich debilnej polityki na BW zaczęło mordować mu ludzi i niszczyć kraj. Łącznie z dziedzictwem całej ludzkości - jeśli uwzględni się starożytne zabytki w Syrii zniszczone przez debili z isis.
  Więc zanim zaczniesz pisać takie debilizmy lepiej trochę pomyśl, bo to nie boli.
  I przypomnij sobie powód dla którego debile z USA napadły na Irak.
 • @Talbot 12:22:32
  "Mocarstwa tak już mają, że prowadzą wojny na obcych terytoriach np. Rosja w Afganistanie,..."

  Rosja w Afganistanie?
  Czy u Ciebie wszystko w porządku?
  A może to ZSRR? Czyli Rosja pozbawiona suwerenności na rzecz bolszewickiej hołoty przybyłej do niej z... o kuźwa - niewygodna prawda - z Zachodu?
 • @Talbot 12:22:32
  "...Czeczenii ..."

  A jeśli to była taka sama rebelia jak w przypadku isis? Przekaz mamy tylko z naszych ścierwomediów słynących z bycia obiektywnymi inaczej.
 • @Jasiek 12:48:58
  "Rzeczywiście USA nie napadły na Polskę - wywołały tylko "mały pierdolnik" w postaci "Karnawału Solidarności" i ujebali przemysł. "

  Solidarność może i Amerykanie zorganizowali, a może GRU aby rozwalić komunizm w upadających demoludach?
  A Okrągły Stół kto zorganizował - CIA?
  Okrągły Stół zorganizował Kiszczak z Jaruzelskim bo dostali taki prikaz z Kremla.
  Tyle materiałów było na ten temat a Ty swoje...
  ZSRR wykończyła wojna w Afganistanie i dlatego upadł Związek Radziecki. Ruscy dawno o tym wiedzieli, że Sowiety upadną, dlatego wybrali masonerię na prezydentów upadającego mocarstwa,
 • Moim zdaniem
  Polska na dzisiaj autentycznie staje się bardzo ważną ale z różnych niż przedstawione powodów. USA boi się jak ognia Polexit który poprzez nachalne naciskanie Brukseli w sprawie przyjęcia "uchodźców" staje się realny a sytuacja wymyka się spod kontroli PiS. Dla Ameryki spowoduje to utratę własnego trojańskiego konia w strukturach UE i możliwości manipulacyjnej tego tworu. Za Polexit-em idzie w parze nawiązanie ścisłej współpracy gospodarczo-politycznej miedzy "germańską" Unią a Rosją.
  Jest to czarny scenariusz dla gospodarki amerykańskiej i jej polityki.
  Obawiam się ze Trump przyjeżdża aby rozładować to zagrożenie i nakłonić Polskę na częściowe ustępstwa w sprawie "uchodźców".
  Przy czym ściślejszy związek Unii z Rosją jest także bardzo niebezpieczny dla Polski, dla tego też misja Trumpa się powiedzie. Będziemy mieli trochę więcej "Muslimow" w Polsce.
 • @Talbot 13:32:50
  "Solidarność może i Amerykanie zorganizowali,..."

  Jakie może? Przecież to oni za to płacili - pieniądze szły przez Brukselę i Watykan. A o celu dowiedział się Andrzej Gwiazda podczas rozmowy z jednym z amerykańskich polityków.

  "Okrągły Stół zorganizował Kiszczak z Jaruzelskim bo dostali taki prikaz z Kremla.
  Tyle materiałów było na ten temat a Ty swoje..."

  Prikaz albo przyzwolenie - pamiętać też należy o rozmowach Jaruzelski - Rockefeller w 1985r.
  Jeśli wiedzieli, że się rozpadną to pozwolenie dali i tyle. Służby posadziły swoich na prezydenta, żeby mogły się uwłaszczyć - tak to widzę.
 • @Talbot 13:32:50
  "...bo dostali taki prikaz z Kremla."

  Nie zapominaj proszę, że na Kremlu pojawił się Gorbi - to on ostatecznie rozmontował ZSRR - kto go tam postawił? GRU? Jeśli tak, to cień pada też na masonów. Wskazywałoby na to również to, że po Gorbim pojawił się Jelcyn - wprawdzie poczciwina, ale KGB raczej nie pozwoliłoby sobie na taką wpadkę, więc działanie musiało być celowe i ze strony antyrosyjskiej.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 15:04:13
  Nie rozumiem :-)
 • @ Autor
  Ponawiam niektóre kwestie, żebyś się nie wywinął ;-) :

  1. "Rzeczywiście USA nie napadły na Polskę - wywołały tylko "mały pierdolnik" w postaci "Karnawału Solidarności" i ujebali przemysł. "

  2. "Był też Piłsudski. Twierdził, że Polska ma interesy na Wschodzie, a na Zachodzie mają nas w dupie. A my ciągle w tą dupę leziemy i jesteśmy w niej obsrywani. Tego się dowiedziałem od Gadowskiego, więc sorry Talbot, ale z Marszałkiem dyskutować nie wypada. Trzeba zewrzeć pośladki, zasalutować i wykonywać polecenia. Nawet już nie rozkazy."

  3. "Należenie do BRICS to krok w stronę suwerenności monetarnej - jesteś jej przeciwny?"

  4. O rosyjskiej pomocy dla Syrii :

  "Asad sam o nią poprosił bo "państwo" islamskie wspierane militarnie przez USA i powstałe w skutek ich debilnej polityki na BW zaczęło mordować mu ludzi i niszczyć kraj. Łącznie z dziedzictwem całej ludzkości - jeśli uwzględni się starożytne zabytki w Syrii zniszczone przez debili z isis. "

  Bardzo proszę o ustosunkowanie się do tych kwestii - bezpośrednio i bez wykrętów
 • @Jasiek 15:17:59
  Polska ma takie położenie na mapie, że wszyscy mają jakiś interes w tym, aby Polskę z niej wymazać. Sam Żyrinowski mówił, że Rosja musi graniczyć z Niemcami ze względu na gospodarkę.
  To samo gada Dugin....

  Napoleon też deptał polską ziemię.

  Co do Syrii to rurociągi Misiu, rurociągi , a nie altruizm z powodu bombardowanych syryjskich dziec.

  Zamiast Sputnika poczytaj artykuły ludzi, którzy znają się na geopolityce.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 15:12:37
  "Masonic Secret Finger Sign...."

  Nie no, Deusie... sam tak nieraz robię, a z tego co wiem to masonem nie jestem. No chyba, że się mylę ;-))))))))))

  3m siem
 • @Talbot 15:49:35
  "Co do Syrii to rurociągi Misiu, rurociągi , a nie altruizm z powodu bombardowanych syryjskich dziec."


  1. prośba o pomoc
  2. baza w Tartus
  3. wkur...ące Ruskich "państwo" islamskie
  4. rurociągi
  5. Nie jestem Twoim Misiem :-) A ti, ti :-)
 • @Talbot 15:49:35
  "Zamiast Sputnika poczytaj artykuły ludzi, którzy znają się na geopolityce."

  A Ty co czytasz? Czego słuchasz?
  Po wpisach widać, że jesteś - jak to niektórzy piszą - xeroboyem ścierwomediów. Ja tak nie myślę. Ale nie rozumiem jak można pisać takie idiotyzmy, że USA nigdy nie napadły na Polskę, a interwencja Rosji w Syrii to jest to samo co interwencja ZSRR na Węgrzech lub CSSR....
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 15:49:48
  Te obrazki to proszę usuń, bo się kompromitujesz...
  Jak można stosować tak debilne obrazki jako argument w czymkolwiek? - w stosunku do nich zgłaszam nadużycie. Niech Admini ocenią czy to już debilizm czy nie.
 • @Jasiek 17:22:59
  Bez nerwów - Trump to człowiek Putina.
 • @Talbot 17:54:01
  "Trump to człowiek Putina."

  Zaraz, zaraz... chyba muszę Ci przypomnieć tytuł Twojego wpisu - oto on:

  "Trump – to chyba najbardziej propolski prezydent USA!"

  - samozaoranie po raz drugi? ;-))))))))
  - rurociągi? ;-))))))))

  Zaskoczyłeś mnie :-D
 • @Jasiek 18:31:27
  Znaczy się, że Putin to najbardziej propolski prezydent USA - Trump to człowiek Putina, zatem to Putin rządzi USA z tylnego siedzenia a zatem rozkazuje Trumpowi być najbardziej propolskim prezydentem USA.
  Teraz wszystko jasne:)))
 • @lorenco 01:30:25
  Ojej, nie wiem co się dzieje - Szanowny Autor Talbot strasznie mnie skołował ;)))

  Pozdro!
 • @Talbot 09:18:17
  Rosjanie nam zwlaszcza zabrali stocznie i Hute lenina a takze ukradli Elwro

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY