Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7130 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Obozy koncentracyjne made in USA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czego obawiają się Amerykanie?

 

 

Amtrak w Beech Grove w stanie Indiana wygląda dość intrygująco. Jest to duży obszar otoczony wysokim płotem, zwieńczonym drutem kolczastym. Są tu także sterowane elektronicznie bramki oraz kamery monitorujące pusty plac parkingowy.

Filmujący teren dziennikarze dziwili się tak licznym zabezpieczeniom, ponieważ w Beech Grove nie ma wysokiej przestępczości, a sam tak pilnie strzeżony obiekt to jedynie stara stacja naprawy pociągów, w której nie ma nic cennego do wyniesienia. No, chyba że dla naszych złomiarzy. Ale naszych złomiarzy tam nie ma. Na tym potrójnie ogrodzonym obszarze można też dostrzec szeregi budynków i magazynów, ciągnących się wzdłuż torów kolejowych. Jeszcze większe zdziwienie dziennikarzy wzbudziła obecność na peronie pociągu o znakach US Air Force, wskazujących, że zaangażowane są tu rząd i wojsko.

Opisywany obiekt miał zostać zamknięty w czerwcu 1993 r. Zamiast tego rząd wyłożył w ciągu ostatnich dwóch lat kilka milionów dolarów, aby go odnowić i zmodernizować. Za te pieniądze zamontowano te wszystkie zabezpieczenia, wieże strażnicze, siatki, druty kolczaste, wylano nowe betonowe posadzki w starych budynkach-hangarach, mogących pomieścić setki osób. Zamontowano piece gazowe i zaczęto ogrzewać betonowe budynki nieocieplane od lat dwudziestu. Zbudowano lądowisko dla helikopterów. Teren podzielono na strefy: czerwoną, zieloną, niebieską. W odnowę i rozbudowę bardzo zaangażowany był Richard Lugar, senator partii republikańskiej ze stanu Indiana, który otrzymał ostatnio dotacje rządowe na renowację całej stacji naprawy pociągów.

Filmującym ośrodek dziennikarzom towarzyszył cały czas czarny helikopter – ktoś ostentacyjnie dawał znak, że ich obecność w tym miejscu nie jest mile widziana. Ta ekipa i tak miała szczęście, bo dziennikarzom sieci telewizyjnej CBS, którym udało się wejść na teren podobnego obozu, znajdującego się w Denver, stolicy stanu Kolorado, ochrona kazała natychmiast opuścić ogrodzony wysokim płotem obszar. Natomiast kilkuminutowy film, owoc tej wyprawy „za druty”, zamieszczony na YouTube, nie jest już dostępny, ponieważ powiązane z nim konto zostało usunięte. Informacje, że dziennikarze nie są wpuszczani do baz, których wygląd wskazuje, że mogą one służyć jako obozy koncentracyjne, co jakiś czas pojawiają się w amerykańskich mediach.

Ogrodzony obiekt w Beech Grove to tylko jeden z obozów koncentracyjnych, które powstały w ostatnich latach lub, jak ten w Indiana, są w trakcie rozbudowy. Mówi się o 800 takich złowrogich miejscach, rozsianych po całym kraju. Amerykańscy dziennikarze i reporterzy twierdzą, że stawia się w nich również wielkie komory gazowe, mogące uśmiercić jednego dnia tysiące ludzi, oraz krematoria do spalania zwłok. Mówi się też o kilku milionach plastikowych trumien, w których mają być złożone ciała zagazowanych, aby uniknąć fetoru gnijących ciał, przez kilka dni „czekających w kolejce” do krematorium. Pojawia się pytanie, po co władzom amerykańskim taka ilość miejsc odosobnienia? A nade wszystko – po co im taka ilość trupów? I czyje to ciała będą gnić w kolejce do spalarni?

O co tu chodzi?

Wyznawcy poglądów, że USA przekształca się z państwa demokratycznego w policyjne, a jest ich niemało, o czym pisałem w jednym z artykułów zamieszczonych w „Teoriach Spisku”, uważają, że administracja amerykańska od kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu lat przygotowuje się do operacji przemieszczania i koncentrowania na określonym obszarze milionów ludzi. Według niektórych teoretyków spisku istnieją trzy listy nazwisk osób przeznaczonych do uwięzienia i następnie do likwidacji: lista czerwona zawiera nazwiska przywódców grup patriotycznych, którzy traktowani są jak wrogowie państwa. Wśród nich wylicza się mówiących prawdę ministrów, gospodarzy talk showów, przywódców grup społecznościowych, dziennikarzy, blogerów krytykujących władze. Mają oni, wraz z rodzinami, zostać w środku nocy zawleczeni do czarnych helikopterów, wywiezieni do obozów i osadzeni w czerwonych zonach, po czym dokona się ich eliminacji. To głównie dla nich przeznaczone są plastikowe trumny. Stanie się tak dwa tygodnie przed wprowadzeniem stanu wojennego. Na niebieskiej liście znajdują się nazwiska zwolenników ludzi z czerwonej listy. Po wprowadzeniu stanu wojennego ludzi tych natychmiast przewiezie się do przyszykowanych już obozów. Takich jak ten z Beech Grove lub Denver. Osoby z niebieskiej listy to ludzie w pełni świadomi zagrożeń, jakie narastają od lat w USA. Natomiast ci z żółtej to „stado baranów”, które nie wie i wiedzieć nie chce nic na temat rządu światowego oraz Nowego Porządku Świata.

Nie są oni żadnym zagrożeniem, więc zostaną tylko poinstruowani, jak mają się zachowywać w warunkach stanu wojennego. Ponieważ jest ich bardzo dużo i nie da się wszystkich skontrolować, więc część z nich również zostanie zabita albo zagłodzona. Natomiast resztę zamikroczipuje się i wypuści „jak owce na pastwisko”. Problem mikroczipów był już poruszany w „Teoriach Spisku”. Co bardziej emocjonalnie zaangażowani amerykańscy zwolennicy owej makabrycznej teorii nawołują współobywateli, aby uciekali z Ameryki, ale nie do Meksyku, Kanady czy Wielkiej Brytanii, bo kraje te czeka podobny los. Nie mówią jednak, jaki kraj lub kraje mogłyby przyjąć ćwierć miliarda Amerykanów, w dodatku zapewniając im amerykański standard życia. Gdzie na świecie może znajdować się takie Eldorado wolności i dobrobytu? Może u nas, po „dobrych zmianach” i wypłaceniu 500 zł na dziecko?

Poza tym głoszą oni, że rychło nastąpi wielki kryzys ekonomiczny, mający pomóc iluminatom zniszczyć dotychczasowy porządek i zaprowadzić dyktaturę, przy jakiej bledną wszystkie te, które świat poznał do tej pory. Dyktaturę o nazwie NPŚ.

Lewiatan wszystkiemu zaprzecza

Władze oczywiście zaprzeczają wszystkim tym rewelacjom. Według oficjalnych wyjaśnień, film o obozie w Beech Grove w stanie Indiana nie został zrobiony niedawno, ale… 15 lat temu przez Lindę Thompson, pionierkę ruchu obrońców praw w USA. Poza tym należy ona do osób o bardzo radykalnych poglądach, które miały zaskakiwać nawet innych członków ruchu. Jej najbardziej znanym pomysłem było nawoływanie do zbrojnego marszu na Waszyngton celem zaaresztowania wszystkich senatorów i kongresmenów, postawienia przed sądem i, jeśli byłoby to konieczne, wykonania egzekucji na politykach najbardziej zaangażowanych w przekształcanie Ameryki w państwo policyjne. Władze utrzymują, że ośrodek w Beech Grove to główna baza naprawcza pociągów dalekobieżnych Amtrak oraz remontu samochodów osobowych.

Pomijając, że deprecjonowanie autora danej tezy to jeden z chwytów erytrystycznych, najczęściej stosowanych przez tych, którzy nie mają istotnych kontrargumentów, warto zadać pytanie: po co zatem lotnisko dla helikopterów, trzy zony oraz potrójne ogrodzenie i przejścia z czujnikami ruchu? Żeby chronić warsztat naprawczy taboru kolejowego? I dlaczego w renowację bazy remontowej zaangażował się ważny polityk, senator ze stanu Indiana?

Plastikowe trumny to zwykłe pojemniki, mające zabezpieczać drewniane trumny przed zgnieceniem przez zwały ziemi. Dzięki takiemu rozwiązaniu nagrobki nie zapadają się, a co za tym idzie, są bardziej trwałe i nie trzeba ich zbyt często naprawiać bądź konserwować. Takie pojemniki produkuje Convington Ga. dla firm funeralnych. Tak brzmi oficjalne wyjaśnianie zjawiska plastikowych trumien. Ale i tu pojawia się pytanie, dlaczego plastikowe pojemniki muszą znajdować się w tak pilnie strzeżonych magazynach?

Prawo do bezprawia

Sytuacja staje się coraz bardziej niepokojąca. Kilka lat temu senat USA przegłosował zdecydowaną większością głosów ustawę National Defense Authorization Act (NDAA), która pozwala wojsku na zatrzymywanie i przesłuchiwanie Amerykanów podejrzanych o terroryzm. Jest to naruszenie m.in. czwartej poprawki konstytucji. NDAA określa całe Stany Zjednoczone jako „pole bitwy” i pozwala na aresztowanie amerykańskich obywateli na terytorium USA i osadzenie ich w Guantanamo. 1 stycznia 2009 r. prezydent Barak Obama podpisał tę ustawę. NDAA została stworzona w celu zapewnienia prawnego mechanizmu dla wojskowych aresztowań niewygodnych działaczy politycznych i społecznych, zrównanych do poziomu terrorystów Al-Kaidy. Nie jest to jedyne prawo, które w tymże roku weszło w życie i zdaje się być dowodem na dość jednoznaczne zamiary administracji prezydenckiej.

W 2009 r. kongres przegłosował ustawę Narodowego Centrum Kryzysowego HR 645 (National Emergency Centers Act or HR 645). Ustawa ta daje władzom mandat na stworzenie „krajowych centrów ratunkowych”, które miałyby się znajdować na terenie baz wojskowych. Centra mają być czasowymi miejscami zamieszkania oraz pomocy humanitarnej i medycznej udzielanej osobom przesiedlonym z powodu kryzysowej sytuacji lub klęski żywiołowej w danym regionie.

Jednak Paul J. Watson z Prisonplanet.com zauważył, że ustawa stanowi, iż utworzone na obszarach wojskowych obozy mogą zostać użyte także do innych celów, określonych przez sekretarza departamentu bezpieczeństwa narodowego. Jest to w gruncie rzeczy ofiarowanie departamentowi swoistej carte blanche i budzi to obawy, że może oznaczać przyzwolenie na zatrzymywanie w tych obozach obywateli Stanów Zjednoczonych w przypadku buntu społecznego spowodowanego kryzysem politycznym lub załamaniem gospodarczym.

Oprócz tego z materiałów departamentu bezpieczeństwa narodowego wynika, że urząd ten kwalifikuje Amerykanów broniących praw stanowych i konstytucji jako terrorystów. Materiały szkoleniowe ws. zwalczania terroryzmu z 2009 r. zalecały kursantom, żeby traktowali polityczne protesty społeczeństwa jak terroryzm o niskim poziomie zagrożenia („low-level-terrorism”).

Są więc podstawy prawne, aby zatrzymywać obywateli oraz tworzyć obozy. Ale co dalej począć z zatrzymanymi?

Reedukacja dla świetlanej przyszłości

Paul J. Watson alarmował w 2011 r., że z dokumentu armii amerykańskiej wynika, iż istnieją plany utworzenia obozów reedukacyjnych. Wzmiankowany dokument lub podręcznik o nazwie FM 3-39.40 był stworzony dla departamentu obrony w lutym 2010 r. A jak z kolei wynika z innych materiałów, plany budowy obozów reedukacyjnych i obozów pracy dla ludności cywilnej były bardzo zaawansowane już w 1997 r. FM 3-39.40 określa zasady reedukacji więźniów w obozach internowania zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych, jak i poza nim. Oprócz bojowników islamskich i innych więźniów o statusie szczególnie niebezpiecznych, podręcznik obejmuje również obywateli USA, którzy będą zatrzymywani ze względów bezpieczeństwa, ochrony lub dlatego, że popełnili przestępstwo przeciwko władzom dokonującym zatrzymania.

Dokument wyjaśnia, w jaki sposób powinna przebiegać reedukacja, zwłaszcza dysydentów politycznych, tak aby w jej efekcie więźniowie poddani intensywnemu procesowi „wychowawczemu”, zaczęli wyrażać poparcie dla polityki Stanów Zjednoczonych.
Obowiązek reedukowania należeć będzie do oficerów operacji psychologicznych PSYOP (jednostki wojskowe wyspecjalizowane w działaniach wojny psychologicznej). Podręcznik wymienia m.in. następujące zadania, wyznaczone dla „zespołów PSYOP”:

- rozpoznawanie malkontentów, wyszkolonych agitatorów i przywódców politycznych w obrębie obozu reedukacyjnego, którzy mogą próbować zorganizować opór lub wywołać niepokoje;

- opracowanie i realizacja programów indoktrynujących PSYOP w celu zmniejszenia lub usunięcia antagonistycznych postaw wobec władzy i prowadzonej przez nią polityki (mówiąc krótko, chodzi o skuteczne programy „prania mózgów”);

- wykrywanie i izolacja działaczy politycznych, których aktywność zagraża lub stanowi potencjalne zagrożenie dla państwa.

Ci spośród obywateli Ameryki, którym leży na sercu obrona wolności i tego, co nazywa się „The American way of life”, ostrzegają rodaków oraz informują opinię publiczną świata, że obecnie od pełnego uruchomienia tego piekielnego planu dzieli nas dosłownie jeden duży akt terroru. DHS (departament bezpieczeństwa narodowego) i media głównego nurtu powtarzają w kółko, że następna duża akcja terrorystyczna będzie miała miejsce na amerykańskiej ziemi, i nie będzie ona dziełem Al-Kaidy, ale narodowych patriotycznych grup politycznych. FBI specjalizuje się w tworzeniu krajowych terrorystów – a raczej kozłów ofiarnych – i przenoszeniu winy na swoich przeciwników politycznych.

FEMA – amerykański Gułag

Niektóre ze wspomnianych 800 ośrodków to odnowione obozy internowania z czasów drugiej wojny światowej, w których przetrzymywano obywateli państw wojujących z USA, przebywających wówczas na obszarze Stanów Zjednoczonych. Takie ośrodki znajdują się na przykład w Aliceville w Alabamie, gdzie przetrzymywano w czasie wojny Niemców,, i w Pinal County w Arizonie, w którym osadzano Japończyków. Podobnie w Yuma County, również w Arizonie. Obóz ten odnowiono w 1990 r. A zupełnie niedawno odnowiono inny obóz z czasów drugiej wojny światowej w Arizonie w miejscowości Florence. Obozy koncentracyjne znajdują się prawie we wszystkich stanach Ameryki Północnej. Nie ma danych na ich temat lub do niedawna nie było, ze stanów Connecticut, Delaware, Iowa. Wymienia się też dwa zamorskie więzienia: w Guantanamo na Kubie oraz Guayanabo w Puerto Rico. Miejsca odosobnienia mają znajdować się również w Kanadzie.

Nadzór nad obozami, które, choć mają już obsadzone wszystkie etaty administracyjne, a nawet otoczone są przez pełnoetatową straż, są jeszcze nieczynne, sprawuje Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (FEMA), istniejąca od 1979 r. Została ona powołana w następstwie wielkich powodzi z 1978 r., w celu zapobiegania i zwalczania skutków klęsk żywiołowych. Po ataku na WTC poszerzono jej kompetencje. Generał Frank Salzedo, jeden z szefów FEMA, stwierdził w 1983 r. na konferencji, że chciałby, aby FEMA stanowiła nową jakość w ochronie osób i rządowych przywódców przed zamachami oraz zabezpieczeniu przed aktami sabotażu cywilnych i wojskowych instalacji, jak również zapobieganiu przed sytuacją, w której grupy dysydenckie miałyby dostęp do opinii publicznej w Stanach Zjednoczonych oraz na świecie w czasach kryzysu.

W ciągu dwudziestu lat od 1980 do 2002 r. FEMA przejęła dwieście nieczynnych zakładów karnych oraz byłych obozów wojennych w celu utworzenia tzw. obozów tymczasowego ulokowania. Ich liczba sięgnęła 600 i znajdują się one na terenie całych Stanów Zjednoczonych. W kolejnych latach do 2008 r. FEMA przejęła opuszczone fabryki i zakłady renowacji maszyn i przekształciła je w ściśle strzeżone obozy tymczasowej relokacji w liczbie 200. Daje to w sumie 800 obozów. Od 2009 r., czyli przyjęcia wspomnianej ustawy Narodowego Centrum Kryzysowego HR 645, dającej władzom mandat na tworzenie „krajowych centrów ratunkowych”, przystosowywanie podległych FEMA obiektów do pełnienia funkcji obozów koncentracyjnych idzie pełną parą.

Uwiąd starczy elit i jego skutki dla obywateli USA

William Cooper podkreślał, że w czasie kryzysu wszystkie instytucje federalne będą podlegały FEMA – To jest istota. Istota i sens wszystkich dotychczasowych przygotowań prawnych i organizacyjnych. To właśnie ta instytucja przejmie władzę w kraju w razie gdy rządzący, pod pretekstem obrony obywateli przed takim czy innym, realnym bądź nie, niebezpieczeństwem, zaczną zabijać najbardziej niezależnych, innych wsadzać za obozowe druty, a resztę zagnają do pracy dla dobra Nowego Porządku Świata. Bo tak się złożyło, że wielu prominentnych członków FEMA było lub jest członkami jednej z wypustek tzw. rządu światowego.

Ważną informacją jest to, że mózgiem FEMA, jej najważniejszym doradcą był Samuel P. Huntington. To on był pomysłodawcą powstania FEMA, przesyłając w 1978 r. Jimmy’emu Carterowi 32-punktowe memorandum w tej sprawie. Wcześniej, bo w połowie lat 70. XX w. Huntington przedstawił Komisji Trójstronnej rozprawę zatytułowaną Seminal peace, w której zalecał, aby zdyskredytować demokrację i rozwój ekonomiczny, jako idee przestarzałe. Samuel P. Huntington pisał, jako współautor pracy Crises in democracy: […] są granice rozwoju ekonomicznego oraz demokracji. Rządowi, któremu brak autorytetu, trudno będzie narzucić społeczeństwu pewnych wyrzeczeń, które będzie musiało ponieść, aby przetrwać kryzys związany z powyższymi zjawiskami.

Przypomnijmy na koniec, że jak mówił aktywista ANSWER Coalition, tendencje do zaciskania kajdan na rękach obywateli przejawiają zarówno republikanie, jak demokraci. W tym względzie nastąpiło porozumienie ponad podziałami. Bowiem jak pisał Christ Floyd w Prison Planet: […] zarówno Bush, jak obecnie Obama, są tylko przykładem, a ich działania manifestacją tego, co można nazwać „duchem czasu” kierującym elitami i pokazującym, w co one tak naprawdę wierzą: konstytucja jest martwą literą i republika jest martwą literą. Prawa stanowione są przez tych i dla tych, którzy mają siłę. Bogiem jest pieniądz. Wolność to kłopot. Każdy człowiek, który nie należy do elity bądź nie chce jej wiernie służyć, jest kupą gówna [„piece of shit”]. Można go wykorzystać, poniżyć, w końcu wyeliminować bez poczucia winy czy wstydu. Tak właśnie myślą te całe elity oraz ich totumfaccy.

Autor – Robert Kościelny

---

KOMENTARZE

 • FEMA : Amerykańskie Obozy Koncentracyjne
  https://hubalblog.files.wordpress.com/2016/06/fema-camps2.jpg


  Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (ang. Federal Emergency Management Agency) – Została powołana przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Jimmy’ego Cartera w lipcu 1979 roku po serii katastrof zapór (m.in. wielka katastrofa zapory Teton w roku 1976). W latach 1960?1979 podlegała Departamentowi Budownictwa i Urbanizacji (ang. United States Department of Housing and Urban Development), następnie w latach 1979-2003 działa jako niezależna organizacja rządowa. Jej obecnym administratorem jest Robert David Paulison. Zadziwiające jest jakie prawa przyznano tej Agendzie a mianowicie w trakcie katastrof od naturalnych po wojny i terroryzm są niczym drugi rząd, który w czasie katastrof przejmuje prawa zwykłego rządu. Jej głównym celem do tej pory było zebranie wszystkich sztabów/fundacji kryzysowych w jedna połączona Agendę.

  https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/30/fema-amerykanskie-obozy-koncentracyjne/
 • @Talbot 11:40:34
  Większość Amerykanów posiada w domach broń, ciekawe jak reżim poradzi sobie z tym problemem chcąc zapuszkować miliony obywateli do obozów?
 • @Spokojny 12:12:02
  Rosyjskie siły będą zapewniały “bezpieczeństwo” podczas masowych wydarzeń w USA.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/rosyjskie_sily_beda,p11135518

  Teraz są skłóseni, ale w razie czego spacyfikują wspólnie Amerykanów - NWO uświęca środki.
 • @Talbot 12:51:17
  Trudno w to uwierzyć. Czy to wiarygodne żródło?
 • Brzeziński: USA powinny stworzyć z Rosją i Chinami światowy triumwirat
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201604282659648-Brzezinski-opinia-USA/
 • @Talbot 12:58:44
  Kapuściany głąb !
 • Reżyser filmu o obozach FEMA znaleziony martwy
  Reżyser filmu Grey State został znaleziony martwy wraz z jego żoną i 5-cio letnią córką. Film miał przedstawiać wprowadzenie Stanu Wojennego w USA z wykorzystaniem obozów FEMA oraz chipów RFID.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/08/david_crowley-680x365.png


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rezyser-filmu-o-obozach-fema-znaleziony-martwy-wideo-2016-08
 • @Talbot 12:58:44
  Przepraszam, że obok tematu,- ładna ta Zacharowa, ma na imię Maria, gdzie jest nasz agent Tomek, może byśmy mieli swojego człowieka- przepraszam- kobietę w Moskwie.
  Wracając do tematu to wydaje mi się, że nie jest to prawdopodobne, aby rosyjskie wojsko robiło porządki w USA.
  Brzeziński ma duże wpływy w NWO, ale w tym przypadku to są to tylko fantazje.
 • @provincjał 13:35:55
  Czy mógł byś to precyzyjniej wyjaśnić o co Ci chodzi?
 • @amero 14:01:22
  Takie rewelacje podał Alex Jones

  http://www.prisonplanet.com/russian-forces-to-provide-security-at-us-events.html
 • @provincjał 13:35:55
  "Kapuściany głąb !"

  Uważasz, że jest to artykuł antyrosyjski, czy antyamerykański?
  Dziwny jest ten świat...
 • Grupa Bilderberg planuje zapaść finansową.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/grupa_bilderberg_planuje,p854746796

  Russia Today ostrzega: Czerwony alarm, przewidywany krach na giełdzie

  https://www.rt.com/business/362618-stock-market-severe-fall/
 • @Talbot 14:37:08
  Ron Paul już od dawna ostrzega ludzi, aby przygotowali się na krach finansowy. Jakoś narazie trudno go dostrzec.

  Raczej skłaniał bym się do tezy, że ktoś chce nas bardzo przestraszyć, w panice łatwiej ludzi wziąć za twarz, lub też robić jakieś ciemne interesy pod stołem.
 • @Talbot 14:18:41
  Po zjedzeniu bigosu uświadomiłem sobie, że powyższe wyrażenie niedostatecznie ukierunkowałem, kapuściany głąb to brzeziński, swoją drogą czy jest koszerny bigos i jak smakuje ?
 • III wojna światowa zacznie się w Syrii? Na miejsce zmierza rosyjska grupa bojowa z lotniskowcem Admirał Kuzniecow
  Konfrontacja supermocarstw atomowych w Syrii staje się niebezpiecznie realna. Jak potwierdzają źródła w NATO, Rosja uruchomiła największą operację militarną od czasu tak zwanej Zimnej Wojny. W ciągu dwóch tygodni w okolice Syrii przypłynie poważna siła uderzeniowa Federacji Rosyjskiej w postaci lotniskowca Admirał Kuzniecow i towarzyszących mu okrętów wojennych stanowiących tak zwaną grupę bojową. No pokładzie tego średniej wielkości rosyjskiego lotniskowca atomowego znajduje się 50 myśliwców MIG-29 gotowych do wsparcia operacji w Syrii.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iii-wojna-swiatowa-zacznie-sie-w-syrii-na-miejsce-zmierza-rosyjska-grupa-bojowa-z
 • 1984 = 2016
  Niech ktoś mi jeszcze powie, że Orwell w swej książce "1984" pisał o komunie......
 • Talbot
  // twierdzą, że stawia się w nich również wielkie komory gazowe, mogące uśmiercić jednego dnia tysiące ludzi,//

  To teraz żydki będą gazować gojów?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:39:43
  Najpierw "wyczyścili" swoją rase, teraz się będą brać za nas, szczególnie tych, którzy wyróżniają się wysoką inteligencją.

  P.S. Kilka lat temu Cię prosiłem o naprawienie mojego konta i co - dalej nie mogę skasować ulubionych autorów(niektórych przestałem lubieć).
 • @SZS 16:15:40
  Chyba nie powiesz, że o amerykańskiej demokracji.
 • @amero 17:06:09
  Od ponad roku nie zajmuję się już administrowaniem.
  Z kasowania i banowania na moim blogu nigdy nie byłem mocny bo tego nie robię.
 • @Spokojny 12:12:02
  Ps. Większość Amerykanów posiada w domach broń, w tym ciężką, p.panc, oraz niektórzy czołgi i transportery opancerzone, solidne bunkry/twierdze, w terenie a i także pod swymi domami/domy twierdze, ciekawe jak ten żydolewacki reżim poradzi sobie z tym problemem chcąc siłą zagnać miliony obywateli do obozów? w tym rozbroić i zapuszkować ponad 50 mln tzw Militi + 2 mln rezerwiści, uzbrojonych po zęby i solidnie przeszkolonych, + traperzy/myśliwi ? ( Polecam poniższe strony, jak Amerykanie są uzbrojeni i co myślą o obecnych swoich żydolewackich władzach: http://www.militianews.com/ , https://www.law.cornell.edu/uscode/text/10/311 , http://texasmilitia.info/ , http://www.indystar.com/story/news/2016/04/09/well-regulated-inside-indiana-militia/82733502/ , http://archive.adl.org/learn/ext_us/militia_m.html , http://america.aljazeera.com/articles/2016/1/6/american-militia-movement-patriot-groups.html , http://www.darkgovernment.com/news/list-of-u-s-militia-groups/ tu zdjęcia wyszkolonych i uzbrojonych po zęby Amerykanów o czym Polacy mogą tylko pomarzyć polecam!> https://www.google.pl/search?q=militia+usa&newwindow=1&rlz=1C1AVNG_enPL708PL708&espv=2&biw=819&bih=385&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjVhvfg2-7PAhWLJSwKHajQCkYQsAQIPg)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:57
  Tak wiem, że nie jesteś już szefem. Nie chodzi mi o banowanie. nie mogę usunąć z ulubionych tych autorów, których już nie ma na Neonie.
 • @kula Lis 66 17:43:22
  Dziękuję Ci za linki, o niektórych nie wiedziałem.

  Pozdrawiam.
 • @Talbot 15:12:23
  Atomowego ????

  //napęd: 4 turbiny parowe o mocy łącznej 200 000 KM, 8 kotłów parowych KWG-4, 4 śruby
  prędkość: maks. 29 węzłów, ekonomiczna 18 w. (faktycznie mniejsza)
  zasięg: 3850 mil morskich przy prędkości 29 w., 8417 Mm / 14 w.
  zapas paliwa: 9918,5 t mazutu (i 2500 t paliwa lotniczego) //
 • @Husky 18:13:03
  REAKTOR JEST WYTWORNIKIEM PARY! Tak samo jak na amerykańskich lotniskowcach.
 • @Husky 18:13:03
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Admira%C5%82_F%C5%82ota_Sowietskogo_Sojuza_Kuzniecow
 • @kula Lis 66 17:43:22
  "Większość Amerykanów posiada w domach broń, w tym ciężką, p.panc, oraz niektórzy czołgi i transportery opancerzone, solidne bunkry/twierdze"
  A psychopaci z NWO mają broń psychotroniczną, skalarną i diabli wiedzą co jeszcze.
 • @Spokojny 18:04:44
  Tych chcą rozbroić i pojmać? https://www.google.pl/search?q=militia+usa&newwindow=1&rlz=1C1AVNG_enPL708PL708&espv=2&biw=819&bih=385&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjVhvfg2-7PAhWLJSwKHajQCkYQsAQIPg
 • @rysio 19:00:24
  http://www.militianews.com/category/sci-tech/ , It is 100 percent legal to buy a fully operational tank online http://www.militianews.com/it-is-100-percent-legal-to-buy-this-fully-operational-tank-online/
 • Obama przygotowuje naród do wprowadzenia dyktatury na wypadek „wydarzenia kosmicznego”
  Prezydent Barack Obama w ubiegły czwartek wydał prezydencki rozkaz, który jest już na oficjalnej stronie internetowej Białego Domu, aby różne organy Stanów Zjednoczonych, na wszystkich poziomach przygotowane były dla całego narodu w przypadku zagrożenia ze strony zmian pogodowych spowodowanych wydarzeniami natury kosmicznej.

  https://www.monitor-polski.pl/obama-przygotowuje-narod-do-wprowadzenia-dyktatury-na-wypadek-wydarzenia-kosmicznego/#more-13137
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:39:43
  Zawsze tak było.
 • Opuszczona fabryka. Drut zyletkowy na plocie, kamery, okna
  pozabijane dykta, wielki zbiornik na jakis gaz pomalowany na bialo.Zadnej aktywnosci gospodarczej.W moim miescie jest taka fabryka.Duzy obiekt.Tu budowano linie produkcyjne do ciezarowek Kamaz.Podobny obiekt widzialem w starym porcie w Charleston SC.Przed jakies 20 laty rozmawialem z polskim kierowca ciezarowki, ktory pracowal w firmie transportowej.Firma dostala kontrakt na wozenie drutu zyletkowego.Jezdzil wiec po calym USA rozwozac ten drut i zastanawial sie po co komu tyle drutu zyletkowego potrzeba.
 • @kula Lis 66 19:20:44
  Jeśli Clintonowa wygra wybory to będzie gorąco, nie tylko w USA.
  Wbrew opiniom ludzi, którzy dobrze Ameryki nie znają a wygłaszają uczone opinie, Amerykanie nie tylko są uzbrojeni, ale i odważni.

  Pozdrawiam.
 • @staszek kieliszek 22:28:28
  Czas zjechać do Ojczyzny, panie kieliszek. Sam pan wszak rozumisz, że lada dzień się zacznie, a już najpóźniej po wyborach. Linie lotnicze będą potem jeszcze jakiś czas funkcjonować, ale miejscówki dostanie tylko prominencja. Pozostanie panu wtenczas jacht oceaniczny ukraść lub droga północna, uciążliwa, transsyberyjska. Pan już najmłodszy nie jesteś, a i małżonka pańska może trudom podróży nie podołać.

  Lepiej teraz powrócić, gdzie jest pańskie miejsce. Strzelać pan umisz, z bronią jesteś obeznany, w mechanice umiesz pan robić, przyda się pan w kraju. Choćby u nas, na wiosce mógłbyś się pan na pierwsze zatrzymać. Sporo pustych domów stoi, solidne, poniemieckie, ceglane. Po co masz pan w tych Stanach w tekturowym pudełku nędzny żywot pełnić. U nas za grosze możesz pan gosodarkę całą kupić. I Ojczyźnie pan się na stare lata przysłużysz. Niech pan zbyt długo nie zwleka, już panu dnie ino zostały, nie tygodnie.
 • @Pan podporucznik 22:57:12
  Poruczniku, jeśli możesz to wstrzymaj te rozruchy do przyszłego lata, mam zaplanowane zjeżdzać na stałe do Kraju wiosną przyszłego roku.
  Też już jestem w zaawansowanym wieku.
  Pozdrawiam.
 • @Pan podporucznik 22:57:12
  Mnie juz nie za bardzo na ziemskich posiadlosciach zalezy czy bogaceniu sie.Mam 67 lat i idzie na 68, seksowna, mlodsza, zona, ktora mi nadal daje regularnie.Dzieci w USA mam i wnuki a w Polsce nie mam nikogo.Po co bym mial tam jechac? Dowiedzieliby sie szybko, ze mieszkalem w USA i przychodzili by cos ukrasc. Tu jestem dobrze okopany.Po prawej mam las a po lewej sprzedawce narkotykow, wloska mafia, ojciec sasiada w miejskim zarzadzie.Szanuja mnie bo na policje na nich nie dzwonie.Symbioza jest.Codzien mam na ulicy po 20 Harlejuw w czarnych skurach u sasiada.Machaja mi serdecznie, grzecznie rozmawiaja, serdeczni sa.Ja wiem, oni wiedza, jest OK.
 • @Spokojny 12:12:02
  Co im po tej broni, gdy pod dom podjadą transportery opancerzone i przez megafony powiedzą im, że mają 5 min na wyjście, bo jeżeli nie wyjdą to ich domy zostaną zmiecione pociskami...
  Powychodzą z tych domów a broń będą oddawać na specjalnie w tym celu podstawione ciężarówki.
  Jedyna Broń, to Matka Boska ze Swoim Synem a naszym Panem Jezusem Chrystusem. Nie ma już innej rady, na tą prawie doskonałą okupację zafundowaną nam przez szatana.
  Pewnie niektórzy będą się śmiać, ale ich głupi śmiech wynika stąd, że nie mają wiedzy o tym, że np na najwyższym stopniu wtajemniczenia grup masońskich stoi szatan. Wiemy o tym z przekazów nawróconych masonów, którzy byli świadkami materializowania się zła w czasie tajnych spotkań na samej górze.
 • Autor... może uzupełnię, że...
  jako obozy tymczasowego ulokowania będą służyć także zadaszone stadiony które Polsce (i jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, także Ukrainie) "zafundowano" (bo sami ich chcieliśmy i za nie zapłaciliśmy, mimo że miliony dzieci w obu krajach głoduje).
  Stadion Śląski bronił się przed zadaszeniem (porządnie potrząsł konstrukcją), ale i tak, na długo po Euro został niemal na siłę zadaszony za kwotę (oficjalną) przeszło 0,5mld (pół MILIARDA!!!) ZŁ (ok 650mln)...
  Komu to było potrzebne? bo kibiciom, ale i np występującym tam artystom, nie.
 • Czy aby Polska nie jest takim obozem koncentacyjnym -
  Na stronie ,,Med ekspres ,, zamieszczono wypowiedz prof Alicji Brydak w ktorej wykazuje olbrzymie niezadowolenie z powodu braku obowiazkowych szczepien na grype. W naglowku art,, Polacy nie chca szczepic sie na grype trzeba to rozwizac prawnie,, . Jak wiemy w polsce w stosunku do wielu innych krajow europy jest masa szzepien obowiazkowych[ np w Dani np niema takich zczepien] takjakby ze szczegulna zawzietoscia uwzieli sie na ten narod. stlamszone ,oglupione,i zindoktrynowane spolezenstwo podkulilo ogony i pokornie prowadzi swe dzieci do nastepcow dr Mengele. czyz nie jest to dowod ze zyjemy z obozie Fema w ktorym stwozono pozor wolnosci.. Proba zamieszczenia wpisu na wymienionej stronie sie nie powiodla widocznie cenzura jest sposobem by prawda nie dotarla do lekarzy tam piszacych. w komentarzach do art jeden z komentujacych zawar;l mysl by pani profesor pokazala dowody ze ona i jej rodzina byly szczepione na grype ,moze by tak ktos z czytelnikow kto ma mozliwosci szybko to zweryfikowal by nie dac czasu na stworzenie falszywych dokumentow tegoo samoego mozna by zarzadac od innych zwolennikow szzepien. Polece tez pani prof art Dr jezego jaskowskiego ,,jak medycyna Rockefelerowska niszczy zdrowie
 • @ kontynuje wypowiedz .. Jan
  na wspomnianej stronie zamiescic chcialem komentarz ze strony,,bastion dialogu,, pt Niebezpieczny ruch antyszczepionkowy,, gzie bylo sporo wypowiedzi przeciwko koncepcji szczepien jako tworu korporacji medycznych opartych na sfalszowanej teori medycznej [patrz,, naczelny lacet,, na robert brzoza .pl] zamiewszczam ponizej jeden z wpisow ...................................................................................................................
  jan1
  19 października 2016 at 21:10
  Permalink

  Panie Jarku .Wybaczy pan ostrosc sformulowan jakich uzylem w stosunku do pana,ale uzasadniam to wyjatkowa szkodliwoscia spoleczna bedaca konsekwencja pana niewiedzy i zarozumialej ignorancji . Argumenty jakich pan uzyl w odpowiedzi sa powiedzialbym niepowarzne i wskazuja na brak rozumiena jakichkolwiek zjawisk i procesow toczacych sie wspoczesnie ,tak ze nawet nie chce tego podejmowac . Osobiscie doswiadczylem dobrodziejtwa szczepien 10 lat temu kiedy po szczepiopnce na tezca cale cialo [po 8 godzinach] pokrylo sie pecherzykami niesamowicie swedzac ,w konsekwencji po wstaniu z luzka zemdlalem ocknelem sie niewiem nawet po jakim czasie na zimnej podlodze .. Moj znajomy lekarz jednoznacznie stwierdza ze autyzm jaki sie pojawil u jego wnuka jest skorelowany czasowo z przyjeciem szczepionki i on rowniez jako byly dyrektor sanepidu niema najmniejszych watpliwosci ze przyczyna byla szczepionka. Wspomniany prokurator z art jaki polecilem tez przeprowadzil jako specjalista od spraw krminalnych dochodzenie zwiazane ze swymi dziecmi i tez nie ma watpliwosci ze przyczyna autyzmu byly szczepienia. swego czasu afera z ptasia grypa zostala ujawnina i w parlamencie europejskim okreslono te afere jako najwiekszy przekret w chistori, podobna sprawa malo naglosniana miala miejsce w czechach gdyby nie przypadkowy test laborantana zainfekowano by cala populacje wirusem aktywnym grypy co nie jest mozliwe na drodze pomylki bo procedury wykluczaja taki rodzaj pomylki. GLEN OLSEN KAMPANIE FARMACEUTYCZNE NIE CHCA BYSCIE BYLI ZDROWI,, tej szwedce bedacej szefowa kilku korporacji farmaceutycznych ds sprzedazy i marketingu trudno odmowic wiedzy nie jako od podszewki poczytaj wasc, zreszta ma ona swoja strone i mozesz problem poznac w szczegolach,mysle ze jest to lepsze zrodlo wiedzy niz jakis fe;lczer z twoich znajomych. Polece ci tez art,,PRZERAZAJACA INKWIZYCJA MEDYCZNA,, W artykule ,,prawdziwa przyczyna chorob serca wypowieda sie doktor medycyny chirurg kardilog z 25 letnim stazem ktory wykonal okolo 5 tys operacji kardiologicznych na otwartym sercu by stwierdzic ze cala wiedza medyczna w problemie powstawania chorob serca to korporacyjne klamstwo by utrzymac rzeke chorych i pieniedzy, wiec twoj argument o niekompetencji takiego spojzenia na medycyne jest co najmniej smieszny. konczc polecam strone,,Fundacja DR Ratha,, oraz jego film,,Kartel Farmaceutyczny, nadmienie ze dr Rath jest [byl] wspolpracownikiem prof Luisa Paulinga dwukrotnego noblisty z medycyny wiec nie wypadalo by panu lub panu znajomym lekarza obalac tez przez Dr Ratha gloszonych by nie narazac sie na smiesznosc z oczywistych powodow w problemie szczepien jest podobnie…..
 • @Jan Paweł 09:48:42
  A gdzie była Matka Boska i jej syn we wrześniu '39? Gdzie byli jak żydzi z NKWD kasowali naszych w Katyniu, gdzie byli jak ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu? No się pytam, gdzie byli???
 • @Jan Paweł 09:48:42
  Upraszczasz, nie mają tyle transponterów opancerzonych, aby jednocześnie podjechać pod każdy prawie dom. Zresztą zanim ktokolwiek odezwie się przez megafon to już zza krzaka dostanie serię, albo mołotowa koktail.

  Zobacz linki podesłane przez autora, zobaczysz jak są nasi zorganizowani i uzbrojeni. Tutaj nie ma żartów, albo, my albo oni.
  Pozdrawiam.

  P.S. Modlitwa z pewnością pomoże i jest potrzebna, ale Pan Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają a nie czekają na cud.
 • Gdy wybuchnie III wojna światowa stracimy dostęp do internetu
  Niektórzy twierdzą, ze III wojna światowa już trwa, ale w praktyce można uznać, że zacznie się ona naprawdę wtedy gdy przestanie działać Internet. Wszystko wskazuje na to, że ten dzień jest coraz bliżej. Przekonaliśmy się, że jest to możliwe na przykładzie USA gdzie skuteczne unieruchomiono dużą część usług dostępnych w dużej sieci.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gdy-wybuchnie-iii-wojna-swiatowa-stracimy-dostep-do-internetu
 • @Talbot 15:00:40
  Talbot, nie strasz ludzi, popatrz jesień, liście na drzewach zmieniają kolory, chmurki na niebie szybciej gdzieś pędzą, wrona zakracze tu i tam.
  Trochę więcej optymizmu i pogody ducha.

  Rozejrzyj się wokół, jaki ten świat piękny, czy Pan Bóg pozwoli zniszczyć coś tak pięknego, co sam stworzył?

  Pozdrawiam.
 • Mieszkańcy Moskwy zaobserwowali nad miastem świecący orb
  Oczywiście, na ten moment istnieją bardziej wiarygodne wyjaśnienia niż UFO. Większość badaczy sugeruje raczej, że dziwne obserwacje nad Syberią oraz najnowsza znad Moskwy mogą być rezultatem działania tajnej wojskowej technologii, która jest dopiero w fazie testów. Naturalnie w odróżnieniu do Syberii, testowanie takiej technologii nad Moskwą, jednym z najbardziej zamieszkałych obszarów kraju może się wydawać mało prawdopodobne. Jednak nie bez powodu mówi się, że "Rosja to stan umysłu".

  http://innemedium.pl/wiadomosc/mieszkancy-moskwy-zaobserwowali-nad-miastem-swiecacy-orb
 • @staszek kieliszek 05:45:17 napisz coś o tym
  Bo w Polsce nie pisze nic na temat 15 dni zaciemnienia ziemi, które przyjdą w listopadzie ? tutaj oficjalny komunikat NASA http://www.stayonthehealthypath.com/nasa-confirms-earth-will-experience-15-days-darkness-november-2016/
  Niemcy się szykują, USA gotowe, Ruskie też, tylko mu Polacy jak zwykle zajęci banialukami. Pomijam, że to nie będzie mało związku z Jowiszem jak piszą ale to inny temat. Warto byłoby poinformować ludzi aby chociaż na wszelki wypadek mieli w domu więcej wody i pieczywa.
 • @Talbot 15:00:40
  Było na YT ale usunięte. Jeszcze jest tu, ale może wymaga logowania do FB...„Świetna wypowiedź Pawła Heinricha …koniecznie posłuchajcie..Jak premier Nowej Zelandii były bankier przeforsował umowę taką jak CETA ,pod nazwa TPP w kasynie rok temu. Czołgi pilnowały kasyna …Leki poszły do góry 300%. Rząd dzisiaj kontroluje i blokuje internet! Dziś do drzwi pukają policjanci…Rządzą bandyckie korporacje.”
  https://www.facebook.com/alternewspl/videos/1001214660004810/
 • @kula Lis 66 17:08:45
  I Ty też straszysz?

  http://www.space.com/31118-earth-darkness-hoax-debunked.html
 • @Spokojny 22:32:42
  Czy w USA rządzi Prezydent? Czy generalicja największej armii na świecie z bazami w 140 krajach? Czy przemysł zbrojeniowy, jedyny który został w US , po „exporcie” większości produkcji do Chin? Czy bankierzy, którzy drukują dolary w oparciu o świeże powietrze? Czy, tak zwane Media, czyli prasa, radio i TV? Czy klasa zawodowych polityków i biurokratów w setkach rządowych agencji, którzy wydają zarządzenia na własną rękę? Czy tysiące „intelektualistów”, zgrupowanych w różnego rodzaju Instytutach do Badania Demokracji, Równości, Dyskryminacji lub Pokoju na Świecie i Wszechświecie? A może oligarchia bankowców, którzy finansują wszystkie inne agencje, łącznie z mediami i wyborami? http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18889&Itemid=119
 • @Spokojny 22:32:42
  W ciągu ostatnich 70 lat USA i ich sojusznicy rozszerzyli swoją kontrolę (takimi czy innymi środkami i w takiej czy innej formie) na większość świata, z chlubnym wyjątkiem Rosji i Chin. Kiedy w 1991 roku „upadł” Związek Radziecki, w gmachach władzy w Ameryce było dużo radości i antycypacji – radość, że w „zderzeniu cywilizacji” zatriumfował kapitalizm i oblizywanie się amerykańskich wielonarodowych korporacji w oczekiwaniu na „otwarcie” ogromnych zasobów energetycznych Rosji. W latach 90. zachodni agenci dwoili się i troili, żeby przejąć kontrolę nad zasobami Rosji. Ale wtedy pojawił się Władimir Putin.

  https://pracownia4.wordpress.com/2016/10/18/w-syrii-usa-dostaja-od-rosji-mata-nalezy-sie-spodziewac-wzmozonego-terroryzmu-a-nie-wojny-atomowej/
 • @staszek kieliszek 22:28:28
  Bardzo ciekawa informacja http://www.stayonthehealthypath.com/nasa-confirms-earth-will-experience-15-days-darkness-november-2016/
 • @Spokojny 22:32:42
  Wiele filmików proroczych jest na youtube w języku angielskim które mówią, że Obama jest antychrystem i wprowadzi stan wojenny w USA przed wyborami i wybory się nie odbędą. Są także filmiki mówiące o uderzeniu dużego meteorytu w Ziemię a także o tsunami które uderzy w USA. Przekonamy się już za 3 tyg. czy rzeczywiście Obama wprowadzi stan wojenny i zawiesi wybory. Tsunami ma ponoć uderzyć w grudniu. Nowy York ma zostać zniszczony: https://www.youtube.com/results?search_query=prophetic+dream+new+york
 • @Talbot
  Czy u Was też z topoli pospadały wszystkie liście, a na ich miejsce pojawiły się nowe małe zieloniusieńkie? A spadając, to nie były takie jak w innych latach liście żółte błyszczące, nawoskowane jakby lub żółtobrązowe, lecz zeschłe, pokurczone, brudno brązowe. Całe drzewo zrzuciło wszystkie liście przez 3-7 dni, a na ich miejsce równocześnie pojawiały się małe zielone świeże liście. Teraz już na drzewie nie ma żadnego starego liścia. Z tego co wiem, to topole zbierają bardzo dużo zanieczyszczeń. Dużo więcej niż inne drzewa. Co je aż tak zanieczyściło w tym roku, że drzewo zdecydowało się na taki manewr? Jak długo żyję jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Myślę, że to "chemy" pokazały swoje oblicze , krótko po upałach były już efekty, i nie był to efekt upałów liście były popalone na konkretnych pietrach korony obojętnie czy cień strona słoneczna itp, wystąpiła jakaś kompatybilna anomalia, rożne odmiany drzew. Czyli nasycenie truciznami w konkretnym czasie rozwoju liści, wspominałem że jak żadnego roku nie było takiego widoku takich poparzeń, nie było normalnej soczystości zarośli drzew jakby ktoś im dusze wyssał.
 • @kula Lis 66 17:36:53
  Po pierwsze to dajmy sobie spokój ze Spokojnym, to był mój drugi nick na czas aż Admin zreperuje moje konto, które założyłem jeszcze za ŁŁ i NEkran pod nickiem Amero. Dzisiaj dostałem wiadomość, że już wszystko jest O,key.
  Więc od dzisiaj występuję jako Amero.

  Masz rację, że w większości przypadków władze państw są pod presją a nawet rozkazami ciemnych sił. Co do tego nie ma wątpliwości.
  Natomiast w przypadku tegorocznych wyborów w USA istnieje moim zdaniem możliwość, że prezydent nie będzie musiał słuchać nikogo.

  Mam na myśli Trumpa, jeśli wygra. Już gdzieś to pisałem, że cała ta sitwa z Kongresu i Senatu, te pieski izraelskie, wszyscy oni zawiązali spisek, aby nie dopuścić do wygranej Trumpa. Jeśli wygra te wybory i będzie postępował mądrze i dobierze sobie partnerów z innych liczących się państw, które występują, lub są skłonne do wspólnej walki z siłami ciemności z NWO, to my wszyscy wygramy.
  Oczywiście może tak być, że zdradzi nas, ale nie bierzmy teraz tego pod uwagę. Pomagajmy mu wygrać te wybory, ja jestem mocno w to zaangażowany.

  Pozdrawiam.
 • @Talbot 15:00:40
  Stanowisko Keshe w sprawie rzekomych potężnych trzęsień ziemi pod koniec tego roku jest nadal jest nadal aktualne.
  https://www.monitor-polski.pl/keshe-zapowiada-serie-trzesien-ziemi-jakich-jeszcze-nie-bylo/ To proces odrywania się kontynentu południowoamerykańskiego od Ameryki Północnej będzie trwać co najmniej kilkadziesiąt lat. Zatem trudno przewidzieć kiedy nastąpią te wielkie trzęsienia, Keshe podejrzewał, że jest w w tym roku. Jesień się nie zakończyła, a przecież mieliśmy wielkie trzęsienie we Włoszech w miejscu gdzie dawno nic się nie działo. Wcale nie jest wesoło, jest bardzo dużo trzęsień o niewielkim i średnim natężeniu.
  Dutchsinse jest bardzo dobrym źródłem informacji w tym zakresie: https://www.youtube.com/channel/UCHE92x768p8h-fMrqhsnE1Q We Włoszech powstało urwisko to widzialne na 30 km długości a ile jest podskórnego i jak głęboko ? Oglądnij seminaria Keshe i wtedy możemy rozpocząć dyskusję. Jego analiza opiera się na działaniu magnetyczno – grawitacyjnym plazmy. Założenia są zupełnie inne niż obowiązującej geologii. Ziemia jest istotą z duszą, czyli plazmą w „pustym” środku (tzw. Caroline Core). Wszystko co się dzieje z materią jest wynikiem działania plazmy i interakcji jej z plazmą innych ciał kosmicznych.
 • @kula Lis 66 17:52:38
  Co do tych proroczych filmików, może pamiętasz jak kilka lat temu cała Ameryka oczekiwała w ogromnym napięciu, jak w Colorado bodajże zerwał się balon z uwięzi komuś z ogródka i miało w nim być dziecko. Kilka godzin żyliśmy w strachu o to dziecko no i okazało się że był to zwykły hoax.

  Gdybym te wszystkie filmiki brał na poważnie to już dawno bym stolarzowi dał moje rozmiary.
 • @Talbot 20:12:14
  Szef Wikileaks Julian Assange prawdopodobnie został zamordowany. https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2016/10/Assange-fa%C5%82szywka-560x204.jpg Od kilku dni przebywający w Ambasadzie Ekwadoru w Londynie Julian Assange, nie kontaktuje się ze światem zewnętrznym. Prawdopodobnie zamordowała go aktorka Pamela Anderson, zatrutym jedzeniem. Jest też możliwość o aresztowaniu szefa Wikileaks, pojawiła się bowiem niepotwierdzona informacja o 8 policjantach wyprowadzających rano Assange’a z workiem na głowie z Ambasady. Ta opcja jest mało prawdopodobna. Informację o ‚”niebezpiecznym jedzeniu w Ambasadzie” zamieścił na Tweeterze Podesta. Sama Pamela Anderson przyznała, że Assange’owi nie smakowało jedzenie, które przyniosła, dodając że pod koniec jej wizyty stał się blady. Na zdjęciu (zob. link) zrobionym przed Ambasadą trzyma książkę z dziwną okładką – mężczyzny w garniturze z obciętym rękawem z przypiętymi gazetami. Do tego napis „GET A LIFE”, co może wiele znaczyć, łącznie z odebraniem komuś życia. Pamela otwarcie obnosi się z nienawiścią do Donalda Trumpa, jednocześnie twierdząc, że wielbi Assange’a. Tak uważa Jim Stone (link) i niestety, jest duża szansa, że ma rację. Informacje, które przekazują kryminalne media są fałszywe. I tak np. na Tweeterze pojawił się wpis rzekomo samego Assange’a ze zdjęciem (zob. link), na którym trzyma kartkę z napisem „keep fighting” (walczcie dalej). Zdjęcie jednak pochodzi z 2013 roku z kamery wysłanej do Ambasady Ekwadoru, gdzie przebywał Assange, przez dwóch szwajcarskich artystów. Kamera umieszczona była w przesyłce i nadawała rejestrowane przez nią obrazy co 10 sekund. Tego typu operacja psy-op świadczy o tym, że ktoś próbuje przekonać opinię publiczną, że Julian Assange żyje i ma się dobrze. Kryminalne media puściły ewidentną fałszywkę, że Assange milczy gdyż jego dostęp do internetu został zablokowany. Jest to oczywiste kłamstwo, bowiem mając roczny budżet wielkości pół miliona dolarów, Assange miał dostęp do wszelkiego rodzaju technologii, które umożliwiają łączność z internetem w praktycznie każdych warunkach (np. przez satelitę). I wcale nie musiał używać sieci Ambasady. Nie mówiąc o zwykłych telefonach komórkowych i telefonie Ambasady, przez które dałby znać, że żyje. Poza tym mógłby się pokazać na balkonie. Po co więc ten cyrk z ukrywaniem faktu, że Assange nie żyje? Chodzi o kontrolę Wikileaks, którą czytają miliony ludzi. Można ich w ten sposób oszukiwać, gdyż zdobyła sobie reputację wiarygodnej. Prawdopodobnie niedługo pokaże się sobowtór Assange’a który będzie działać na rzecz światowej mafii. Służyć może temu ratyfikowanie jego azylu, co właśnie ma obecnie miejsce. Zatem, można oczekiwać, że dubel Assange’a pokaże się już poza Ambasadą Ekwadoru. Może to jednak zająć sporo czasu, szczególnie, że szef Wikileaks zostawił po sobie sposób weryfikacji czy dane informacje pochodzą od niego, czy też nie, tzw. „klucze kontrolne” (checksum keys). Kolejnym dowodem na to, że Assange nie żyje będzie uwolnienie dwóch dużych zbiorów danych, z których mniejszy ma 3,6GB – zamieszczonych na Wikileaks jako ubezpieczenie życia Assange’a. Zapowiedzią uwolnienia szokujących informacji może być to co umieścił Martin Arthur Armstrong, były prezes Princeton Economics International Ltd., założyciel sieci, która w 1998 roku miała wartość 3 bilionów dolarów (!). Armstrong jest prawdopodobnie przedstawicielem grupy wpływowych Amerykanów, opozycyjnej wobec żydowskiej mafii. Na swoim blogu Armstrong Economics, zamieścił pdf-a z około 1500 linkami do Wikileaks. Zamieszczone informacje, niektóre tajne z baz FBI i DHS (Homeland Security), są bardzo groźne dla wielu światowych organizacji i rządów. Najnowsze pochodzą z 2009 roku, ale można oczekiwać kolejnej, nowszej serii.
  Pdf Armstronga jest tutaj: https://www.armstrongeconomics.com/international-news/north_america/2016-u-s-presidential-election/here-is-the-wikileaks-index-to-files/
  Jim Stone uważa, że głównym powodem dla którego sprzątnięto Assange’a było jego zaangażowanie w dyskredytowanie Hillary Clinton, która dla mafii żydowskiej jest ostatnią szansą ocalenia jej dominacji na świecie. W momencie gdy wygra Donald Trump zaczną się masowe aresztowania światowych zbrodniarzy – zrobią to amerykańskie służby, w których jest jeszcze wiele nieskorumpowanych pracowników i widząc co się dzieje z ich krajem przystąpili do aktywnego działania. Donald Trump reprezentuje właśnie tę grupę. http://www.zerohedge.com/news/2016-10-21/wikileaks-reveals-heavily-armed-police-gathering-outside-ecuadorian-embassy-london Oni a raczej Une/Eskimośki myślą, że utrzymają w tajemnicy swoje brudy. A tu zonk, wszystko będzie ujawnione i odkryte czy im Unym/Eskimośkom się podoba czy nie…Główny tekst bez odnośników do pliku mp3 https://zachowajto.pl/!2ucmj3893BIh/szef-wikileaks-julian-assange-prawdopodobnie-zostal-zamordowany-mp3
 • @@@!
  Wzrasta obawa o maszyny do elektronicznego głosowania, które w znacznej liczbie amerykańskich stanów będą kontrolowane przez spółkę bezpośrednio powiązaną z lewicowym miliarderem Georgem Sorosem, którego osobiste dążenia zmierzają w kierunku stworzenia bezpaństwowego, bezgranicznego, globalnego państwa.
  Brytyjska firma Smartmatic dostarczyła maszyny do głosowania do 16 stanów, w tym ważnych niezdecydowanych stanów takich jak Floryda i Arizona. Przewodniczący firmy Smartmatic, Mark Malloch Brown, były urzędnik ONZ zasiada w zarządzie Fundacji Otwartego Społeczeństwa FOS Sorosa. Dzięki mailom jakie wyciekły dzięki działaniom WikiLeaks rzucono dodatkowe światło na głębokie związki między Sorosem a wysokiej rangi graczami Partii Demokratycznej. Wiadomo, iż mężczyzna kontrolujący maszyny do głosowania w 16 stanach jest bezpośrednio powiązany z człowiekiem, który dał miliony dolarów na kampanię Clinton i różne progresywne i globalistyczne cele co z pewnością pozostawia niesmak wśród wielu wyborców. Związki Malloch-Browna z Sorosem sięgają daleko poza jego pozycję w FOS. W połowie lat 90. Malloch-Brown był częścią Komitetu Doradczego Sorosa w Bośni. Malloch-Brown jest również członkiem komitetu wykonawczego International Crisis Group, organizacji której był współzałożycielem w latach 90., a którą zbudowano przede wszystkim ze środków osobistej fortuny George'a Sorosa.
 • @kula Lis 66 10:22:15
  Wszystko co piszesz jest prawdą dlatego Donald Trump mówi o tym prawie na każdym spotkaniu wyborczym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY