Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 6538 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Moje komentarze

 • Łukaszenka: Białoruś nigdy nie stanie się częścią Rosji
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/939/73/9397399.jpg

  Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka powiedział, że suwerenność państwowa jest święta i nie pozwoli na jego utratę. Według niego, teraz nie ma „absolutnie niezależnych państw” na świecie, ale suwerenne istnieją.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201812159397421-lukaszenka-Bialorus-sputnik/
  "Koncepcja III Rzymu"
 • Święta Ruś - Trzeci Rzym. Część I
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/49/39/493990.jpg

  Zanim napisał „Miasta śmierci", które wstrząsnęły opinią publiczną, Mirosław Tryczyk skoncentrował swoje badawcze sympatie na słowiańskim wschodzie. Podjął się zadania, jak sam twierdzi, niewykonalnego: „zdefiniowania idei, nurtującej myśl rosyjską". Jak zdefiniować „rosyjskość"?

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201602252145477-Swieta-Rus-Trzeci-Rzym-Czesc-I-Weronika-Ksiazek/
  "Koncepcja III Rzymu"
 • @AlexSailor 04:33:00
  "Również bycie TW, czy nawet oficerem SS PRLu, nie jest też jednoznacznie haniebną rzeczą"

  No jasne...
  Nawet na Neonie byli TW patrioci.
  „Rzetelność” Leszka Żebrowskiego
 • @zbig71 11:26:15
  "Mądrość etapu nakazuje teraz sputnik. Nie było rozkazu zmiany źródła, więc robimy to, co robimy"

  Do czego to doszło, że Sputnik to to samo co CNN i Jeruzalem Post.

  https://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/62464.jpg

  https://www.pch24.pl/polsko-bialoruska-wspolpraca-wojskowa--wazne-rozmowy-w-brzesciu-nad-bugiem,62464,i.html
  Białoruś chce do Europy
 • Putin broni konstytucji
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15446188351d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Każdy szczery demokrata obywatelski wzrusza się, gdy widzi wysiłki Władimira Putina w obronie konstytucji. Każdy porządny obywatel czuje dumę i żuje gumę, gdy widzi jak tajny współpracownik Bolek broni Konstytucji. Każdy szerokopasmowy Europejczyk zagryza z przejęciem sushi, gdy widzi jak dzielna francuska minister ds. europejskich i galaktyk sąsiednich Nathalie Loiseau broni konstytucji.

  Gdzie się nie obejrzę, to widzę niestrudzone oddziały obrońców polskiej, ludowej, okrągłostołowej Konstytucji. Timmermans jej broni, rosyjska flota czarnomorska broni też. Działa samobieżne bronią bardziej. Nawet Justyna Steczkowska broni Konstytucji, oczywiście śpiewająco i spontanicznie. A mówiąc o i niespontanicznie Krzysztof Materna broni. Spasione misie bronią Konstytucji. Nadzwyczajna kasta broni układów, o przepraszam - Konstytucji.

  Dlaczego wszyscy, od morza do morza, od knajpy do sceny, od szczytów po doliny, bronią polskiej Konstytucji? Bo nasza Konstytucja jest bardzo smaczna. Na porządnym, komunistycznym zakwasie zakwitła. Posmakowały jej mafie vatowskie, zakosztowały agentury niemieckie i rosyjskie, zakochały się w niej grupy przestępcze. Ona jest tak apetyczna, tak pulchna, a jej interpretacje tak cudownie rosną w nowym sezonie grzewczym, że nikt nie potrafi się jej oprzeć.A, że Polacy lubią się dzielić swoim szczęściem, to podamy tutaj i teraz, razem zespół w zespół, jak przygotować dobry zakwas pod porządną konstytucję.

  Należy najpierw odpowiedni wyhodować, czyli wysłać na stypendia, skorumpować, awansować, itd., kwiat młodzieży głodnej sukcesu. Wymieszać potem ten kwiat w nowoczesnej kulturze bezideowych bakterii, której efektem finalnym będzie przeprowadzenie fermentacji odpowiedniej dla danego procesu technologicznego.Pod naszą szerokością geograficzną najskuteczniejsze są zakwasy kastowe – doprowadzają do fermentacji starych bolszewickich sędziów, zastępując je świeżym wykwitem nowobogackich, oraz gorzelnicze – wykorzystywane podczas uroczystości prywatnych i państwowych, ze szczególnym upodobaniem spotkań formacyjnych.

  Enzymatyczny proces przemian układów po Okrągłym Stole, a także nieformalnych związków między politykami i oszustami, dla niepoznaki nazywanych biznesmenami oraz związków organicznych, to fundament porządnej, obywatelskiej fermentacji. Proces fermentacji tak zakwaszonego społeczeństwa zachodzi w warunkach beztlenowych, w otoczeniu korupcji, zachłanności i zakłamania aż po mitochondria. To właśnie podczas fermentacji alkoholowej z węglowodanów, generałów, enzymów i kapusiów, wytwarzanych przez aparat Bolszewii, powstała Konstytucja, etanol i dwutlenek węgla. Nowa, odnawialna, bezzapachowa Konstytucja. I to właśnie z racji pozostawienia w Polsce wielkich ilości ciasta sowieckiego z poprzedniego Wypieku, w naszej kochanej ojczyźnie mamy, to co mamy. Czyli nie ciepło, jak u mamy, ale mamy kult Mamony i zdrady. Niech demokracje się uczą, niech demokracje słuchają.

  A gdzie Putin?On właśnie, jako mistrz piekarski najwyższego lotu, na takim Zakwasie, podczas opisanej fermentacji wyhodował nowoczesnych, hybrydowych obrońców konstytucji. Wszystkich konstytucji. Broni ich przy użyciu miłości,broni i gazu. Miłości do konstytucji oczywiście, dlatego 10 XII 2018 wysłał na Krym kolejny transport dorodnych, mundurowych drożdży obywatelskich, którzy sunęli niekończącym się strumieniem na nowo wybudowanym moście nad Cieśniną Kerczeńską. Sunęli by bronić konstytucji. Chwilowo na Ukrainie, ale w razie potrzeby innym też nie będzie szczędził ochrony. Więc szykujmy się na Nowy Rok. Będą fajerwerki na zakwasie obywatelskim w Europie od Krymu po Paryż. Czemu mętnym wzrokiem przygląda się Juncker i jego załoga na haju, którzy nie udają, że nic nie widzą. Na haju naprawdę niewiele widać.  Dr Paweł Janowski

  Redaktor naczelny miesięcznika „Czas Solidarności”

  https://prawy.pl/100292-putin-broni-konstytucji/
  Wojny nie będzie
 • @Oscar 18:25:30
  "To trudne zadania dla Rosji... Rosja musi neutralizować każde takie plany...w zaroku"

  Rosja gasi pożary w zarodku - benzyną.
  Wojny nie będzie
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:19:41
  "Kto lepszy jako emigrant? Żydzi, czy Ukraińcy? A może Hindusi?"

  Polska jest homogeniczna i tu jest problem.
  Popatrz na Angoli, gdzie rodowici Anglicy są na wymarciu, bo większość jest cherlawa i choruje na Hemofilię.
  https://wiadomosci.wp.pl/zwiazki-kazirodcze-zagrozeniem-dla-spoleczenstwa-genetyk-ofiarami-beda-chore-dzieci-6027416357840001a

  Dlatego ściągnęli słowian w celu wymieszania krwi.
  Wojny nie będzie
 • „Nie unikniemy III wojny światowej, Moskwa będzie Trzecim Rzymem, a czwartego nie będzie”
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/936/33/9363313.jpg

  Podczas prezentacji książki „Zapach fiołków” autor - rosyjski pisarz, aktor i reżyser Iwan Ochłobystin - powiedział, że Rosja musi uratować ludzkość przed III wojną światową, której początek jest nieunikniony.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201812109363360-sputnik-rosja-iii-wojna-swiatowa-Moskwa-Trzeci-Rzym/
  Wojny nie będzie
 • Brytyjski generał zaleca szybkie przygotowanie armii do III wojny światowej
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/11/brytyjskie_wojsko_brexit_nczas.jpg

  Należy jak najszybciej odejść od doktryny wiecznego pokoju i przygotować się na wojnę – powiedział generał Sir Nick Carter. Szef sztabu obrony w Royal United Service podkreślił, że Rosja i Chiny są obecnie największym zagrożeniem dla świata.

  Generał w specjalnym wykładzie podkreślił, że stabilność, którą uzyskano po roku 1945 jest bardzo mocno zagrożona z wielu stron. Jako potencjalnych wrogów pokoju wymienił między innymi: Rosję, Chiny, Iran oraz pozostałości po bojówkach ISIS.

  Wojskowy nie ukrywał, że Wielka Brytania w obliczu Brexitu powinna szczególnie przyjrzeć się swoim zasobom wojskowym. Wymienił „słabości”, które jego zdaniem powodują, że kraj może mieć ogromne problemy w przypadku wybuchu międzynarodowego konfliktu.

  „Jesteśmy w okresie szybkich i głębokich zmian. Ludzkość musi skończyć z myśleniem o wiecznym pokoju, który miał powstać po II Wojnie Światowej” – mówił Carter.

  Wypowiedź brytyjskiego generała to nie pierwszy przykład tak wysoko postawionego wojskowego, który podkreśla, że Europę w najbliższym czasie czeka kryzys i konflikt zbrojny zakrojony na szeroką skalę.

  Wcześniej, głosy o wybuchu III Wojny Światowej słyszeliśmy od generałów armii Rosyjskiej. Wykład generała Cartera jest według ekspertów sporym zaskoczeniem i na pewno odbije się bardzo szerokim echem wśród brytyjskiej opinii publicznej, w której dominującym tematem były problemy polityczne związane z Brexitem.

  Źródło: Express.co.uk / NCzas.com

  https://nczas.com/2018/12/12/brytyjski-general-zaleca-szybkie-przygotowanie-armii-do-iii-wojny-swiatowej/
  Wojny nie będzie
 • @Husky 19:03:25
  "Oscar" z kumplem ze STASI...

  https://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201504/1428477377_ijg1d7_600.jpg
  Dlaczego ludzie wierzą w teorie spiskowe?
 • @Jasiek 16:11:03
  Przecież to jest teoria spiskowa.
  GRU jest znane z ciągłej walki o pokój - dlatego powstają na ten temat takie teorie spiskowe, serwowane przez imperialistów.
  Dlaczego ludzie wierzą w teorie spiskowe?
 • @Zbigniew Jacniacki 12:19:03
  Legitymacja Stasi należąca do Władimira Putina znaleziona w Dreźnie

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-w-archiwach-odkryto-legitymacje-stasi-wladimira-putina/tqx01d6
  Dlaczego ludzie wierzą w teorie spiskowe?
 • Putin Maładiec
  Rosyjska TV ujawnia: Putin wypowie wojnę globalnej elicie i Rothschildom powiązanym z NWO

  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2018/12/Putin-wojna-NWO-590x392.jpg

  ,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.’’

  John F. Kennedy. Były Prezydent USA

  https://www.koniec-swiata.org/rosyjska-tv-ujawnia-putin-wypowie-wojne-globalnej-elicie-i-rothschildom-powiazanym-z-nwo/
  Dlaczego ludzie wierzą w teorie spiskowe?
 • @interesariusz z PL 10:02:32
  Tu aą łacińskie nazwy miesięcy: grudzień December decem - 10

  http://akopcinski.strony.wi.ps.pl/miesiace/nazwy-miesiecy.php
  Dlaczego ludzie wierzą w teorie spiskowe?
 • Grudzień oznacza dziesiąty
  Grudzień (z łaciny, decem – dziesięć) – dwunasty miesiąc naszego kalendarza. Jak dziesiąty miesiąc stał się dwunastym – cała historia! I jak zwykle – sfałszowana historia!

  https://treborok.files.wordpress.com/2018/12/01-god.jpg

  To, że wcześniej w kalendarzu było 10 miesięcy, jest faktem. O tym, że tak było mówi sama nazwa miesiąca – december (grudzień), co oznacza „dziesiąty”. Faktem jest, że ten dziesiąty miesiąc stał się pewnego razu dwunastym. A to co zostało powiedziane o przyczynach zmiany dziesięciomiesięcznego kalendarza w dwunastomiesięczny – wygląda na kompletną dezinformację!

  Staje się to oczywiste, jeśli tylko o tym pomyślimy!

  https://treborok.wordpress.com/grudzien-oznacza-dziesiaty/?preview=true
  Dlaczego ludzie wierzą w teorie spiskowe?
 • Jak żyć po słowiańsku?
  https://www.youtube.com/watch?v=5hZqpBEsawA
  Jak żyć ... po polsku (15) - tradycja, katolicyzm, WIGILIA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:15:50
  Poczytaj o ruskiej mafii

  https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10174206/szef-rosyjskiej-mafii-w-polsce-przerywa-milczenie-siedzac-w-warszawie-probowalem-pociagac-rozne-sznurki.html
  Arktyka nasza...
 • @Zbigniew Jacniacki 11:01:58
  "A nie należy ?"

  A kto ma taką moc, aby zorganizować zamieszki w Paryżu?
  FSB, czy CIA?
  Arktyka nasza...
 • @kula Lis 68 10:03:58
  " USA już przegrały z Rosją w wyścigu o Arktykę. Amerykańska flota lodołamaczy jest w fatalnym stanie"

  Cały świat powinien należeć do Rosji. Amerykańska technika się sypie, a rosyjskie lotniskowce śmigają po morzach i oceanach.
  Arktyka nasza...
 • Russia Today - Europa nasza
  https://www.youtube.com/watch?v=-KP7rMiNBew
  Arktyka nasza...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY