Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
782 posty 6338 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Manipulowanie pogodą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fox News TV: Mer Moskwy eksperymentuje z manipulowaniem pogodą

 

Fox News TV: Agencje rządowe w Rosji od lat eksperymentują z modyfikacją chmur i manipulowaniem pogody, na przykład mer Moskwy stwierdził, że odśnieżanie miasta jest zbyt drogie i dlatego zależy mu na tym aby utrzymać zimę z dala od Moskwy, jakie są zatem zagrożenia związane z kontrolowaniem pogody?

 

 

Bill Nye: chmury powstają z kropelek wody osiadających na cząsteczkach kurzu, lub na cząsteczkach soli odparowanej z morza lub oceanu, bez cząsteczek kurzu lub soli nie powstawały by chmury i nie było by deszczu. Dlatego też naukowcy wymyślili, że można rozpylać nad chmurami dodatkowe cząsteczki, które spowodują formowanie się kropli wody lub powstawanie śniegu, w ten sposób będziemy w stanie kontrolować gdzie spadnie deszcz. Jednocześnie chcę zaznaczyć, że jest to bardzo złożony problem.

Fox News:Czy można użyć tej technologii aby utrzymać opady śniegu poza granicami danego miasta?

Bill Nye: Taki jest właśnie pomysł, Moskwa ma powierzchnię 1000 kilometrów kwadratowych, więc jeśli w Moskwie spadnie centymetr śniegu oznacza to że masz do czynienia z 10 milionami ton wody, którą trzeba sprawnie usunąć, jest to bardzo poważny problem. Tak przy okazji Rosjanie wpadli na bardzo kreatywne rozwiązanie, nie używają do tego celu cząsteczek srebra lub suchego lodu, lecz cząsteczek cementu o gramaturze zbliżonej do mąki. Zatem używając związków chemicznych są w stanie spowodować opad atmosferyczny w ilości 10 milionów ton wody deszczowej.

Fox News: Rzeczywiście w zeszłym roku podczas święta narodowego obawiano się deszczu dlatego też rozpylano substancje chemiczne w powietrzu, co spowodowało że scalony fragment cementu spadł z nieba na jeden z domów w Moskwie, zatem na pewno są pewne zagrożenia związane z tym zagadnieniem, czy możesz nam o nich powiedzieć?

Dalsza część wywiadu w filmie poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=mMZQyyMNNGo

 

//wolna-polska.pl/wiadomosci/fox-news-mer-moskwy-eksperymentuje-manipulowaniem-pogoda-2017-05

KOMENTARZE

 • Jutro ma nastąpić ofensywa Donalda Trumpa
  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2017/05/Corsi-300x169.jpg

  W Waszyngtonie toczy się istna wojna domowa. Biały Dom wydał oficjalne oświadczenie, że przygotowany został „pokój wojenny”, którym dowodzić będą Steve Bannon i Reince Priebus. Demokraci i cały tzw. „Rząd cieni” czy też „Państwo w państwie” (Deep State) chcą doprowadzić do usunięcia Trumpa na podstawie zarzutów, że w wyborach pomogła mu Rosja. „Pokój wojenny” ma się zająć strategią obrony, czy też kontrataku.
  Alex Jones uważa, że wojna nie jest iluzoryczna, jest to prawdziwa wojna z globalistami, która staje się coraz bardziej agresywna. Są już ofiary jak Seth Rich, demaskator z wewnątrz partii Demokratów, który był prawdopodobnie źródłem wycieków dla Wikileaks, które wywołały istną burzę polityczną wliczając w to tzw. Pizzagate. Rich został postrzelony, jednak to nie rany były przyczyną śmierci – zamordowano go w szpitalu.

  Jerome Corsi – oficjalny przedstawiciel Infowars Alexa Jonesa w Białym Domu, jeden z najlepszych i najbardziej udekorowanych dziennikarzy amerykańskich, obiecuje że jutro tj. we wtorek 30 maja zostanie ujawniona afera znacznie większa od słynnej Watergate. Corsi ostrzegł, że informacje, które posiada, są tak zatrważające, że zagrażają jego życiu, jednak że je zabezpieczył tak, że na pewno zostaną ujawnione.

  Chodzi prawdopodobnie o powiązania Obamy, Clintonów i całego „Rządu Cieni” (globalistów) z Chinami i Rosją. Setki tysięcy Amerykanów było szpiegowanych w celach politycznych na użytek tych krajów z użyciem służb amerykańskich, głównie NSA. Celem było całkowite przejęcie Stanów Zjednoczonych. Jak to określił Alex Jones, „zbrodnie tych ludzi są pięćdziesiąt razy gorsze niż Trump mógł sobie wyobrazić”. Chodzi m.in. o pedofilię i mordy rytualne na dzieciach, szpiegowanie na rzecz krajów arabskich, korupcję w kościele katolickim itd.

  To są nie tylko podejrzenia – Trump ma na to dowody. Możemy się zatem spodziewać od razu nie tylko fali aresztowań, ale też desperackich prób obalenia rządu.

  Należy tu dodać, że „Państwo w państwie” (Deep State) nie dotyczy tylko USA, są to struktury bankierskiej mafii Rotszyldów zainstalowane w niemalże każdym państwie świata. Podobnie, jeśli tu jest mowa o „Rosjanach i Chińczykach” to raczej dotyczy to „państwa w państwie” w każdym z tych państw. Są to media, hierarchowie niemalże wszystkich religii, organizacje pozarządowe, banki dyktujące warunki, sieci komercyjne, organizacje militarne w tym NATO itp. W Europie ten „rząd cieni” jest już oficjalny i nazywa się Komisją Europejską. W wielu krajach nadzorują te wywrotowe działania loże masońskie, a najważniejszą z nich jest żydowska B’Nai B’Rith. De facto jednak, pod przykrywką „żydów” kryją się wyznawcy szatana.

  Alex Jones News Headlines – Trump War Room and Big Brother Surveillance
  Jim Stone: This Is Getting Banned Everywhere: Seth Rich Probasbly Killed At The Hospital.
  Seth Rich Plot Thickens: „DC Insider” Speaks Of „Complete Panic” At Highest Levels Of DNC


  https://www.monitor-polski.pl/jutro-ma-nastapic-ofensywa-donalda-trumpa/#more-13922

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY