Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
754 posty 6196 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Módlmy się też za barbarzyńców!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To co zrobili z ciałami ofiar katastrofy smoleńskiej jest straszne!

 

Nie ma takich słów, którymi można by wyrazić ból po stracie najbliższych. To przez szacunek dla tego właśnie bólu, ludzie okazują sobie w tym najtrudniejszym czasie, miłość, współczucie, pomoc. Nienatarczywe towarzyszenie. To również z tego powodu, najbardziej okrutne cywilizacje, dopuszczały się ohydnych profanacji zwłok. Z pełną świadomością, że właśnie to, będzie najbardziej bolesną zemstą na wrogu.

Czy jesteśmy w stanie zrozumieć, co dziś muszą przeżywać rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej? Czym kierowali się ci, którzy bezcześcili zwłoki ofiar tej strasznej katastrofy? Kim są ludzie, którzy według, według doniesień medialnych, włożyli do jednej z trumien ofiar katastrofy smoleńskiej, dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice?

Nie mam odwagi więcej o tym pisać. Muszę, zwłaszcza w ten wielkanocny czas, myśleć w modlitwie o jednych i drugich. Choćby dlatego, by nigdy już, nikt nie przeżywał podobnych cierpień.

Dariusz Fedorowicz jest bratem jednej z ofiar - osobistego tłumacza pana prezydenta Kaczyńskiego. Jego słowa cytuje portal wpolityce.pl. Pan Fedorowicz mówi, między innymi:

 

- Niestety, muszę przyznać, że spodziewałem się takich rzeczy. Rodzinom nie oszczędza się żadnych cierpień. Takiej sytuacji można było uniknąć, gdyby państwo polskie stanęło na wysokości zadania, gdyby zdało egzamin i zrobiłoby to, do czego jest powołane.

Za:wpolityce.pl

 

KOMENTARZE

 • Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem
  http://warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/9b299f7dbd2b96202ef61cdbe6bdce1f_L.jpg


  Uważamy, że już teraz powinniśmy naciskać na władze i domagać się zastąpienia dzisiejszego „wystraszonego orła” tym z 1919 r. z zamkniętą koroną i zwieńczającym ją krzyżem, ponieważ takiego orła otrzymali Polacy po odzyskaniu niepodległości sto lat temu. Krzyż na koronie musi symbolizować chrześcijańskie korzenie naszej państwowości, co jest zgodne z historyczną prawdą i ma także heraldyczne uzasadnienie.

  W przyszłym roku obchodzić będziemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i coraz częściej dochodzą do nas głosy o szykowanych w związku z tą rocznicą zmianach w symbolach narodowych. Po pierwsze heraldycy i historycy od dawna nie mają żadnych wątpliwości, że w Konstytucji RP z 1997 r. w części dotyczącej symboli narodowych jest kompromitujący ustawodawcę błąd. Godło pomylono z herbem, pisząc, że godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu.
  Tymczasem godło to nie herb i bardzo często występuje samodzielnie bez tła, jak na przykład na medalach i monetach. Będzie więc okazja, aby ten błąd naprawić. Ale nie to jest najistotniejsze. Dzisiejszy orzeł, widniejący w godle, pomijając dodaną mu w 1990 r. koronę, niewiele różni się od tak zwanego orła komunistycznego i tego z roku 1927, kiedy to masoneria przeforsowała zastąpienie symbolizującej niepodległość zamkniętej korony koroną otwartą i usunięcie zwieńczającego ją krzyża. Ciągle na skrzydłach orła widnieją dodane w 1927 r. pięcioramienne gwiazdy, nazwane szumnie rozetami. Jeżeli połączymy liniami ramiona tych gwiazd, to otrzymamy dwa pentagramy, symbole satanizmu i masonerii.

  Choć etap prac w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego określany jest jako wstępny, to jesteśmy pewni, że z każdym miesiącem będzie na ten temat coraz głośniej. Już dzisiaj „Rzeczpospolita” pisze: Setna rocznica odzyskania niepodległości ma być okazją do rewolucji w polskich symbolach narodowych. Należy spodziewać się zmian barw na fladze i poprawionego wizerunku orła w naszym herbie. Resort kultury i Komisja Heraldyczna zapowiadają także poważne zmiany wyglądu korony orła. (…) Kwestią otwartą jest dodanie do korony krzyża. Byłoby to silnie umotywowane heraldycznie, jednak obawiamy się, że sprawa nabrałaby kontekstu politycznego – mówił „Rzeczpospolitej” jeden z urzędników.

  Uważamy, że już teraz powinniśmy naciskać na władze i domagać się zastąpienia dzisiejszego „wystraszonego orła” tym z 1919 r. z zamknięta koroną i zwieńczającym ją krzyżem, ponieważ takiego orła otrzymali Polacy po odzyskaniu niepodległości sto lat temu. Krzyż na koronie musi symbolizować chrześcijańskie korzenie naszej państwowości, co jest zgodne z historyczną prawdą i ma także heraldyczne uzasadnienie. Sprawa krzyża pomimo wstępnego etapu prac powinna być już na samym ich początku zamknięta, a nie otwarta, jak sugeruje „Rzeczpospolita”.

  W kwietniu ubiegłego roku został przyjęty Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana, a uroczystości z związane z tym aktem odbyły się 19 listopada 2016 r. w sanktuarium w Łagiewnikach, gdzie z udziałem prezydenta oraz najwyższych polskich władz państwowych i kościelnych oficjalnie ogłoszono Jezusa Chrystusa Królem Polski. Czy można wyobrazić sobie, aby po takim akcie, w przypadającą w przyszłym roku 100. rocznicę odzyskania niepodległości, polskiemu godłu nie przywrócono zamkniętej korony i krzyża? Miejmy nadzieję, że kwestia zmiany godła i prawidłowego określenia barw narodowych nie zostanie pozostawiona jedynie w gestii ministra Piotra Glińskiego. Wszelkie prace nad zmianą naszego godła państwowego powinny bazować na godle obowiązującym od 1919 do 1927 r.

  Pochodzący z połowy XIX w. i umieszczony w tytule dwuwiersz wraca zawsze w chwilach różnych dziejowych zawirowań i zagrożeń, a także podczas dyskusji nad zmianą naszego godła państwowego. Pamiętajmy, że często używany był także w okresie stanu wojennego, jako wyraz oporu przeciwko komunistycznym władzom. Dziś powinien stać się on naszym wspólnym zawołaniem w walce o przewrócenie w 100. rocznicę odzyskania naszej niepodległości godła Polski pod postacią orła białego w zamkniętej koronie uwieńczonej krzyżem oraz pozbawionego raz na zawsze masońskich i satanistycznych symboli.

  ----
  http://warszawskagazeta.pl/felietony/miroslaw-kokoszkiewicz/item/4724-tylko-pod-krzyzem-tylko-pod-tym-znakiem-polska-jest-polska-a-polak-polakiem
 • Wydarzyło się 16 kwietnia 1939 roku...
  O tym jak Polacy porwali… polski okręt podwodny!

  http://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2013/10/orp-sep-budowa01.jpg

  ORP Sęp, obok swojego bliźniaka Orła, stanowił największą chlubę floty podwodnej II RP. Wcale jednak nie musiał nią zostać. Budowa okrętu napotkała olbrzymie przeszkody, a nasi marynarze musieli… „porwać” Sępa aby w ogóle wcielić go w szeregi polskiej marynarki!

  Czytaj całość
  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2013/10/19/o-tym-jak-polacy-porwali-polski-okret-podwodny/2/
 • W obronie autora artykułu
  Ci "barbarzyńcy" to nie byli Rosjanie, tylko Sowieci.
  Ktoś pomyłkowo postawił pałę.
 • Wielkanoc i prawosławni
  Władza Putina – barbarzyństwo systemu tzw. „prawa dla nieletnich”, konfiskującego rodzicom ich dzieci!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/04/a210-534x400.jpg

  A przecież wszystkie ustawy, na podstawie których te wampiry odbierają rodzicom to co mają oni najdroższego, są podpisane osobiście przez Putina!!!

  Czy ten szatański system, Putina i spółki, konfiskowania rodzicom ich własnych dzieci obowiązuje tylko w Federacji Rosyjskiej? Nie !!! On obowiązuje we wszystkich demonokracjach parchlamentarnych świata !!! Demonokratyczny system Putina to zaledwie cząstka całości!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-wladza-putina-barbarzynskie-porywanie-dzieci-2017-04

  Czy Putin też jest Multikulti?

  Nabożeństwo wielkanocne w Soborze Chrystusa Zbawiciela

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/526/12/5261224.jpg

  Patriarcha Moskwy i Wszechrusi Cyryl odprawił nabożeństwo wielkanocne w Soborze Chrystusa Zbawiciela w Moskwie.

  W nabożeństwie wzięli udział m in. prezydent Rosji Władimir Putin, premier Dmitrij Miedwiediew oraz mer Moskwy Siergiej Sobianin.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704165260873-Sputnik-nabozenstwo-wielkanocne-w-moskwie/

  Żydzi wszędzie wlezą, nawet do słowiańskich patriotów.
 • Czy ja nie przesadzam z tak kontrowersyjnymi wpisami?
  "Jestem Zwykły Polak" - tak, jak pisze o sobie Pan Aleksander Szumański.

  Panie Aleksandrze - pozdrawiam....
 • Talbot ! ty śmieciu! kłamiesz nawet w Wielkanoc!
  Ten plakat

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/04/a210-534x400.jpg

  jak setki innych https://www.google.pl/search?q=%D1%8E%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D1%8E%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiV9LCLjqnTAhVE_ywKHY7VBAsQ_AUICCgD&biw=1366&bih=657#imgrc=sx4xce3EMyRdjM:
  jest wyrazem społecznej akcji przeciwko "juwenalnej juist" której to AKCJI PATRONUJE W.W.PUTIN
  Prezydent Putin podjął się tego w dalekim 2013 r na Wszechrosyjskim Zebraniu Rodziców. https://www.youtube.com/watch?v=ECHYFAwzANE
  To dzięki niemu i boskiej pomocy Rosja jest jedynym państwem w którym udało się zatrzymać ten antyspołeczny prawny taran o nazwie "juwenalna juistyca" czyli prawo d/s nieletnich. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%8E%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%B2_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8

  ZAPAMIĘTAJ TO TALBOT I PRZESTAŃ SIEĆ DEZINFORMACJE ZUŻYTY KONDONIE!
 • @ikulalibal 15:57:31
  Strzał w tył głowy...

  https://www.youtube.com/watch?v=q5NeyCjeTvs
 • @ikulalibal 15:57:31
  Zaglądałeś może do metryki właściciela Rosji Niedwiediewa z nadania Rothschilda z City Of Londo Corporation?
 • Rosja to stan umysłu i dlatego nasuwa się pytanie
  gdzie byli wydelegowani przedstawiciele Polski.
  Dlaczego to zrobiono
  Moim zdanie powinny nastąpić ostre represje prawne i polityczne wobec tych którzy w tak nieludzki sposób podeszli i podchodzą do tej sprawy
 • "Alleluja"
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/04/a80.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=T7KBw2HFBBs
 • @Talbot 18:17:17
  Przestań cytować gazety koszernych trockistów tzn. coś wpolityce, czy sieci, do rzeczy itp. To michnikowskie trendy tzw. pismaków chodzących na sznurku mossadu.
  Gdybyś zacytował protokół z sekcji zwłok, podparty podpisem i pieczątką osób badających ciała, to bym uwierzył, ale ty cytujesz hieny z gazet massadowskich a ich interesem jest oskarżać o wszystko Rosje i Putina w interesie światowej mafii banksterskiej.
  Katastrofa lotnicza TU 154 przerosła i Rosjan i Polskie władze jakie by nie były, ale grać politycznie fragmentami ciał ofiar samolotu przez mendy pseudo-dziennikarskie jest potwornym zdziczeniem szmat politycznych.
  Bryluje tam nijaki Pyza, który kompromituje dziennikarstwo, robi za prymitywnego agenta służb specjalnych, to nadzwyczaj prymitywny i zboczony darmozjad. Ty Talblot do niego pasujesz z tym jadem antyrosyjskim, nawet atakujesz ich religie, która jest tozsama z naszą rzymsko- katolicką. Już sam do siebie piszesz, ponieważ jesteś niewiarygodny w tym trollowaniu.
 • @Wrzodak Z. 22:48:50
  Żona Asada jest Angielką urodzoną w Londynie i pracowała dla banksterów z JP Morgan.

  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/526/22/5262263.jpg

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704165262269-sputnik-syria-asma-asad-wielka-brytania/
 • @Wrzodak Z. 22:48:50
  Nigdy nie czytałeś protokołów z ekschumacji, gdzie stwierdzono pozaszywane śmieci i niedopałki w zwłokach?
  Czy to nie jest dzicz i barbarzyństwo?

  Tysiące terrorystów Putina działa w Polsce. Polacy szykują kontrofensywę!
  https://jarek-kefir.org/tag/ruskie-trolle/
 • @Talbot 08:51:04
  Ty łgarzu, skompromitowny do cna trolu, wklejasz zwykłych parszywych banderowców jak kefira, szumowine głupkowatego i trola syjonistyczno - banderowskiego. Zejdz z sceny banderowskiej, już nie zarobisz od okupanta nic, ponieważ takich jak Ty, to do śmieci wrzucaja, jak już są zyżyci.
 • @Wrzodak Z. 09:17:12
  Jarek Kefir banderowskim trollem?

  https://jarek-kefir.org/

  Dla was wszyscy, którzy napiszą coś krytycnego o Rosji, to banderowcy, żydzi, syjoniści i trolle.
 • @Wrzodak Z. 09:17:12
  Putin i Trump śmieją się z frajerów...

  Rosja podpisała kontrakt na pięć miejsc dla kosmicznych turystów

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/18/10/181050.jpg

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704175254209-MSK-kosmos-turystyka/

  Panie Zygmuncie - USA napadnie na Rassiję?
  Ruskie trolle cały czas to wieszczą, a Putin śrubę przykręca zwykłym Rosjanom w imię walki z NWO i terroryzmem.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-plan-implantowania-calej-ludnosci-rosji-mikrochipow-rfid-2017-04

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY