Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7131 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

The Economist - Tarot - Prognoza na 2017

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Beata Jeske - 14.12.2016

 

W studio NTV Beata Jeske z Wrocławia, od lat profesjonalnie zajmującą się pracą z Tarotem. Do jej rąk trafiła okładka magazynu "The Economist The World in 2017" z układem ośmiu kart ze zmodyfikowanymi Arkanami Wielkimi. Jest to iluminacka układanka zapowiadająca wydarzenia w roku 2017. Pani Beata z racji swoich zainteresowań pokusiła się o rozszyfrowanie tego układu i interpretację przesłania Iluminatów dla świata.

 

https://www.youtube.com/watch?v=H1Q6xql2Zao

KOMENTARZE

 • dałem *5 ....
  ...mimo ,że notka składa się jedynie z linku yt i opisu pod tym linkiem..
  to audycja warta obejrzenia...
 • George Soros w SS
  To jest George Soros. Pamiętaj o tym, kiedy następnym razem finansowani przez Sorosa liberałowie nazwą cię rasistą, faszystą lub nazistą (napis na fotografii poniżej).

  https://treborok.files.wordpress.com/2016/12/01-egs.jpg?w=570&h=480

  Ciekawy fakt o miliarderze, który nie tylko finansuje wiele organizacji związanych z prawami człowieka ale także podręczniki w szkołach rosyjskich, które wydano w swoim czasie z jego funduszy.

  Tak to rozumiem, jest to pozdrowienie od drużyny Trampa za masowe zamieszki po wyborach, anglojęzyczny demotywator.

  Zacząłem powoli szukać.

  Ojciec Georga Sorosa, Tiwadar Soros: zgłosił się na ochotnika do armii austrowęgierskiej podczas I wojny światowej. Dostał się do niewoli rosyjskiej i został wysłany do obozu na Syberii, uciekł i wrócił do Budapesztu. W 1923 napisał powieść „Współcześni Robinsonowie” (org. Modernaj Robinzonoj). Żona – Erzebet Szucz, dwaj synowie – Paweł (Paul) i Gyorgy (George). W latach 1944-1945 w czasie deportacji węgierskich Żydów aktywnie pomagał wielu z tym, którzy ukrywali się przed prześladowaniami, załatwiając im podrobione dokumenty.

  A oto fragment wywiadu z Georgem Sorosem, którego udzielił on dziennikarzowi Steve Croftowi z CBS w programie „60 minut” w 1998 roku.
  http://sweetness-light.com/archive/george-soros-on-helping-the-nazis-during-the-holocaust

  Kroft: Jest pan węgierskim Żydem …
  Soros: tak.
  K: … który uniknął Holocaustu …
  S: tak.
  K: … uważający się za chrześcijanina …
  S: To prawda.
  K: Widział pan na własne oczy, jak wielu ludzi wysyłano do obozów śmierci.
  S: To prawda. Miałem 14 lat. Muszę stwierdzić, że właśnie wtedy uformował się mój charakter.
  K: W jakim sensie?
  S: Trzeba kalkulować z wyprzedzeniem. Rozumieć i przewidywać zdarzenia gdy grozi niebezpieczeństwo. To było kolosalne zagrożenie. Jest to dla mnie bardzo osobiste, osobiste poczucie nieszczęścia.
  K: Jak rozumiem udało się panu uratować dzięki szwagrowi, który przysiągł, że jest pan jego chrześniakiem.
  S: Tak, tak.
  K: Uratował się pan i następnie pomagał odbierać mienie Żydom.
  S: Tak. To prawda. Tak.
  K: Według mnie, podobne doświadczenie mogłoby doprowadzić wielu ludzi do kliniki psychiatrycznej na wiele lata. To było trudne?
  S: Nie. Wcale nie. Prawdopodobnie, ja jako dziecko nie zdawałem sobie sprawy z czym to jest związane. Żadnych problemów to nie stworzyło.
  K: Żadnego poczucia winy?
  S: Nie.
  K: No na przykład, „jestem Żydem i widzę jak ludzi zabierają. Mógł bym łatwo znaleźć się na ich miejscu, mógłbym tam być”. Nic takiego?
  S: Oczywiście, że mogłem być po drugiej stronie lub być jednym z tych, których rzeczy konfiskują. Nie było sensu rozważać czy powinienem być tam (na ich miejscu), dlatego że to było z grubsza rzecz biorąc, jak na rynku – gdyby mnie tam nie było oczywiście bym tego nie robił, ale wtedy robiłby to ktoś inny, w każdym przypadku te rzeczy zostałyby odebrane. To było niezależne od tego czy byłbym tam czy nie; byłem po prostu widzem tego jak zabierano rzeczy. Tak więc nic ode mnie nie zależało w tym przypadku. I dlatego nie mam poczucia winy z tego powodu.

  Wyznanie George’a Sorosa na filmie

  Przekaz oparty na wywiadzie Georga Sorosa w programie „60 minut” z 1998 roku. Przedstawiono tu wypowiedzi o współpracy z nazistami, związku z finansowymi i gospodarczymi krachami w różnych krajach i motywami jego działania.

  Film w linku
  https://treborok.wordpress.com/george-soros-w-ss/?preview=true
 • Dogłębna interpretacja
  Widziałam kilka w jęz. angielskim, aczkolwiek całkiem sensownych, ale to była wielka amatorszczyzna w porównaniu do interpretacji Beaty Jeske.

  Szkoda tylko, że nie wspomniano na końcu programu o Bogu, wymieniono świadomość (i słusznie) i miłość (?) jako czynniki, które mogą zniweczyć plany Illuminatow. Oni sami, wierząc w potęgę szatana - wielkiego architekta, zdają sobie sprawę z potęgi Boga ( nie religii!!!) i że wybór właściwej drogi przez ludzi jest zgubą iluminatów - o czym mówi ich przekaz, natomiast zwykły Kowalski chowa Boga wstydliwie za parawan słów i udaje że Go nie ma.
 • @Paulus.Aquarius 16:49:33
  https://zapodaj.net/images/3ea92dfd030f3.jpg
 • @Lotna 17:50:00
  // Oni sami, wierząc w potęgę szatana - wielkiego architekta, zdają sobie sprawę z potęgi Boga ( nie religii!!!)//

  Sa tak oswieceni przy jednoczesnej nadludzkiej organizacji iz 'zdajac sobie sprawe z potegi boga' wybieraja z gory przegrana opcje?

  Moze jednak naprzyklad twoj sposob rozumienia rzeczywistosci jest jednak archaiczny, nie przystajacy do zaawansowanego procesu jaki jest przeprowadzany, przez co w prymitywny sposob upraszczasz sobie swiat ktorego poprostu nie rozumiesz nie tylko w pelni, bo to zaden wstyd, ale nie rozumiesz go nawet w stopniu podstawowym?

  //..wymieniono świadomość (i słusznie) i miłość (?) jako czynniki, które mogą zniweczyć plany Illuminatow.//

  Owe 'czynniki' sa inspirowane dzieki 'dzialalnosci' owych oswieconych.
  Nie ma bohatera bez zloczyncy.
  Nie ma 'przeciwnika' bez boga.
  : )
 • @eonmark 01:29:30
  Powiem ci krótko:

  Wypraszam sobie twoje osobiste wycieczki. Odczep się ode mnie raz na zawsze. Czy mam powiedzieć bardziej dosadnie, żebyś zrozumiał?
 • @Lotna 14:40:10
  Pisze jak jest.
  Dla Twojego dobra.
  : )
 • @Talbot 21:13:12
  jaki to ma związek z notką ?
 • @Paulus.Aquarius 15:17:28
  "jaki to ma związek z notką ??

  Chciałem tobie sprawić przyjemność - tylko Niemka jest przydka.
  Dałeś mi "5" więc byłem w szoku...
 • @Talbot 18:47:11
  Russia is a multinational country so everyone got it to their needs, like vodka targeted to Russian jewish population

  https://pbs.twimg.com/media/CzyjPEfXgAEAJBs.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY