Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
862 posty 7102 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Notka rusofobiczna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WLADIMIR ŻYRINOWSKI WYWIAD 2017

 

a mimo to, niektórzy największych wrogów widzą wśród rodaków...

https://www.youtube.com/watch?v=a_vfufWrvyM&t=2s

 

US-Poland Gas Deal - Polska gazową potęgą - Max Kolonko MaxTV

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xZMlfHSjNqU

KOMENTARZE

 • Gdzie tam rusofobiczna
  Gdzie tam rusofobiczna
  Ten ŻYDINOWSKI to nie rosjanin
  Stary żyd i Polakożerca
  5*
 • @Husky 16:31:44
  "Ten ŻYDINOWSKI to nie rosjanin
  Stary żyd i Polakożerca"

  To kim jest w takim razie Putin po matce żydówce?
  Żyrinowski to jego kumpel, tak jak Niedwiediew - sami Słowiianie...
 • @Talbot 16:52:46
  //Putin po matce żydówce?//
  mini żydek 8-)))
 • @Husky 17:01:27
  Znowu Polska popadnie pod zabory, mam nadzieję, że nie pod ruski....
 • @Talbot 17:17:14
  nie zrozumiałeś wywiadu , z Polski ma zostać coś w rodzaju Księstwa Warszawskiego. Ale spoko, po to mamy tu wojska USA by tak się nie stało.
 • @Talbot 17:17:14
  Zrobiłem błąd w nazwisku właściciela Rosji pisząc Niedwiediew, zamiast Miedwiediew - z nominacji Rothschilda i CIA.

  "Wnuk prostego kowala i wytwórcy kapeluszy zostaje głównym lokatorem Kremla. Historia jakby żywcem wzięta ze starych, ruskich skazek. zapewne prosty lud gminny nie miałby nic przeciwko temu, żeby historia powtórzyła się i we współczesnych nam czasach. Gdyby tylko nie jeden mały szkopuł. Otóż główny bohater, nowy car, jest Żydem.

  A przecież ponoć ta nacja od wieków knuje przeciwko wielkości Rosji. Dlatego rosyjskie ugrupowania narodowe nie godzą się z wyborem Dymitra Anatolewicza Miedwiediewa na urząd prezydenta kraju. Nacjonalista Mikołaj Bondarik mocno pociąga nosem i głośno błaga Boga o opiekę nad matuszką Rossiją. Jest pełen czarnych
  obaw, że wybór Dymitra Miedwiediewa na prezydenta przyniesie jego krajowi straszliwe konsekwencje. Ma obsesję na punkcie pochodzenia Miedwiediewa. Bo po Moskwie
  gruchnęła wieść, że nowy lokator Kremla jest z pochodzenia Żydem. Z Miedwiediewem u steru władzy rosyjskie złoża surowców naturalnych zostaną rozszabrowane przez zagranicznych inwestorów. Moskwa odseparuje się od swych tradycyjnych arabskich sojuszników, a dziesiątki tysięcy synów Izraela obsadzi główne stanowiska w kluczowych instytucjach i przedsiębiorstwach rosyjskich, w tym milicję, armię i służby specjalne. Co do tego Bondarik nie ma najmniejszych wątpliwości. A powód wznoszonego przez niego alarmu jest jeden: jest stuprocentowo przekonany, że sam Miedwiediew jest Żydem.

  – Kategorycznie odrzucamy tego jegomościa. Nie tylko dlatego, że etnicznie Żydem. Ale on wcale nie kryje się, a być może wręcz afiszuje się swoją sympatią do judaizmu – ze zgrozą stwierdza lider petersburskiego oddziału Partii Rosjan, nie zarejestrowanej organizacji nacjonalistycznej. Knują jewrieje Konspiracyjne teorie, że Żydzi spiskują, aby przejąć władzę, zawsze odgrywały wielką rolę. Choć za czasów sowieckich, a później i za pijanicy Jelcyna zostały zepchnięte głęboko pod powierzchnię życie społecznego, błyskawicznie pojawiły się ponownie, gdy tylko 43-letni Dymitr Miedwiediew został namaszczony na następcę Włodzimierza Putina. W grudniu 2007 roku – w miesiącu, kiedy Putin objawił światu swojego sukcesora – wyszukiwarka internetowa Yandex odnotowała 4699 zapytań o informację „Żyd Miedwiediew”, podczas gdy w listopadzie było ich tylko sześć. Podobnie w rosyjskiej wersji Google’a. Tu 10 najpowszechniej stawianych żądań wyszukiwania informacji dotyczy Miedwiediewa – pojawiają się m.in. zwroty „Miedwiediew Żyd” czy też „Miedwiediew w synagodze”. A na internetowych forach aż wrze od spekulacji o jego pochodzeniu, a swą pewność dyskutanci opierają na panieńskim nazwisku jego matki. Na dodatek emocje rozpaliła telewizja. W trzy dni po ogłoszeniu przez Putina, że
  właśnie w Miedwiediewie upatruje swego następcy, miliony Rosjan mogły zobaczyć, jak ich przyszły prezydent wizytuje moskiewską społeczność żydowską w święta
  Chanuki i przy świetle świec w skupieniu nachyla się nad zwojami Tory. Wielu „prawdziwych patriotów” – jak nazywają sami siebie rosyjscy nacjonaliści –"

  http://nczas.com/numer-biezacy/olgierd-domino-zyd-na-kremlu/
 • Co to mówi?
  Amerykanie przenoszą siedzibę dowództwa z Niemiec do Polski!
  Co to mówi?
  Polska staje się dla nich poważnym i wiarygodnym krajem!
 • @Husky & Talblot 16:31:44
  Najpierw zajmijcie się własnymi korzeniami, bo pejsy wystają wam w każdym zdaniu, które trolujecie, jedzie od was czosnkiem z daleka, udajecie wsród goi pisowskim antysemitów, a służycie Kalsteinowi, Singerowi, mossadowskiemu agentowi Waszczu, polityce Stolzmana, itd. Podobne teksty o Putinie pisze też Michnik i inni pochodzący z żydokomunistycznej bandy.
  Wasza antynarodowa robota jest już tak widoczna, że nawet klozetowa Szczypińska by się połapała.
 • @Wrzodak Z. 09:45:30
  Głosuję na Polskę, czyli w tej chwili na PiS

  Wybór będzie dotąd aktualny póki nie pojawi się partia, która dla Polski zechce zrobić więcej i po drugie musi to być realna siła polityczna, nie kanapa z aspiracjami przekroczenia progu wyborczego.

  https://i0.wp.com/kontrowersje.net/sites/default/files/10cba59b2d9f11ccd17cb58f69b859d9%2C640%2C0%2C0%2C0.jpg

  Publikując w Internecie niezwykle łatwo się ośmieszyć, ale na mnie ta groźba w najmniejszym stopniu nie działa, głownie dlatego, że śmieje się ze mnie zdecydowana większość. Niektórzy powiadają, że trzeba się nauczyć z tym żyć, założyć grubą skórę i tak dalej. Nic z tych rzeczy, kiedyś się przejmowałem takimi głupotami, dziś kompletnie nie mam żadnych hamulców przed pisaniem, tego co myślę i to chyba widać. Przepraszam za megalomańską inwokację, ale to celowy zabieg, bo chcę się odnieść do ważnych spraw. Żyjemy w takiej rzeczywistości, w której byle gówniarz potrafi wykpić każdą świętość i jeszcze pociągnie za sobą stada gówniarzy. Zdając sobie sprawę z realiów nie wolno się gówniarzom poddawać i należy śmiało mówić, co dla nas najważniejsze.

  Przez ponad 30 lat brzydziłem się polityką i stroniłem od wszystkiego, co kojarzyło mi się z patriotycznym patosem, aż któregoś dnia zrozumiałem, że całe moje życie to nie wszechświat, nie kosmici, nawet nie Europa, tylko Polska i Polacy. Olśnienie przyszło późno, ale zadziałało od ręki. Nic poza Polską i Polakami mnie nie interesuje, oczywiście mam na myśli dobro wspólne, bo na co dzień, nie szastam patriotycznymi hasłami, które wielu potrafi na czole sobie wygrawerować nie bardzo wiedząc, jakie jest ich znaczenie i waga. Jednocześnie hurtem olewam gówniarzy, którzy kpią z Polski i prawdziwych Polaków. W słowach prawdziwy Polak, bez zbędnego cudzysłowu, nie ma niczego wstydliwego, złego, czy śmiesznego. Przez wieki słowa te należały do kategorii najwyższych wyróżnień i w zestawie wzajemnie się wzmacniają. Prawdziwy Polak w mowie ojczystej znaczy dokładnie to, co słychać, autentyczny, z krwi i kości. Polak.

  Podejmując decyzje polityczne, od mniej więcej 7 lat, jako prawdziwy Polak głosuję wyłącznie dla Polski. Oznacza to tyle, że wybieram optymalną dla Polski partię polityczną, czego nie należy mylić z wymarzoną, czy idealną. Przy wyborze niezmiernie istotne dla mnie są realia, w związku z czym nie strzelam na wiwat, ku radości prawdziwych wrogów Polski. Tu i teraz nie ma dla Polski innego wyboru niż Jarosław Kaczyński i przeciętnej jakości partia, którą i tak cudem udało mu się w postkomunistycznym klimacie stworzyć. Choćbym usłyszał 15 milionów rechoczących gardeł, to powtórzę raz jeszcze, nie ma i prawdopodobnie długo nie będzie żadnego innego wyboru dla Polski poza PiS. Dlatego o każdej porze dnia i nocy, bez zastanowienia jestem w stanie świadomie postawić krzyżyk na karcie do głosowania i nic mnie przed tym wyborem póki co nie powstrzyma.

  Wybór będzie dotąd aktualny póki nie pojawi się partia, która dla Polski zechce zrobić więcej i po drugie musi to być realna siła polityczna, nie kanapa z aspiracjami przekroczenia progu wyborczego. Praktycznie każdego dnia narzekam na PiS i narzekać będę coraz częściej. Raz, że PiS poza Kaczyńskim i góra kilkunastoma politykami, to jest bardzo przeciętne towarzystwo. Dwa, że jeśli się tego towarzystwa nie będzie trzymać za twarz, to szybciej pójdą do „Sowy” niż się komukolwiek wydaje. Część zwolenników PiS twierdzi, że to święci ludzie, którzy są poddawani nieustannej nagonce. Nie widzę w tym racjonalizmu, jedynie ślepe wyznanie. Kogo ścigają i gnoją bez powodu, to widać gołym okiem, tak samo, jak widać nieuka robiącego karierę na najwyższych szczeblach, czy osła, który z Golfa TDI przesiadł się do służbowego Audi S8 i jak ruski major w Wołdze poczuł się królem szos i parkingów.

  Głosuje się dla Polski i Polski się pilnuje, nie partii. Wybór polityczny nie powinien być ślepotą polityczną rozgrzeszającą byle lebiegę, ale częścią celu głównego, którym jest bezpieczeństwo i powodzenie Polaków. Nie wzrusza mnie ludzki rechot i nie robi też wrażenia pseudo patriotyczne umoralnianie. Tyle samo razy słyszałem, że jestem prawicowym oszołomem głosującym na PiS i agentem wpływu, podkopującym dobro Polski poprzez wytykanie palcem niemot wymachujących legitymacją PiS, czy głupot przez PiS popełnianych. Nie ma żadnej sprzeczności między krytyką zła i popieraniem dobra, właściwie jedno bez drugiego nie istnieje i to chyba jest banał. Obecnie wybór dla Polski jest jeden, głosować i trzymać PiS za twarz.
  PS.
  Jak widać na załączonym obrazku niemiecki właściciel gazety
  i radziecki dziennikarz Lis całkowicie się ze mną zgadzają.

  Matka Kurka • kontrowersje.net
 • 1* BRAK TREŚCI komentującej linki - poziom korsarzowy
  ..JAK ZWYKLE SIĘ ROZPISAŁEŚ WŁASNYMI SŁOWAMI ;)
  ..albo wklejka albo goły link..
  czyli kseroboy w całej swej okazałości..
  Dno i wodorosty
 • @Wrzodak Z. 09:45:30
  https://pbs.twimg.com/media/C-6OY-EXYAIO5xq.jpg
 • Talbot & Husky Company.
  Może jakaś książka do przeczytania? Taka drukowana, co ma okładkę i kartki, nie w komputerze. Te nadal istnieją!

  „Berlingowcy. Żołnierze tragiczni”
  http://historia.org.pl/2015/12/14/berlingowcy-zolnierze-tragiczni-red-d-czapigo-recenzja/

  Natomiast jeśli chodzi o Żyrinowskiego, nigdy on nie ukrywał, że ma pochodzenie żydowskie.
  Oglądam w necie programy rosyjskie, gdzie nieraz gościem jest Żyrinowski, tytuują go Władimir Wolfowicz.
  Lubię Żyrinowskiego za to, że rąbie prawdę w oczy, nieraz aż do przesady.
  Jednak to nie jest polityk czy człowiek Waszego formatu Talbot & Husky, który się kamufluje jak Wy, na zasadzie: ja Żyd nie mogę się ujawnić, mam robotę do wykonania, czyli czynienie Żydem nie Żyda, kamuflując prawdziwych Żydów.
  Tak to macie we krwi wy Żydzi zwanymi syjonistami, chazarami, nie mający nic wspólnego z narodem Izraela.
 • @Husky 16:50:58
  Andrzej Duda: Cieszy mnie, że kultura żydowska w Polsce się odradza.

  https://forumemjot.wordpress.com/2017/01/14/andrzej-duda-cieszy-mnie-ze-kultura-zydowska-w-polsce-sie-odradza/
 • @lorenco 19:00:12
  Mój Prezydent


  https://pbs.twimg.com/media/C-6srCAWsAAFoKJ.jpg
 • @lorenco 18:55:09
  ja Żyd nie mogę się ujawnić
 • @Husky 19:07:22
  Husky, na tym zdjęciu Dudda to wygląda jak ciacho. Ty go strasznie lubisz!
  Rozumiem Talbota, Putin dla gejów to ciacho, środowisko gejowskie miało nadzieję, że po rozwodzie z Ludmiłą, prezydent FR okaże się gejem. A on zabronił tęczowego paradowania! No, gdzie te wartości europejskie? Dlatego Talbot tak nadaje na Putina.
  Normalny człowiek nie patrzy jak kto wygląda, lecz co sobą polityk prezentuje w działalności dla Polski.
  Zakochany NIE!
  Nie wiedziałem Husky, że jesteś gejem?
 • @lorenco 21:59:33
  widzisz ile "faktów" w tylko jednym dniu ustaliłeś
  Gjeniusz

  Rodacy:
  wstańmy z kolan nie bójmy się pracy i służby dla Polski, brońmy naszą Ojczyznę.
  Tak trzeba!

  https://pbs.twimg.com/media/C-1O0SkWsAEmNnB.jpg
 • @Talbot 11:25:01
  PiS to nie Polska, pis to judeopolska, mało masz dowodów!!!
  Nabierasz się na perfidną manipulację pisowska, polegającą na tym, że oni w podstępny sposób grają na uczuciach patriotycznych, religijnych a działają zgodnie z kultem szatana.
  Przeczytaj sobie traktat lizboński, czy traktat o wstąpieniu do euro-kołchozu a zrozumiesz, że wspierali likwidację Polski.
  Ludzie obecnego pisuaru, współtworzyli antypolskie rzady, Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Buzka, Marcinkiewicza, Kaczynskiego, mieli rządy w takich instytucjach jak Prezydent X 2, NIK, marszałków senatu i sejmu, szefów słuzb specjalnych, szefow BBN itd. Obecni pisowcy to jaczejka szkodników i wywrotowców Polski.
 • @Wrzodak Z. 22:17:33
  Panie Zygmuncie, Talbot wydaje się być zrzutem od Sakiewicza, ukrainski fil.
  Pewnie pisze swoje komentarze w powszechnych mendiach Onet itp., tam za to więcej hrywien dostaje a tu na Neonie mniejszą kasę, dlatego mniej się stara i wkleja artykuły, nieraz z przed kilku lat już nieaktualnych.
 • @lorenco 22:38:21
  "Panie Zygmuncie, Talbot wydaje się być zrzutem od Sakiewicza, ukrainski fil.
  Pewnie pisze swoje komentarze w powszechnych mendiach Onet itp., tam za to więcej hrywien dostaje a tu na Neonie mniejszą kasę, dlatego mniej się stara i wkleja artykuły, nieraz z przed kilku lat już nieaktualnych."

  A nie przyszło nikomu do głowy że KSEROBOYE( talbot&husky) to po prostu zakompleksione półmózgi ? Jeden dorabia na studia drugi odreagowuje na klawiaturze bo go w college'u pakistańce tłuką a że job seeker alowance cieniutki to pozostaje tylko w klawiaturę poklepać. No bo co im pozostało? Taki przychlast jeden z drugim maniurki żadnej przecież nie wyrwie- pozostało ujadanie w internetach i sieciowe porno...
  współczuć jedynie trzeba...
 • @Paulus.Aquarius 07:15:33
  Aż na wymioty zbiera, gdy czyta się komentarze ruskiego ścierwa.
  Do Kacapii wynocha....
 • @Paulus.Aquarius 07:15:33
  współczuć ci jedynie trzeba...
 • @Talbot 08:15:46
  8-))))
  pzdr
 • @Talbot 08:15:46
  "Aż na wymioty zbiera, gdy czyta się komentarze ruskiego ścierwa."

  Po pierwsze;
  NIE MA GORSZEGO ŚCIERWA NIŻ HUSKO-TALBOTOWO-KSEROBOYOWE ... niezależnie od tego jakiej nacji jest ów pomiot. Jeśli jesteście Polakami to zdecydowanie najgorszego sortu- cebulakami bez słowiańskiej tożsamości, zakompleksionymi,bezdzietnymi( chwała Bogu! )
  Charakteryzuje was zawsze fałsz zakłamanie, manipulacja a w rozmowie nigdy nie odpowiadacie na temat adwersarzowi uciekając od tematu jak na rasowych tchórzy przystało. Nigdy nie posługujecie się swoimi danymi osobowymi i działają pod przykryciem narodowo- patriotycznych haseł i sentencji.

  Po drugie;
  Co ty pierdolisz?
  Przecież ty ( wy) nie czytasz (nie czytacie) ...tylko wklejasz - taka rola kseroboyów.
  Kseroboye nie umieją niezależnie przetwarzać informacji, gdyż program w ich mózgach jest do działania tej funkcji zbyt prymitywny.
  Nawet współczuć wam trudno ..no bo jak współczuć zdartej rusofobicznej płycie?
 • @Paulus.Aquarius 09:57:02
  Wszystkie twoje artykuły czytam i analizuję - są bardzo ciekawe,
  Wklejam, bo nie jestem literatwm i nie mam czasu - służba w ABW wymaga poświęceń.
 • @Talbot 12:52:37
  No to fajnie, że czytasz. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o twoich notkach- powód jest ci znany, choć liczę, że doczekam kiedyś notki autorskiej.
  ABW ?
  Obawiam się , że nie spełniasz pierwszego podpunktu wymagań formalnych, a już samo to ,że napisałeś o tym łamie wymogi o ochronie informacji niejawnych.
  Jeszcze chciałbyś coś wiedzieć ?
  Aha i nie korzystasz zaszyfrowanego ruchu sieciowego...
  Niech koledzy z działu IT ci pomogą oficerze prowadzący :)
  hehehe

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY