Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
782 posty 6338 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Zamachy na WTC

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

cz.1 WIELKA EKSPLOZJA

 

Manipulacja jest największym psychologicznym orężem i służy jako grunt, na którym mogą rodzić się i wzrastać różnego rodzaju kłamstwa i mity. Tym wstępem nawiązujemy do poprzedniego artykułu, w którym podjęliśmy problem zawłaszczania prawdy przez niektóre kręgi światowych elit. Nawiązujemy do niego, ponieważ dziś, rozpoczynamy serię artykułów poświęconych zamachom z jedenastego września 2001 roku. Zamachom, które z czasem budzą coraz większe kontrowersje dzieląc tym samym społeczeństwo na dwie przeciwstawne grupy. Ten proces może trwać nadal dzięki manipulacji, która dosłownie rozrywa prawdę na drobne kawałki, dzięki czemu można wcisnąć oszustwo gdzie to tylko możliwe, każdy wyłom i nieścisłość wypełnić tym, co globaliści nazywają prawdą.

 

Wiara w to, że zamachy z 2001 roku na WTC były tylko i wyłącznie spowodowane działaniem grupy terrorystów z Afganistanu, jest ideą polegającą na mylnej wierze szerokiej rzeszy ludzi. To jednak nie wszystko, głębsze znaczenie zamachów z 11 września to zorganizowanie i zmobilizowanie społeczeństwa przeciw konkretnemu zagrożeniu, a nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg. Tutaj nie chodzi o relacjonowanie historii zgodnie z prawdą, lecz zgodnie z interesami światowych elit. Po upływie kilku tygodni od zamachów, z cienia zaczęły płynąc informacje mówiące o tym, że to rząd USA stał za zorganizowaniem tego aktu terroru. W skład grupy mieli wchodzi politycy, CIA, FBI, NSA, Pentagon i oczywiście Bin Laden, który według wielu był tylko kozłem ofiarnym, którego nigdy nie udało się złapać, a rzekome pojmanie i zabicie przywódcy Al- Kaidy nigdy nie zostało w jakiś realny i wiarygodny sposób udowodnione. Po za tym, czy człowiek przebywający gdzieś w jaskiniach Tora Bora, byłby w stanie zaatakować serce Stanów jednoczonych, serce najbardziej potężnego kraju naszego globu? Pozostawmy to pytanie bez odpowiedzi, niech każdy z nas sam sobie na nie odpowie

 

Przy okazji na myśl ciśnie się kolejne pytanie. Dlaczego po szczątkach samolotu, który uderzył w Pentagon nie pozostało nic? No tak wedle relacji, w wyniku wysokiej temperatury samolot się rozpuścił, a może nawet wyparował. Dobrze, chociaż, że dokumenty nie uległy magicznemu zniknięciu. Dla lepszego zrozumienia problemu poniżej zamieszczamy zdjęcia z katastrofy Smoleńskiej oraz zdjęcia Pentagonu po ataku terrorystycznym.

SMOLEŃSK

po trzecim akapicie1

 

PENTAGON

pentagon

 

‘‘…jakby spece od kontrolowanych wyburzeń, jak gdyby wysadzano stary budynek…’’

‘‘…to wygląda jak jeden z tych starych budynków celowo wysadzanych dynamitem…’

‘‘Każdy, kto kiedykolwiek oglądał burzenie budynków wie, że trzeba zacząć od fundamentów by go zwalić.’’

Fragmenty relacji z TV abc7

 

‘‘Sposób, w jaki one się zawaliły musiał być zaplanowany. To nie mógł być wypadek. Pierwsza wieża zawaliła się, a następna zawaliła się dokładnie w ten sam sposób.’’

‘‘Wszyscy widzieliśmy w TV jak budynek zostaje zburzony przez odpowiednie umieszczenie ładunków wybuchowych.’’

Fragment relacji CNN

 

‘‘…Słyszałam drugą eksplozję… To była potężna eksplozja…’’

Dziennikarka MSNNBC

 

‘‘…To była druga eksplozja a potem wszystko się zawaliło…’’

Strażak dla kanału 11

 

Pozostałe relacje świadków, strażaków, policjantów a także części osób, którym udało się ujść z życiem.

 

‘‘…Wielka eksplozja, to brzmiało jak wystrzał z karabinu…A potem jeszcze trzy kolejne eksplozje…’’

‘‘…Górna część budynku normalnie wybuchła w wyniku jakiejś potężnej eksplozji…’’

‘‘…Jak zeszliśmy na dół, nastąpiła eksplozja…’’

‘‘…Wielka eksplozja, którą wszyscy słyszeliśmy i czuliśmy…’’

‘‘…My po prostu byliśmy świadkami kontrolowanej eksplozji…’’

‘‘…Ochrona uważa, że w budynku zostały podłożone bomby…’’

W BUDYNKU ZOSTAŁY PODŁOŻONE BOMBY.

 

Zatem jaka jest prawda. Wieże WTC zostały zniszczone w wyniku kontrolowanego wyburzenia czy też ataku terrorystycznego Al- Kaidy? Na te ważne pytania spróbujemy odpowiedzieć sobie w kolejnych artykułach poświęconych temu zagadnieniu. Jednak już dziś możemy wyraźnie napisać, że prawda, którą od lat tłoczy się nam do głów, odnośnie zamachów z jedenastego września, może być nieco inna, a może nawet całkowicie inna.

 

ZAMACHY NA WTC cz.2 TRAGEDIA PASAŻERÓW PORWANYCH SAMOLOTÓW

Fot. flickr.com

Fot. flickr.com

 

 

Dziewiętnastu porywaczy, terrorystów kierowanych przez samego Bin Ladena porwało cztery samoloty, z czego trzy trafiły w wyznaczone cele. Wieże World Trade Center numer 1 i 2 a także 7 przestały istnieć, została po nich jedynie kupa gruzu. Bezpośrednią przyczyną zawalenia był pożar, tak przynajmniej wygląda oficjalna wersja forsowana przez rząd USA, jak pisaliśmy w poprzednim artykule, bardziej prawdopodobne jest to, że wieże runęły w skutek serii wybuchów. Ktoś dosłownie wysadził budynki, tak, że wieże złożyły się niczym naleśniki, idealnie z góry do dołu. Natomiast sam samolot, który uderzył w Pentagon wyparował, podobna sytuacja miała miejsce z samolotem numer cztery, czyli tym z Shanksville. Komisja specjalna badająca sprawę zamachów stwierdziła jednoznacznie, że nie było żadnych ostrzeżeń informujących o możliwym zagrożeniu ze strony terrorystów. Czy rzeczywiście nie było żadnych ostrzeżeń? O tym napiszemy później.

 

Teraz zastanówmy się nad jedną podstawową sprawą, o której nie wiele, się mówi czy pisze, jak gdyby nie było tematu. Gdzie są samoloty? Można abstrahować od tych dwóch, które rzekomo uderzyły w bliźniacze wieże WTC, na razie przyjmijmy, iż faktycznie wyparowały w skutek wysokiej temperatury. Jednak, co z samolotem, który uderzył w Pentagon i tym z Shanksville? Nie ma ich, przed Pentagonem nie było nawet porządnej dziury czy też wyżłobień w ziemi. Czy spece od efektów specjalnych zapomnieli o podstawach? Mało tego, to przecież już nawet nie jest takie ważne, chociaż to pokazuje, że ataki na WTC mogły być manipulacją. Jednak, dlaczego to nie takie istotne? Ponieważ jeszcze bardziej ważne jest to, co stało się z pasażerami wszystkich czterech lotów. Ataki na WTC zostały przeprowadzone dzięki zdetonowaniu w odpowiednim momencie bomb, zatem samoloty nigdy nie trafiły w żadną z wież czy też Pentagon a co za tym idzie, pasażerowie nie zginęli w wyniku katastrofy, zatem co stało się z pasażerami czterech porwanych rejsów?

 

Tutaj ciężko znaleźć konkretną odpowiedz, dlaczego? Jeżeli wersja oficjalna wspomina o ataku z użyciem samolotów, to staje się wiadome, w jaki sposób zginęli pasażerowie. W pewnym sensie ucina się temat, stawia zaporę na drodze i mówi, dalej nie ma przejazdu, a przecież dalej jest już autostrada, to nie koniec to tak naprawdę początek, ponieważ jeszcze przed atakami ludzie z czterech samolotów byli już zakładnikami, jednak czy byli zakładnikami terrorystów z Al- Kaidy? Nie, prawdopodobnie zostali uprowadzeni przez rząd USA i tych, którzy koordynowali przebieg pseudo zamachów z 11 września. Dla wielu może to być szokująca informacja, może najbardziej szokująca, ale zastanówmy się, co jest bardziej niewiarygodne. To, że kilku set pasażerów czterech porwanych samolotów zostało uprowadzonych przez rząd czy też ludzi związanych z władzami USA czy to, że za atakami 911 stał Prezydent i jego poplecznicy. Wiedzieli, co się stanie, wiedzieli ile zginie osób, mało tego, później z zimną krwią wszystkiemu zaprzeczali. Jak to świadczy o wolnym i demokratycznym państwie, jakim są Stany Zjednoczone? Czy oni oszaleli? Zapewne tak, ponieważ nikt o zdrowych zmysłach nie powinien zabijać drugiego człowieka, wyjątkiem może być samoobrona, gdy grozi nam niebezpieczeństwo. Jednak tutaj nie mówimy o jednym człowieku, ale tysiącach, i to nie tylko obywateli USA, lecz Iraku, Afganistanu i tak dalej i tak dalej.

 

Powróćmy do pasażerów czterech felernych lotów. Czy jest możliwe by oni nadal żyli? Jak podają niektóre źródła a także mówi o tym sam Alex Jones, po serii ataków do kobiety o imieniu Ashley, nazwisko zostało utajnione, zadzwonił mąż, który rzekomo miał już od paru godzin nie żyć, ponieważ razem z samolotami zaparkował w wieżach WTC, czy zatem zadzwonił on z zaświatów? Oczywiście całą sprawę bardzo szybko zatuszowano a kobietę posądzono o problemy z psychiką i oczywiście całość problemu została zrzucona na konto szoku pourazowego. Gdzie, zatem są Ci ludzie? Co mogło się z nimi stać?

 

Jest to zagadka jeszcze większa od tej związanej z samymi zamacham na WTC, ponieważ tam coraz bardziej realna staje się wersja związana z zamachem, ale nie przeprowadzonym przez Al- Kaidę, lecz przez sam rząd USA. Natomiast kwestia pasażerów można napisać leży odłogiem i raczej prędko nikt tym się nie zainteresuje. Jakie są spekulacje? Pasażerowie czterech uprowadzony samolotów, które nigdy nie dotarły do celu, zostali zamknięci w tajnych bazach wojskowych, gdzie przeprowadza się na nich eksperymenty. Ci wolni ludzie mieli stać się królikami doświadczalnymi, bez praw i bez możliwości jakiejkolwiek obrony. Oczywiście jest to spekulacja, jednak podobna spekulacja dotyczyła baz wojskowych CIA w naszym kraju. Początkowo wielu dałoby sobie odciąć rękę nogę i Bóg wie, co jeszcze, by udowodnić, że żadnych baz nie było. Dziś wiele z tych osób powinno być inwalidami, gdyby dotrzymywali danego słowa.

 

 

 

ZAMACHY NA WTC cz.3 ZBRODNIA PRZECIW LUDZKOŚCI

wtc

Fot. pixabay.com

 

 

‘‘Nie sądzę by ktoś mógł przewidzieć, że użyją samolotów jako pocisków, to było niewyobrażalne i poza wszelkim podejrzeniem.’’

Condoleezza Rice

 

‘‘Nikt z naszego rządu nie myślał o czymś takim, nie sądzę, aby poprzedni rząd przewidział samoloty wlatujące w budynki.’’

George Bush

 

Rozpoczęliśmy od przytoczenia oficjalnych wypowiedzi najważniejszych osób w Państwie po tym jak doszło do zamachów z 11 września. To tylko cześć wielkiej machiny propagandowej mającej na celu wmówienie społeczeństwu, że ataki na WTC były nie do powstrzymania, ponieważ wymykały się zdrowo rozsądkowemu myśleniu. Niestety jest to jedno wielkie kłamstwo, cały zamach, na World Trade Center to manipulacja o ogromnym zasięgu, to zbrodnia przeciw ludzkości. Prawda tutaj jest tak nieprawdopodobna i tragiczna, że wiele osób odrzuca prawdę i woli wierzyć w zamach terrorystyczny, ponieważ przyznanie racji tym, którzy otwarcie wskazują na rząd USA byłoby czymś w rodzaju szoku, a ludzie w dzisiejszych czasach bardzo często nie lubią wychodzi po za ramy zwykłej i szarej codzienności. Łatwiej uznać świętego Mikołaja niż to, że wiele tragedii na przełomie lat było po prostu zaplanowanych, i można ich było uniknąć.

 

 

USA Tadayjedno z nielicznych mediów, które w ówczesnym czasie, to jest tuż po zamachach, było wolne od manipulacji i szerzenia spirali kłamstw, podaje, iż rząd USA już dwa lata przed atakami z 2001 roku nakazał NORAD przeprowadzenie tajnych ćwiczeń, w których to właśnie samoloty zostały użyte jako broń, jako pociski, co szalenie istotne, jednym z celów było World Trade Center. Przypadek a może celowe działanie? Jedno jest pewne, już sam ten fakt zaprzecza i miażdży płowe i kłamliwe wypowiedzi ówczesnego prezydenta i przedstawicieli jego gabinetu. Mało tego, jakiś czas przed atakami z 11 września przeprowadzono również operację o kryptonimie MASCALgdzie ćwiczono symulowane zderzenie samolotu pasażerskiego z Pentagonem. Kolejny przypadek, jak by określili to przedstawiciele rządu Stanów Zjednoczonych.

 

Tak naprawdę nie pokazano nam ani jednego dowodu, który wskazywałby na to, że to właśnie Osama Bin Laden zaplanował ataki z 11 września. Niestety, żyjemy w świecie gdzie bardzo często wmawia się nam irracjonalne poglądy i nakazuje w nie wierzyć, oczywiście nie wprost, jednak ten, kto będzie uważał inaczej niż sugeruje wielki brat narazi się na pośmiewisko. Tak było i w tym przypadku. To, że nie dostarczono żadnych realnych i obiektywnych dowodów, nikomu nie przeszkadzało, to był drobny i nic nieznaczący szczegół. Oczywiście z czasem, ujawniono w CNN taśmę z nagraniem, gdzie rzekomo Bin Laden przyznaje się do winy. Niestety mężczyzna na filmie, ma bardziej ciemną karnację skóry, pełniejsze policzki oraz inny nos. Taką opinię wydało wielu niezależnych ekspertów, stwierdzając jednoznacznie, to nie jest Osama Bin Laden.

 

Zatem kim jest człowiek z nagrania? Tego się nie dowiemy, natomiast możemy dojść do jednego wniosku, owe nagranie to podrzucony dowód, to kolejne kłamstwo i wypaczenie. Niestety tych wypaczeń i kłamstw było znacznie więcej, rezultat to wojny w Iraku, Afganistanie, zaostrzenie prawa, wmówienie obywatelom USA, że terror jest wszędzie, a od tego już tylko kilka kroków do lęków i powszechnego strachu, które notabene zawładnęły Stanami Zjednoczonymi. To w tym kraju obecnie ogromna część społeczeństwa uczęszcza regularnie do psychiatrów i zażywa leki, czasem pewne osoby nie wiedzą, co to za leki, wystarcza im, że jakieś mają, ale rządowi USA tego typu społeczeństwo jest oczywiście na rękę.

 

Na moment powróćmy raz jeszcze do informacji, o których wspominaliśmy już wcześniej. Po samolocie, który uderzył w Pentagon nie pozostało nic, jak utrzymuje oficjalna wersja to wysoka temperatura sprawiła, że samolot dosłownie wyparował. Niestety to kolejna niedorzeczność, to kłamstwo, które dosłownie uwłacza ludzkiej godności, dlaczego? Samolot, który rzekomo uderzył w Pentagon posiadał dwa silniki RollsRoyce wykonane z tytanu i stali ważące po sześć ton każdy. Jest naukowo nie możliwe, aby owe dwanaście ton stali i tytanu wyparowało. Mało tego, stwierdzono wówczas, że istniała możliwość identyfikacji zwłok po przez odciski palców czy też przeprowadzenie badań DNA, innymi słowy pożar mógł spowodować wyparowanie aluminium i stali, natomiast pozostawił szczątki ludzkich ciał. Czy to nie jest tak irracjonalne, że aż przerażające?

 

Rząd USA przeprowadził atak na własny kraj. Po czym kłamał, ale nie wysilał się, wiele kłamstw zaprzeczało sobie nawzajem. Zatem powstaje pytanie, czy oni są tak głupi czy po prostu czują się tak pewnie, że nie obawiają się niczego oraz nikogo? To ważne pytanie, a odpowiedz na nie może budzić trwogę. Tuż po samym zamachu na Pentagon, agenci rządowi uprzątnęli wszystko, co znajdowało się na polu katastrofy, po czym nawieziono ogromne ilości żwiru i wysypano w miejscu zero. Wszystkie dowody zostały dosłownie zakopane. Jeżeli chodzi o nagrania z kamer wideo z pobliskich budynków, które z pewnością nagrały to, co wydarzyło się owego dnia, zostały one skonfiskowane przez agentów FBI i po dziś dzień odmawia się ich ujawnienia. Oczywiście łatwo się domyślić, że jeżeli miałyby one pokazać, że w Pentagon uderzył samolot a tym samym potwierdzić wersję rządową, to z pewnością zostały by owe nagrania ujawnione. Widocznie taśmy zawierają zupełnie coś innego.

 
 

 

ZAMACHY NA WTC cz.4 KOMISJA 9/11

wtc

Fot. youtube.com

 

 

‘‘Terroryzm to technika stosowana do manipulowania społeczeństwami w celu ograniczania swobód oraz szybszego wprowadzenia nowego porządku świata.’’

Webster Tarpley

 

Komisja powołana do zbadania ataków terrorystycznych z dnia 11 września, stwierdziła, że rząd USA nie był w stanie określić źródła finansowania ataków, mało tego, jak stwierdzono, ostatecznie nie jest to tak istotne. Zaraz, czy dobrze zrozumieliśmy? Komisja badająca zamachy na WTC stwierdza, że źródło finansowania ataków, jest nie istotne? Przecież to jedna z najważniejszych rzeczy, to fundament, dzięki, któremu w dużej mierze ataki doszły do skutku. Dlaczego więc pomięto ten wątek? Czy prowadził on w kierunku rządu USA i wysoko postawionych urzędników państwowych? Zapewne tak.

 

To jednak nie jest koniec paradoksów, które ciągnął się za niesławną komisją. Kolejny dotyczy prezydenta Busha, który zgodził się zeznawać przed ową komisją, tylko i wyłącznie w przypadku, gdy będzie mógł przebywać na sali przesłuchań jednocześnie z wice prezydentem. Na pytanie, dlaczego tak mocno zależy prezydentowi na owej obecności jego zastępcy, Bush odpowiedział: komisja chce zadać nam pytania, dlatego się spotykamy. Żeby odpowiedzieć na pytania, które zadadzą.Widzimy, że Bush nie udzielił odpowiedzi, ponownie zapytany przez dziennikarza powtórzył swoją wersję, jednak tym razem nieco ironicznie się uśmiechnął, wiedział doskonale, że unika konkretów, ale na nic innego nie mógł sobie pozwolić. W kółko wypowiadał podobną i nieco bezsensowną wersję, głuchy na zdrowy rozsądek i trafne dociekanie dziennikarzy.

 

Jak wiemy, osoby zeznające przed sądem, czy też różnego rodzaju komisjami powinny odpowiadać pod przysięgą. Niestety, prezydent USA oraz jego zastępca, zgodzili się zeznawać pod warunkiem, że nie będą zobowiązani żadną przysięgą, innymi słowy było jasne, że mają zamiar kłamać. Reasumując Bush i Cheney przybyli na spotkanie tylko i wyłącznie na własnych warunkach, czyli byli razem, nie byli pod przysięgą, rodziny ofiar oraz prasa nie zostały dopuszczone, spotkanie nie zostało w żaden sposób nagrane czy też zarejestrowane. Nie wolno było robić notatek, innymi słowy nie wiemy, co tam się działo. Jedno jednak jest pewne, nie było to standardowe spotkanie, lecz coś, co miało tylko przypominać zeznania, a tak naprawdę stanowiło idealny przykład farsy.

 

 

Jednocześnie w mediach przetaczała się fala strachu podszywanego terroryzmem, bronią masowego rażenia oraz wojną z diabelskim złem. Słowa terror, terroryści czy zamach były powtarzane niczym mantra, społeczeństwo zostało poddane procesowi zastraszania. Przed terrorem, i lękiem nie dało się uciec, praktycznie dwadzieścia cztery godziny na dobę, stacje prześcigały się w nowych informacjach dotyczących zamachów, zamachowców czy samej Al- Kaidy. Człowiek poddany tego typu hipnotycznym działaniom może bardzo szybko uwierzyć w owe zagrożenie, mało tego, jeżeli dziś wszystkie stacje zaczęłyby jednocześnie wspominać o hobbitach czy ataku krasnoludków to zapewne bardzo duża cześć ludzkości wcześniej czy później uwierzyłaby w owe relacje.

 

Tego typu działania to czysta socjotechnika. Władzom USA, czy też globalistom dążącym do stworzenia nowego porządku świata, terroryzm był i jest na rękę, w gruncie rzeczy to oni wprowadzili świat terroru na znacznie wyższy poziom. Dzięki temu mogli rozpocząć inwazję na Afganistan, Irak a później i na Iran, jednak tutaj stanowcze stanowisko Rosji zapobiegło tej wojnie. Terroryzm pozwala na ciągłe zaostrzanie prawa, a co za tym idzie, ograniczanie naszych swobód obywatelskich. Ostatecznie jest rzeczą słuszną wyzbywać się tego, co nam przysługuje w imię wspólnego dobra. Nie to nie prawda, ponieważ społeczeństwa zostają okradzione z wolności w imię kłamstwa i sztucznie wytworzonego problemu.

 

Na koniec dzisiejszych rozważań możemy jasno i wyraźnie stwierdzić, że komisja powołana do zbadania zamachów z jedenastego września to farsa i kpina ze zdrowego rozsądku obywateli Stanów Zjednoczonych. To także kpina z człowieczeństwa i z prawdy. W kolejnym artykule poświęconym zamachom na WTC, który będzie zamykał całą serię napiszemy, jaka jest prawda a prawda jest inna niż ta, którą wmawiają nam główne media i czołowi światowi politycy, którzy w gruncie rzeczy są na smyczy Sorosa czy takich rodów jak Rothschildowie i Rockeffelerowie.

 


 

ZAMACHY NA WTC cz.5 CAŁA PRAWDA

Fot. pixabay.com

Fot. pixabay.com

 

 

‘Słowo sekret jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie. I my jako ludzie, z natury i historycznie jesteśmy przeciwni tajnym stowarzyszeniom, tajnym przysięgom i tajnym działaniom. Ponieważ sprzeciwiamy się na całym świecie tajnym i bezwzględnym grupom, które bazują głównie na ukrytych znaczeniach, dla ekspansji własnych wpływów, w infiltracji zamiast inwazji, na działalności wywrotowej zamiast wyborach, na zastraszaniu zamiast wolnym wyborze. To system, który rozległe zasoby ludzkie i materialne wykorzystuje do budowania zwartego i wysoko wydajnego mechanizmu, działając na polu militarnym dyplomatycznym, wywiadowczym ekonomicznym, naukowym i politycznym. Ich przygotowania są tajne. Ich pomyłki sa pogrzebane, nie publikowane. Ich pochodzenie jest zatajone, nie wychwalane. Ich wydatki nie są kwestionowane, nie ujawnia się tajemnic.’’

JFK

(Wkrótce po wypowiedzeniu tych słów został zamordowany.)

 

 

Politycy, ludzie za kurtyną czy też grupy zrzeszające globalistów, to prawdziwi sprawcy ataków na World Trade Center z 11 września 2001 roku. To oni dokonali ataku terrorystycznego, nie Osama Bin Laden będący jedynie zasłoną dymną, sztuczną i wytworzoną odpowiedzią na pytanie o źródło zamachów. Czołowi politycy z ówczesnym prezydentem USA na czele zgodzili się by zaatakowano ich własnych obywateli, tylko i wyłącznie po to aby móc zmanipulować opinię publiczną w celu poparcia ich niewolniczego programu. Tego typu działania są ich domeną, prowadzą je od wielu lat, czy też dziesięcioleci, innymi słowy atak z 11 września był tylko i wyłącznie inspirowany od wewnątrz co jeszcze mocniej szokuje i napawa zgrozą, ponieważ jeżeli ci ludzie są zdolni do tego typu czynów to czy w zasadzie posiadają jakiekolwiek granice?

 

W tym momencie można poczuć coś co nazywa się rezygnacją czy też zwykłym zwątpieniem w świat i ludzkość. Dzieje się tak dlatego ponieważ możemy dostrzec iż wiele osób nie myśli samodzielnie, lecz godzi się na idee, prawdy czy też zasady narzucane z góry. Nie jesteśmy krytyczni lecz często, zbyt często, podatni na zewnętrzne sugestie. Rząd USA oraz światowe media nie jako nakazują nam myśleć, że jakiś Arab przebywający w górach zaplanował, sfinansował i nadzorował najbardziej dopracowane ataki na najpotężniejsze mocarstwo globu. Gdzieś tam na terenie Afganistanu gdzie ludzie nie mają co zjeść a analfabetyzm i nędza społeczna biją rekordy, znalazł się ktoś kto udał się w odosobnione miejsce i postanowił zaatakować serce USA. Oczywiście plany jak najbardziej można posiadać, niestety drobny szczegół o którym często zapominamy to możliwości do zrealizowania owych planów. Czy Osama Bin Laden je miał? Za pewne był w stanie wysadzić kiosk czy sklep z odzieżą, ale doszczętnie wyburzyć dwie wierze WTC, część Pentagonu i wierzę numer 7 to już nie lada przedsięwzięcie.

 

 

Teraz trochę suchych faktów. Wydatki na wojsko i armię od czasu ataków z 11 września wzrosły o 100 miliardów dolarów, nieoficjalnie podawane są znacznie wyższe kwoty. Zlikwidowano blisko połowię praw cywilnych, sprowadzając jednostkę ludzką tylko i wyłącznie do miana więźnia z ograniczonym poziomem wolności oraz zaufania. Wojny w Iraku i Afganistanie uśmierciły do tej pory ponad milion cywilów, nie wspominając o destabilizacji regionu, która może prowadzić do jeszcze większych konfliktów między państwowych a to dopiero początek, ponieważ nie możemy zapominać, że w dalszej kolejności był Iran, który dziś ma zielone światło od USA, czyli tego samego kraju, który jeszcze nie tak dawno miał zamiar najechać Iran w imię wolności i obrony demokracji.

 

Dlaczego dziś Iran ma zielone światło? Oczywiście to nie jest przypadek. USA a w zasadzie Globaliści doszli do wniosku, że Iran może stanowić doskonałą formę zapalnika w tamtym regionie, zapalnika zagrażającego Izraelowi, czyli Państwu które jest oczkiem w głowie Stanów Zjednoczonych. Jest bardzo dziwne, że to małe Państwo, jakim jest Izrael jest tak istotne, czyżby teoria spiskowa mówiąca o tym, iż to Syjoniści rządzą światem nie była aż tak odległa o prawdy?

 

Jednak wróćmy do tematu, a tutaj nie można pominąć kolejnej zależności, jaka wynika z prowadzonej polityki USA. Wszędzie, a przynajmniej w większości przypadków, tam gdzie interweniuje armia Stanów Zjednoczonych pod pretekstem obrony demokracji, dochodzi do destabilizacji danego regonu, giną cywile i szerzy się chaos. Czy to przypadek, czy celowe działanie? Już wcześniej pisaliśmy o tym, że USA dążą do globalnego konfliktu, i faktycznie tak jest stąd tego typu działanie. Teoretycznie USA niosą wolność i ład a praktycznie rezultat jest zupełnie odwrotny. Na koniec należy również wspomnieć o tym, że w piwnicach WTC znajdował się pokaźny skarbiec, w którym przechowywano złoto. Po atakach z 11 września złoto znikło i o dziwo nikogo ten fakt nie obchodzi, jak gdyby w ogóle nie było to istotne. Jednak idąc tokiem rozumowania najwyższych władz państwowych Ameryki, można dojść do wniosku, że owe złoto zostało w między czasie wywiezione na kozach, którym przewodził nie kto inny jak sam Bin Laden. Ten sam Bin Laden w między czasie wydał rozkaz by NORAD nie reagował.

 
Autor:
Tomasz „Pielgrzym”

//www.tajemnice-swiata.pl/zamachy-wtc-cz-1-wielka-eksplozja/

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Proroctwa o nadciągającym końcu współczesnego ładu światowego
  Świat znał wielu proroków, począwszy od tych wywodzących się z Biblii a skończywszy na samym Nostradamusie. Wielu z nich przepowiadało katastrofy, rozpacz oraz ostateczne zniszczenie podczas nowego tysiąclecia. Ów czas, który rozpoczął się po drugim tysiącleciu jest tym okresem w dziejach ludzkości, który wielu osobom kojarzy się z czymś wyjątkowym, kojarzy się właśnie z tym momentem, w którym doczesność zakończy się i nastanie koniec. Co ciekawe, tego typu przepowiednie nie tylko występują obecnie, ale występowały również przed rokiem tysięcznym naszej ery, a mimo to nie doszło do żadnej katastrofy a świat trwa nadal i wydaje się, że trwać będzie, jednak czy aby na pewno?  Wielu interpretatorów centurii Nostradamusa uważa, że ten wielki jasnowidz przewidział koniec na lata, które będą następować po drugim tysiącleciu, mało tego, uważają również, że z notatek pozostawionych przez tego wielkiego proroka, można wyczytać, iż on sam po roku 2017 nie widzi już nic, zatem, powstaje pytanie, skąd ta niemoc, czy to nawiązanie do nadciągających klęsk i wojen, jakie rozpętają się już za rok? Nostradamus przepowiadał także, apokaliptyczny holocaust, który zapoczątkuje ogromne zmiany, wszystko ulegnie przekształceniu, nie wiemy tylko czy na lepsze czy też na gorsze.  Helena Pietrowna Błatawska żyjąca w latach 1831-1891, założycielka towarzystwa Teozoficznego, przepowiedziała, że lata 2000 do 2020 będą tymi, w których decydować się będzie przyszłość całej ludzkości a także samej planety. Z kolei Edgar Cayce żyjący w latach 1877-1945 znany również jako śpiący prorok, wykonał ponad 14 tysięcy udokumentowanych odczytów, przebywając w stanie snu lub jak wspominają najbliżsi, w stanie odmiennej świadomości. Część z wizji dotyczy przyszłości i czasów ostatecznych, jak mawiał sam jasnowidz czy też prorok. Wizje opisują czasy końca, kiedy to świat będzie targany po przez wojny, niepokoje i lęki. Ludzie nie będą mogli zaznać spokoju i ukojenia, ciągłe napięcie oraz strach wpłynął negatywnie na społeczne nastroje, jeszcze mocniej napędzając ogólną psychozę.  Czy zatem warto wierzyć tego typu proroctwom i wizjom? Oczywiście są osoby, które bardzo szybko zaakceptują i dadzą wiarę takim przepowiedniom, są jednak i ludzie, którzy tego typu doniesienia zignorują, nie przykładając do nich żadnej wagi. Która postawa jest słuszna? Wydaje się, że żadna z nich a zdrowe podejście leży gdzieś po środku. W proroctwa i wizje, nie należy wierzyć od tak, z dnia na dzień czy godziny na godzinę, jednak nie można ich też z założenia negować i wyśmiewać, ponieważ to dość zdradliwe podejście. Zawsze, gdy usłyszymy jakieś proroctwo powinniśmy najpierw zapoznać się z jego źródłem, czyli kto jest jego twórcą. Następnie, jeżeli okaże się, że dany prorok czy jasnowidz, jest godny zaufania, należy zapoznać się dokładnie z przepowiednią i spróbować, przełożyć ją na obecne czasy, nie jako wmontować w ramy codzienności. Wynik końcowy to odpowiedz, czy dane proroctwo wpasowuje się w obecne czasy, a jeżeli tak to, co to może oznaczać w dalszej kolejności.  Na koniec nie można, nie wspomnieć o naszym Polskim jasnowidzu, czyli o Panu Krzysztofie Jackowskim, który nie tak dawno przepowiadał, że w roku 2016 dojdzie do rozpadu UE, i rzeczywiście na naszych oczach ta przepowiednia spełnia się. To jednak jeszcze nie wszystko, Pan Krzysztof Jackowski zapytany o wizję na rok 2017 dosłownie nie mógł udzielić odpowiedzi, ponieważ sam był zszokowany tym, co dostrzegł. Zatem co zobaczył, że strach czy też ostrożność nakazały mu zachowanie owej wizji w tajemnicy? Tutaj możemy tylko spekulować, ale jedno jest pewne, nie było to nic dobrego i optymistycznego.  Czy zatem nasz świat zmierza ku zagładzie, czy też samozagładzie? Wojny, terror, upadek wartości moralnych i wielu zasad, mieszanie się kultur, wypaczenia w polityce, kulturze i innych płaszczyznach świata, sprawiają, że można uwierzyć w nadciągający koniec. Jednak, czym będzie ów koniec, tego nie wiemy, ponieważ koniec to również początek czegoś innego, to początek nowego ładu, lub chaosu. Coś wynika z czegoś, koło egzystencji domyka się i rozpoczyna kolejny obieg, tak działo się przez tysiąclecia i będzie dziać się nadal. Nam pozostaje tylko dostrzegać znaki czasu i próbować je zrozumieć oraz przełożyć na wydarzenia współczesne, tak by wiedzieć, która jest godzina na zegarze dziejów.


  Autor:
  Tomasz „Pielgrzym”
 • @
  A...
  - zamach z użyciem samolotów MOŻNA było przewidzieć. Sorry, ale taką metodę ataku wymyślił... Amerykanin, Tom Clancy w jednej z powieści (w latach OSIEMDZIESIĄTYCH, o ile pamiętam). A paliwo lotnicze (podobne do rakietowego, ale nie aż tak wybuchowe), widzieliśmy film z rozwałki Falcon 9...
  - mogło to być 2w1: samoloty "dla publiki" , ładunki dla DZIWNIE precyzyjnego wyburzenia.

  W sumie widziałem to wtedy w TV, myślałem, że to jakiś film, dopiero potem, że to fakty. Fake?
 • @Talbot 12:32:23
  Nie znasz się. Koniec świata to najgorszy z możliwych psikusów, jednak najbardziej satysfakcjonujący, bo to jest wybryk dla jakiejkolwiek przyszłej cywilizacji, na wypadek gdy twoja cywilizacja zaczęła wygasać.

  Zapamiętaj sobie -- najlepiej zapisz w kajecie -- że musi to być wystarczająco zaawansowana cywilizacja aby obserwować ciała kosmiczne i dokładnie kalkulować ich trajektorię i musi być wystarczająco zaawansowana żeby sobie zniknęła i musi być jeszcze inna nie tak bardzo zaawansowana cywilizacja aby doświadczyć tego psikusa.

  Tylko niewielu wierzy że przepowiednia jest możliwa, takiemu jak ty należy udzielić lekcji przy pomocy prawdziwego proroctwa, to znaczy trzeba cię obśmiać od czasu do czasu żeby nie było ci do śmiechu. A więc trza znaleźć jakiś asteroid który puknie cię w twój pusty baniak, im większy tym lepszy, z technicznego punktu widzenia cokolwiek zdolne żeby cię klupnąć w dekiel, trza też stworzyć proroczy materiał i wyryć to w kamieniu, sfinansować jakieś piramidy z odpowiednią liczbą schodów, zrobić kalendarz ale nie dziesiętny, dopowiedzieć jakieś głupie bajki w sam raz dla twojej szturniętej mózgownicy.

  A potem to wiadomo, różnie może być :)
  RANGER.
 • @fretka 13:04:16
  No ładnie, podajesz się za Rangera, czy nim jesteś?

  A kto napisał o końcu świata, ja?
  W komentarzu pod artykułem jest napisane, o końcu współczesnego ładu światowego. O końcu świata piszą ciągle ŚJ.
  Obcy mogą zniszczyć życie na Ziemi, tak jak to zrobili na Marsie, ale Świata nie zniszczą, bo by musieli siebie zniszczyć.
  Proroctwa to nie ja wymyśliłem, tylko Starożytni.
 • ADOLF HITLER i RÓD ROTHSCHILDÓW
  http://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2016/05/grafika.jpg  Adolf Hitler to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych osób, jakie kiedykolwiek żyły. Dla jednych uosobienie zła, dla innych człowiek postępowy i wizjoner a jeszcze dla innych prekursor antychrysta. Kim więc był ten człowiek i wreszcie, jakie było jego prawdziwe pochodzenie? Jeżeli wczytamy się w różne biografie szybko dostrzeżemy, że czasem występują rozbieżności, co do początków życia Adolfa Hitlera. Najczęściej jednak dowiemy się, że urodził się on 20 kwietnia 1889 roku w Braunau, rodzicami byli Alois Schicklgruber i Klara Poelzl. Jednak po dziś dzień, nawet wśród ekspertów, istnieje pewna hipoteza, o której nie mówi się głośno, owa hipotez utrzymuje, że ojcem przyszłego Fuhrera był ktoś inny. Sam Hitler wpadał w furię, gdy ktoś w jego obecności podnosił ten temat. Zatem powstaje pytanie, dlaczego tak się działo? Czy w rzeczywistości mógł mieć on innego ojca? Ojca, który życzył sobie pozostać w cieniu?  Ludzie nie mogą się dowiedzieć, kim jestem. Nie mogą wiedzieć skąd pochodzę. Te słowa miały zostać wypowiedziane przez Hitlera jako komentarz definitywnie zamykający próby dochodzenia do prawdy, przez jego najbliższych współpracowników. Zatem prawda miała nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Jednak do sedna przybliżają nas badania DNA, które jednoznacznie wskazywały, że w żyłach przywódcy III Rzeszy płynie krew sefardyjskich Żydów. Innymi słowy człowiek, który dopuścił się zbrodni na narodzie wybranym, a w zasadzie zaaprobował ją na wniosek Himmlera, w rzeczywistości sam był po części Żydem a to już wystarczający powód do tego by ukrywać swoje prawdziwe pochodzenie, by ukrywać tożsamość swojego prawdziwego ojca. Sam materiał genetyczny zawierał chromosom Haplogroup Elbib, który praktycznie nie występuje w populacji Niemieckiej czy Zachodnio Europejskiej, za to najczęściej występuje właśnie w populacji Żydowskiej. Czy zatem ojcem Fuhrera był Żyd, a jeżeli tak to, kto?  Wokół pochodzenia Hitlera istnieje także wiele doniesień i opowieści przekazywanych z ust do ust, mówią nam one, że Klara Poelzl jego matka miała romans z bardzo bogatym księciem mieszkającym czasowo na zamku Ottenstein, który z kolei, jak relacjonują doniesienia miał inną krew i był baronem z rodziny Rothschildów. To by tłumaczyło pierwiastki Żydowskie i bogate usytuowanie nieznanego ojca Hitlera. Przełomową książką w tej całej sprawie jest pozycja ‘‘The Mind of Hitler’’ Waltera Langera, który utrzymuje, że rodzina Rotschildów intensywnie wspierała Hitlera w sięganiu po władzę. Dziś wiele teorii spiskowych dopatruje się ogromnych sum pieniędzy, jakie płynęły z USA jako forma wsparcia dla przyszłego Fuhrera, i to jest prawda, jednak należy tutaj sprecyzować, że były to pieniądze z kieszeni, Rotschildów, jednego z rodów Iluminatów i jednego z najpotężniejszych rodów obecnych czasów. Czy zatem to przypadek, że postać Adolfa Hitlera łączy się tak mocno z tym rodem? Zapewne nie, ale tutaj możemy wywnioskować jeden ważny szczegół. Dziś rodzina Rotschildów to filantropi, bankierzy i zbawcy świata, przynajmniej tak nam wmawiają media i ogólna propaganda. Hitler był wizjonerem i fanatykiem a jednocześnie człowiekiem o diabelskiej inteligencji. człowiekiem, który porwał ówczesne Niemcy za sobą. Jaki z tego wniosek? Ród Rotschildów to bardzo niebezpieczny ród, jego pochodzenie w zasadzie jest nieznane, a to udokumentowane bardzo często podważane. Ród ten to potężni mogący zachwiać światem ludzie, których celem jest szerzenie anarchii i szaleństwa, wystarczy spojrzeć tylko na wzmianki o finansowaniu samego Hitlera, będącego bękartem tej rodziny.  Przez tysiąclecia naszym globem targały wichry zła i bestialskich zachowań, których dopuszczali się ludzie, owe wichry dmą i obecnie, jednak wydaje się, że zaczynają przybierać na sile, przeradzają się w huragan, który przetoczył się przez Europę w czasie I i II wojny światowej i dziś zdaje się powracać z nowa siłą. Zastanawiające jest także to, że w wielu przypadkach przetaczając się gdzieś w tle chociażby takie rody jak Rothschildowie czy Rockeffelerowie. Wielkie pieniądze rządzą światem i ludzkim sumieniem. Powstaje dziś zasadnicze pytanie o przyszłość, czyli gdzie nas to doprowadzi? Czy jest możliwe przejęcie całkowitej władzy przez kilka rodów, które za sprawą wielkich fortun będą w stanie kontrolować świat? W dobie dzisiejszego rozwoju techniki, która ostatecznie często służy jako forma zniewolenia ludzi, można odpowiedzieć, że jest to możliwe.  Autor:
  Tajemnice Świata
 • @Autor
  ...plane must hit steel...
 • @Autor
  "Wszyscy widzieli samoloty wbijające się w budynki WTC. Albo precyzyjniej: wszyscy widzieli w telewizorach samoloty wbijające się w budynki WTC. Media całego świata tysiące razy powtarzały te ujęcia: samolot uderza w wieżę, znika w niej, pojawia się chmura ognia. Pierwsza wątpliwość jaka mogłaby się pojawić, to całkowity brak reakcji budynku na uderzenie rozpędzonego wielotonowego kolosa – wygląda to tak, jakby mucha uderzyła w budynek uruchamiając przy tym detonator. Albo jakby muchy wcale nie było – tylko detonator. Trochę przypomina to scenę z zamachu na Charlie Chebdo - też pokazywaną po wielokroć w TV: terrorysta podchodzi do leżącego policjanta, i strzela, dobijając go. Świat zawył z oburzeniai żądzy zemsty tak w jednym jak i drugim wypadku. Malkontent mógłby co prawda, zwrócić uwagę na brak odrzutu broni przy strzale (kto strzelał, ten wie, że nie da się zniwelować kopnięcia kolby) ale i brak reakcji ciała - a raczej żywego człowieka na uderzenie pocisku. Tego się po prostu nie da zrobić. Zareaguje nawet worek z piaskiem. Chyba że mamy do czynienia ze ślepą amunicją – wtedy nie ma odrzutu i nie ma reakcji ciała. Jest za to – jak na filmie – większy kłąb dymu z lufy. Czyli to samo: fikcja dla gawiedzi. W obu przypadkach. Jako dowód większej dojrzałości tamtego (min. francuskiego) społeczeństwa należy odnotować, że zamieszki owszem wybuchły, ale były skierowane przeciwko rzeczywistym sprawcom, a nie tym, którzy zostali o sprawstwo oskarżeni. Operacja False Flag jak się to mówi, wzięła w łeb...."

  więcej: http://att.neon24.pl/post/121228,smolensk-trzecia-wieza-mgla


  warto też przypomnieć, że uszkodzenia Pentagonu, ich rozmiar, wykluczały taką okoliczność, że samolot, który ich dokonał - posiadałby skrzydła....za wąsko wyburzono. To że nadlatując się nie nagrał na kamerach - choć powinien - to już zupełny szczegół...

  za materiał 5*
 • @Talbot 13:36:15
  Witam. Dzięki za ten, wyczerpujący artykuł i jest takie powiedzenie, które dotyczy komentarza głupola "fretka": nie dyskutuj z głupim, bo możesz podzielić jego poglądy"!!!
 • Świat łączy się w tragedii z narodem amerykańskim
  "Putin wyraził najgłębszy żal z powodu "straszliwej tragedii", jaka dotknęła Stany Zjednoczone. Putin złożył kondolencje amerykańskiemu narodowi - poinformował Kreml. Na Kreml w trybie pilnym zostali wezwani przedstawiciele rosyjskich władz, w tym minister spraw zagranicznych Igor Iwanow. Rosyjskie wojska obrony powietrznej postawiono w stan gotowości bojowej. Ze stroną amerykańską skontaktował się minister ds. sytuacji nadzwyczajnych Siergiej Szojgu. Poinformował Waszyngton o gotowości udzielenia wszelkiej możliwej pomocy. Rosyjska dyplomacja od dłuższego czasu konsekwentnie podkreśla, że głównym zagrożeniem dla ładu światowego jest rosnący w siłę międzynarodowy terroryzm.


  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-swiat-laczy-sie-w-tragedii-z-narodem-amerykanskim,nId,110767#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • @Andrzej Tokarski 15:14:02
  Witam. Dodam jeszcze do mojego kometarza, że klucz do rozwiązania tragedii smoleńskiej leży na lotnisku Okęcie!!! Nie ma do dzisiaj żadnych zdjęć i filmów z wylotu tej delegacji!!!
 • @Talbot 15:21:26
  Putin nadal walczy z terrorystami stworzonymi przez Amerykanów.
  Czy rosyjskie służby nie wiedziały, że ten zamach na WTC, to jest Fatamorgana?
 • Walka z terroryzmem...
  zapoczątkowanym przez architektów nowego porządku światowego, burząc symbol starego porządku w postaci WTC, jest na rękę wszystkim siłom rządzącym światem.
  Śruba jest przykręcana w USA, Europie, Polsce i Rosji.
  Wszystko zmierza poprzez sfingowane zagrożenia terroryzmem, do wprowadzenia jednego rządu światowego.
  Nie dajcie się nabrać na złe USA i dobrą Rosję - to wszystko jest teatrem dla ciemnoty.
 • @Talbot 15:21:26
  Tak mnie zastanowiło:
  - jest coś takiego, jak "flightadar24",
  - teraz pytania, czy oni archiwizują zapisy,
  i czy wtedy już istnieli?

  Bo że kozojebca wyłączył transponder nie chce mi się wierzyć. Za to ktoś przeszkolony ("siły"), jak najbardziej.

  Byłaby podpowiedź, czy te samoloty realnie (i którędy) leciały.
 • W październiku ONZ przejmuje Internet!
  Już za miesiąc Internet zostanie przejęty przez ONZ, która to instytucja w pierwszym kroku będzie zarządzała domenami a w kolejnych z pewnością za zaleceniami Georga Sorosa i Grupy Bilderberg zacznie regulować sieć by budować koherentny globalny konsensus w sprawie globalizacji.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_pazdzierniku_onz,p1245805097

  Mam nadzieję, że Rosja postawi Veto, jak myślicie?
 • Zniszczyć sympatyka Putina
  Globaliści przejmują kontrolę nad wyborami w USA by zatrzymać Trumpa.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/globalisci_przejmuja,p595261031
 • @zibi 15:22:57
  oczywiście - nie oglądałem filmu "Smoleńsk" - czy ktoś wie czy tam jest poruszony ten wątek - czy tylko "idą w multiwybuchy"?
 • Wracamy na polskie podwórko
  LECH WAŁĘSA – CZŁOWIEK NIEZNANY HISTORII
  http://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2016/02/wale-768x560.jpg


  Lech Wałęsa, laureat nagrody Nobla, znana postać na całym świecie. Dla wielu ikona Solidarności i sprawiedliwości, oraz co ważne, postać wytrwała, niestrudzona i dążąca do realizacji wszelkich szczytnych celów. Co się stało, że ostatnio jest tak głośno o tym człowieku? Co się stało, że ostatnio dowiadujemy się rzeczy, których wcześniej nie znaliśmy i wreszcie czy to możliwe by Lech Wałęsa nie był bohaterem a kimś zupełnie przeciwnym? Od razu na wstępie można zauważyć, że na dzień dzisiejszy ciężko jest odpowiedzieć w stu procentach na te pytania, ze względu na brak wystarczającej ilości dokumentów, lub po prostu ze względu na to, że duża część z nich została przed nami zatajona przed laty i teraz po kropelce wypływa. Nie mniej jednak w burzy wszelkich informacji, wypowiedzi, ścierania się róznych frontów formułuje się pewien obraz, dość spójny aczkolwiek zakrawający o teorie spiskową, nie mniej jednak pamiętajmy, że teoria spiskowa to nic złego, i wyleczmy się z choroby typu teoria spiskowa, więc z automatu śmiech na sali.  Lech Wałęsa, żył na przełomie dwóch ustrojów politycznych. Komunizm upadał, natomiast demokracja rodziła się w bólach, ale było pewne, że się ostoi. Co wówczas? Jest bardzo prawdopodobne, że Lech Wałęsa mógł zacząć współpracę z najwyższymi przedstawicielami Komuny, po to by uratować własne życie oraz później zostać prezydentem Polski. Dlaczego można przypuszczać, że współpracował z Komunistami? Nie ma, co wnikać w różne dyskusje i dywagacje, po prostu, po zmianie ustroju nikt nie został rozliczony, wszystko zamieciono pod dywan a sam okrągły stół coraz bardziej przybiera kształt czegoś w rodzaju rozbioru Polski, to tam ustalono pewne kwestie, między innymi nietykalność dla oprawców z czasów komunizmu. Czyli na początku wiemy jedno, ten człowiek mógł współpracować z komunistami, to też nie dziwmy się, że dziś wypływają różne dokumenty mogące to potwierdzać. Nie mniej jednak to jest już przeszłość, a jej nie chcemy tutaj roztrząsać, przytaczam ją tylko po to by pokazać, że Lech Wałęsa mógł należeć do grupy ludzi, chcących trzymać nasz naród za przysłowiową mordę. Miejmy świadomość tego, że Polacy to naród silny i niezwyciężony, w ogóle Słowianie to narody bardzo wytrzymałe, nie stety dziś skłócone ze sobą, dlaczego? Ktoś tym steruje po to by w tej części Europy i Świata nie powstała można Unia, która mogłaby zagrozić hegemoni USA. Tymi osobami, które knują spiski są Globaliści, Iluminaci, jak kto woli. Samo powstanie Ukrainy kilkadziesiąt lat temu, było tylko po to, by kiedyś odpalić tę tykającą bombę, by na nowo skłócić kraje Słowiańskie. Tak to działa, niestety. Dziś Chiny zaczynają rosnąć w siłę, wielu uważa, że to początek nowych konfliktów, ale już na bardziej masową skalę. Ale wróćmy do tematu.  Sprawa Lecha Wałęsy ucichła i dziś powróciła na nowo, czy dlatego, że u władzy jest PIS? Tak, odpowiedz brzmi tak, ale nie ze względu na jakieś rozgrywki czy zawiść, ale z innego powodu, który jakoś główne media pomijają. Lech Wałęsa był przymierzany na lidera KOD, czyli tak dziś lansowanego Komitetu Obrony Demokracji. Po co? KOD jest finansowany przez George’a Soros’a człowieka odpowiedzialnego za sytuacje na Ukrainie oraz kogoś, kto dąży do panowania nad światem. Tak, dobrze przeczytaliście, jest to człowiek z za kurtyny, i dobrze wam radzę, zapamiętajcie jego nazwisko, ponieważ ten człowiek to chodzące zło. Nie mniej jednak, KOD ma doprowadzić do sytuacji podobnej jak na Ukrainie, czyli do zamieszek i obalenia prawomocnie wybranego rządu, bo czy ktoś jest za PISem czy nie, demokracja to demokracja. Kaczyński dostrzegł, co się dzieje i zawczasu chce całkowicie zdyskredytować Wałęsę. Czas pokaże, co się stanie ostatecznie. My pamiętajmy o jednym dziś Polska wychodzi z pod panowania Niemiec, co nie podoba się wielu, Polska podnosi głowę, co nie podoba się wielu. Nie dajmy się nabrać i walczmy o nasz kraj, ponieważ UE zawsze trzymała nas pod butem.
  Autor:
  Tomasz M „Pielgrzym”
 • ANDRZEJ DUDA ZAMACH i WIELKIE PIENIĄDZE
  http://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2016/03/Andrzej_Duda_Zgromadzenie_Narodowe_6_sierpnia_2015_06-768x512.jpg  ‘Jeśli w Polsce dojdzie do wojny domowej, stanę na czele zrywu.’’

  Lech Wałęsa dla niemieckiej gazety. 29-02-2016  W limuzynie, którą podróżował Prezydent Andrzej Duda doszło do nie wielkiego incydentu, ale tylko z pozoru nie wielkiego, ostatecznie całe zdarzenie mogło skończyć się tragicznie. Czy to mógł być zamach, w pewnym sensie zamach na bis? Komuś zależy na tym by usunąć Polskiego Prezydenta i zastraszyć obecną władzę? Czy ustawy mające na celu opodatkowanie banków i hipermarketów tak rozjuszyły zagranicznych władców, że podjęto decyzję o usunięciu przeszkód?  ‘’Nagle zobaczyłem jak samochód wypada z trasy. W naszą stronę posypały się kamienie…’’ Relacja autora nagrania, na którym możemy zobaczyć jak w prezydenckiej limuzynie pęka opona a samo auto cudem unika poważnego wypadku. Sam autor nagrania później dodaje, że był wysoce zaskoczony tym jak kierowcy udało się opanować samochód. ‘’Należy podziwiać, że kierowca zdołał wyprowadzić ten pojazd i nie uderzył w bariery dzielące drogę. Myślę, że gdyby to był inny kierowca, mogłoby dojść do wypadku.’’ Innymi słowy, istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że nasz obecny prezydent mógł być już martwy. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o całym zajściu moją uwagę przykuła informacja, że do tragicznego wypadku doszło akurat na autostradzie, gdzie jak wiadomo prędkości są wysokie i przy jakichkolwiek problemach można uderzyć o boczne bariery. Tak jak gdyby ktoś chciałby mieć pewność, że wypadek, czy też zamach zostanie zakończony sukcesem. Oczywiście początkowo utrzymywano, że samochód wpadł w poślizg, dopiero z czasem zaczęły wypływać kolejne informacje, między innymi te mówiące o pękniętej oponie. ‘’Tu muszą być przeprowadzone rutynowe czynności, opona musi być zbadana, bo to rzeczywiście specjalne auto. Teoretycznie taka sytuacja nie powinna się zdarzyć.’’ Po kilku godzinach padają znamienne słowa Andrzeja Dudy. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, ponieważ to nie jest nasz samochód rodzinny, to limuzyna Prezydencka, naszpikowana Bóg wie czym, wytrzymała i bezpieczna, a mimo to jakimś cudem doszło do takiej a nie innej sytuacji. Być może przypadek, a być może nie.  Jakiś czas temu już o tym pisaliśmy w artykule o Lechu Wałęsie. Odkąd w Polsce władzę przejęła partia Jarosława Kaczyńskiego od tego momentu nastąpiła zmasowana nagonka medialna na Polskę a politycy PO i NOWOCZESNEJ biegają do wielkiego brata w UE i zdają relację prosząc o wsparcie, ponieważ koryto dość mocno zostało oddalone. Sam Lech Wałęsa już chyba całkowicie stracił rozum, świadczą o tym jego ostatnie wypowiedzi. ‘’To nie ja współpracowałem z SB, to SB współpracowało ze mną.’’ I drugie. ‘’Jeśli w Polsce dojdzie do wojny domowej, stanę na czele zrywu.’’ Co ciekawe ostatnie zdanie wypowiedział w wywiadzie dla Niemieckiej gazety, cóż za patriotyzm. Widzimy ewidentnie, że pewnym post komunistycznym ruchom pali się grunt pod nogami, do tego dochodzi wojna o ogromne pieniądze z podatków bankowych i sieci wielko powierzchniowych. Nie dla takich rzeczy decydowano się już zabijać. Ludzie za kurtyną, nazywam ich Globalistami, na czele z Panem, Georgem Sorosem chcą za wszelką cenę doprowadzić do przewrotu w Polsce, podobnego do tego, który miał miejsce na Ukrainie, a który obecnie przygasł, ale to kwestia czasu, gdy znów zostanie odpalony. Przewrót mają przeprowadzić i koordynować ludzie z KOD’u, na których to czele stanie Lech Wałęsa, przynajmniej jest do tego przymierzany, dużo zależy od sytuacji, która się dopiero wyklaruje a mianowicie od tego czy Polacy dadzą się zmanipulować i pójdą za tym człowiekiem. Reasumując pierwszą część artykułu poświęconego ostatnim wydarzeniom, mogę stwierdzić, że w Polsce sytuacja jest bardzo niestabilna, ale jest ona w dużej mierze niestabilna, ponieważ ktoś sztucznie to napędza. Jeżeli do tego dodamy informację, że uchodźcy ponownie zaczynają zbierać się u bram UE ponieważ nadchodzi wiosna, to jedno jest pewne, czeka nas wyjątkowy rok 2016.

  ANDRZEJ DUDA cz.2 PODSUMOWANIE
  http://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2016/03/dud-768x512.jpg

  Wyobraźmy sobie, że w USA dochodzi do podobnego incydentu z udziałem Obamy. Można żartobliwie wyciągnąć wniosek, że po upływie kilku tygodniu zostałaby wszczęta wojna, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Iraku, Afganistanu czy prawie Iranu. Natomiast, jeżeli do podobnej sytuacji dochodzi w Polsce wówczas, wszystko kwituje się uśmiechem i głupimi żartami. Nie zawsze, ale często, zbyt często. Oczywiście każdy może mieć swoje przekonania i preferencje polityczne dobrze, gdy tak jest i dobrze, gdy ktoś jest za PIS a ktoś za PO czy Narodowcami. Nie mniej jednak chodzi o obiektywne podejście do sprawy, ostatecznie chodzi o Prezydenta naszego Kraju, który został wybrany w demokratycznych wyborach przez ogromną część społeczeństwa. Co jednak się robi? Wszystko zostaje sprowadzone do kpiny i drwin. Nie wnikam jak było za czasów Bronisława Komorowskiego, ale sama sytuacja, kiedy to został ochrzczony jajkami była wysoce niebezpieczna. Tak, w mediach wszystko było cacy a eksperci jak jeden mąż coś tam bełkotali pod nosem. Powstaje jednak zasadnicze pytanie, co by było gdyby ów człowiek miał zamiast jajka nóż? Na nagraniu widzimy, że podchodzi on bez większych problemów i robi swoje. Gdzie ochrona? Czy przedmiotem ochrony jest głowa demokratycznego Państwa czy to wszystko jakaś kpina a nasz kraj tylko z nazwy jest demokratyczny? Prezydenta należy chronić i stać za nim murem, to oznaka silnego Państwa, jeżeli się nam nie podoba to w wyborach go zmieniamy, lub wcześniej, gdy już dochodzi do skrajnych przypadków. Ale nie powinno być tak, że z prezydenta się szydzi i naśmiewa, to świadczy o słabości naszego kraju i jest na rękę pewnym kręgom z zachodu, ale także i wschodu. Nie łudźmy się, że jest UE, USA i wszyscy się kochają. UE została stworzona pod Niemców, a w dalszych planach pod USA. Nie ma wzajemnego braterstwa i tak dalej. Spójrzcie jesteśmy, w UE już tyle lat i co? Za naszą zachodnią granicą zarabia się 1600 euro minimalnej, a u nas 1300 złotych nie euro. W Niemczech obniża się wiek emerytalny a w Polsce podwyższa. W Polsce afera goni aferę i nikt nic nie wie, każdy jest nie winny. Sam przykład amber gold, sprawa została zamieciona pod dywan a skrzywdzeni ludzie niech się bujają. Oczywiście w sprawę Amber Gold dziwnym trafem był zamieszany syn Donalda Tuska no, ale cóż, kogo to obchodzi?  Polska jest narodem słowiańskim, który wielokrotnie uratował Europę, czy to w bitwie pod Grunwaldem czy w bitwie pod Wiedniem, gdzie nasz Król zatrzymał najazd islamu na Europę, gdyby wówczas nie On, nie Polska, dziś prawdopodobnie Europa była by innego wyznania. Oczywiście dziś, otwiera się ręce na imigrantów, przynajmniej pozornie. Ponieważ zwykli obywatele, co bardziej wtajemniczeni wiedzą, czym to się może skończyć, to tylko Politycy nieustannie prawią o imigrantach, to jest jakaś totalna kpina. Wracając do Andrzeja Dudy i ostatniego incydentu z oponą, nie można przesądzić, że był to zamach, nie można też przesądzić, że był to zwykły zbieg okoliczności. Na razie poczekajmy na więcej faktów, ale miejmy w głowach zakodowane, że to mógł być zamach. Zwróćmy uwagę na kilka faktów. Krok pierwszy obejmował powstanie zmasowanej nagonki na Andrzeja Dudę, mowa tutaj chociażby o mediach takich, jak TVN czy gazeta wyborcza i Pan Lis i jego Niemiecka gazeta Newsweek. Krok drugi to antypolska kampania prowadzona w Brukseli pod przewodnictwem posłów PO i Nowoczesnej. Krok trzeci, komisja Wenecka przyjeżdża do naszego demokratycznego kraju i będzie nam mówiła jak bronić demokracji. I krok czwarty to dziwny przeciek do mediów informujący mniej więcej o tym, że jeżeli Polska będzie nadal bronić swoich interesów to komisja Wenecka i UE dokonają swojej inwazji ideologicznej. Niestety te działania nic nie dały to też być może zdecydowano się właśnie na dokonanie zamachu, lub przeprowadzenia czegoś w rodzaju ostrzeżenia: Zatrzymajcie się, Polska jest w naszych rękach i jej nie oddamy, jeżeli będziecie próbować się wyzwolić skończycie bardzo źle. Powstaje teraz zasadnicze pytanie. Czy wierzysz w to, że na autostradzie cechującej się dużym bezpieczeństwem przy temperaturze poniżej 15 stopni w nowoczesnej limuzynie prezydenckiej pęka tylna opona, co ważne, bez żadnej zewnętrznej przyczyny?  Odpowiedzi na to pytanie będą różne, ważne by były nasze, samodzielne i nie ważne czy podejmiemy dobry trop czy zły, ostatecznie prawda zawsze wypływa. Ważne by myśleć samodzielnie i próbować dociekać prawdy. Nie opierajmy się ślepo na tym, co nam wmawiają dziś media, ponieważ większość z nich jest w rękach chociażby Niemieckich biznesmenów. Przykładem może być gazeta Newsweek, powstaje pytanie, czy taka gazeta z jądrem w Niemczech będzie pisała obiektywnie o sytuacji w Polsce? Nie bądźmy naiwni, nie będzie, natomiast będzie pisała to, co leży w interesie Niemiec i tamtejszego kapitału.

  Autor:

  Tomasz M „Pielgrzym”
 • Bez teorii spiskowych
  nie sposób zinterpretować wydarzenia 911.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#911

  Wobec ilości tych teorii i faktu, że także administracja USA posługuje się teorię spiskową, mam prawo nie wiedzieć, co się wydarzyło 9.11 w NY. Także Khalezow wprowadza swą interpretację

  - http://zygumntbalas.neon24.pl/post/131260,co-sie-dzialo-11-09-2001-w-nowym-jorku#comment_1300188

  zwracającą uwagę na to dziwaczne i nie wyjaśnione określenie "ground zero".
 • @Talbot 18:11:00
  " Czy wierzysz w to, że na autostradzie cechującej się dużym bezpieczeństwem przy temperaturze poniżej 15 stopni w nowoczesnej limuzynie prezydenckiej pęka tylna opona, co ważne, bez żadnej zewnętrznej przyczyny?"

  Przyjmując oficjalną wersję, że była to opona 2x za STARA względem zaleceń producenta? To nie "Tico", ta limuzyna jest po prostu ciężka.
  Więc PRAWDOPODOBIEŃSTWO, że "strzeli" WŁAŚNIE na autostradzie (nie wierzę, żeby jechali wolniej jak 150, a może i 200...), dałbym "prawdopodobne".

  No i "KTOŚ" zdecydował o założeniu TEGO kompletu opon, do TEGO samochodu. Na "łapciach z wystającymi drutami" może jeździć "Kowalski", bo jest głupi lub go nie stać...

  Może tu "pokopać"? Czy nie było dyskretnych acz zdecydowanych ruchów kadrowych po incydencie?

  ZAWSZE mamy 2 "osoby" (jeśli zdarzenie nie jest wynikiem "sił przyrody", a czasem nawet i wtedy: "Tama Valliont"):
  - ten co skorzystał,
  - ten co mógł (coś zrobić, zrobić źle lub zaniechać).
 • @laurentp 15:51:27
  Przeczytaj jak Amerykanie razem z Rosją, tworzą Nowy Porządek Światowy: http://pl.sputniknews.com/opinie/20160909/3843923/usa-syryjska-opozycja-rosja.html
 • @Talbot 17:44:50
  Swoją drogą "głupi kozojebcy"?

  W/g oficjalnej wersji uderzyli w SYMBOL USSA, WTC.
  A nie w SERCE, 12 central telefonicznych (wtedy!) przez które przebiegał Internet.
  Gdyby je zniszczyli/znacząco uszkodzili, to by było "USSA Game Over" na długie tygodnie. Gospodarczo i społecznie.

  Reszta świata TEŻ "miałaby przesrane". (tzw "root DNS" mieści(ł?) się w USA).

  To kolejna zagadka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY